Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

foli tóry to tydzien u Ciebie? :) kiedy bedziesz zmieniała gina na miejscowego ,i czy w ogóle bedziesz zmieniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, dzisiaj 6 tydzień i 4 dzień, :) do 12 tc będę jeździła do kliniki a potem znajdę kogoś na miejscu, już o tym rozmawiałam z lekarzem z kliniki i on tez uważa ze to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie opisałam a nie poszło .a wiec pisałam ze na nast usg będzie juz pięknie widać foli łapki nózki ,głowke dzidziusia i pisałam ze Agi młodzieniec jest uroczy i rośnie jak na drożdżach!!!! to tak p krótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) ostatnio siedziałam z koleżankami w ogródku piwnym nad morzem i przechodziło strasznie dużo kobiet w ciązy;) normalnie letnia plaga ciężarówek;) ech... chciałabym, żeby i mnie dotknęła ta plaga! mój cykl jakiś zakręcony, sama nie wiem już co się w nim dzieje.. z jednej strony dobrze, że mierzę tempkę, bo znowu dostałabym @ długo po czasie i robiłabym sobie nadzieję, a tak wiem chociaż, że jest 20 dc, a owu nie było:( więc @ też będzie późno, późno:( życze Wam dużo słoneczka i rześkiego wiatru na ochłodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Po wczorajszym moim poście skończyło się dobre samopoczucie :-o jestem dzisiaj zmęczona, ale cóż, muszę przeżyć. Foli - robiłam glukozę, przy okazji pierwszych ogólnych badań, do tego była morfologia z płytkami krwi, grupa krwi i mocz. No i wczoraj toksoplazmozę. Za tydzień jadę na kolejną wizytę, to będzie 13 tydzień. W zasadzie już go zaczynam. monik - no ja właśnie teraz mam napięty brzuch (znowu), ale mam wrażenie, że to przez to rwanie ze środka przy złym samopoczuciu. Niemniej, powiem o tym lekarzowi, bo troszkę obawiam się, że to za długo trwa. Niby nic więcej się nie dzieje, ale nawet jeśli to niepokojem bardziej szkodzę sobie i maluchowi. Z tego wszystkiego to dzisiaj śniło mi się moje dziecko - synuś. Był taki malenki i delikatny, ale jednoczesnie tak śliczny, ze nie mogłam uwierzyć, ze to moje dziecko. Nie wiem dlaczego, ale zmęczyłam sie tym snem, bo w nim było, że mojemu dziecku coś dolega. Może to przez to myślenie o tym badaniu za tydzień. Dobra - zabieram się za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. :) Wpadliśmy na chwilę do siebie do domu , tak wiec korzystam z neta. A więc jak już wiecie - gin na izbie przyjęc mnie odesłał, pomimo, ze miałam skierowanie i że wspomniałam, że mój gin konsultowałał to z panią ordynator. Zwolennik naturalnych porodów- \"niedawno prowadziłem ciążę, gdzie kobieta miała przepuklinę i bez problemu urodziła naturalnie\" \"to nie jest przeciwskazaniem\". Nie kłóciłam się z nim- bo bez sensu, później leżeć na oddziale i być może znosić jego humory. Mój gin, jak Go powiadomiłam to się wsciekł , że własnie mu chodziło by nie doszło do skurczy, by mnie jeszcze wcześniej chirurdzy zobaczyli itp.. Umówiłam się z Nim, że pojadę teraz w czwartek , ale że On przed moim wyjazdem zadzwoni do Szpitala.;) Jak już bede coś wiedzieć - to Was powiadomię. Buziaczki dla Wszystkich. 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, dzięki :) już niedługo zobaczysz czy to będzie chłopiec czy dziewczynka Asia, powodzenia w czwartek wobec tego. Tak to bywa z lekarzami ale teraz już pewnie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) mam dzis pytanko czy moze któraś kupowała taki stanik silikonowy samonośny?bo czekaja mnie wesela i potrzebowałabym taki ale wolę wiedziec czy mi czasem nagle nie odpadną hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! Myszko ja mam taki. Na początku bardzo dobrze trzyma, niestety później jego przyczepność sie pogarsza :( Ale i tak jestem z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko, ja mam taki, mam miseczkę B, więc trzyma nawet dobrze, ale podobno przy większych jest róznie:) po bokach, bliżej pach, troszkę odchodzi (od ciężaru piersi, które go ciągną do środka:) ), ale nie jest to jakieś uciązliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie dzikei Iwonko i Maklady:) ja mam rozm.75b a slyszalam ze powinno sie kupic wiekszy bo moze byc za maly to prawda?wlasciwie potrzebuje go na 2 wesela wiec chyba wytrzyma co?a przy tańcu nie odpadnie?a jakie macie bo sa dwa rodzaje z materialem z jednej str i taki caly silikonowy?czy kupowlayscie moze na allgro?sory tyle pytań mam ale muszę zapytać hihi dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, ostatni raz zaglądnęłąm tu na stronie 87, dzisiaj wpadłam z ciekawości co słychać - a tu widzę że Foli jest w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!! wogóle sporo zafasolkowanych :D super :D gratulacje!!!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:):):) Asiku ...trzymaj sie kochana;):):):) ❤️ ❤️ ❤️ myszka:) iwona:) maklady:) foli:) zabajona:) Ja planuje na weekend mały remoncik w firmie - tapety ,wykładzina i takie tam kasetony jak mąz wroci zrobię mu niespodziankę:) Dzis u mnie 20dc .... ło matko ale to szybko zleciało:) Myslałam o beta hcg ale nie chce m isie stac w kolejce:P poza tym ...chyba lepiej czekac na @ Zabajonku Ty juz 13tc???? no wpadłam w szok...... jak ten czas szybko leci:) Guśka:) myslalam wczoraj o Tobie co sie tak nie odzywasz??? Jak tam dzidzia? A macie kontakt z monika 80? tez cosik zamilkła:( miłego dnia babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, to mamy podobny dc:D fajną niespodziankę szykujesz męzusiowi:) Myszko, ja mam taki cały silikonowy, bez ramiączek, kupowałam go w sklepie za 65 zł, ale widze, że teraz są na allegro nawet za 25:) troszkę w nim skakałam, żeby wypróbować, ale jakoś bardzo dynamicznie chyba bałabym się tańczyć w nim całą noc:) używałam go raczej w sytuacjach, gdy nie musiałam za bardzo skakać:) nie spadał mi, nie miałam raczej problemów, ale bałabym się za bardzo szaleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia rośnie jak na drożdżach- waży już ponad 7 kilo i skończyła w niedzielę 5 miesięcy :) a grandzi w domu i rządzi - niemal niedopomyślenia :) ale staramy się ją w miarę poskromić, bo inaczej by nam na głowę weszła i z rąk nie schodziła :) kurczę, parę zafasolkowało :) kto jeszcze???? a dla tch co jeszcze czekają - buziaki :D i 3mcie się :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Zabajonku, to ja pytałam o napinania brzuszka. tez je miałąm i bardzo Cie prosze uważaj an siebie , dużo odpoczywaj i lez w miarę możliwosci. Zabajonku a który to tydzień ciaży?? Nic sie nie martw, że Twoje mdłości i stan odżywiania wpłyną na stan zdrowia, czy rozwoju bobaska, dzidzius to czego mu potrzeba ściągnie sobie z Ciebie, i tylko Twój organizm może na tym ucierpieć. Pozdrowienia dla Wszystkich babeczek - jesteście wszystkie WSPANIAŁE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki, witam nasze na dłużej nieobecne Zabajonku pracusiu dobrze zę mdłości troszkę przechodzą przynajmniej w pracy hihihihihihi ja też poprosze Twoje zdjątka...Gusia witam Cię jak dawno nie pisałaś pisz częściej kochana jak mozesz....Foli odpoczywa pewnie na świezym powietrzu, ja sie musze kisić w pracy buuuuuuu....tak tu pisałyscie o tym biustonoszu sylikonowym, chyba go zakupie na wesele mam sukienke bez plec, tylko zebym go nie zgubiła hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia i buziaczki oczywiście dla wszystkich dziewczyn !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhuhuhu....:( znowu pustki:( wiecie co ,wczoraj była u mnie kolezanka i robiłyśmy taka gazetkę rekalmowąu mnie w domu... i jak kolezanka zobaczyła moją coreczkę to wiecie jak ja nazwała????? STOLNICA:p:p:p:p Mowi ze ona taka tłusta jest ze hohohooh:):):) A ja do niej : co ty gadasz ona jest śliczna laseczka:P A ona : e tam..... jak ci mowie ze stolnica to stolnica:P tak sie usmiałam wczoraj ze szok, ale i tak twierdze ze moja sunia to super laska:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha Enigmuś stolnica no nieźle ale sie uśmiałam....a jaką gazetke robiłyście jeśli moge zapytać? czyżbyc coś projektowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki. Sorki ale u mnei zap... i nie mam czasu zagądać ale raz dziennie chociaż się staram Enigmuś przepraszam ze Cię pominęlam, wyslę Ci zaraz. Pozdrawiam PApa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Enigmuś właśnie weszłam na pocztę. Suuuuper fotki widać że wypoczęłaś sobie :) szczęściaro. Puściłam swoje papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) od2 lat robimy takie ulotki - broszury reklamowe swojej firmy i potem w miesice i okolicy mamy ludzi do roznoszena. Super reklama. ja pisze teksty i wymyslam promocje i takie tam ,moj maz robi rysunki i grafikę i ogolnie skleja to w całosc a kolezanka robi fiku miku co by do drukarni poszło- jakos tam obrabia. jest to super reklama i taki ala poradnik bo w mojej branzy to jest b wazna sprawa i inni konkurenci jeszcze nie odgapili:P i chwała im za to:P:P:P:P Beti :) juz gapię:) senkju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, miałam Wam dac znać co u mnie, bo na dziś miałam termin @, więc generalnie nadal jej nie ma, a ja już nzoszę straszne katusze, jak ma przyjść wolałabym, zeby już była, a nie dawała mi nadziei niepotrzebnych :( zawsze dostaję rano, ale wiem, że mogłam stresem sobie przesunąć ... generalnoe boli mnie brzuch, ale jakoś tk inaczej, tak jak na owulację moze ... i na tyle lekko, że nie muszę nic brać ... już mam dość jak dostanę w końcu to dam Wam znać, bo wydaje mi się, że dostanę, że natura robi soebie ze mnie tylko jaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, trzymam kciuki!!!!! Enigma, twoja córcia przytyła od twojej miłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantusia 21
Ja tez czekam i czekam i doczekac sie nie moge tej upraagnionej fasolki, juz czasami trace wiare, nie mam sily gdy przychodzi @ ale znow zaczyna sie m-ac a wraz z nim kolejne nadzieje ze moze tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×