Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Melduję się na Waszym topiku:) Foli, Monik, Agapa, dziękuję za odwiedziny i kilka ciepłych słów. Dla Was 🌼... Byłam wczoraj na USG, macica dalej powiększona, śłuzówka też przyrosła i niepokoi mnie \"wolny płyn w zatoce Douglasa\", którego być tam nie powinno... ale podobno to nie krew, więc powinien się wchłonąć... Doktor powiedział, że @ prawdopodobnie pojawi się w ciągu dwóch tygodni, więc czekam z utęsknieniem... bo jeśli wszystko wróci do normy, to będę mogła zacząć pracę nad fasolką:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - nic się nie martw, będzie dobrze. Jednak nastąpiła zmiana w organiźmie i musi wszystko wrócić do normy. Plus całej sytuacji jest taki, że samo się unormuje, bez ingerencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, trzymaj się, zobaczysz niedługo będziesz w ciąży i tym razem wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki! Foli dzieki bardzo za info, ja już po badankach, progesteron też zrobiłam ale wczoraj wieczorem brałam dowcipnie to może we krwi nie bedzie w zbyt dużym stęzeniu, trudno stało się. Malinka, ja nie znam Twojej historii ale też wierzę że będzie wszystko dobrze :) A u mnie ładnie słonko świeci hurrraaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, malduje się na posterunku, u mnie dziś dla odmiany zimno i niebo zachmurzone, ale grunt to mieś dobry humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli obyś była dobrą wróżką:) Jedno jest pocieszające, do ciąży doszło, więc jajniki pracują, jajowody są drożne, nasionka badaliśmy więc to też jest ok... Wiosna za okienkiem:) Będzie dobrze !!! Wam też życzę powodzenia i posyłam dużo 👄... P.S. Beti78 ja straciłam fasolkę w piątym tygodniu, a było to dokładnie w wielki piątek, całe święta spędziłam w szpitalu... Ale już jest lepiej, wracam do równowagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje Foli ze kaska nie pójdzie na marne. Wiecie co strasznie duże nadzieje wiążę z tą wizytą u endo. To podobno dobra lekarka i mam nadzieje że wywoła chociaż u mnie owu tak bym chciała.... Może w końcu ona będzie wiedziaął co jest nie tak. No i ten stosunek FSH do LH też mam nie taki ok ok 1 do 2 czyli za dużo, może to też da się wyregulować? Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma nas olewa :P Enigma masz żółtą kartkę Estelka ty też zaraz dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak Foli, gdzie nasz mafioski????? Enigma, Estelka meldować sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Enigma znalazła sobie nową mafię? np na forum dla dwudziestolatek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tego brakowało
jeszcze tam nie namieszała!!!!!!!niech wyzywa sie na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, widać 20-latki maja swoich \"ludzi\", był jakiś \"przeciek\", bo jak tylko wspomni się coś o tamtym forum to zaraz jakieś dziwne wpisy się pojawiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...trwa stała inwigilacja naszgo topiku, może to ze względu na mafijne powiązania dziewczyny hahahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tego brakowało
za cienkie baby jestescie do mafi...nadajecie sie tylko do mierzenia tempki w pochwie...ahahahahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Zajrzałm teraz na forum \"w tym cyklu może zajdę w ciążę\" . Tam tez agapka się udziela i wyobraźcie sobie, ze to coś podłe pomarańczowe zamieściło znowu identyczną wypowiedź. Normalnie wyraźnie jest atak na agapę, tylko cholera nie wiem za co. Dlaczego moderatorzy nie likwidują tych wpisów, które ją atakują. One sa już prawie na każdym topiku o ciąży, na których jest agapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie mszczą się za moją propozyję dla moderatora, by wyrzuic ich topik z polecanych. Zreszta moderatorzy sami powiedzieli im, ze jak tak będzie to będą kasować topik. Oczywiście protest był, bo przecież sa tam też fajne osoby. Kurde, u nas czasem jest jakaś mała akcyjka, ale to co tam się dzieje i co teraz rozszerza się na inne topiki to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję nie zniżać się do poziomu pomarańczowych anonimów i nie zwracać na nie uwagi. Szanujcie się kobitki:) Jeśli ktoś nie ma odwagi podpisywać się pod tym co pisze, to nie zasługuje na to żeby być zauważonym (a o to im głównie chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Malinka, tak będzie najpiej i niech wypisują sobie co chcą. Jak zaczną nas obrażać przesadnie to moderatorzy pousuwają ich wpisy i już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki staram sie przestać pić kawkę i nie mogę poradzić sobie z tym. Już trzeci dzień bez ale w zamian z ogromniastym bólem głowy, którego nie mogę się pozbyć :( Chyba zaraz napiję się kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×