Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Granini, hihi ja przed chwilą myślałam o ograniczeniu kawki :) pomyślałam ze po transferze to najwyżej 1 filiżankę małą sobie wypiję. Wiele razy próbowałam ograniczyć ale za bardzo ją lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam te co w końcu powstawały śpiochy :) hihi Enigma i Estelka to pewnie jeszcze śpią i dlatego ich tu nie ma ;) Zgadzam się z Malinką U nich atak na Agapkę a u nas często na Foli ❤️ Penie są za dobre i to dlatego. Wiecie co zauważyłam, że jak ktoś jest za dobry to są ludzie którzy mu tego zazdroszczą i wyżywają się na takich ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Wyborczej czytałam, że nie powinno sie w ciąży pić rozpuszczalnej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:):):):) Ach....:P:P:P jaki zaszczyt :p Nie ma mnie a tak jakbym tutaj była:P Fajnie mieć to swoje 5 minut:D:D:D:D i być sławną:P hihihiihihihihih:) nie ma to jak od rana dobry humor:) Buziaczki dla Was wszystkich 👄 Malinko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest wyjasnione Foli czemu nie powinno się pić? ja też uwielbiam kawke rozpuszczalną z dużą ilością mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie rozpuszczalną. Pomyślałam, że pomęczę się teraz bo jak będę z brzusiem to wolę robić cosik innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) ja??? spioch?????? ja juz o 8 rano latałam z suczką na działce:) Tylko potem musiałam ogarnąc syf w domku:P a teraz cięzko:p pracuję ...co zresztą widac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam kawę, jak byłam w ciąży to lekarz powiedział, że przy niskim ciśnieniu 1 kawa jest wręcz wskazana. A moja kuzynka całą ciążę piłą 1 filiżankę dziennie kawy rozpuszczanej z mleczkiem. Także kawa w umiarkowanych ilościach chyba nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo kawki rozpuszczalnej :) własnie robie sobie:) z mleczkiem i 3 słodzikami:P zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, nie pamiętam, było napisane o tym, że rozpuszczalna bardziej szkodzi i źle wpływa na płód ale nie wczytywałam się zbyt dokładnie Beti, bez przesady z tą dobrocią :P Myślę, że dużo sie udzielam tu no i będę miała in vitro :) więc moze to jest przyczyną tego że rzucam się w oczy różnym dewiantom :) Enigma, wystrasyłaś się pewnie tą żółtą kartką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Enigma uważaj bo tu żółte kartki Foli rozdaje :) A ja to już na ławkę rezerwowych powinnam iść...z czerwoną pod pachą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie zrobie i możemy razem ją wypić hihihihihihi tylko ja z cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez piję właśnie rozpuszczalną, podobno więcej chemii w niej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini, masz jeszcze jedna szanse, liczy sie od dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Foli nie ma to jak dobra dawka chemi ;) Idę se walnąć a co !! :) Za 5 minut wracam... Eee...eee... może inkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hu...ha... jestem ... Pierwszy łyk i mi się włosy zjezyły - fantastico :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini teraz dopiero zobaczyłąm twój suwaczek :) słodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci, leci czas :) Babcia już do mnie dzwoni (przynajmniej raz w tygodniu) i pyta co chcemy na rocznicę, a to dopiero w sierpniu :) Kochana jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przyłączę do picia kawki rozpuszczalnej z mliczkiem :) Ponieważ uwielbiam rozuszczalną, to chyba w ciązy będę walić tylko Inkę :) A jak nie posmakuje mi, to naciągnę meżą na expresik do kawy, taki malusi, będe sobie pyrkać kawulkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mi poda jakieś fajne miejsce na mazurach? chyba tam chcę pojechać na długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kawki - nie e :( Nawet niezauważyłam kiedy ... To znak, że muszę poodkurzać Fantastycznie jest mieć chwilkę na rozmowę z wami :) buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli polecam Giżycko, Piękną Góre albo Wilkasy, my byliśmy w zeszłym roku na tym długim weekendzie w Giżyczku w hotelu \"Jantar\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wilkasach jest piękny hotel \"Tajty\" nad samym jeziorem, jest też wioska wilkasy (znajdziesz na necie) w której jest pięknie, a w Pięknej Górze Ośrodek Gwarek, zresztą jest ich tam sporo jeden obok drugiego....piękne są też Mikołajki ale tam byłam tylko na jednodniowej wycieczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×