Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość pyt.
Aska dziekuje moje wyniki: nabłonki 2-3 leukocyty 4-6 erytrocyty 2-3 SG 1.015 pH 7.5 URO 0.2E.U./dL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aśku dziś mam 20dc, może faktycznie sobie zrobię bo nigdy nie badałam progesteronu więc skoro luteina nie przeszkadza to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo dziewczyny, witam nową koleżankę....zaglądam na momencik co u Was, jak mija popołudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- to w takim razie oprócz prolaktyny i progesteronu zbadaj sobie jeszcze tarczycę : FT4 i TSH. Pyt. wygląda na to , że masz infekcję. Wybierz się do gina, ale nie przejmuj się , ponoć w ciązy to normalka. Ja niedawno własnie wyleczyłam, ale niewiadomo czy za 3 tyg. nie będę miała znowu. Widzę, że masz też wysokie PH- zakwaszaj mocz: wit. C + dużo płynów, też najlepiej z cytryną. Zalecane przez mojego gina- sprawdza się. :) A w którym tygodniu jesteś? :) Hej Ana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt.
nie słyszałam o zakwaszaniu moczu....hmmm wypróbuje jestem w 11 tyg. ciazy.... jak mi lekarz powiedział, miałam drozdze , dostałam nystatynę i brałam 10 dni, pytałam czy jak biore te leki dowcipnie to wyniki wyjda oki, powiedział że to nie przeszkadza..... czy ta infekcją może byc spowodowana grzybkiem?????? boje sie o moje malenstwo!!!!!!!! do gina ide dopiero 25.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poszła wczesniej - jesli nie do gina to do lekarza ogólnego. Czy od grzybka nie wiem. przy terapii antybiotykiem dobrze jest brać dopochwowo lactovaginal lub jesc dużo jogurtu , by uzupełnić dobre bakterie. A co do zakwaszania - ja kiedys mialam notorycznie problemy z moczem i wygladało to tak, że co wyleczyłam to po miesiacu znowu. Aż mi gin powiedział o wit. C i zakwaszaniu- do zajscia w ciązę mialam 1,5 roku spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśku TSH już robiłam i mam w nornie a co to jest to F4 czy coś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......10kg .....Oscar....103cm Paula24........Poznań........02.06.06......16kg.....Patryk....103cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?...............8 m-cy........ Maklady .......01.04........29-34 ......01.05 ...........7 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa gosiaczek76......01.04.........14........?..............9 cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- to też jeden z hormonów tarczycy. Ale może faktycznie poczekaj do wizyty i może Ona Ci zleci jakies dodatkowe badania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam przez jakis czas luteine teraz gin powiedzial mi zebym odstawila na jakies 2 miechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Jak zyjecie po swietach? Ja na razie nieczesto na necie jestem, wiec nie pisze. Ale utrzymyjcie mnie w tabelce, bo staranka zaczynam od maja. W miare mozliwosci bede sie pojawiac, zycze wam wszystkiegio dobrego i owocnych starań. ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pyt. zapalenie pęcherza jak najbardziej może spowodować grzybica, po prostu bakterie dostały się do pęcherza. Dużo pij, najlepiej sok z żurawiny, cytrynę, mozesz wziąć urosept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam
Dziewczyny przepraszam ale czy któraś z Was ma PCO i miała inseminację? Jestem właśnie stymulowana zastrzykami na pęknięcie pęcherzyków a w następnym tygodniu mam mieć Inseminację. potwornie się boję !!! Czy któraś z Was miała ten zabieg? Mam 33 lata więc na dzidzię to ostatni dzwonek !!! pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Przepraszam - Foli miała inseminację już kilka razy, ale ona nie ma PCO. Najlepiej pogadaj z nią. Trzymaj się. Prawdopodobnie to nie takie straszne, jak brzmienie tego słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przepraszam, ja nie mam pco ale inseminację miałam 5 razy niestety przez parametry nasienia męża się nie udało. Myślę, że jeśli jesteś stymulowana do inseminacji to wszystko bedzie ok i nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra zbieram się spać jutro rano badanka, dziewczyny dzięki za rady!! ❤️ Miłej nocki, trzymajcie kciuki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie badaj progesteronu jak bierzesz luteinę. Zobacz znalazłam wypowiedź lekarza w odpowedzi na pytanie: Czy w cyklu, w którym w drugiej jego połowie stosuję się luteinę, można badac poziom progesteronu, czy też wynik będzie zafałszowany ? Czy ma to sens ? Szanowna Pani To nie ma sensu bo luteina to progesteron jacek Szamatowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam pierwsza :) szukam Beti o tym progesteronie jeszcze bo mam wątpliwośći, widzę, że Aśka i Monik napisały,że luteina nie wpływa na wynik we krwi. Mojej szwagierce co prawda lekarz tez nie kazał badać progesteronu a brała duphaston ale na wszelki wypadek jeszcze sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że progesteron wchłania się jednak do krwi. Progesteron dobrze wchłania się po podaniu podjęzykowym. Po podaniu podjęzykowym 100 mg progesteronu hormon osiąga maksymalne stężenia w surowicy po ok. 1-4 godzinach, a po dawce 200 mg po około 2-6 godzinach. Okres półtrwania progesteronu podanego drogą podjęzykową (podobnie jak doustną) wynosi około 6-7 godzin. Po podaniu podjęzykowym 100 mg progesteronu uzyskano wzrost stężenia hormonu w surowicy średnio do 13,5 ng/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzisiaj tylko ja się nudzę w pracy :) bo ja dzisiaj od 7.00 :( i w dodatku tu nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Foli :) Co prawda będę miała z rana troszkę biegania, ale dzisiaj raczej luźniejszy dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze w środy mam przegrzebane a w czwartek odpoczywam po środzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a ja dziś w pracy od 6:30, święta przechorowałam miałam anginę, właśnie skończyłam antybiotyk i walkę z grzybicą. Ten cykl mam stracony, ale cóż poradzę. A jutro moja bratowa ma przeszczep szpiku. Stasznie się o nią martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, no tak po antybiotykach grzybica się często przyplątuje, lekarze powinni od razu lactovaginal zapisywać osłonnie. Trzymam mocno kciuki za szwagierkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ❤️ Foli, zapomniałam Ci napisac, że w święta byłam na mszy i było bardzo dużo chrztów (13 chyba) i jakoś tak naszła mnie myśl nagle, że będziesz miała dziecko.... nie wiem skąd... może jakieś przeczucie? oby ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, mam nadzieję, że twoje przeczucie się spełni :) Ja staram się nie rozmyślać bo jak mnie weźmie i zaczynam myśleć o tych zastrzykach i w ogóle o tym czy sie uda to raczej ciarki mi przechodzą przez skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×