Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

ja też zasypiam, nawet kawa nie pomaga spaććććććććććććć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, no to pewnie się to więcej nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ważne są takie właśnie drobne gesty sprawiają że czujesz sie bardziej komfortowo w takiej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy wiecie kiedy powinno się robić hormony, tzn w której fazie? Ja wszytsko zrobiłam w folikularnej (LH, FSH, Estradiol) i wyszło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze zrobiłaś Iwona z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, akurat te hormonki dobrze robiłaś, jedynie normy mogą się różnić w róznych fazach. Ale te robi się w I fazie. Przez cały cykl możńa robić chyba prolaktynę i na tarczycę. Gdzieś mam kartkę nawet z tymi terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę dziewczyny same dobre wieści. Fakt te badania robiłam w październiku i pamiętam, że to właśnie Wy mnie wysłałyście na nie. Ale ten czas leci i nic ... No teraz muszą posypać się fasolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli a jaką Ty książeczkę dostałaś od swego profesora? Jam mam taki tytuł: \"Tam gdzie rodzicieltwo potrzebuje wsparcia...\" Bardzo fajna i szczegółowo jest opisane in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam książeczkę o inseminacji, in vitro i ISCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, właśnie zeskanowałam cały dział o in vitro. Prześlę Ci mailem. Tam jest tak przystępnie napisane. Jak ktoś jeszcze chce to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, dzięki bardzo chętnie poczytam. Napewno estelka też będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZYTAM SOBIE W DOMKU :-) dzięki ciekawe jaki będzie psoiew mojego mężulka, ale i tak go zapiszę do Wolskiego w Novum, niech go jeszze raz \"obejrzy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tu jeszcze takie artykuły: \"Niepłodność- przyczyny, diagnostyka, postępowanie\"- prof. Wołczyński. \"Inseminacja domaciczna\"-dr hab. Jacek Szamatowicz Może też zeskanuję i prześlę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana,ja też śpię. Kkkasia, luteina to progesteron, pomaga w potrzymaniu ciąży, wydłuża fazę lutealną cyklu czyli po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkasia test owulacyjny robi się raczej w czasie okołoowulacyjnym, więc poczekaj do @ i zacznij od następnego cyklu. Pamiętaj że owulacja występuje około 12-14 dni przed dniem miesiączki. Wóczas testy powinnaś zacząc robić na 2-3 dni przed terminem wyliczonej owulacj. Oczywiście dodaj tez swoje odczucia, objaw śluzu, temperaturkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi bo ja biore luteine i 2 3 dni przed to tez jestem na luteinie i czy wyszedl by mi dobry test owulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy cy masz owulację, jesli trafisz na pik LH to test wyjdzie pozytywny, jesli jesteś po, nie wyjdzie. Poza tym powiedz mi od kiedy bierzesz luteinkę, od początku cyklu? Bo jak tak, to może ona zadziałać jak środek antykoncepcyjny. Ja tak miałam na poczatku leczenia, miałam za króki cykl. Potem luteinę zmienili mi na duphaston (to samo, tylko lepiej się znosi), brałam tak jak powinna i cykl ładnie się wydłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona luteine biore kolo roku.....i mam tak 10 dni biore po 2 tabletki pozniej mam przerwe 10 dni .. i wychodzi mi okres co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×