Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

bieti, nie radzę brać rano nawet pół tabletki, ja mdlałam po nim, lepiej zwiększyć dawkę na noc Foli, dziękuję, ze wierzysz we mnie, ja myślę, że ty również dołączysz to tego zacnego grona, chyba wcześniej od nas nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika a przypomnij mi Ty bierzesz tabletki anty czy tylko tak na odczepnego powiedziałaś? Bo wiem, że Foli później będzie brała tabletki (chyba, że nie :) :)) i ktoś jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie bolał brzuch tak ok 20 z mamą siedziałyśmy i siostrą i stwierdziłyśmy, że właśnie się zapładniam ...... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwnka, ja biorę z tego powodu co ma zamiar brać Foli, dla uspokojenia jajników idodatkowo dla psychiki by ją oszukać by tyle nie myśleć o dziecku i cyklu trzymam kciuki, może sie zapładniasz, ja pamiętam że przy pierwszej inseminacji mnie bolał brzuszek, ale przy drugiej tylko zakuł jajnik i koniec bólu, potem coś bolało po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tabeleczki nie było, a mamy nawą też formuowiczkę w tabelce :-) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika.......-zawieszona,tabl.anty do lipca, sierpnia 2006..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........26...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia...........15.03......28........12.04.....1,5 roku...Warszawa buźka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! AnA - jak maleńka ?? daj znać Emika, Iwona, Foli, estelka, enigma - :) będzie oki :) no ja dzisiaj te po usg jestem i dobre wieści - 2,5 cm pęcherzyk z 9 dc jest dzisiaj przeszłością (11 dc), pozostała nieregularna forma o średniy około 1,2 cm. Ważne, że pękł, czyli owulacja bez większych problemów. Widziałam dzisiaj moje tyłozgięcie. ŁO MATKO !!! Tyle mogę powiedzieć, ginka kazała mi się czepiać sufitu po fiku miku :p No i następny monitoring w następnym cyklu. A to już kwiecień będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to taka spora dawka optymizmu z forum bociana :-) \"Czesć! Odwiedzłąm do tej pory inne wątki ale dziś chce podzielić sie z Wami moją wiadomością. Od jakiegoś czasu starałam się o dzidzie, ale 30 listopada lekarz stwierdził u mnie brak owulacji. Ze wzgledu na mój wiek (30 lat) zaraz od nastepnego cyklu zaczoł stymulację za pomocą leków (Clo, Pregnyl i Luteina). Prze dwa miesiace z lekami wszytsko było ok tzn owulacja ale efektów nie było widać. Lekarz zalecił w tym czasie wykonanie badania nasienia, zrobiliśmy je w styczniu wyszło nienajlepiej. Lekarz zapisał męzowi kurację 2 tygodniowa z CLO a potem 9 zastrzyków z Pregnylu. W lutym powtórzyliśmy badanie nasienia- wyszło nieprawidłowe upłynnianie ejakulatu. Ja miałam wykonać hormony wiec lekarz kazał odstawić mi leki. Liczyłam ze nie bedzie nawet owulacji bo skoro przezd braniem leków nie było to teraz też nie będzie, ale okazało się ze była i w 11 dc miałam pęcherzyk 20mm, który sam pękł. Oczywiscie na cud nie liczyłam, ze się uda w tym cyklu. W czwarek byliśmy znów na badaniu nasienia i wyszło ze jest lepiej że nasienie sie upłynnia ale z iloscią nadla nie za ciekawie, żesa pojedyncze plaminiki silne i zdrowe i może naturalna ciąza sie zdarzyć ale lekarz ze wzgledu że maz ma żylaki powrózka nasiennego i to III stopnia, powiedział ze w zwiazku z naszym wiekiem i stażem małzeńskim lepiej dopomóc naturze i wykonać IUI. Dziś już 2 dni jak spóźniała mi się @ zrobiłam test, wyszedł pozytywny. jednak cuda sie zdarzają. Mam nadzieje, ze lekarz potwierdzi że jestem w ciązy i to naturalnej przy słabym nasieniu, żylakach i braku owulacji przez dłuzszy czas. Nadszedł widocznie mój czas i Wasz Dziewczyny też nadejdzie, nawet nie będziecie sie spodziewać kiedy. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona👄, czyli czekasz na robienie teściorka? z tego co zrozumiałam, ja trzyzmam kciuki, piękny okaz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze \"Mój mąż miał złe wyniki nasienia. Przedewszystkim miał w 90% plemniki z uszkodzoną główką poza tym tylko 4% żywo ruchliwe. Jeżeli chodzi o ilość to też nie miał zbyt dużej. Dlatego się boimy czy wszystko będzie dobrze. Dodatkowo mąż miał tę bakterię i to w najwyższym stężeniu jak to określały wyniki. Staraliśmy się długo i co miesiąc stosowałam nawet testy owylacyjne bo ja miałam zawsze okres jak w zegarku i na dodatek czułam bóle owulacyjne. Poza tym zawsze po seksie spałam na poduszce takiej wielkiej ze az rano bolały mnie plecy i czasem jeszcze 10 minut robiłam świecę czyli nogi do góry. I tak było prawie rok czasu. Na wizytę drugą już z kolei idę 03. marca i już teraz myślę czy moja dzidzia jest tam we mnie i czy rozwija się prawidłowo. Jestem teraz na L-4 i dodatkowo przyjmuję leki na podtrzymanie tej ciaży. Boże spraw aby wszystko było dobrze. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Estelka to dowaliłaś tu optymizmu 👄 :-), ale wiesz, ja czasem jak czytam to wszystko, to wydaje mi się, że ja tych powodów mam nieskończoną ilośc i jak jedno uda mi się wyleczyć to dojdzie coś innego lub nie będzie wiadomo co, bo w sumie dobrze mają ci co wiedzą co jest przyczyną braku potomstwa, mi się wydaje że kręcę sie w kółko razem z lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - w zasadzie nie czekam, przy moim tyłozgięciu nie wiem, czy nie trzeba będzie dopomagać kiedyś ... jest ono dośc silne. Więc tak naprawdę czekam na @, na nic nie liczę. Jakoś tak nie mam przekonania, że mogłoby się cokolwiek udać. Może mam to w głowie po to, by czuc mniejszy żal jak pojawi się @. Jak narazie i tak cieszę się, że maż ma dość dobre nasienie i że mam owulację. Reszta sama przyjdzie. Prolaktynka choć nieco podwyższona, to mieści się w granicach normy i jak widac nie blokuje owulacji. A może to wszystko zasługa ziółek... A któraś mnie pytała, która mieszankę żłopię ... tę Nr 1 (strasznie pachnie i smakuje, ale można przywyknąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku ja zakupiłąm sobie dziśziółka nr3!! Ale ich duuużoooo tylko nie wiem czy już zacząć pić czy poczekać na @ i dopiero zacząć?? Jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka ! beti - ja bym już poczekała, lepiej zacząc pić od 1 dc. Senność mnie ogarnia normalnie, kawa nie pomaga. CO za dzień sie zapowiada. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Zabajona. Co tam chrzanić ponury dzień wazne że ci pęcherzyk pękł :) A ja wczoraj późno wróciłam z tych urodzin i teraz przysypiam również ale jest piąteczek i to mnie bardzo cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ,chyba spicie jeszcze? Ana napisz koniecznie co z JUlką ,biedne malenstwo .mam nadziej ze odkryli przyczyne i szybko to wylecza,taka malutka kruszynka i musi cierpiec jak asia 1 dzien przed? chyba dzis nie zajrzy ,bo przygotowania pełna parą!!ale zółozę ci asik życzenia i tak wszystkiego najlepszego Asiu ,może nie powiem na nowej drodze życia bo Wy znacie sie jak ,,łyse konie\"hi hi ale na sformalizowanej drodze ,wszystkiego naj naj naj! ,pięknego zdrowego dzidziunka! sto lat sto lat!!!!niech im gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie!!! enigmuś ciesz sie ze Twoja psina już lepiej po operacji! Zabajona mam nadzieje ,ze jak pęcherzyk był tak piękny to tyłozgięcie nie jest przyczyną jakiegokolwiek problemu z ciązą i ten cykl będzie twój!! Foli trzymam za ciebi mocno.. mocno za ten cykl momo przeciwienstw estelka buziaczki!! beti ,mam nadzeije ,ze prolaktynka szybko sie stłucze i to do dolnej granicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, heja! a ja zaczynam ukłądać skrzętny plan - jak tu się dostać do Białegostoku i zminimalizować koszty ICSI :-) no i zdobyć kasę :-) zaplanowałam zabieg na wrzesień, a juz kombinuję ;-) Foli w Łodzi 4400,00 kosztuje stymulacja, wizyty usg, punkcja, ICSI i transfer? czy za stymulację i usg osobno się płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monik, Estelka Estelka, tyle kosztuje zabieg (napewno obejmuje punkcję i transer) ale szczerze mówiąc nie wiem czy za usg się płaci osobno, leki 2900 Ja też mam plan, męczy mnie tylko, że tak długo muszę czekać by go zrealizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, odezwij się co z Julką, myślę, że już dobrze ale trzymam kciuki. Iwona, brzuch moze boleć po inseminacji, nie tylko jak pęka, mi kiedyś pęknął przed a i tak brzuch bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, Asia ma ślub jutro? Ja myślałąm że w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie można napisać do NFZ wniosek o zwrot kosztów za inseminację? ja i tak nie mam już rachunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Białystok jest względnie tani - od stymulacji do transferu 2840 do tego leki około 3000 - czyli 6000,00...kurcze czy te leki nie mogą być tańsze!!! Foli czyli, jesli tfu tfu, ta inseminacja się nie uda, ro os 1 dc do 21 dc antyki, póżniej co gonal? wiesz już mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o ICSi albo leki? ;-) no właśnie Asiu, jak tam napięcie przedślubne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Dziewczynki :) Foli - cieszę się oczywiście, że ten olbrzym pękł, niemniej staram się być opanowana. Przeciez nie od razu musi dojść do zapłodnienia. NIe chcę sobie nic wmawiać już, ale przeciez te tyłozgięcie, albo nie daj Boże niedrożny jajowód ... Wiecie co? W ogóle to ostatnio miałam owulację też z prawego jajnika. W następnym cyklu powinna być z lewego, bo ginka dostrezgła tam kilka szykujących się pęcherzyków. Narazie zblokowały je hormonki i dobrze, ale od @ powinny rosnąć. Sprawdzimy na początku kwietnia. TEz przyłączam sie do życzeń dla Asi z okazji ślubu. No cóż można życzyć kobiecie, która ma faceta i bobaska ?? Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w życiu, no i ... leciuchnego porodu :) monik30 - a jak tam twoje samopoczucie? AnA - jesteś ? Jak tam Twoja bratanica? estelko - nie dziwię się, że już planujesz, podobnie jak Foli. W końcu NIESTETY t kosztuje i NIESTETY trwa, cała stymulacja, przygotowanie, to czas i ciągłe obawy, czy wszystko idzie tak jak powinno. Ale wierzę dziewczyny, ze wszystko się uda i jeśli już się okaże że na pewno będziecie musiały podchodzić do tego ICSI to będzie to jedne jedyne i ostatnie zakończone zdrową ciążą. Z całego ❤️ życzę. enigma - jak córunia ? dochodzi do siebie ? czytałam, ze po zabiegu już jest . A Ty ? Jak ty się miewasz? Mało ostatnio u nas bywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie uda to miesiąc przerwy bo muszę odczekać miesiąc po stymulacji clo, potem od 1dc antykoncepc. a od 21 dnia leki stymulujące przez 14 dni tzn zastrzyki, nie pamiętam jakie ale mam w domu wszystko opisane Białystok jest tani a pisałaś do kliniki czy do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×