Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Tabletki (cilest), podobno - tak powiedziała lekarka, a ja jej słucham - należy odstawić na 3 miesiące przed początkiem starań. W przeciwnym razie może być różnie, np pięcioraczki, bo jajniki dostają szału jak poczują blokowane wcześniej hormony. Do końca opakowania zostało 14 szt. na nowe nie wziełam recepty... Mam 3,5 mesiąca na wizyty u dentysty , żeby później nie było \"niespodzianek\". Od lipca zaczynamy :) Dobrze, bo akurat będzie już po sesji (nie wiem co mnie podkusiło z tymi drugimi studiami). O mnie... niewiele. Mam 27 lat, od roku mężatka, w związku z mężulkiem od 5 lat (jakoś mniej wiecej). Zawsze wiedziałam, że jestem kobietą, która będzie chciała mieć dzieci. Oczywiście teraz nie jest najwłaściwszy moment, ale przecież ten najwłaściwszy moment nigdy nie nadejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, odebrałąś wyniki posiewu? Mam nadzieję, że są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczkoto życzę udanych staranek i szybkich efektów....masz racje z tym momentem, nigdzy nie jest ten najlepszy...a co studiujesz jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gwiazdeczka, to musze ci powiedzieć, że kiedyś była tu z nami Soul, ona tez brała tabletki Cilest i odstawiła je bo chciała zostać mamusią, starała sie od razu, ale zaszła dopiero po 5 miesiacach, co lepsze ma bliźniaczki(urodziła w listopadzie2005 roku), więc to że zaczekasz nawet 3 miesiace nic nie zmieni -bo mozesz po pół roku jeszcze postatrać sie o bliźniaki - ja tam mogłabym mieć i trojaczki :-) powodzenia mam nadzieję, że uda Ci sie zafasolkować nieługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emika....ja tam bardzo cieszyłabym się z bliźniaków byłoby super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mogłabym mieć bliźniaki, trojaczki to trochę za dużo naraz, martwiłabym sie o ciążę potrójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki na dzien dobry 👄 u mnie wsjo oki:) corunia po zabiegu:) czuje sie dobrze ,ale musze jej pilnować bo ma dren Odezwe sie jutro bo teraz jestem w pracy i mam kupe roboty. Oprocz tego guza wycieli jej ok 9 głowki za uszami ,koło cycuszków i wogole takie wypryski.... Moja pitbulka wyglada nie jak po operacji a raczej jak po walce:P:P:P:P Ale ogonkiem merdała jak Pańcie zobaczyła:):):):) I popiescilysmy sie delikatnie i buziaki:) Strasznie ja koffam❤️ Wysyłam Wam buziaczki i do jutra kobietki:):):):) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ciekawe co z Anią, miała wypoczywać pod Poznaniem, ciekawe czy wróciła. Ania odezwij się do nas, jak synek, kopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się Enigmuś że wszystko oki.........do jutra i miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, to dobrze, że jest już po,pogłaszcz ja ode mnie :) jak masz jakieś jej zdjęcie t0o chętnie zobaczę bo bardzo lubię te psiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja jestem dziś śpiąca przez tą pogodę, wypiłam już drugą kawke a oczy i tak mi się zamykają spppaaaććććććććć....właśnie Foli, gdzie Ania i nasze kochane brzuchatki odezwijcie się jak możecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też sie chce spać a w ogóle to dłuży mi sie cholernie ten dzień, teraz właśnie piję drugą kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się ruch uspokoił, projekty do zrobienia mam ale nie żadnego ciśnienia jak zwykle to bywa i też mi się dłuży okropnie, dlatego jestem cały czas na kafe, podczytuje różne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!!! To chyba przez to, że tak długo trzymałyście kciuki i pamiętałyście o mnie to wyniki nasienia się poprawiły. Teraz było 80 ml (wcześniej tylko 55). Ogólna ruchliwość też się poprawiła z 40% do 55%. Jednak tych w ruchu szybkim tylko 5%. Ale pytałam się lekarza powiedziała, że nie jest źle. W ogóle mojego prof. dzisiaj nie było i przyjmowała mnie szalenie miła pani dr Leśniewska. Strasznie sympatyczna, polecam. Wszystko mi wyjaśniła. Powiedziała, że endometrium się poprawiło i że śluz też już jest. Tylko dziewczyny ja nic nie czuję. Nie wiem czy pęcherzyk pękł czy nie? W każdym bądź razie zalecane są na dzisiaj i na jutro przytulanki. Sam zabieg to nic strasznego. Tak jak mówiłaś Foli. No i drogę powrotną całą leżałam. teraz zmierzyłam temp. 36.8. Wiem, że nie o tej porze, ale tak sobie zmierzyłam. Za cały zabieg inseminacji włącznie z nasieniem zapłaciłam 100 zł, niedużo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dokładnie tak jak ja. Wzięlam się ostro rano za robotę a teraz straciłam zapał, mnie tu nikt specjalnie nie pilnuje poza klientami ,którzy chcą mieć wszystko na czas no ale się wyrabiam więc nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, to są dobre wyniki do inseminacji więc szanse macie duze, trzymam kciuki, jeśli wczoraj dostałąś pregnyl to policz sobie 36 godzin od podania, wtedy mniej więcej pęknie. Inseminacja to nic strasznego, mnie trochę boli bo mam ostre przodozgięcie ale robią mi pod usg i ostatnio mi nawet pokazywali na usg jak wchodzi wziernik i wstrzykują nasienie, nie wiedziałam, że nasienie widać po wstrzyknieciu na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nikt nie pilnuje Foli więc jak tylko sie wyrabiam i klienci nie narzekają to jest oki....Hej Iwonka cieszę sięże wyniki męża sie poprawiły, no to teraz trzymamy kciuki za efekty zabiegu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos tabletek - poprostu słucham zaleceń lekarza :) Studiuję standardowo: zarządzanie i marketing, jest fajnie. Zaczęłam studia, bo nudziłam się w weekendy jesienią ;) Bliźniaki to wg mnie za dużo szczęścia jak na pierwszy raz, poza tym po macierzyńskim wrócę do pracy - wychowawczy odpada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duduśka
dziewczyny mogę was pomęczyć chwilę? Zalozylam maly topik ale nikt nie wpisuje sie a ja mam niecierpiace zwloki pytansko. TEMPERATURA. Jezeli przez 12 dni byla okolo 36.96-99 a 13 dnia 36.91, 14 dnia zas 36.71 to jest to spadek przedmenstruacyjny, czy mimo wszystko może swiadczyc o ciaży? czy jak jest ciąża to powinna rosnąć? Blagam odpowiedzcie. I dzięki wielkie z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy mnie ktoś jeszcze pamięta???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duduśka
Boję się robić ten test!!!! Wiem, ze to głupie, za kilka dni jak nic sie nie zmieni to zrobie, ale mialam nadzieje, ze mnie ktos tu oswieci ;-) Bo ja teoretycznie sie na tym znam, ale chodzi mi o takie anomalie wynikajace w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si, ja pamiętam :) co u ciebie. Tempewratura jak jest ciąża utrzymuje sie wysoka powyżej 14 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero się u mnie zacznie. Niby sobie wmawiam żeby wyluzować ale coś nie wiem jak mi to wyjdzie. Czuję, że jak będzie drugi tydzień to zaczną się schizy. Estelka, no właśnie jak posiew? Enigma, to pogłaszcz psinkę i ode mnie :) Cześć Ana i witam nowe forumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ciesze sie Foli u mnie po staremu w niedziele Kochanie moje wraca :D eh nie było mnie tu 3 miesiące .... kawał czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, no pewnie cię ta schiza nie ominie, ja pierwszy tydzień zawsze cierpliwie czekam i czas mi szybciej lecie ale drugi był masakryczny. Teraz będzie inaczej bo nie mam szans na ciążę po tej inseminacji ale poprzednio to buł koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duduśka ja CI nie pomogę bo nie bardzo sie orientuje, wiem ze spadek może oznaczać zbiżającą menstruacje, ale to żaden pewnik to zależy od organizmu (no i czy mierzysz tą tempke regularnie) uspokój sie odczekaj i zrób teścik....witaj Si co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, to pewnie nie mozesz się doczekać niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy Wy mnie pamietacie :D :D :D pisac mi tu ktora zafasolkowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×