Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Iwona, tylko oszczędzaj się w tym tańcu, żebyś nie forsowała się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja dotarłam ,a was nie ma .ale poczytalam, sobie troszkę.pozdrawiam!! fajnie ,ze już piatek ,mozna bedzie troszkę w domku poleniuchować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 nie było mnie troszkę... hhhmmm, chyba jakieś 3 tygodnie... cieszę się, że czasem o mnie pytałyście, to miłe :D odpoczywałam sobie... najpierw w Poznaniu u babci, później zabierałam się z moim lubym tam gdzie akurat miał wyjazdy... dopiero wczoraj wróciliśmy do domku, ale już szykują się kolejne wyjazdy. nie siedzę przynajmniej sama w domu :) przyznam się bez bicia, że troszkę nadrabiałam zaległości, ale chyba nie wszystko wyłapałam... Foli, przede wszystkim trzymam mocniutko kciuki za inseminację. Wiem, że nie spodziewasz się niczego szczególnego, ale może właśnie o to chodzi ;) Ana - dużo zdrówka dla Julci - pewnie bardzo jej ciężko, ale jeśli jest pod dobrą opieką, to wszystko będzie dobre. Enigma - podrap za uszkiem córunię, no i ucz się ucz... ;) Aga - Pawełek słodziutki i rzeczywicie wygląda na starszego. Pewnie duży z niego mężczyzna wyrośnie, hihihi. Przepraszam, bo z pewnością zapomniałam o wielu ważnych dla Was wydarzeniach, ale nie sposób przeczytać około 30 stron i wszystko zapamiętać. Wybaczycie??? ;) Oczywicie witam serdecznie nowe koleżanki - troszkę Was przybyło :) A co u nas... Mały ma już swoje stałe pory kopania. Zaczyna około 7 rano i późiej mniej więcej co 3 godziny daje o sobie znać. Mamusia oczywiście w dalszym ciągu cierpi na szał zakupowy, chociaż pomału zaczynam przerzucać się z ciuszków na \"całą resztę\", bo mi miejsca w komodzie brakuje, a zanim kupię drugą, jeszcze z miesiąc musi minąć.... Właśnie... Dzisiaj podpisałam umowę przedwstępną na mieszkanie. W końcu - bo walczyliśmy o nie od września. Był problem z odrębnością lokalu więc ostatecznie przenosimy się piętro wyżej, ale za to mieszkanie będzie miało balkon i ponad 10 metrów więcej, więc w ogólnym rozrachunku czekanie się opłaciło :D No i jak już się tam przeniesiemy, to kupię jeszcze jedną komodę i dalej będę mogła szaleć, bo narazie sukcesywnie \"wygniam\" z komody tatusia :) uż jedną szufladę mu zabrałm. To znaczy nie ja. Junior oczywiście ;) Poza tym... Siedzenie w domciu jest super, ale trzeba uważać, żeby nie stać się tzw. kurą domową, bo chodzenie w dresie i bez makijażu niestety bardzo sybko wchodzi w nawyk. Dlatego też w zesłym tygodniu postanowiłam, że pomio L4 muszę być piękną przyszłą mamusią, więc zrobiam sobie paznokcie, zmieniłam kolor włosów i pochodziłam troszkę do kosmetyczki na takie drobne przyjemności :) Czuję się o niebo lepiej i chyba sama siebie dowartościowałam... nie, żeby czegoś mi w tej kwestii brakowało - luby nie narzeka ;) - ale lepiej się czuję :) I to tyle rewelacji na dziś. Paula - brzusiem Cię doganiam, 95 cm w obwodzie :D Postaram się zrobić zdjęcia to Wam podeślę. A tymczasem miłego wieczoru i do usłyszenia ❤️ No i... Dużo szczęścia na nowej, V części topiku. Miejmy nadzieję, że wiosna na dobre u nas zawita, a wraz z nią niejedno nowe życie... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś naskrobała anka :) Dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku :) monik30 :) A gdzie dziewczynki ? Pewnie miło spędzają czas z męzulkami :) Mój lezy obok na kanapie i ogląda pod kocem jakieś sportowe programy. No a ja - netuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anka, fajnie, że się odezwałaś. To idę na tańce. Oby tylko nie było dzisiaj samby brrrr za dużo wyginania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ucz się, ucz :) mi czasem brakuje szkoły :) a enigma miała chyba tydzień temu zjazd, coś tak mi się pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek dzisiejszy smętny był...bo piątek i czas testowania..W kibelku leży sobie smętnie na półce nasz test..biorę, papiery do kosza, bo wiadomo co pisze, znam już te teksty na pamięć... Czas. Załatwiam co miałam załatwić i wychodzę, kładąc pałeczkę okienkiem do dołu. 10 minut mija. A widzę te wszystkie ciąże, poronienia, straty i stosunki w kierunku malucha. Chwiejnym krokiem zmierzam do toalety. Biorę do rąk test i zasłaniam okienko palcem. Powoli odsłaniam jednen pasek. Jest. I odkrywam palec obok. CIENKA, NIEBIESKA LINIA, ZA TO WYRAŹNA JAK CHOLERA! jestem w ciązy. jestem w ciązy. jestem w ciąży. jestem w ciąży. JESTEM W CIĄŻY!!!. Ale test może się mylić. O 12 lecę do gina. Nie, test się nie mylił. Ciąża jest. I wygląda na solidnie przyczepioną do macicy. 4 tydzień. 24 listopad 2006. NASZE DZIECKO WTEDY MA PRZYJŚĆ NA ŚWIATT!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) Ja sama w domku z córunią bo mąz w Warszawie kształci się:P A ja w tym tydodniu mam luz ale w przyszłym szkoła:( Jutro moze przyjedzie do mnie kolezanka z Kraka z ktora znamy się od 3 lat i kilkakrotnie sie widziałyśmy:) więc weekend zapowoada sie miło:) ja też siedze i netuje:) anka❤️ fajnie ze sie odezwałas:) fajnie byłoby gdyby więcej brzuchatek pisało jak u Nich leci:):):):) poki co ja dalej netuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło boze amnesia?????????:D:D:D:D CZY JA SNIĘ JUZ?????:):):):):) JESLI TAK TO OBUDZ MNIE BO NORMALNIE SZOK:):):):):):) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O. chyba mi się coś poknociło :D Bo policzyłam sobie termin od stosunku.. to będzie...hej, chwila! To musiałam zajść już w lutym! Dlaczego wtedy test był negatywny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amnesia to naprawdze jestes w ciązy??????????? bo ja juz zgłupiałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Chcę mieć dziecko
dziewczyn jajcują nieźle, wesoło jest , normalnie polewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie Amnesia, bardzo wspaniała nowinka🌻❤️🌻👄gratulacje serdeczne, marcóweczka z Ciebie, zobaczymy która następna👄 ja dziś spiąca jestem, i ciągle brzusio pobolewa, temperatura nadal powyżej 37oC już sie boje, umówiłam sie do ginki w poniedziąłek zobaczymy co mi powie sporo sie tu dziś działo, i sporo tu nowych osóbek które serdecznie witam, zwłaszcza tą pomarańczową-bardzo miła osoba i zabawna sie z Ciebie wydaje:-) dobrze trafiłaś tu jest naprawdę fajnie, ja jestem tu chyba od listopada 2004roku i nie znudziły mi się ploteczki :-) no to dziś Asia ma ciężki wieczór panieński, a jutro wspaniałą uroczystość, oj jak ja bym swój slub powtórzyła :-) życzę dużo szczęscia Asiu👄 buźka serdeczna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć emika:):):):) No własnie Asia pewnie dzisiaj jest na Chipenndailsach:P:P:P:P hihihihihihiih ❤️ ASIKU ❤️ DUŻŻŻŻŻOOOOO ❤️ SZCZĘŚCIA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amnesia Gratuluje!!! :-) Ale dziewczyny sie rozpisałyście.... starałam sie wszystkjo przeczytać ale nie dałam rady.... u mnie wszystko ok, biore leki i czas baaardzo szybko mi leci... po tych lekach nawet lepiej się czuje i nie chodze taka ospała jak kiedyś. Obok mojego biura jest taki mały sklep z ciuszkami dla dzidziusiów... i zawsze jak obok niego przechodze to wyobrażam sobie moje maleństwo (które może kiedyś się pojawi) w tych ciuszkach i wybieram w co bym go ubrała... jaką bluzeczke i śpioszki... a nawet buciki... hehe ale mi wali nie? Ide szybciutko sprzatać bo mam taki bałagan że aż nie wiem za co się najpierw zabrać, pozdrawiam was wszystkie i życze aby nasze boćki sie nie pochorowały i zawitały na naszym topiku... podobno już jakiś przywędrował i zniknął.. ale pewnie siedzi gdzieś przed komputerem i czyta nasze wypowiedzi i rozdziela fasolki... Amnesia już dostała... za niedługo pewnie dostanie następna :-) a do jesieni będziecie musiały zmienić tytuł topiku na np \"Czy są wśród was kobietki które mają fasolke\" :-) Tylko co ja wtedy będe robiła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Asiu - jeszcze raz wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w dniu Waszego ślubu!!!! Amnesia, rany, gratuluję bardzo, bardzo, bardzo no, a ja odebrałam posiew męzusia . Jest bakteria :-) może to głupie , ale się cieszę, bo to może jest przyczyna braku fasolki. Różne sa \"szkoły\" mówiące o wpływie bakterii na nasienie, ale ja się trzymam wersji, że ona uszkadza nasienie, a na pewno przyczynia się do deformacji plemniczków i te kulawe biedne plemniczki nie mogą dostać się do mojego jajeczka :-( przecież wystarczy jeden aby był dzidziuś, więc jak jest ich mało , może nie są spidowcami ;-) ale sa zdrowiutkie, to jest szansa, że któryś się do mnie dorwie ;-) ale jak mają zdeformowane główki, witki, to sznase są marniusieńkie. Mężul dostał antybiotyk na 5 dni, a później pójdzie do Novum do androloga i zobaczymy co lekarz powie. Ja we czwartek ide sobie zrobić kontrolny posiew. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mam nadzieję, że ta cholerna bakteria jest przyczyną waszych kłopotów i że szybko ją zwalczycie, ja też chcę w kwietniu zrobić posiew i mąz też, nie zaszkodzi a i tak przed isci muszę go zrobić Asia, wszystkiego najlepszego :) Amnesia, ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!!!! Fotki aktualne posłałam a tak u mnie bez zmian. Mały kopie i wierci się - tatuś zadowolona ze ma takiego łobuza w domku :) Amnesia - Gratulacje!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Asiulku - Szczęścia i mnóstwo miłości do końca życia ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ A dla starających się i testujących w najbliższym czasie - moc fluidków - łapcie : *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** ****************************************************************************************************************************************************************************** *************************************************************************************** ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań............02.06.06......14kg.........Patryk....101cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........? Przepraszam że rozciągnęłam stronkę ;) Ale się naszukałam tej tabelki - znalazłam ją na str 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jestem przelotem. moja nieco wyrosnieta fasola sp za sciana. dziewczyny, nawet nie wiecie jak mocno zycze wam wszystkim fasolek w 2006 roku, jak bardzo wam dopinguje, podziwim wasza sile, dziele wasza nadzieje i wiare. niech rozni madrzy mowia co chca, niech rozni zakompleksieni wygaduja co chca, ale dzieki takim kobietom jak wy, swiat jest bogatszy, pelniejszy i ma wiecej nadzei 🌼 wiem, co znaczy starac sie o fasolke, brac clo i wsciekac sie na kazda kolejna @. niech historia Amnesii bedzie w najblizszym czasie historia kazedej z was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, WSzystkiego najlepszego!!!!!!!!! Sabra, to jest ogólnie kurs tańca. Na każdych zajęciach jest coś nowego. Ostatnio była rumba i walc angielski. Nie wiem jednak jak długo dam radę bo mnie to strasznie wkurza. Chodzę pół roku i jeszcze niec nie umiem zatańczyć. No i mam zastrzeżenia co do prowadzenia kursu. Co zajęcia to coś nowego i ja nic nie pamiętam. To mnie za dużo nerwów kosztuje. Teraz pójdę ostatni raz po lampce winka. Jak się nie będę denerwowała to będę dalej chodziła. A jak się zdenerwuję to rzucam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) ale tutaj cichutko:) Asik pewnie po nocy poslubnej odpoczywa:P:P:P:P:P Jeszcze raz gratulacje:):):):) ❤️ ❤️ ❤️ A ja tak jak mowilam dostanę @ w 25dc czyli dzisiaj i dostałam:) Bardzo sie cieszę bo to juz kolejny cykl:) Więc z tego wynika ze owu jest w 11dc lub w tym dniu zdycha i do owu nie doszło w 2 cyklach oistatnich bez brania clo.... W tym miesiacu będzie monitornig dzien po dniu od 8dc do 12 i zabiorę sie do pracy:) Ten cykl tez bez clo... pozyjemy zobaczymy:) Poki co jestem dobrej myśli:) buziaczki i miłego dnia:):):):) sabra:) dunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula:) łłoooooooo ach te zmiany w tabelce:):):):) Juz niedługo rozwiązanie i zobaczysz swojego \"kopacza\" na zywo:):):) Iwona :) a Ty wyluzowana jestes??? hihihihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×