Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Ma艂a

DLA TYCH KT脫RZY STOSOWALI OK艁ADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

Go艣膰 do g贸ry.....
dla Edyty1983

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do g贸ry......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, Chcia艂am prosi膰 o przepis na ok艂ady z kawy (te gdzie zawija艂o si臋 foli膮). Z g贸wy dzi臋kuj臋 i POZDRAWIAM !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przeczytaj pierwsza strone
leniu:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dajeeen
Wiecie co... ja robie tak najpierw wmasowuj臋 sobie balsam...potem owijam sie foli膮.... i skacze... biegam;.... ta艅cze:D przez godzine:D... a co najwazniejsze to naprawde dzia艂a.... tylko teraz nie wiem jak zrobi膰 z t膮 kaw膮... >>fusami.... NIe wiem czy uda mi sie je utrzymac pod foli膮... i w jakiej wogole robic to kolejnosci....?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bedzie sie trzymac jak wymieszasz z tym balsamem, ja tak robie, co prawda nie biegam w tym ale dosc dlugo chodze. Wczoraj zrobilam mumifikacje i dodalam sporo cynamonowego i greaniowego olejku. Mialam udo 61 cm w najgrubszym miejscu dzis w najgrubszym miejscu mam 58,5cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jestem szczesliwa!!! Pod koniec tygodnia zrobie jeszcze raz!!!!! ps. bylo goraco ale nie poparzylo skory.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chcemiecszczup艂euda
do lilalo moje gratulacje zastanawiam si臋 nad zastosowaniem sproszkowanego cynamonu + kakao + sproszkowany imbir ewentualnie troch臋 kawy i olejki eteryczne obecnie stosuj臋 guam rapida nie uby艂o cm , ale po 3 zabiegu ( w domu rzecz jasna ) cellulit jest mniejszy , nadal jednak widoczny go艂ym okiem :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ruzik
Witam, Jestem am艂o cierpliwa ale przeczyta艂am wszyyyystkie wpisy... godzin臋 mi to zaj臋艂o. Napiszcie prosz臋 gdzie jest ta fajna stronka z 膰wiczeniami pilates? Chyba zaczne te ca艂e olejkowanie i peelingi. Dzisiaj wyrusze na poszukiwanie olejk贸w :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anek25
czytam ten topik od kilku dni i wczoraj zam贸wi艂am w aptece olejki cynamonowy i geraniowy. ju偶 od dw贸ch tygodni stosuj臋 peeling kawowy ale bez olejku :-( Moj膮 najwi臋ksz膮 zmor膮 jest brzuch - po dw贸ch ci膮偶ach oponki i celulit. 膰wicz臋 brzuszki, je偶dz臋 na rowerku i w ci膮gu 8 miesi臋cy schud艂am 13 kg ograniczaj膮c troch臋 mi艂o艣膰 do s艂odyczy. jeszcze 5 kg brakuje mi do mojego wygl臋du sprzed 5 lat ale do lata musze da膰 rad臋. teraz waga zatrzyma艂a si臋 na 60 kg, ale pewnie przez to 偶e 膰wicz臋. dzi艣 mam nadziej臋 pierwszy dzie艅 foliowania :-))) wierz臋 偶e mo偶e pom贸c, bo nawet sama kawa jest super - sk贸ra taka napi臋ta i idealnie g艂adka. trzyamjcie za mnie kciuki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uwa偶ajcie na olejek geraniowy
nie powinno sie go u偶ywac jak sie bierze tabsy geranium ma fitoestrogeny i mo偶e sie przydarzyc Kinderniespodzianka, jak nie wierzycie spytajcie gina

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anek25
wzi臋艂am si臋 ostro za wyszczuplanie ;-) rano foliowanie z olejkami geraniowym i cynamonowy - po 3 krople plus balsam wyszczuplaj膮cy. wieczorem peeling kawowy znowu z olejkami. sk贸ra super napi臋ta :-) tylko m臋偶a szczypie w oczy ten olejek jak wchodzi teraz do 艂azienki ;-p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DilaraBatan
O...widze ,ze ciekawe tematy:) Przez przypadek tu wpadlam! Ale super...Chyba zaczne te wasze foliowania i smarowania:) Przydadza sie..mam taki okropny cell ze juz nie moge patrzec na swoje nogi...Prosze o jakies rady (chociaz i tak jest ich tu duzo) Pozdrawiam cieplutko:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 emilka_milka
Czytam sobie te wasze posty i wiecie co zastanawia mnie jedna rzecz (tez jestem kobieta i mam celulitis) czy rzeczywiscie to naprawde dziala to wszystko co tu piszecie te olekji owijanie folia Bo mnie zastanawia czy ktos kto nie podsunal tych pomyslow sie teraz z nas wszyskich nie smieje, ze wierzymy w cos takiego, w te wszystkie mikstury?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Selte
Witam, widze ze topik jednak umiera. Zainspirowa艂y艣cie mnie tymi olejkami. Czekam az kurier je przywiezie bo zamowilam przez internet. Nie przestawajcie pisac!!!!!!!! Czekamy na wiadomo艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Selte
Witam Jestem po pierwszym smarowaniu olejkami i zawijaniu. By艂o ciepe艂ko. Nawet przyjemne ale powiedzcie jak owijacie si臋 t膮 foli膮 by si臋 nie 艣ci膮ga艂a?????? Ile max mo偶na chodzi膰 tak owini臋ta??? Bu藕ka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agnes28
Hej Kobietki:) Swietny topik,naprawde!!!!!!!!!!!! Znalazlam dzis i tak mnie zainteresowaly te olejki, ze wszystko "za jednym zamachem" musialam przeczytac...:))) I pierwsza "kuracja" tez juz za mna!:) M;am nadzieje,ze beda efekty..! Odzywajcie sie! Nie pozwolcie ,aby ten topik przeszedl do historii....:( Pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PrinCeSka_87
oooooo z nieba spadl mi tenm topik!! od dzis zaczelam diete norweska i niedlugo lece do apteki po olejki:D tez bede stosowala:) a co:P mam nadzieje ze choc troche spadnie w udach:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Selte
Witam. Staram si臋 smarowa膰 i robi膰 peeling regularnie. Czasu brakuje mi ci膮gle. Gratuluje wytrwa艂o艣ci. Efekty chyba s膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Selte
Witam. Smaruje si臋 olejkami ju偶 ponad dwa tygodnie, sk贸ra rzeczywi艣cie jest j臋drniejsza, bardziej napi臋ta. Ja dodaje po 10 kropli olejku, mniej na mnie nie dzia艂a. Nie s膮dzicie 偶e 10 kropel to za du偶o?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rebel_Angel
Witam wszystkich!! Na poczatku musz臋 powiedzie膰 偶e bardzo ciekawy temat!! czytam wszystkie wypowiedzi bardzo uwa偶nie i postanowi艂am wypr贸bowa膰 Olejek cynamonowy... Ju偶 wczesniej s艂ysza艂am o jego wspania艂ych w艂a艣ciwo艣cich ale nie mia艂am okazji jeszcze go zastosowa膰... Zaczynam od razu jak tylko dostane Olejek ... i do dzie艂a!! Mam nadzieje 偶e si臋 uda i bede widzia艂a r贸wnie偶 efekty tak jak niekt贸re z was :D OfC odpowiednia dietka .. jakie艣 膰wiczonka...itd ...;] Pozdrawiam wszystkich i Trzymam mocno kciuki!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzieki Wam za ten topic! na dietce jestem od kilku dni... postanowi艂am tez walczy膰 z cellulitem... ok艂ady z kawy robi臋 od czaqsu do czasu bow czesniej o tym s艂yszalam... w pon. ide do apteki po loejek grejfrutowy cynamonowy i geraniowy... i dodam je do kawy ;) i tak 1-2 razy w tygodniu .. pomo偶e? ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rebel_Angel
Jasne 偶e pomo偶臋 :))))) Musi pom贸c :))))))) Trzymam kciuki :) i Czekam na relacje ;]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oliwka1111
Mam ma艂e pytanko : Na ile balsamu ma by膰 3-4 kropelek olejku cynamonowego i czy trzeba grubo wysmarowa膰 cia艂o czy trzeba to wetrze膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rebel_Angel
Tak wla膰 5-6 kropelek olejku (cynamonowego, ja艂owego oraz geraniowego, ka偶dego olejku po 5 - 6 kropelek) wla膰 do kubeczka po jogurcie i do tego 2 艂y偶ki sto艂owe balsamu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mam by膰 mo偶e durne pytanie, ale co tam :P jak robicie k膮piel w wannie z tymi olejkami i kawa to ta kaw臋 sypiecie do wanny, czy jak? czy robicie roztw贸r i wlewacie do wanny? a potem co z taka zasyfion膮 wanna? wszysstko sp艂ywa do odp艂ywy i si臋 nie zapycha? pytam powa偶nie, bo chcia艂abym zastosoa膰 taka k膮piel, tylko boj臋 si臋, 偶e wanna sie zatka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poiuio
a jesli dodam do zwyklego balsamu(normalny nawilzajacy,zaden antycelulitowy) kilka kropel olejku cynamonowego i poczekam az sie wchlonie,bez owijania w folie to przyniesie to jakies rezultaty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×