Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

To ciężko ci musi być?? NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..6.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki .. witam nową mamusie.. malenka >> 🌻 zdrowiej szybciutko i dbaj o siebie NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Aurusia kończy dzisiaj 7 miesięcy ale ten czas lecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
aha.ok kopiowalas po prostu.# moj maly jest chory znowu.ma na razie 38.4,ale katar mu dokucza,jest taki marudny.ja tez chora.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to współczuje, ja mam zapalenie oskrzeli, ale Kukuś dzielnie się trzyma. Lece dziewczynki miłego dnia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
do kama2 widze ze tez z niemiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
pa kasia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000000
Tabela jeszcze raz NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Donn 🌼WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CÓRCI Kasika jak się dziś czujesz? Malenka szybko zdrowiej i zaglądaj do nas częściej:) Cytrynka oczywiście że pamiętamy, pisz co u Ciebie i czego tak długo nie pisałaś? patichris1 świetny ten Twój Maximilian:) Ostatnio mam bardzo mało czasu. U mnie w domku trwają remonty. Zamieszanie jak się patrzy. Pozdrawiam i 😘 dla Was dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka dzięki lepiej, najgorzej jest w nocy, na szczeście mąż wstaje do Kacpra, wioęc mogę odpocząć. To co remontujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
f-ka .dziekuje! jesli macie ochote przeslijcie mi zdiecia waszych pociech,albo tez wasze na mojego maila patichris@web.de dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
pozdrowienia od kolegi maxia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale jestem padnieta, mój mąż juz wyzdrowiał, ale niestety przeszło na mnie. Czuje si fatalnie. Póki co Patryk czuje się dobrze, najbardziej to boje się o niego. Patricharis zdjęcia mojego Patryka są w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika mam remont łazienki. No i zamieszanie, które temu towarzyszy. patichris1 prześle Ci w najbliższym czasie zdjęcia Domi, bo w tym momencie nie mam aktualnych w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, a Ty jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej dziewczyny.ciezka noc z nami!!!!!!!!!bylismy z malym w szpitalu .mial 40.5 goraczki!dzis z rana jeszcze do lekarza ,a wrocilismy dopiero kolo 2 do domu!kurde ma cos z uchem .jakos blone bebekowa zaczerwieniona i spuchnieta .dostal antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka dzięki dzis już zdecydowanie lepiej:) A jak tam wasze nocki?? Patichris biedny max, zdrówka życzymy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze grypsko panuje..:-P dziewczyny nie wolno się dać choróbskom! zwłaszcza, że zapowiadają, ze ma grypsko przyjść do Polski! u mnie już lepiej:-) wszystkiego naj dla Aurorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nasze nocki są już lepsze, chociaż od wczoraj znowu jakby się pogorszyło, bo tu oto kolejny ząbek się zbliża już 9. Malenka jak się czujesz ? Masz jakieś zachcianki? Donn co u Was? patichris zdrówka dla synka i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
dzieki dziewczyny .mam nadzieje ,ze szybko wyzdrowieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×