Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Ja tez slyszalam,ze chodzik nie jest zalecany, ale wydaje mi sie, ze uzywajac go ok. godziny w ciagu dnia to chyba nie wplynie to jakos negatywnie. to samo chcialam zapytac odnosnie krzeselka do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati>> właśnie doszły śliczna ta twoja córa.. :) krzesełko mam zamiar kupić i to jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam krzesełko do karmienia, firmy Meggy, zapłaciłam 120 zł i jestem bardzi zadowolona. Jak Kacpi był mniejszy to chetniej w nim siedział a teraz tylko zje i już chce na ziemie:P Ja yez poproszę o zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wsadzałaś Kacperka do krzesełka jak jeszcze nie siedział dobrze? bo Oliwię muszę podtrzymywać kiedy siedzi i nie wiem czy mogę ja już sadzać w krzesełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dzięki za filmik. Super ta Twoja córcia. Ja też zrezygnowałam z kupna chodzika. Zgadzam się z opiniami dziwczyn.Co do krzesełka to jak najbardziej polecam. Tak samo jak u Kasiki, Dominika jak była mniejsza to chętnie siedziała. Teraz to tylko w nim jada. Pati ja też poprosze zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-KA za chwilę powinny być na twojej poczcie, daj mi znać czy doszły bo nie jestem pewna czy dobrze wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana Ja tez nie uzywalam chodzika, bo ortopeda odradził. Zaczelam uzywac krzeselka do karmienia okolo 8 miesiaca, ale wedlug mnie to niezbyt bezpieczne miejsce. Moj Patryk posiedzi chwile a potem to wstaje w nim, albo dolem probuje wychodzic. My do karmienia ciagle uzywamy fotelika samochodowego - kolyski, w nim zawsze spokojnie siedzi i potrafi sam sie w nim bujac, ze nawet czasami jak jest zmeczony to w nim usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tynka>> co ty tak wcześnie :) pati>> wysłałam ci filmik :) co do krzesełka to one sie rozkładają prawie do pozycji leżącej także spokojnie można takie maluszki wsadzać one są od 4 miesiąca nawet byliśmy dzisiaj na szczepieniu na zółtaczke, miały być też pneumokoki ale ostatecznie przełożyliśmy na za 2 tygodnie.. Auruś ma 72 cm i waży 7600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka, moja Domi też nie lubi siedzieć w tym krzesełku. Pręży się wierci jak by chciała z niego wyjść. Troche to niebezpieczne dlatego nie zostawiam jej już samej w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati85
zastanawialam sie tez nad taka chustawka, ktora mozna zablokowac i wtedy sluzy za krzeselko. mozna zaoszczedzic troche kasy kupujac 2w1. mialyscie jakies doswiadczenia z takim urzadzeniem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati85
Co tu dzisiaj tak pusto ,gdzie wszyscy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Donn, Ja bywam tu z reguly tak wczesnie, bo zaraz zaczynam prace. Ja Patika karmmie w foteliku samochodowym, tym najmniejszym, do jezdzenia sie juz nie nadaje, bo juz z niego wyrósl, ale w domu naprawde jest niezastapiony czy u Was tez jest tak zimno, az sie nie chce z domu wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, hustawke mamy taka zwykla, plastikowa, wieszana na hakach w drzwiacch do kuchni, Patryk uwielbia sie w niej hustac a ja w tym czasie moge spokojnie np. ugotowac obiad, bo nie kreci mi sie pod nogami i nie musze sie obawiac ze cos sciagnie ze stolu ito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika,ale Twój Kacperek zasuwa:) Dzisiaj miałam ciężki dzień:( Na szczęście już się kończy. Czas na relaks i odpoczynek. W końcu zbliża się wekend:) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati85
Coś ostatnio topik opustoszał, gdzie się dziewczyny podziewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej mam na imie patrycja mam 22 lata moj synek ma 10 miesiecy.nazywa sie maximilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ponoc do chodzika nie wolno bo to nie dobrze na bioderka dla dziecka ale tez mam ,bo dostalismy od znajomych i czasem maxa wkladalam ale tylko na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie odzywam się bo ledwo żyje-choróbsko mnie dopadłó:O Dopiero wstałam, jutro lekarz, byle mały się nie zarazził:( Witam nową mamę, widać mamy maluchy w tym samym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej ja mam tez zdiecia mojego maxia ale nie umiem przesylac jak to sie robi???nie znam sie na tym? jestes moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
twoj kacperek jest swietny# slodziutki a ile wlosow juz ma-hehehe-SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika,🌼 szybkiego powrotu do zdrowia. Dużo zdrówka i dużo 😘 Ostatnio tyle osób choruje-masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Witamn nowa mame. U mnie tez choroba panuje, moj maz ma zwolnienie do srody, juz jest troche lepiej. Ja i Patryk jakos sie na razie trzymamy, moze nic nam nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kurcze mam zapalenie oskrzeli, oby mały nie złapał:O patichris1 -dzięki, a ty pokaż też swoja pocieche, albo załóż sobie konto na www.fotosik.pl to w miarę łatwę, jakby co to służe radą. Kiedy rodziłaś??:) F-ka-dzięki, chyba ta pogoda taka:O Tynka-zdrówka😘 Donn-co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×