Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Gość patichris1
hej kasika.jak kacper?? co u was?co porabiacie na weakend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
MOJ ANIOLEK MODLI SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
hej patrycja kapitalny widok sliczna ta twoja córa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
droga kasika 1 mojha córa Amelka urodziła 31 stycznia 2006 roku a twja pociecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna🌻 mój amły jest z 24 kwietnia, napisz mi jak urzadzałaś roczek, bo dopiero myslę nad tą kwiestią ( patrycja ma chłopczyka:P:P:P) patichris🌻 u nas dobrze, siedzę z moimi chłopakami w domu, Kalos dziś ma wolne, więc moze jakis spacer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Co ostatnio net mi słabo chodzi:( Zgłaszałam usterke, a oni się ociągają. U nas pogoda okropna-deszcz+śnieg. Jest nieprzyjemnie. Nici z spacerku:( Jak u Was z pogodą? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej dziewczyny. ja mam chlopca -maximilian.a tak wogole dzieki! u nas dzisiaj ladna pogoda ,slonko swieci!idziemy na spacerek ,a pozniej do znajomych dziewczyny mam nowe fotki na fotosiku ,zobaczcie.mozecie smialo komentowac! a jak bedziecie jakies nowe miec to czekam z niecierpliwoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej kasika jak tez mam taki problem.nie wiem co mam zrobic na ten roczek.oczywiscie tort obowiazkowo-ale to oczywiste!prezenty sa juz przygotowane jeszcze tyko bobby car.wloncu juz duzy chlopak bedzie ,to auto musi byc!hihihi a ze starego juz wyrosnie! ja nie wiem co oprocz balonow przygotowac ,jakies pomysly???? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Moj aniolek wlasnie zasnal. Patichris widze ze twoj synek tez ma pieska z fishera. moj Patryk go uwielbia i ciagle go gryzie w nos. On w ogole wiekszosc pluszakow gryzie w nosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
fajnie!!!!!!!!on go dostal jak mial 3 mies.na chrzciny.tez go lubi ,ale najbardziej takie "zabawki" co nie mozna.no.to co u mnie zzobaczy. a wogole on ma pelno zabasek,z fisherpreis i chico tez no i inne .sam juz nie wie czym ma sie bawic ,za duzo mu .i wszystkie mu sie nudza ! max lubi mnie przytulac ,to wyglada jak by mnie chcial zjesc tak mnie slini i "z twarza sie przytule" a masz fotki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
aha ok,widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego to ostatnio zaczely samochody interesowac, a najbardziej to lubi sie bawic kolkami w nich, odwaraca do gory i kreci samymi kolkami. Lubi tez klocki, trzeba mu cos zbudowac a on to potem rozklada na czesci pierwsze i oczywiscie pileczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ale fajny brzdac z twojego synka! a nie mial wloskow jak byl maly, amoj takie czupiradlo!hehehee sliczne nie bieskie oczka.moj tez ma takie niebieskie ale nie wiem moze mu sie zmienia.wiesz jak to jest?w sumie ja mam piwne a maz niebeskie.ja bym wolala zeby mu te niebieski sie nie zmienily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ma niecale poltoraa roku co?moj 10 mies.skonczyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
co to jest???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma rok i trzy miesiace. i rzeczywiscie przez dluzszy czas byl łysek, ale teraz jakos w koncu mu ruszyły te włoski. U mnie na odwrot ja mam niebieskie oczy a maz ma ciemne. Najbardziej jestem zadowolona z tego ze po moim mezu odziedziczyl ciemna karnacje, bo ja to jestem bladzioch i opalam sie na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hehhe,my oboje mamy ciemna karnacje ,ale ja troszke bardziej niz maz!u nas na odwrot.hihihi a ile masz latek??i jak na imie? ja jestem ptrycja.pisz pati jak chcesz!mam 22 ltka skonczone ,z listopada jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
sluchaj powiedz mi jeszcze -moze wiesz.jak dodac tematy do ulubionychtzn.moje tematy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen witam was mamuski dawno mnie tu niebylo:( ciagle siedze nad praca magisterska :( za mna prawie ostatnia sesja ( jeszcze jeden egzamin) hmmm mam sporo do przeczytania ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
mloda mamusia!jak dodac dwudziest.........do moich tamatow??? wiesz moze.powiedz mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jest tam ktos???mamusie ?odezwijcie sie.ostatnio takie pustki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie sklada droga patichris1 ze ja tez niewiem jak dodac ten topic do moich temtow:( zrobilam inaczej dodalam sobie go do ulubionych:) Probuje nadrobic zaleglosci i czytam :) ostatnio bylam na 75 str.... Kasika obejrzalam twoje fotki w slicznej czarnej sukience i musze powiedziec ze atrakcyjna z ciebie mamusia!! podejrzalam ponownie wasze pociechyy na bobasach nic tylo je schrupac:) U mnie ze spaniem w nocy coraz lepiej chociaz maly lubi jeszcze pochlipac pare lyczkow mleczka ( modyfikowanego oczywiscie)... Chociaz ma 20 miechow nie mowi zbyt wiele :( mama, tata, baba ma opanowane do prefekcji:) ostatnio mowi \"tun\" heheh a jak cos chce to \"ada\":classic_cool: straszny z niego pieszczoch i calusnik:) Niestety nie chce siusiac do nocniczka i kaze siadac na nim mnie albo tatusiowi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
dio mloda mamusia-ok to nic dzieki-tez tak myslalam ale wolalabym tak do tych moich tematow dodac!nie wazne .moze mi kiedys ktos napisze ,jak sie to robi?...... a co tu tak pusto???nikt nigdy nie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jestescie mamuski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
wstalyscie dziewczyny?odezwac sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ F-ka🌻 u mnie t3eż cos nie tak z tym internetem:O Ciągle wyłączają i tozazwyczaj wtedy jak chce cos napisać:P:P:P Młodamamunia🌻 dobrze, że się odezwałaś:0 Na jaki temat piszesz prace? Napweno dasz sobie rade, a w razie czego bedziemy trzymac kciuki:) Dzieki za komplement, bardzo mi było miłó:) Tynka🌻 faktycznie dobrze mieć ciemną karnacje, ja mam taką ciemniejszą i z opalaniem nie mam problemu, a siostra z jaśniejszą ciągle w lecie chodzi jak rak:) Patichris🌻 żeby dodać do wybranych klikasz na ten + (plus) który jest przy temacie i już masz dodany. Nad tym roczkiem tez się zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×