Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość mila811
Chyba ze orchidea nie pracuje na long time liner tylko podszywa się pod ich markę , bo jednak jest to firma na dużo wyższym poziomie niż inne , a tak zawsze taką reklamą (nieuczciwą) przyciągnie klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarOlinee123**
Witajcie, powiedzcie mi czy makijaż permanentny osłabia naturalne rzęsy i czy można go robić jak się ma przedłużane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka z białego
Pownerwiać ? Tu nowy kwiatek LTL http://www.groupon.pl/oferty/bialystok/Klinika-Piekna/7195961?CID=PL_RSS_217_389_189_22&utm_source=rss_217&utm_medium=rss_389&utm_campaign=rss_189&utm_content=rss_22. Niech Bogulak czy Marciniak zrobią coś z Kuffnerkami bo LTL w plebs idzie a renomy to zaraz żadnej nie zostanie :-( a telefony o cenach to nie tylko Edyta dostaje. Tak sprzedawać linery szkolić kogo kolwiek kto się nawinie a potem nikt nad tym nie panuje. Miałam nie wnikać ale się też wciągnęłam w to forum. Ponad rok temu koleżanka po fachu wystawiła kreski na grupowych zakupach za śmieszne pieniądze. Zapisało się ponad setka babek. Rycie na miesiąc bolące plecy, oczy zjechany aparat zużyte igły, pigmenty fajnie i zero ludzkiej wdzięczności. Tylko nadzieja na super reklamę. A tu niespodzianka tylko jedna kobietka wróciła na usta OT i REKLAMA. Najlepsze było jak jedna z kobietek przyszła na zabieg i tak : - dzień dobry ja z gr... - witam zapraszam to na jaki zabieg pani przyszła - a to pani nie wie - oj przepraszam zaraz sprawdzę - nie trzeba (tu klientka z torebki wyciąga plik kuponów i pyta) - a który to pani bo mam ich tyle , że sama nie wiem teraz te wasze usługi takie tanie jak zakupy w biedro to czemu nie pochodzić trochę po gabinetach. Ot i masz zawód kosmetyczka kosmetolog lekarz medycyny estetycznej każdy sprzedaje swoją ciężką pracę za ... ciekawe kiedy tirówki zaczną dawać za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Ale dlaczego od razu macie się denerwować tym, ze ktos wystawia tanie brwi lub kreski. Jesli na tym traci, to jest to juz chyba jego problem ;) Robicie swój zawód jak potraficie najlepiej, macie wyrobiona marke, a jesli ktos zaczyna i robi zabieg po kosztach to jest to jego wybór. Tak samo jak ktos, kto się na taki zabieg decyduje. Zazwyczaj nie bedąc świadomym wszystkich za i przeciw... Druga sprawa, że w tych ostatnich przykładowych super promocjach grouponowych nie wychodzi wcale tanio. Przykładowo brwi 299 zł plus nalezy doliczyc za każdą korektę 350 zł, która normalnie zawsze jest wcenie. Więc może jednak ktos, kto się ogłasza az taki niemądry nie jest i w pewnym sensie reklamę jednak robi - a czy dobra, czy złą, to juz tak jak napisałam wczesniej, zalezy od efektu jego pracy. W kazdym razie duzo osób wie, ze na rynku istnieje. Gdybym ja decydowała się na zawód linergistki, to byc może poczatki musiałyby byc podobne, bo nie wyobrazam sobie namawiania moich kolezanek, na próbowanie na nich moich zdobytych na kursie umiejetnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Przepraszam, tu jest cena za brwi 229 zl a nie 299. No ale edycji na forum brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka z białego
E ta,m ja też kiedyś zaczynałam i nie szukałam manekinów do ćwiczenia z gruponów bo jak się decydowałam to miałam ku temu bardzo pewne predyspozycje, stronki do dziś nie mam za to mam pocztę pantoflową a to najlepsza forma reklamy, jak klientka nie ma kasy to dostanie na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
U nas na targu handlarze przeganiają Rumunów, bo mają za tanio... Niech pani pracuje "po swojemu" i da pracować innym. Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma wybór, swój rozum i pojęcie, co jest dobre, a co nie, co się opłaca, a co jest ryzykiem... uciekam, pakować się :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk13
estera83 podaj proszę swojego maila, podeślę Ci genialną linergistkę w Krakowie (efekty udokumentowane zdjęciami!), jechałam do niej specjalnie z Warszawy i nadal nie mogę wyjść z podziwu jakie cudne brwi mi sprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
ja kombinuję sobie tak: dwie laski z Białegostoku prowadzą swoją wewnętrzną wojenkę, która zagrabi więcej klientów i rozreklamuje się na rynku. Nie jest to miasto krezusów, więc wyścig jest tu dość istotny. Jakiego dna cenowego dosięgną? a kto to wie. Ja wiem jedno pigment LTL średnio kosztuje 500zł, powyżej 500zł kosztuje pigment do kresek i tak jak wspomniałam jak euro stoi . Za gruponową cenę zrobić usta nawet jeśli korekta będzie płatna 100 zł to i tak jest to daremna robota. Usta są najtrudniejszą partią do pracy bo chimeryczną i jeśli mają wyglądać ładnie estetycznie i nasycone barwą to nie da się tego zrobić na jednym posiedzeniu. Owszem można się założyć i próbować ale po pół roku wyjdzie szydło z worka...jak np. siniaki na stałe, przebarwienia, sińce. Jest tylko jeden wyjątek , kiedy przychodzi kobieta z ładnym kształtem , nasyceniem własnym i tylko chce spotęgować kolor to po jednym razie, przy cienkiej skórce, lub gładkiej bez skaz lub średnio cienkiej uda się to osiągnąć. Lecz powiedzmy szczerze najczęściej na usta przychodzą starsze osoby, z zanikiem czerwieni wargowej, lub usta do korekcji i dodatkowo z mankamentami fizjologicznymi. Nie da się machnąć tego za jednym razem. W 100% dobrze. Klienta można oszukać raz, bo więcej nie przyjdzie. A z tej opowieści obserwatorki to się "uśmiałam"(koleżanka na własnej skórze zdobyła cenną lekcję), bo wiele takich znajomych mam co liczyli na szybką reklamę przez grupon a teraz pływają w długach lub są na granicy . Już kiedyś pisałam o tym jak działa ekonomia na rynku w moim mniemaniu. A tanie zakupy tylko psują rynek, a najbardziej bije to we właściciela szalonego pomysłu. Jeśli na dzień dobry nowemu klientowi dasz usługę za bezcen to co zaproponujesz stałemu wieloletniemu klientowi, dzięki któremu żyjesz. Bo przecież nie z nowego , który dopiero wszedł i jeszcze nic dla ciebie i zakładu nie zrobił. Rozbestwić nowego klienta to jak strzelić sobie w stopę, już tylko będzie bardziej z ciebie zdzierał, bo nie uszanuje twojej pracy i intencji. a co z klientem wieloletnim? jaka nagroda dla niego? Rabat 10% do usługi? Poniżające, ja bym się poczuła urażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna713
kkk13 - czy mogłabyś mi podać namiary na linergistkę, którą polecasz? Chciałam zrobić koretkę, robiłam makijaż permanentny brwi 2 lata temu :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ,podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obydwoma rękoma a nawet nogami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingerystka
Witam, Od wielu lat wykonuję makijaże permanentne i sama posiadam kreskę na powiece dolnej,jeżeli mogę doradzić to warto zrobić obie kreski,ponieważ oko jest wyraźniejsze,bardziej podkreślone a poza tym z doświadczenia wiem ,że Klientka po pewnym czasie wraca aby wykonać mikropigmentację na powiece górnej.Jeżeli zabieg wykonywany jest w profesjonalny sposób w salonie (miejsce przeznaczone na tego typu usługi-higiena)to odbywa się to w zasadzie bezboleśnie,powieka jest wcześniej znieczulona maścią.Jeżeli chodzi o opuchliznę to jest to kwestia bardzo indywidualna.Zapraszam do siebie do salonu:) www.ladyperfect.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka z białego
Hejka dziewczyny! Oj z tą wojną to tak nie jest ja tam mam swoje klientki, na brak pracy nie narzekam, nie wpycham się z reklamą w forum-y jak inne kosmetyczki np. wpis po wyżej wszystko za 500 ( chyba że to oto chodzi na tym forum ). Najważniejsze jest tylko jedno NIE PSUĆ RYNKU. Miała być cena makijaży u wszystkich taka sama a tu co lipa. Inaczej na grupon przychodzi 100 babeczek za 200 plus korekta czyli można zrobić tanio ale przecież ta 100 babek poszła by na te kreski a potem i oczy i usta do normalnego gabinetu. Na pewno zajęło by to klientce więcej czasu na podjęcie decyzji czy nazbieranie kasy. A po gruponach popaprana robota i nie tylko, opinie pt. jak boli, krew się leje, krzywo itp. Część klientek się zrazi i nawet nie chce słuchać o mp, ale to nic jest dobra strona tego całego dziadostwa popraweczki po partaczkach za normalną kaskę albo i dużo większą, a zresztą same wiecie pewnie też robicie coraz więcej takich mp. To nic bądżmy dobrej myśli i oby podatku katastralnego nie wprowadził rostek bo uciekniemy mieszkać do lasu. Pozdrówka w gorący sobotni poranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
obserwatorka ...ja jak mantrę powtarzam ;))), że 100 babek za 200zł bym nie robiła. Przy cenach za pigmenty z longa koszt realny około 500zł buteleczka. I to nie jest reklama z mojej strony i innych, którzy istotnie pracują na tej marce. To są realne fakty ponoszonych kosztów. I ja się nie zastanawiam ile klientek przyszłoby do mnie gdybym wystawiła się na grupon. Ja się skupiam na tych, które przychodzą do mnie na mp z cennika i moim jedynym zadaniem jest postarać się i wykonać pracę jak najlepiej, tak aby sobie i tej klientce wstydu nie robić. Gdy jest potrzebne dodatkowe spotkanie poza korektami w cenniku, bo czuję, że to będzie dopieszczone, lub kolorystycznie idealnie to biorę klientkę i bezpłatnie wykonuję. To jest w moim przekonaniu dodatkowy rabat, czy zniżka, a przynajmniej dobry gest w kierunku klienta, aby czuł się bezpiecznie i wartościowy. Bo ten klient prędzej czy później przyprowadzi mi nowego klienta pośrednio lub bezpośrednio. Do realnych kosztów pigmentów muszę doliczyć wszystkie cząstkowe koszty wchodzące w skład każdej wizyty zupełnie stałe i prozaiczne jak zus już 980 zł, czynsz, energia, remonty i renowacje w gabinecie. Tu 100 kobiet z gruponową ceną- zysku mi nie dostarczy. Natomiast zapchany kalendarz terminami to tak. Z całą pewnością. Równie dobrze mogłabym całymi dniami robić regulację brwi za 5zł. Tylko czy o to mi chodzi? Nie zaglądam linergistom innych marek w kieszeń i nie kontroluję ich wydatków na materiał, choć wiem, że są marki gdzie zużycie materiału wychodzi sporo taniej. Ja pracuję na Longu zarówno sprzęcie jak i materiałach i wiem ile kosztuje uczciwe zużycie materiału plus poświęcony czas. a jeśli ktoś reklamuje się sprzętem Long Time Linera ale pracuje na pigmentach innych marek to nie mamy o czym prowadzić dyskusji. Z góry wiadomo, że druga opcja wyjdzie taniej. ale to nie jest zabronione. Tak też można i dziewczyny sobie w ten sposób tną koszty. Inne zwyczajnie potrzebują tylko dobrego sprzętu, resztę organizują sobie we własnym zakresie. I to też nie jest zabronione w polskim prawie. Ja tylko chciałam swoją wypowiedzią zwrócić uwagę i uzasadnić fakt określonych cen na usługi mp gdy ktoś sumiennie trzyma się marki. Poniżej pewnego pułapu zejść nie można. W każdym razie ja nie zamierzam. A jeśli każdy tak bije się w pierś i zarzeka , że ma pracy pod dostatkiem i na brak klientek nie narzeka? To jak to się w ogóle stało , że grupon i wszystkie podobne akcje zalały i opanowały rynek? To są moje spostrzeżenia. Natomiast naprawki i poprawki po akcjach gruponowych zaczynają powoli pozbawiać mnie sił. Kiedyś z Acolor miałam taką wymianę doświadczeń i ona już wtedy miała ten etap. Ja jeszcze miałam zapał do poprawek i za wszelką cenę chciałam pomóc naprawić to co spartaczone po innych. Niestety fala byle jakich mp pod każdym względem tak mocno zalała rynek, że właściwie potrzebna jest nowa profesja o nazwie naprawiacz, wywabiacz, czyściciel z nowym odrębnym cennikiem na każdą ewentualność. I to mnie przeraża, dziewczyny na serio przeraża. Tak źle jak teraz to jeszcze nie było nigdy. Zbyt łatwo rozdaje się certyfikaty na ten zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie do dothy jestem bardzo zainteresowama i zdectdowana na makijaż ale jestem straszny duduś podaj mi namiary na twoją panią doktor pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W pełni zgadzam się z Edyta LTL i zarazem pozdrawiam :) Również jestem licencjonowaną lingeristką firmy Long Time Liner i pracuję wyłącznie na ich sprzęcie oraz produktach. Koszt zabiegu w przypadku tej firmy jest dużo wyższy niż w przypadku innych firm i dlatego wystawianie ofert na gruponach jest nie opłacalne dla mnie. Jestem profesjonalistką w tej specjalizacji i nie mogę sobie pozwolić na zakup tańszych barwników i znieczuleń oraz innych produktów aby zejść z ceną , gdyż byłyby to zabiegi dużo gorszej jakości , a mi zależy na wykonaniu naprawdę dobrego makijażu i na tym żeby klientka była zadowolona. Również mogę zauważyć bardzo dużą ilość kobiet , które przychodzą do mnie na poprawki źle wykonanych makijaży właśnie po gruponach. I tu już nie wchodzi w rachubę tylko jakość produktów którymi wykonany był zabieg , ale sam kształt który jest wykonany niezgodnie z zasadami wizażu, co może doprowadzić do nienaturalnego wyglądu twarzy. z poważaniem Katarzyna Liera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Obejrzałam galerię pani prac. Jesli moge się pokusić o napisanie co mysle - mam nadzieję, że jest pani otwarta na opinię : Usta ładne, z miękkim konturem, dopracowane. Ostatnie zdjęcie makijazu ust jakby poprzez zastosowane cieniowanie nie korygowało dolnej wargi, która gdyby była naturalnie węższa, wygladałaby lepiej. Cieniowanie ją dodatkowo uwypukla. Nie wiem, może tak ktoś sobie życzył... efekt jest naturalny i to mi się w nich podoba, ładny barwnik. Co do brwi: Na poczatku pomyslałam, że prace wykonywały dwie różne osoby. Na brwi bym sie do pani nie wybrała ze względu na wyrysowane kształty. Brwi w galerii jak dla mnie takie przecinkowate, w większości załamane niemal w połowie, a nie wg ogolnej zasady 2/3 i 1/3, przez to też za bardzo poza łukiem brwiowym, a to związane z ciągłą epilacją. Jak ktos włosków naturalnie nie ma, to efekt tez ciekawie nie wyglada, sa malo naturalne. Widze na zdjęciach, że pani brwi tez mają taką tendencję kształtu. To moja subiektywna ocena i gust, i oczywiście ma pani prawo do swojego ;). pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Jesli chodzi o brwi, to mowiłam o tych z albumu "pozostałe lata". Te najnowsze dopiero teraz mi się otworzyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Wracam do tematu :) P. Katarzyno, muszę to powiedzieć: ładne brewki, dużo lepsze niż te z poprzednich lat - widać, że lata pracy robią swoje ;) Foty niektóre robione troszkę pod kątem, dlatego trzeba wziąć pod uwagę, że zarys niecojest zmieniony optycznie. Myśle, że mogłabym panią polecić na metodę cienia. Kwestia doboru indywidualnego kształtu dla klientki. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Odpowiedź dla Pani która ma bardzo wyraźny kontur ust i chce się go pozbyć. Miałam podobny problem -wyraźny, nierówny kontur i żadnego wypełnienia przez co kreska była jeszcze bardziej widoczna-zrobiłam zabieg wybarwiania makijażu na razie jest strupek ale już widzę że będzie leeeeeeeeeeepiej:)zabieg podobno można powtarzać co 2 tyg do uzyskania oczekiwanego efektu-jak tylko zejdzie strupek napisze czy warto poddać się zabiegowi.Ale napewno nie warto czekać kilku lat żeby makijaż sam się rozjaśnił bo wiem jak to drażni kiedy codziennie musisz kamuflować nieudaną pigmentację.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madejaem
przyjmuje METYPRED jest to lek sterydowy, co prawda dawki niewielkie, chcialam sobie zrobic trwaly makijaz, dlaczego nie moge??? jakie sa skutki zronbienia takiego makijazu przy braniu tych lekow??? moze ktos sie orientuje//???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1tygrysek - dziękuję za rzeczową opinię Faktycznie wczoraj sprawdzając moją galerię prac zauważyłam, że nie ma aktualnych zdjęć z roku 2012 , ale informatyk już to naprawił. Te zdjęcia które zostały przez panią ocenione były sprzed 3-4-5 lat wstecz, w tej chwili widoczne są już moje prace z początku roku 2012. Muszę uzupełnić galerię , mam bardzo dużo nowych prac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę zrobić
ale się boję. Koleżanki robiły mp jedne bolało inne niby nie. Nie z gruponu bo naczytałam się o tych cudach za 200zł. Jedna z koleżanek powiedziała żeby iść tylko do ELITE longtimeline bo to niby jedna z dwudziestu kilku najlepszych kosmetyczek w Polsce i na pewno będzie wszystko zrobione idealnie. O co w tym chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza111111111111119999999
Nie robcie nigdy makijazu pernamentnego usta, ani brwi w salonie LOOKSUS u Pani Katarzyny Kalinowskiej w Goleniowie, znalazlam ja tu na forum. Na poczatku wydawala sie bardzo kompetentna, ale to sciemniara. Jestem juz po poprawce usta mam krzywe z jednej strony wyjechane, jedna strona jest zaokraglona, druga bardziej kanciasta, a prosilam o pelne usta, przy poprawce zwrocilam na to uwage mowila ,ze zrobi korekte bialym barwnikiem , ale w miejscu pseudo korekty mam rozowo biala skore, wyglada to okropnie jakbym cos miala tam na ustach , rozmazane. Poprosilam o dodatkowa poprawke w cenie, Pani Katarzyna napisala mi ,ze musze doplacic 100zl i jeszcze dodala,ze mam krzywe z natury usta i tak bd miala, to po co sie robi makijaz , by podkreslic mankamenty , czy polepszyc urode??. szczyt beszczelnosci !! Brwi mam szare , jedna jest krotsza , druga dluzsza i grubsza... oszczpecilam swoja twarz . NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
elite long time liner to zwyczajnie dodatkowe szkolenie jakby druga licencja przyznawana kiedyś na dwa lata teraz na rok. Po niej można zrobić licencję mp medycznego. I tyle w tym temacie. Dużo dziewczyn w Polsce ma taką dodatkową licencję o nazwie "elite"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
madejaem a ty ten lek przyjmujesz bo masz RZS? lub inną chorobę reumatoidalną? Leki sterydowe są przeciw wskazaniem do mp bo po takich lekach skóra jest bardzo rozciągnięta w strukturze , cienka, wiotka, nie wiem jak to w słowa ubrać ale przez to łatwo krwawi. i oprócz tego są teorie ,że leki sterydowe mają wpływ na przekłamanie koloru. Innego się spodziewasz inny wyjdzie. Rozmawiałam kiedyś na ten temat z Panią Marciniak twierdzi, że pigmenty z naszej firmy absolutnie się tej zmianie kolorystycznej nie poddają. Ja będę to obserwować, bo mam klientkę , która kiedyś się makijażowi poddała, a od kilku miesięcy bierze sterydy. Zobaczymy. co będzie kiedy przyjdzie czas odświeżenia?...pomyślę. Przy bardzo powolnej pracy można krwawienia uniknąć , trzymając lekko liner ale jest to uciążliwa praca i długa. To taka mordercza praca jak przy klientce, która nie przyzna się do Acardu albo Aspiryny, że zażywa a w czasie pigmentacji i tak ten sekrecik wychodzi.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madejaem
nie ja juz od dwoch lat zazywam rozne leki a miedzy innymi metypred, poniewaz choruje na Leśniewskiego- Crohna, taka choroba jelit, niestety nieuleczalna jak do tej pory:( swoje naturalne wlosy mam ciemny blond, ale od prawie dziesieciu lat farbuje na czarno i denerwuje mnie co tygodniowe nakladanie henny na brwi. masz jakies doswiadczenie jesli chodzi o pigmentacje?? moze na ciemnym kolorze nie wyjdzie co innego:P tymbardIje ze nie biore jakis duzych dawek przynjamniej tego sterydu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
przefarbuj się na jasno ;) po co ci ciemne brwi. W twoim przypadku poszłabym w neutralny kolor, który nie zrobi krzywdy twojemu wizerunkowi, ani nie pokłóci się z chorobą i lekami, które przyjmujesz i przyjmować będziesz do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
ja bym zrobila mp brwi jesli Twoje naturalne są słabe i musisz ciągle podkolorowywać henną, ale zrób dobre rozeznanie w województwie, zeby nie wpasc w nieodpowiednie ręce ;). Działasz pod wpływem chwili i jesteś osobą szybkich decyzji, tak na mój gust ;) . Makijaz nie pokryje włosków. Nie robiłabym ciemnego mp, mimo, ze farbujesz się na czarno. Ja tez farbowałam się z 7 lat na czarno, a teraz sobie tego koloru u siebie na glowie nie wyobrażam . to co ci sie teraz podoba, niekoniecznie bedzie podobalo za lat kilka, a ciemne brwi moga Ci zostać na zawsze, jak w moim przypadku mp; chyba, ze będziesz je w jakiś sposób próbowac usuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×