Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość monik7878
Hej Dziewczyny ! Dziś wróciłam z salonu kosmetycznego (Gniezno-Escada) z pięknymi brewkami :)) Bałam się jak nie wiem.... -BÓLU! I tak- na początku kosm objechała mi jedną brew- troszkę bolało- na łukach w sumie(do wytrzymania!) , potem na przemian znieczulała-robiła dalej-znieczulała-i robiła... A ja coraz mniej czułam ! :) Wyszły perfekcyjne ! Polecam - zwłaszcza osobom które nie mają czasu na systematyczne "dbanie o siebie" :p Kosmetyczka jest rewelacyjna- cały zabieg przegadałyśmy :D (cena 550 zł z korektą za miesiąc-dwa i rabaty na kolejne uzupełnianie )) Chciałabym też podkreślić sobie swoje słabo zaznaczone usta.... łącznie w wypełnieniem... Ale znowu - boję się bólu : ( Może znacie kogoś z Poznania kto robi naprawdę ładnie i na dobrym znieczuleniu ? Z pozdrowieniami Wam !! Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik7878
Korekta- czyli ewentualna poprawka (nie trzeba- decyzję podejmuję klientka ) Do każdego makijażu perm. zaliczana jest korekta. :) (w cenie ) Przeprowadza się ją po min miesiącu - do max dwóch. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjka112
Ja robiłam permanentny ust w Katowicach na Józefowskiej w Prestige. Generalnie jestem zadowolona. Minęły dopiero dwa tygodnie od zabiegu, więc nie mogę za wiele powiedzie. Mam tylko nadzieję, że pigment nie wyblaknie. Zauważyłam na tym forum, że to najczęstszy proble,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, czy któraś używała znieczulenia xtract? jestem ciekawa czy jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satisfactio
witam mam problem z jedną klientką, a mianowicie z zabiegiem mikropigmentacji ust owej Klientki. wcześniej robiłyśmy brwi, kreskę dolną i górną i wszystko poszło bez zastrzeżeń-makijaż oraz znieczulenie. Ostatnio zajęłysmy się ustami-konturem oraz cieniowaniem, niestety po trzech próbach po makijażu ani śladu.Próbowałam 3 różnych pigmentów i nic. Usta klientki równiez się nie znieczulają (uzywam na początek emli, później Xtract2 i Tag). Proszę o jakąś radę, podpowiedź, co jest nie tak? pierwszy raz spotykam sie z takim przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Satisfacto , ja uważam , że jest grupa klientek, u których trzeba używać jednego typu znieczulenia, w momencie kiedy zaczynasz używać je naprzemiennie lub etapowo...usta są rozedrgane właściwościami chemicznymi znieczuleń i reagują, wtedy już właściwie w dniu zabiegu, żadne nie będzie skuteczne, no może stomatologiczne. A do tego jeśli przecierasz dodatkowo jakimś mleczkiem lub śmietanką to właściwie po zawodach. Z moich obserwacji tak silnie reagują usta mocno i płytko ukrwione. Tu sprawdzają się barwniki o większej cząsteczce, te o małej są niestabilne i wargi w większości je pochłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, chciałam zapytać panie linergistki czy mogę wykonać makijaż perm. w trakcie chemioterapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Bezwzględnie NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakoalaaaaa
No ceny niezłe mają, a new look jest dobry, na pewno Ci nic nie zepsują. Planujesz zrobić usta czy oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaszalona
Anna Paulińska , to jest dla mnie mistrzostwo świata. Wiedza i talent. Zero bólu, makijaż wykonany profesjonalnie. Dzieki niej mimo wcześniejszych obaw stwierdzam ze sobie wymysliłam wszystko. mam piękną kreske, teraz szukuje się na usta :) Wiem że trafiłam w dobre ręce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie odnośnie pigmentów biotouch. Rozumiem, że jak salon Perfect Glamour jest oficjalnym dystrybutorem to będzie można kupić w nim te pigmenty i nie są to podróbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie przeraża Was fakt że nie można go zmienić? tzn można na nim zrobić inny, ale to chyba bez sensu robić coś, aby potem przykrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pigmęntów biotouch tak naprawdę każdy może się nazwać ich dystrybutorem jak zakupi kilka buteleczek. Biotouch sprzedaje od jednej szt do ilu zapragniesz, Buteleczki oryginalne mają pojemność 1/2 oz =14ml błędną informacją jest stwierdzenie że tylko oryginały są o pojemności 8ml. Buteleczki o mniejszej pojemności 8ml to przede wszystkim korektory.Na Allegro 100% oryginalne pigmenty sprzedaje tbi-pl kontakt ze sprzedającym bezproblemowy doradztwo również.Naprawdę trzeba uważać gdzie się je kupuje ponieważ nawet podróby mają wygórowaną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, mam pytanie, robilam wczoraj powieki, zaraz po w koncikach mialam siniaki, dzis oczy sa spuchniete, jak u boksera po walce, w sumie jak ogladalam filmiki na you tubie to tam sie tak pieknie te panie usmiechaja, ja na poczatku oczu nie moglam otworzyc tak mnie bolalo. ta kreske mam troche grubsza. Czy to normalne ze tak to boli i ze sie ma tak spuchniete oczy na drugi dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się dowiedzieć od kogoś ile taki makijaż permanentny się utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz info odnośnie podrobionych buteleczek, jak one wyglądają i jakich nie kupować: http://www.perfect-glamour.pl/uwaga.php Ja akurat byłam na szkoleniu z makijażu permanentnego w Perfect Glamour. Trenerka pokazywała nam jak takie podórbki wyglądaja i jakie mogą wystąpić powiklania po zastosowabiu podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęcia na stronie są z googla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia84makijaz tam gdzie kupiłaś czarny widzę że oferują promocję z 90 na 55 już sam fakt daje do myślenia kto sprzedaje poniżej ceny oryginalnego produktu chyba że są stare z przeterminowaną datą ważności albo jednak chińskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta1111
Witam :) , Jestem z Gdańska i tylko w tych okolicach , szukałam zaufanej kosmetyczki , która byłaby wstanie podołać moim oczekiwaniom . Szukałam , szukałam i w końcu po długim czasie ZNALAZŁAM . Zdecydowałam się na zakład kosmetyczny Świat Alicji we Wrzeszczu, bardzo miła atmosfera , ale przede wszystkim Pani Alicja jest profesjonalistką ! Wszystko mi wytłumaczyła , odpowiadała na pytania , doradzała , naprawdę szczerze jestem zadowolona ! Polecam i dla chętnych odsyłam na stronę internetową gabinetu www.swiatalicji.pl , :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira78
Jestem po roku od wykonania makijazu permanentnego brwi i kresek. Moje doświadczenia są jak najbardziej pozytywne. Długo zastanawiałam się nad wykonaniem tego zabiegu, a właściwie nad wyborem osoby, która miałaby mi to zrobić na twarzy... Wszystkim z województwa opolskiego polecam Agatę Dobrzańską. Nie zawsze warto szukać w swoim mieście, czasami opłaca się nawet przejechać te 40 km ( jak w moim przypadku) , aby mieć odpowiednio wykonany permanentny. Jestem zadowolona. Brwi nie wyglądają jak plamy, bo były zrobione nowoczesną metodą piórkową, która imituje włoski. Kreski są również wykonane dokładnie, są subtelne i delikatne- takie jak chciałam. Powieki nastepnego dnia wcale nie były tak bardzo opuchniete,jak się tego spodziewałam. Taka pozytywna opinia należy się Pani Agacie, której jeszcze raz bardzo dziękuję jeżeli to kiedykolwiek przeczyta :) Link do kontaktu : https://www.facebook.com/MakijazPermanentnyADobrzanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey Dziewczyny.Czy ktoras z Was robila makijaz permanentny w studio prestige na ul.Obrzeznej na Mokotowie ?Znalazlam na stronie z grupowymi zakupami bardzo atrakcyjna oferte.Dzialalam pod wplywem impulsu i nabylam kupon.A teraz gdy czytam opinie o tym salonie mam watpliwosci.Wiekszosc to negatywne wypowiedzi.Jednak dotycza glownie depilacji,fryzjerstwa ,zabiegow na cialoitp.O makijazu nie ma nic .Jesli macie jakies doswiadczenia bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia84makijaz niestety twoje przypuszczenia są słuszne - maxlashes.pl sprzedaje na allegro podróbki barwników Biotouch - sama osobiście zgłaszałam do Allegro ten fakt. Cena oryginalnego barwnika Biotouch o poj. 1/2 oz. to 20 USD u producenta !!!, więc jakim cudem oni sprzedają je za 55 zł, importując niby z USA (gdzie dochodziłby im koszt cła i VAT), do tego wystawionych jest kilkaset sztuk na kilku aukcjach - to na 100% podróby. Sama sie raz nacięłam, na szczęście tylko 2szt. Potem zaryzykowałam kolejny raz, znalazłam na allegro komplet 7 barwników do ust mało znanej firmy Forever Natural (USA), cena była spora bo 600 zł, jednak za 7 szt. po 15 ml, tak więc wychodzi po niecałe 100 za sztukę, niestety sprzedający nie chciał się zgodzić sprzedać ich pojedynczo, gdyż był to zestaw w pudełku producenta. I powiem szczerze, że jestem zachwycona, w końcu się opłaciło ryzyko. Już po wypróbowaniu na ręce widać było jak świetnie kryją. Są gęste, kolor bardzo trwały. Niestety te najpopularniejsze kolory już mi się kończą a obecnie ich na Allegro już nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Mam do sprzedania 3 buteleczki barwników Custom Cosmetic Colors produkcji USA. Poj. 1/2 oz. czyli ok. 15 ml. Kolory: Eyliner black, Soft black oraz Grey. Cena 90 zł za szt. Sprzedaję ponieważ kupiłam w zestawie 7 szt. i tych kolorów akurat nie używam. Pigmenty oryginalnie zapakowane. Zainteresowane Panie proszę o kontakt mailowy antracyt88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta 33
witam prosze o pomoc ...mam zamiar zrobic szkolenie makijazu permanetnego trojmiasto i okolice ,,czy ktos moze polecic cos godnego zaufania,czytalam na temat black tiger i broadway beauty opinie rozne,nie chcialabym wyrzucic kasy w bloto ...w najgorszym razie moge jechac rowniez do Warszawy jezeli znajde tam dobrych szkoleniowcow ,,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo was serdecznie proszę dziewczyny - o info o jakimś dobrym salonie w szczecinie. Robiłam brwi u p. Uli Iwanik - wyszły takie sobie, szara kreska. Usta też u niej - o miesiącu nie ma już śladu że było cokolwiek robione. Teraz sa jakie naturalne metody , piórko wa imitująca włoski, itp - możecie proszę kogoś polecić? Wybieram się na ślub siostry - chciałabym wyglądać jak człowiek a nie jak małpa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×