Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

ooo niema nikogo???? ja już posprzątalam i siedzę i się gapie a tu nic sie nie dzieje cisza jak makiem zasial no cóż.....wiosna u nas cudnie słoneczko świeci i w związku z tym idę umyć autko caluski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wreszcie sie spakowałam na wyjazd ,teraz to już czekam na kierowce i jazdaaaaaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki Gumis zebys tyle pila co ja to by dobrze bylo:D:D:D:D:D;) aaaaaaa czemu to M nie jedzie z wami aaa??ja sie pytam??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś już Ci odpowiadam...mój M.zostaje z dwóch powodów: po pierwsze jedzie z rodzina dzisiaj na pogrzeb:( po drugie nie ma dla niego miejsca w busie:( Ale za to ma mi pięknie wypastować podłogi w mieszkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam do domu po 9:)uspalam krzykacza i tak sobie siadlam przed kompa:) Musze zaraz sobie posprzatac,aa tak mi sie nie chce,ze szok:(jak zwykle wszy.na mojej glowie😠ale co zrobic takie zycie:) Jeszcze raz macham wszystkim na powitanie w ten piekny sloneczny dzionek:)🖐️🖐️🖐️ Wszystkim dzisiejszym jubilatom i jubilatkom duzooo zdrokaaa,szczesciaaa i slodyczyyy przyszywana ciotka Sylwia z dziecmi zyczy:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Aaaa i jeszcze moc fluidkow dla potzrebujacych i nie tylko............🌼 Ide cosik zjesc i posprzatam chatke,a potem dam znac o sobie:) Zycze udanego weekendu:)Udanych imprezek;)🌼 Oraz dobrego samopoczucia na caly dzien:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis,a to szkoda:(wyrazy wspolczucia......🌼 Jestem ciekawa jak wrocisz co zastaniesz w domu pod swoja nie obecnosc;) Ale bym sie smiala:D:Dwracasz,a tu puszki,butelki,pety na podlodze i pelen zlew naczyn i brudne podlogi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja narazie zmykam:)potem odpisze co komu:) trzymajcie sie cieplo kobitki🖐️👄 Lece robic swoje,bo jak by nie bylo,samo sie nie zrobi buuuu:( 🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś co najwyżej mogę zastać zlew pełny garów,co do reszty to ślubny nie palący i nie pijący:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYŚL DNIA: Podawanie wysokości pensji w wartości brutto jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:) Ja tylko na chwilkę, bo w pracy jestem, a po południu wyjeżdżam na weekend od mamy :) Odezwę się w poniedziałek. Dziękuję za miłe słowa i pocieszenie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia🖐️milego odpoczynku u mamy:)🌼 Gumis :D:D:D to sie usmialam z Ciebie Ty to masz pomysly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie z siorka i ogladamy Pierwsza milosc na polsacie:),no i usypiam krzykacza:(glowa mi peka,ze hej. Dom juz posprzatalam i mam luzik:) Stawiam kawke >ktora chetna zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza kochana co u Ciebie slychac???odezwij sie chociaz na minutke plissss🌼 Monika jak tam na studiach??sle fluidki dla Ciebie......🌼 i wogole jak zyjesz???👄❤️trzymaj sie cieplo:) Manika co sie z Toba dzieje???Ja sie pytam??:)🌼❤️ Dziewczynki co macie w planach na wieczor aaaa?? U mnie pewnie do domu sie zwala goscie i tak co tydz.:(az czasami to mnie juz meczy,bo chwili spokoju nie mam buuuu:(ale ciesze sie,ze zawsze moge sobie usiasc i z Wami popisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania ile Ty bedziesz autko myla aaa;)czekam i czekam,a tu ciszaaaa:( Martwie sie o anet.d:(moze wiecie co sie z nia dzieje,bo nic nie pisze?? Fluidki dla calej jej rodzinki wysylam predko....................🌼👄 Ide zakurzyc,aaa cooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis dziekuje bardzo wiesz:Pwlasnie skaczylam ja pic,ale dziekuje bardzooooo🌼 Maly spi,ja zostalam sama:(siorka poszla,bo musiala:( Czekam sobie na Dawidka:)brat moj ma po niego pojechac i b. sie z tego ciesze,bo zaczelo lac wlasnie,ale to i tak przejsciowy deszcz,bo co raz pada i slonce swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ty stronkowa farciaro:D Ja już powinnam dojeżdzać na miejsce a jeszcze z domu nie wyjechałam:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na rozweselenie:)czytajcie i sie smiejcie:D Jasie jedzie pociagiem.Przychodzi konduktorka i mowi wskazujac na czyjs bagaz: -Jasiu,czy to Twoj bagaz? A Jasiu: W murowanej piwnicy,tancowali zbojnicy. Wnerwiona pani konduktorka znow sie pyta: -Powiec,czy to Twoj bagaz,bo go wyrzuce przez okno. Jasiu jak przedtem,tak teraz: -W murowanej piwnicy,tancowali zbojnicy. Pani konduktorka wyrzucila bagaz przez okno,a Jasiu -Ale z pani wielki zboj,bo ten bagaz nie byl moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis tra la lala lala:D:Dno i mi sie udalo;) Ja wiecz czemu Ty jeszcze nie wyjechalas:),bo nie chcesz nas opuscic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc wiem,a nie wiecz:D Czekam na Dawidka,zaraz brat go przywiezie:) Ja sobie spokojnie czatuje,bo maly spi:) Chatke juz posprzatalam i mam z glowy:P,a Wy dalej sie meczcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bominik wstal:)spal 1.30min.zaraz go nakarmie i jak Dawidus zje idziemy na spacerek:) Do poczytania potem 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo bys Dominik,a nie Bominik:D:D:D:D:D:Dide sie dotlenic,bo mi wszystko sie miesza:D,ale widze ze ten nasz spacerek dlugi nie bedzie,bo sie chmurzy,ze hej:( oooo wlasnie zaczal deszcz padac buuuuu😠,ale ja sie nie dam;)zaloze plaszcz przeciw deszczowy i w droge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zalamkaaaa:(gdzie sie wszystkie kobitki podzialyscie?? puchy,ze hejjjj:( Nie ma nikogo to i ja sie ulatniam,bo co tak sama bede pisala:( Dodam tylko,ze wrocilam ze spacerku:)bylo fajowo. U nas swieci jeszcze slonce i jest cieplutko,normalnie poczulam sie jak by wiosna juz byla:) Zajze do Was jak dzieciaczki pousypiam,no chyba ze cos sie zmieni to wczesniej wpadne:),a cooo sprawdze jak sie topik rozwija:) Meldowac mi sie i to juz babeczki co u Was??? Fluidki sle jeszcze raz.......🌼 Do poczytania potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja padam na pysk ze zmęczenia.Julka znowu z nami spała.Przez pół dnia marudziła.Nie chce jeść i nie śpi popołudniami,więc jestem zmęczona.Na spacer nie mogłam wyjść,bo lekarka mówiła,że przy tym leku heopatycznym powinna posiedzieć 3 dni w domu a u nas tak pięknie było.Jedyną moją rozrywką był godzinny spacer z Kubą po przedszkolu.Spotkałam koleżankę i trochę poplotkowałyśmy.Teraz mąż kąpie Julkę ,Kuba ogląda dobranockę i mam nadzieję,że szybko za nie długą chwilę usną .Na wieczór nic nie planuję chcę się w końcu wyspać. Zuzia,Gumijagoda miłego weekendu.Odpoczywajcie i ładnej pogody wam życze. Sylwunia🌼👄 Za błędy sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza kochana b.Ci wspolczuje🌼nie martw sie tak wiecznie nie bedzie:)Zycze Ci duzo zdrowkaaaa,sily i wytrwalosci,oraz duzooooo cierpliwosci🌼👄❤️ Ja wpadlam na momencik:)usypiam Dominika dalej musze go lulac:(,bo inaczej nie zasnie:(dzieki Bogu,ze ktos bujaki wymyslil🌼 Dawidka bede usypiala o 20 i to musze sie z nim polozyc,bo bez wloskow macania moich sie nie obedzie:(i tak juz mnie ciaga za te wlosy 4 latka:(ja to mam cierpliwosc co?? Maja nas znajomi odwiedzic i moge sie zalozyc,ze zaraz wpadna,bo napominali,ze beda po 19:),a co tam przynajmniej wesolo bedzie:D,bo tak to ja na okraglo sama,tylko dzieci i nic wiecej:(rozrywka mi sie przyda;) M jeszcze w pracy,ale tylko patrzec i bedzie:) Jestem ciekawa co nam mezowie na Dzien Kobiet przygotuja??? Pewnie zapomna;)albo beda sie tlumaczyc,ze to Swieto Komunistyczne;)No zobacze jak u mnie bedzie-relacje zdam napewno,ale dopiero po poludniu,bo M do pracy w sob. tez chodzi:(,a zreszta w niedz. tez musi isc na 2-3 godz.Ja to normalnie slomiana wdowa jestem buuuuu:( Dobra koncze moze mi sie uda to zajze jeszcze do Was:) Trzymajcie sie cieplo i bawcie sie dobrze🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie ostatni wpis po 20:( 🖐️ Wszystkim! Ja na momencik,bo b.zle sie czuje:( TO DLA WSZYSTKICH KOBITEK UKOCHANYCH:) http://piekneroze.pl/57997 Jak dojde do siebie to napisze🖐️👄 fluidki dla chorowitek i nie tylko.............🌼 Zycze milego dnia🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że wszystkie kobiety świętują dzień kobiet :):):) więc z tej okazji wszystkiego naj ...naj...kobity 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×