Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Cześć dziewczyny Właśnie kończymy śniadanko,pakuję dzieciaki i zawozimy je do teściów a my z mężem wybieramy się do kina,na obiadek do knajpki .Planujemy też jakieś zakupy ale nie wiem czy wypala. Pogoda-słonko świeci,mam nadzieję że już nie będzie padać Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza baw sie dobrze:)🌼 U mnie pogoda jest super jak narazie:)Ide pranie nastawic i pospychac w kuchni:( My dzis z mezem idziemy do brata mojego:)zaprosil nas wczoraj:)urodz.beda przedluzone;):D:Dale fajnie bardzooo sie ciesze:)z malym ma zostac M siostra:)ale fajnie bedzie huraaa:) Zycze Wszystkim milego dnia..................🌼 Fluidki sle chorowitkom:(.................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie babki:)🖐️)))🌼 Kasbak,a czemu Ty kosciol wczoraj stroilas??:) Julka zyjesz??:)🌼 Narazie 🖐️))Wsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska dzisiaj imieniny sa Anny:)czyli naszej Zuzi;):Djeszcze raz wszystkiego naj dla solenizantki:)🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki,ja padam po prostu,nie mam sił na nic:-( kościół stroje,bo moja znajoma ma dziś slub,a ja czasami tak sobie dorabiam:Dchoc nie o kasę tu chodzi,tylko o to,że ja to bardzo lubie robic:Ddzisiaj mi tylko zostały ławki i klęcznik do dekoracji,bo to trzeba przed sama mszą zrobić,tak ich ksiądz sobie zażyczył:o ale ogólnie padam,bo jeszcze sprzątam,obiad gotuje a u nas upał okropny,nie ma czym dychać.... wszystkiego najlepszego Zuziu,dużo szczęścia i miłości,zdrowia i obfitośći:D🌼🌼🌼 luiza baw sie dobre,ale masz super,uuu pozazdrościc..... sylwus Ty tez poimprezuj udanie:D,tylko co byś jutro kaca za mocnego nie miała:p pyśkaa,julka,monika brylka,gumijagoda buziaczki dla Was👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak spoko loko;)postaram sie kaca nie miec;):P:D:D:D:Dmam nadzieje,ze impra bedzie udana;):Dbardzo sie ciesze na ,to wyjscie:duuuu ale bedzie sie dzialo:D:D Acha juz wsio rozumiem co do tego kosciola;):D U mnie pogoda byla,ale sie zmyla:(:D:Dpranie wlasnie wynioslam,ale nie mam pojecia jak dlugo ono powisi:(Niunio sam zasnal w wozku przd 10:)nawet go nie wozilam:D ooo juz dawno tak nie bylo zeby on sam zasnal:) U mnie narazie nudy:)wiec sobie sie lenie ile wlezie;) Julka zaginela nam w akcji:d,a o resztej nie wspomne:P:D:D Gumis:)pomachaj kolezance na ekranie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek i spełnienia marzen a szczególnie jednego sama wiesz jakiego :) (trzymam kciuki:)) Troche spużnione ale szczere🌼👄 oraz dla wszystkich Ani życzenia śle również 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was bardzo ze sie ostatnio mało udzielam ale naprawde brak mi czsu :( a do tego moja mała sie pochorowała chyba przez zęby :( katar ropny i gorączka zaczeło ją rozwalać wczoraj wieczorem a w nocy spałam może ze 2 godz. i dziś rano już gorączke miała musze spadać bo płacze papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dziękuję za piękne życzenia 😘 Ale znów nie mogę się na topiku udzielać...poważnie zachorowałam, ledwo żyję...może za jakieś 2-3 dni się pojawię, jak antybiotyk zacznie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu, wszystkiego najj lepszego z okazji imienin.!! 🌼🌼🌼 dzis zdalam ostatni egzamin w tej sesji:D :D a potem w nagrode mialam tone prania (przez te deszcze nazbieralo sie strasznie duzo) sprzątanie, gotowanie. a teraz mam tone prasowania ale juz nie mam sieły dzis.. :-( miłej nocy wam życzę:D 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika gratuluję zdania egzaminu,wiedziałam ,że sobie poradzisz🌼 Zuzia zdrówka,kuruj się🌼 A ja dziś wstałam o 9.30 pierwszy raz od nie wiem ilu lat.Teściowa nie dzwoniła czyli ....Julkę możemy już jej podrzucać.W domu spokój,bardzo mi tego było potrzeba.Wczoraj spędziłam super dzień z mężem.Kino,obiadek,zakupy-kupiłam sobie buty a Julce kurtkę zimową za 39 zł,buty sandałki bo z tych wyrosła trochę bluzek,spodnie,Kubie-bluzki.A jak wróciliśmy do domu to wszystko rzuciliśmy w kąt i pojechaliśmy do znajomych na pieczone.Dziś po 12 jedziemy do teściów na obiad,wrócimy wieczorem,więc miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny!! Luiza no to sobie odpoczełas z męzem,też bym poszła do kina...i na taka kolację :P :P:DJa na swojego wczoraj się wkurzyłam że nie ogłam zasnać..😡...dzisiaj już się przyklejał..ale nie ma tak łatwo :P :P Zakupy udane :)Ja wybieram sie jutro...zobaczymy co kupie :) MOnika tez gratuluje za zdany egzamin:D🌼 Ja dzisiaj padam,wczoraj pózno wróciłam z pracy...jeszcze dzisiaj i konie...:P Zuzia wskakuj do łóżka i się wygrzewaj-chociaz teraz gorąco to pewnie się męczysz w takie upały,oby szybko przeszło :)🌼 Na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️)) :) Zuziu:)fluidki zdrowtne Tobie posylam bidulko Ty..................🌼wracaj szybko do zdrowia!!!!🌼 Monisiu gratuleje serdecznie zdania egzaminu:)........🌼wiedzialam,ze sobie dasz rade:)bo Ty super babka jestes:)🌼👄 Dziekuje bardzo za komentarzyki na nk:)👄🌼 Wypad u brata sie udal:)bylo b.fajnie,a co sie usmialam,to moje:D:Dbede musiala chyba czesciej takie wypady robic;):D Zycze Wszystkim milego dnia...🌼 Fluidki sle potrzebujacym...............🌼Julka i dla malej mega fluidki na ozdrowienie sle.............🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kolezanki topikowe:)[czesc)))👄🌼 Lece obiadzik konczyc gotowac:)u nas dzis piekna pogoda:)wiec pewnie gdzies wyskoczymy;)niunio moj wlasnie zasnal:)wiec ja zmykam do prac domowych:) Narazie🖐️)))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia kochana życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji tych 18 urodzin :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla naszej Zuzi kochanej wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas duże upały dzisiaj zanieśliśmy basen do ogrodu i cała rodzinka się w nim pluskała Monika gratulacje naprawdę super z Ciebie dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wstałam o 5.30 bo już nie chciało mi się spać i zrobiłam obiadek rosołek z wiejskiego kurczaka ze swojskim makaronem podlałam pomidory w foli zebrałam ogórki i kończę prać 2 pranie zapraszam na herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po piersze witam się🖐️ I najwazniejsze!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE dla MOniki ,jesteś najlepsza i wiedziałam że sobie poradzisz. Brylka dla Ciebie to ukłony za gospodarnośc :) Kasbak,JUlka ,Pyska,LUiza pozdrawiam. Manika👄 Zuzia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz witam serdecznie Wszystkie obecne lasencje:)🖐️))) Brylka Ty ,to szybka babka jestes;)ja wstalam o 8 :)tez pranie mam nastawione i drugie w kolejce:Dpogoda u nas ladna sie zapowiada wiec mi wsio powinno wyschnac;) Obiadzik mam z wczoraj:)wiec nie robie dzis nic:)jedynie co musze robic,to posprzatac w kuchni po snadaniu M:Ocodziennie ten sam widok:( Zycze Wszystkim milego dnia.........🌼 Monisiu dzieki za snaidanko🌼 A Tobie Brylka dzieki za herbatke:)🌼 Fluidki sle potrzebujacym........kwiatek] 3majcie sie cieplo🖐️))👄 Dziekuje jeszcze raz za komentarzyki na nk:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×