Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Monika dzieki za zaproszenie-masz sliczne dzieci:Di z ciebie tez fajna laska:P Dziecwzyny czy jeszcze któraś wysła mi zaproszenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor🖐️))) I dobranoc🖐️))):D:D:D Dziewczyny wybaczcie,ale dzis nie odpisze:(,bo padam na pysk:Omaly tak mi dzisiaj dal popalic,ze juz mi sie nic nie chce😭💤 Zycze spokojnej i przespanej nocki..........🌼 Fluidki sle potrzebujacym...........🌼 Do jutra papapa!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie to szczere, proste życzenia ofiarowuję ci Sylwuś w dniu Twego urodzenia: Wiele uśmiechów, a mało żałości, Długich lat życia w szczęśliwości, Dobrego zdrowia i pomyślności, Jak najmniej smutków, dużo radości, Dużo przygód, morza wrażeń, Moc słodyczy, nic goryczy Tego Tobie Basia życzy! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I wszystkim Krzysztofom,Krzysiom i Jakubkom przesyłam buziaki imieninowe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu❤️😭poplakalam sie z wzruszenia:)bardzo Ci dziekuje za pamiec kochana jestes👄🌼👄❤️ Ja rowniez dolanczam sie do zyczen imieninowych dla Krzysiow i Jakubkow:)👄🌼👄 Jak fiolek wsrod ukrycia ozywiony tchnieniem wiosny:) Tak Wy kazdy moment miejcie szczesliwy i radosny:)!!!❤️ Lece sprzatac mieszkanko:)Zycze Wszystkim milego dnia...........🌼i do poczytania potem👄🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w siebie, trafnych zrzadzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęścia w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego... zgadnij, Luiza Sylwia to życzenia na urodzinki od całej mojej rodzinki🌼❤️🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wczoraj mąż zrobił niespodziankę.Jak wrócił z pracy szybko uśpił dzieciaki i zaprosił mnie na randkę.Myślałam że żartuje a on nie.Pojechaliśmy do kina a potem do knajpki na ciacho i lody.Wieczór spędziliśmy bardzo miło.Brakowało mi tego A jutro moje dzieciaczki zawożę teściowej na noc.Julka będzie pierwszy raz po za domem spała i mam nadzieję że obędzie się bez problemów.Muszę kończyć. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza:)wielkie dzieki❤️👄🌼 Fajnie Ci M niespodzianke zrobil:)tez tak chce;):)!!! Lece dalej sprzatac:(pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sylwia ... dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń 🌻 Brylka, uściskaj męża :) Hmmm, cóż mam Wam napisać...długo mnie nie było, widzę nowe osoby, dużo się rozpisałyście... Wakacje mi się udały, ale teraz znów wróciłam do pracy i znów nie mam zbytnio czasu. Poza tym mam trochę problemów zdrowotnych...i nie mam co robić z Paulą - nie chce chodzić do innego przedszkola, nie mam jej z kim zostawiać, chyba znów zawiozę ją do moich rodziców... Trzymajcie się, postaram się częściej pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyj Tak Aby Każdy Kolejny Dzień Był Niesamowity I Wyjątkowy. Wypełniaj Każdą Chwilę Tak Aby Potem Wspominać Ja Z Radością. Czerp Energię Ze Słońca, Kapiącego Deszczu I Uśmiechu Innych. Szukaj W Sobie Siły, Entuzjazmu I Namiętności. Żyj Najpiękniej Jak Umiesz. Po Swojemu. Spełniaj Się!!!! Sylwiunia wszystkiego najlepszego!!!Buziaki👄👄👄 Lece kończyć obiadek!! He Zuzia🖐️-naprawde masz tak na imie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka, niestety nie jestem Zuzanna, ale bardzo mi się to imię podoba :) Jestem Ania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ***. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ***. . *. ***** . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . **. . **. . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ***. *. . *. . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ****. . . . . **. . . ****** . . . . . . . . . . . . . . . . . *****. . . . . . **. *. . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . . *****. . . . . . . **. . . . . . . . *. ** . . . . . . . . . . . . *****. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . ******. . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ******. . . . *. . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ********. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . *******. ** . . . . . . . . . . . . . . *******. . . . . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . *******. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ******. . . . . . . . . * *. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ***. . . *. . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . *. . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ****. *. . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ******. . *. . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . *******. . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . *****. . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . *. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . *. * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . wszystkiego naj,naj...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziekuje z calego ❤️za piekne zyczenia:)🌼👄 Zuzi👄 Pysce👄 Kasbak👄kwiatek przesliczny:D👄 Zmykam dalej do roboty,a mam tego dzis ogrom:O Postaram sie zajrzec potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no Kasbak ale piękną róze wkleiłaś:) :P :D Sylwia na pewno się ucieszy :) ;) Zuzia to jutro twoje imienny:):Phaha,ale mamy w tym tygodniu świętowania..:D DZiewczyny padam...posprzątałm juzcały dom na jutro-i nie mam już siły,a zaraz przyjda do mnie dzieci kuzynki bo idzie do pracy a nie ma kto zostać z dziecmi...czeka mnie jeszze robota :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to jeszcze raz -sto lat na nowej stronie :P :P :D...no teraz juz spadam :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyskaa,jak to wkleiłam??sama wystukałam tego kwiatka dla Sylwusi:D:p ja zaraz zmykam kosciół dekorować,dzis kwiaty już sobie zrobie,jutro ławki mi tylko zostaną i z głowy:D u nas upał niesamowity,ufff...... no to ja stawiam swoją wiśniówkę na urodzinki Sylwi,a co:D.................[ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka:Dkwiatek czy wklejony,czy wystukany przez Kasbak:D i tak jest śliczny:):Ddziękuję bardzoooo raz jeszcze za życzenia cudowne:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo zyje:(nogi włażą mi wiecie gdzie;):DNiunio mój spał tylko godz.:Ood 10 do 11:(masakra mówi Wam:O,a gdzie jeszcze do 19 łooooo matko ja sie zaryram:O,ale co tam dzis są moje urodzinki wiec miejcie Wszyscy wesołe minki;):D:D:D:D:D:DJa tam sobie jakos poradze;):D Życzę Wszystkim udanego weekendu:)....🌼 Fluidki ślę chorowitkom:(........................🌼 3majcie się ciepło:)👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka,a z wiśnióweczki dzisiaj nici:D,bo się jeszcze robi;):D:D,ale za to stawiam Wszystkim piffko,winko,wódeczkę i co tam sobie chcecie,to macie;):D:D piffko:D winko;)c()...c()...c()...c()...c()...c() wódeczka;){}...{}...{}...{}...{}...{}...{} i inne;):D...)))))))))))))))))))))))))))))))) Na drowie:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki musze spadac;)🖐️))) Zycze spokojnej i przespanej nocki:)🌼 Kolorowych snow ;)papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak ja miałam na myśli że ty wystukałaś własnie tez óżę:Ptak jakos mi się napisało :P:D Słuchaj albo ja cos przegapiłam albo nie przeczytałam-czemu stroisz koścół?? No dziewczyny ja tez dzisiaj juz mówie papap bo szykuje się po mału do pracy!! Sylwia no to tweoje zdrówko!!!STO LAT!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś , Wszystkiego naj naj lepszego duzo zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka, szczęscia i duzo miłości!! ❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci słońce zawsze swieci, Niech Ci czas jak woda leci, Niechaj szczęście zawsze sprzyja, Łzy i smutek Cię omija, Żyj szczęśliwie wśród radości, powodzenia i miłości, Moc radości i słodyczy Tobie pamiętająca Pyśka życzy.🌼 Zuzia wszystkiego najlepszego!!:D 9o ile dzisiaj też masz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pyska wszystkiego na,najlepszego z okazji imienin🌼👄🌼👄 Zuziu Tobie rowniez wszystkiego najlepszego:D🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×