Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Melduje że jestem 🖐️ Pyśka widzisz mnie :P :D Ivw u mnie sypie bez przerwy, do tego piękne słoneczko prawie copdziennie. Ja chyba nie wytrzymam i jutro pojde na spacer z małą , bo mnie nosi juz w domu. A ja jestem ciekawa gdzie jet Sylwia?? pewnie grzeje wyrko z M od soboty :D Sylwuś choć juz do nas, i machnij co tam u Ciebie słychać 🌼 Ja zmykam odezwe sie jeszcze pozniej, bo teraz mała demoluje mi dom:O pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jestem ,jestem:D:D DZIEWCZYNKI TYLKO PROSZE BEZ GRATULACJI NARAZIE;):) Robilam test wczoraj i dzisiaj tez i sa 2 kreski:)tylko ta druga taka slaba jakas:Oale jest:)test bede robila jeszcze w sobote;)ale ja juz wiem,ze jestem w ciazy,bo tak czuje:)❤️ale cichoooooooooooo szaaaaaaaaaaaaa narazie;):D:D:D Nie mialam jak do Was zajrzec,bo moj maly jest megaaaaaaaaaaaaaa nieznosny,a mnie nosi od rana nie wiem czemu😭 Zaraz bedzie moj maz,to sie poloze;)jemu jeszzce nic nie mowie;)poczekam do soboty:) Fluidki posylam wszystkim chorowitkom...................................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zgadnijcie co
od wielu miesięcy staram się z narzeczonym o dziecko. Nic z tego nie wychodzi. Przebadałam się we wszystkich kierunkach, jest ok, ale dalej lipa i... dzisiaj doszłam do wniosku, że walę to wszystko! Zamiast starać się o dziecko, a potem nańczyć przez co najmniej 15lat, a martwić się o nie całe życie -wolę sobie zwiedzać świat, jeździć na zagraniczne wycieczki, obcowac z ludźmi, obcować z ich lulturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zgadnijcie co
*poznawać ich kultuę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuniajak napisałaś,narazie ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale ja i tak ci powiem SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to tak po cichu:P :P :P:D kochana tak się cieszę:D na razie mocno trzymam kciuki żeby wszystko było super-ba i tak bedzie super!!!!!!!!!!!!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ❤️ Luiza sto lat dla córci ❤️🌼❤️🌼❤️:D :D :D NO dziewczyny zameldowałyście się to jutro jestem z paczkami:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska czy ty mnie widzisz:P Ja sie jutro pisze na pączka chociaż to jest to czego mi akurat najmniej potrzeba :D czyli duuuzo kalorii Sylwuś ❤️ ja wiedziałam że tak będzie :) kochana uważaj na siebie i trzymaj sie cieplutko👄 Nawet nie wiesz jak sie ciesze twoim szczęsciem:) oczywiscie tak cichutko;) Sylwia jak dla mnie to ty jesteś na 100% zaciązona, jak ja testowałam z moją malutka to było to w 30 dniu cyklu i tez wyszla taka słabiutka kreska, ze nie widac jej było prawie i myslałam ze juz mam omamy:d ale jak coś widać to znaczy ze jest:) Ciesze się razem z tobą, daj znać jak zareagował mąż;) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no jak ty mogłas pomyslec że ja cię nie widziałM:P :P :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva, nie ma za co kochana :* sylwunia, gratulejszyns! :D :D :D a dlugo sie staraliscie? :D :D :D pomaranczowa, jednak chyba nie wiesz o czym piszesz... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pobudka!!!Wstawać,kawka i paczki:D :D :D mniammmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na kafe i widzę same dobre wieści Sylwia tak cichutko sza aby nie zapeszać,cieszę się razem z Tobą🌼❤️🌼 Julka super że bańki pomogły i mała zdrowieje Dziewczyny dziękuję za życzenia .Nie mogę uwierzyć że 2 lata temu ją urodziłam. Ja jak obiecałam stawiam pączusie i faworki oraz serniczek i ptasie mleczko.Wczoraj teściowa mi to wszystko przywiozła,abym nie musiała tyle robić.Mój mężuś ma w pracy 10 pączków jak przyjdzie do domu to zje drugie tyle,więc teściowa napiekła ich bardzo dużo.Zna apetyt swojego synusia:) My dziś znowu spodziewamy się gości,przynajmniej Kuba nie marudzi a Julka się cieszy.Za nie długo będę ogarniać mieszkanko .Niby wysprzątane ale zawsze się coś znajdzie.U nas sypie i sypie śniegiem,ale nie wiem czy dziś wyjdziemy na spacer bo zimny wiatr i bardzo nie przyjemnie. Dobra zmykam i biorę się za porządki.Zapomniałam,do pączków i ciast stawiam winko.Nie ważne że z samego rana.Dla Sylwi oczywiście soczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 DLA JULCI !! Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji urodzin Tobie życzę. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka mmmmniaaammm pychota te twoje paczki:) Ja dorzucam faworki, i stawiam herbatke z malinkami do tego ,,,,c(__),,,,, u nas oczywiscie nadal sypie i zaczęło przedzierać się słoneczko, ale na dworze mróz jest i wiatr zimny. Poczekam do jutra i w koncu wyjde z mała na spacer. Wysypka juz jej prawie zeszła. A ja jestem ciekawa, gdzie sie Sylwinka podziewa, machnij do nas kochana łapką ze u Ciebie wszystko ok. buziaki dla brzuszka.🌼 Kasbak ty tez żadko zaglądasz, pewnie zabiegana jesteś jak wasz remont? konczycie? bużki dla Nadisi 👄 Ja juz pranie zrobiłam i ogarnęłam trochemieszkanko, musze jeszcze poskładać to co sie wysuszyło, i obiad jakiś zrobie, tylko co:O Zaraz mała kłade do spania to coś pokombinuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dziekuje za paczusie i kawusie🌼 Julka maz juz wie:)powiem tak:Dbyl lekko zszokowany,ale sie cieszy:D:Dja nadal jestem w szoku:O:D:Di niedowierzam:D:Dw sobote poprawie test tak czy inaczej;) Dziekuje bardzo dziewczynki za gratulacje👄🌼ale nadal cichoooooooo szaaaaaaaaaaaaa;):D:D❤️ Lece do niunia,bo wlasnie wstal:)musze wczesniej obiad zrobic,bo musze tez isc do lekarza przed szkola,a potem mam zebranie na 14.45 u Dawidka:) Tak,to u mnie sennie i wymiotnie;):D:D Zycze milego dnia🌼 Fluidki sle chorowitkom....................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia- gratuluję! (miałam nie dawać tego wykrzyknika bo miało być po cichu ale nie mogłam się oprzeć:) ) Ja na razie zaliczyłam 3 pączki ale apetyt rośnie w miarę jedzenia:) Ola kaszlała w nocy, trochę ją nosiłam, wietrzyłam w kuchni żeby do pokoju wpływało świeże powietrze(no powiedzmy świeże, bo nie daleko jest elektrownia) nawilżałam i skrapiałam amolem, i niestety zakładam jej znów pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Julci: 🌼[kwiatek🌼 Życzę Ci Zdrowia takiego, jak najzdrowszy rydz w lesie. Prezentów tyle, ile słoń uniesie. Szczęścia większego, niż Pałac Kultury. Przygód ciekawszych, niż szkolne lektury. Życia dłuższego, niż włoskie spaghetti. Snów kolorowych, jak barwne konfetti. Słodyczy słodszej, niż tort karmelkowy. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden kwiatek mi nie wyszedł:O,więc proszę jeszcze raz:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane:D sylwuś jednak dobrze,że trzymałam kciuki,mówiłam,że jest jeszcze nadzieja:DAle się cieszę:D:D:D julka fajnie że Jagódce przeszło,mykaj z nia jutro na spacerek,to się ucieszy:) margarett mam nadzieję,że już teraz Oli lepiej? luiza fajne fotki na Nk wrzuciłas,gratuluje ślicznej córuni,podobnej do mamusi jak dwie krople wody;) Iva skrobnij pare słówek nowym kolezankom:D ja dzis zaliczyłam dwa pączki,ale zaraz skusze się na jeszcze jednego,i pewnie to jeszcze nie koniec:D jestem dzis bardzo zmęczona,miałam duzo pracy.do tego ten snieg mnie dobija,po kolana i spodnie mam całe mokre;(ech... Nadinia spi więc chyba sie z nia położe,moze dojde trochę do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Luiza dla córeczki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Sylwunia ale suuuuuuuper wiadomość tak się cieszę wiedziałam że się udało 🌻 a ja od wtorku byłam w klinice na badaniach wszystko jest ok dzidziuś rośnie serduszko bije akurat jak miałam usg to machało rączkami i nóżkami dzisiaj właśnie mnie wypuścili :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka super że z maleństwem wszystko w porządku,teraz dużo wypoczywaj i dbaj o siebie. Margaret zdrówka dla córci Kasbak współczuję Ci chodzić w taką pogodę Dziękuję za życzenia i miłe komentarze na NK Ja zjadłam 4 pączki i już sobie odpuszczę wolę faworki.Julka z Kubą szaleją,już powoli mam tego dość,ale taki urok.Za nie długo przychodzi koleżanka więc trochę odpocznę i poplotkujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do podobieństwa Julci do mnie to każdy pisze co innego.Ja uważam że jest trochę do mnie podobna,bardziej do męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Moge sie przyłączyć? Udzielam sie od kilku dni na kafe i wszędzie widziałam tylko tematy kobietek starających się o dzidziusia. Ja już mam córcię, o którą 5 lat sie staraliśmy i teraz właśnie jestem z nią w domu, ponieważ mam dłuższą przerwę od pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc moniquid dołączaj do nas,będzie nam baaardzo miło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kasbak. Właśnie widziałam zdjęcia Twojej córuni:) Nadisia to prawdziwa mała modelka :) Śliczna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniquid dziękuję,bardzo mi miło:D widzisz,dzisiaj coś u nas pusto na topiku:(,zawsze pod wieczór dziewczyny sie rozkrecaja;),tylko ja juz wtedy znikam,bo Nadilka zasypia koło 21-22 ,kiedy inne dzieci juz slodko chrapciają... napisz skąd jesteś,taki u nas zwyczaj ,że piszemy mniej więcej rejon,ciągle liczymy,że uda nam sie spotkac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki Troche mnie nie bylo ale nie mialam czasu na nic. We wtorek pojechalam do rodzicow i zostalam na noc. A wczoraj wpadly do mnie kolezanki wiec trzeba bylo cos przygotowac i jeszcze zachcialo mi sie bigosu :) Oj posiedzialysmy... ;) A dzisiaj musialam zrobic wieksze zakupy bo jutro rano znowu oddaje samochod do lakiernika. Widze ze na forum wiele radosci. Gratuluje Sylwunia!!! Super. To teraz przydalaby sie dziewczyneczka :) Ale najwazniejsze zeby wszystko bylo w porzadku, wiec dbaj o siebie i malenstwo. Luiza wszystkiego najlepszego dla córci i dla Ciebie, bo to i Twoje swieto. Julka jak malutka? Mam nadzieje ze juz wszystko bedzie na dobrej drodze jesli chodzi o zdrowko i bedziecie mogly chodzic do woli na sanki ;) Sylwinka widze pelnie szczescia, swietnie ze wszystko w porzadku. To ile malenstwo juz ma? Ile tygodni i ile centymetrow? Pozdrowienia dla brzuszka :) Witaj Moniguid. Im nas wiecej, tym weselej :) Napisz nam cos wiecej o sobie. Margaret zycze duzo duzo zdrowka Oli. No ale z tymi pampersami to masz urwanie glowy. Dziewczyny moze byscie podaly linki do swoich profili na nk? Ja na razie uciekam - ide cos zjesc, ale juz nie paczka :) Aaa i ide sciagnac Agatke z nocnika - ostatnio zaraz jak zasnie to budzi sie na siusiu i nie chce zejsc z nocnika tak jej tam dobrze. Chyba ma to po tacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaaa moje maleństwo ma 10 tyg a ile ma centymetrów to się nawet zapomniałam spytać lekarz a swoje dane podam Ci e-mailem bo nie chce pisać na forum linka na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×