Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość m.kessi
paulinx123 czy mogłabyś mi powiedzieć dokładniejszy adres tej hurtowni?byłabym bardzo wdzięczna.;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowalala
a kojarzy ktoś jakieś fajne lumpki na śląsku ? zabrze, katowice,gliwice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihraczka
Ja kupiłam sobie ostatnio zajebiaszczy t-shirt w biało niebieskie poziome paski i z kołnierzykiem.Jest bawełniany, świetnie lezy i kosztował 5zł ^^^^^^ Uhuhuhu trzeba się będzie niedługo wybrac znowu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim mieście coś się ostatnio popsuły ciuchy, jakoś od kilku miesięcy cieżko mi coś znaleźć, a kiedyś nigdy nie wracałam z pustymi rękami z takich łowów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discovery
ja też uwielbiam robić zakupy w lumpkach, mam wręcz obsesję na ich punkcie! Niedawno wyszperałam dwie nowe (metki) oryginalne koszulki DIESEL (dla siebie i męża) za zawrotną cenę 8 zł! A w oryginalnym sklepie taka jak moja kosztowałaby, bagatela, 85 zł. Więcej, nawet wyprawkę dla mojego Maleństwa skompkletowałam (prawie w większości) z ciuszków pochodzenia lumpkowego ;P Są śliczne, nie zniszczone i nie rzadko z metkami. Jestem z warszawskiej Pragi. Polecam zwłaszcza te na ul. Targowej, Ząbkowskiej i Grochowskiej - perły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discovery
aha, polecam zwłaszcza taki jeden na ul. Ząbkowskiej w Wawie, w podwórku. Ciuchy super, a ceny? Mioooodzio.... Spodnie 2-5 zł, bluzki 2-5 zł, sukienki 3-5 zł, dziecięce 1-3 zł, buty 2-5 zł, paski 2 zł, itp., itd. Naprawdę super. A na cenówkach jest napis "AGA Prosto z Paryża", czy jakoś tak. Ps. Dziś wybieram się na rajd po ul. Grochowskiej. Jak wrócę to dam znać, co i jak i za ile ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki discovery za info
do Paulinex, gdzie jest ta hurtownia pod Wawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discovery
oj, oj, oj... i z Grochowskiej nici... wszystko przebrane... Po takich czystkach to najlepiej zjawić się tam w poniedziałek. Ale później zajrzymy jeszcze do lumpków na Targowej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discovery
he he he Grochowska nie wypaliła, za to z lumpka na Targowej wróciłam do domciu ze świetną bawełnianą koszulką firmy Tammy za całe 4 złocisze ;P A może ktoś wie gdzie są lumpki z fajnymi ciuszkami dla malutkich dzieci? Najlepiej na Pradze lub w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewka00
Ja mozna powiedzieć, uzależniłam się... Idąc do lumpa nigdy nie wiesz na co trafisz, odzywa się we mnie dusza łowcy :) przechodząc obok jakiegos lumpa trudno mi do niego nie zajść :) Moja pasja, wyszukiwanie slicznych ubran, dobrych marek za grosze... a na dodatek, świetna poprawa humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinx123
Ja też się uzależniłam:)Uwielbiam znajdywać jakieś skarby w lumpeksach.Mam szczęście,bo zawsze znajduje coś extra,coś orginalnego i mam pewność że nikt czegoś takiego nie będzie miał;D Zamierzam jutro wybrać się do mojego ulubionego ciuchlandu po kolejne zdobycze:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do discovery
duzo ciuszkow jest na 11 listopada, a czesto w soboty robia wyprzedaz wszystko za 2 zl, mozna cos wybrac. To jest obok poczty i kebaba dokladnie, jedziesz tramwajem i widzisz ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupuje po 2 zł za sztuke czasem zdazy mi sie na wage ale to jakies 10 zł gora 20 zł a teraz jestem umowiona z gosciem na nowe spodnie bo jestem dosc nie wymiarowa i mial mi odlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinx123
A ja dziś kupiłam cały stos ciuszków ; D min. 2 pary bucików nowych(śliczne są!),kobaltowy kardigan;D,dużą torbę ADIDAS,3 paski,czarny top,czarny sweterek,i nowiuteńkie spodnie jeansy z metką (cudowne).A za wszystko ZAPŁACIŁAM 20 ZŁ;D:D:D!! Super ciuchy i banalna cena.W sklepie na pewno bym zapłaciła o wiele wieeeeeeele więcej:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillian...
hej..ja sie wlasnie jutro wybieram:D mam nadzieje ze kupie cos fajowego za dobra cene:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Justyna
macie jakies adresy ciucholandow w Rzeszowie? prosze o jakies odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
malo mamy z mexzem forsy a ciezko zyc w 3osobowej rodxnie za jedna wyplate na pocztaku nie mowilam mezowi ze chodze po takich sklepach po prostu kupilam i ok.potem sie dowiedzial nic naie ma przeciwko w mojej miejscowosci sa ok 6 sklepow chodze tylko do tych wybranych 3 sklepow.w jedeym pracuje ciotka ktora zawsze odklada mi markowe rzeczy i suknie .ostatnio dostalam czarna sukienke taka na wesele poszlam w niej na drugie weseleta sama kiecke przerobilam na krota na weselu patrzyli na nie a nie na panne mloda,nasza corka ma 3 lata poszlam jej kupic bluzeczki na ramiaszkach i za 9 bluzek dalam 90 groszy :)))))))))))))sa super w kubusia puchatka,w witche kwiatki i zwierzaki mezowi biore bluzki do pracy a u mojej mamy w miweeejscowosci to za 1 zl w sobote dostajesz wszytsko i matka mi co chwile kupuje do meza jakies jasne spodnie a reszta ciucholandy sa bardzo potrzebne dzisiaj bylam kupic sprawunek na obiad i corka mi sie przewrocila i polecialam jej za 3 zl kupic dzinsy Z KARTKA!!!!!!!! polecam pozdrawiam wszytskie kobiety z ,,CUDOWNYCH SKLEPÓW''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinx123
Też jutro idę na polowanie do S.H;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discovery
no, no, no... widzę, że Wasze wyjścia są udane ;) gratuluję ;P ah, dzięki za namiar na tego lumpka na 11 Listopada, muszę tam koniecznie zajrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Ogarek
fajnie jest poczytać o waszych zakupach a ja jestem biedny i jestem niepełnosprawny fizycznie i nie stać mnie nawet na lepszy wózek inwalidzki , może ktoś z was mi pomoże w polepszeniu standardu życiowego? nie kłamię moge się spotkać nawet , może ktoś by chciał zainwestować w jakąs firmę poprowadzę mając przynajmniej jakąś pracę , może sklep odzieżowy ? nie mam wkładu własnego ponieważ mam tylko 700 zł miesięcznie ale chętnie poprowadzę taki sklep dla pracy. wiem że nikt nie odpisz poniewasz nie ma ludzi którzy by pomogli naprawdę potrzebującemu . pozdrawiam .:joseph-79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discovery
do pana Józef Ogarek przyznam się szczerze - z całego serca chciałabym pomóc, lecz niestety nie mam możliwości... ograniczaja mnie finanse (jak zreszta większość z nas). Ale gdybym tylko mogła, to zgłoszę się na podany email. I proszę sie nie załamywać, tylko iść przez życie z podniesionym czołem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakże tam Wasze zakupy? Czemu tu tak cichutko??? I pajączk i już w kącikach się zadomowiły... Ja wczoraj wyszperałam fajowe śpiochalki dla Niunia i śliczną bluzę polarową dla siebie, w extra kolorku dojrzałego bakłażana ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUKUPUKU
Z nowości to kilka rzeczy od Fred Perry i YSL Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpka
A kto z Was zna dobre lumpeksy w Bydgoszczy może. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALLE SZOOK
ALE tu się dużo dzieje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElciaWrocLove
Witam, Mam sprawę, czy ktoś z Was może wie gdzie został przeniesiony ten NIEBIESKI LUMPEKS? Albo w którym WROCŁAWSKIM lumpeksie są suknie ślubne? W niebieskim była :( ale niebieski zlikwidowali i dół :( PROSZĘ O ODPIS THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok marchwiowy
ja zaglądam jak ma czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×