Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakrakarkrakra

chce umiec zrobic szpagat!!!

Polecane posty

Gość David Belle
Ale jaki szpagat? turecki czy francuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka1757
boczny czyli franuski na lewa noge tak? prosze pomoz!!!!!1 :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David Belle
Jeżeli chodzi Ci o jedną noge do przodu a drguą do tyło to jest tak. W tym przypadku najbardziej rozciągaj mięśnie, jeżeli poczujesz że trzymają Cię ścięgna to wtedy jedna noga na parapet i spróbuj dotknąć brodą kolana (parapet albo coś wyższego) jeżeli chodzi Ci o ten że nogi dajesz w bok to siadasz, nogi podciągasz do siebie i lewe kolano w lewo a prawe w prawo tak aby dotknąć kolanami ziemi (grunt to gleba :P) zrób szpagat taki jaki umiesz i podeprzyj się rękami trochę do przodu, następnie postaraj się brzuchem, kroczem dotknąć ziemi, to ćwiczenia pomoże rozciągnąć biodra, a dokładnie kości :D Postaraj się też rozciągać ścięgna te pod kolanami do szpagatu damskiego (jedna w przód druga w tył)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka1757
dzieki :* wielkie :D na te rozciaganie z parapetem caly czas tylko nei zbyt wiem o co chodzi z tym 2 ;p he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysław
Wszystko szło ładnie pieknie, coraz mniej mi brakowało i pewnym momencie (dość niedawno) zaczęło mnie strasznie boleć, w prawej nodzeod spodu i w kroku, tez po prawej stronie. i teraz ani rusz. chyba to od tego ze czasem próbowałam robic bez rozciagania.:( Chyba sie wezme teraz ostro za porządny trening bo do przecież nerwicy można dostać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszcozlka AgniesiAD
Siemka zaczęłam cwiczenia:d Bede cwiczyc codziennie lub co dwa dni:D Mysle ze siue powiinno udac:D ma ktos jakies fajne cwiczonka?:D i lepiej sie rozciagac codziennie czy co 2-3 dni bo widzew tu rózne oipinie wiec sama nbie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszcozlka AgniesiAD
Pytałam się mojej mamy ktoRA W MLODOSCI c\byla gimnastyczką powiedziala ze zeby zrobic szpagat trzeba sie reozciagac codziennie i nie ma mowy o jakis przerwach Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka
Jestem zdesperowana brakuje mi z 1 cm ale nie mogę dociągnąć jakie ćwiczenia mi doradzicie plis piszcie pacia_pumka@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka*
sluchajcie zaczelam cwiczyc do szpagatu dwa dni temu przez to ze chcialam go poprostu umic myslalam ze bedzie on prosty raz,dwa,trzy i po wszystkim na poczatku tak bylo ale teraz kiedy jestem przy koncowce nie moge go zrobic !! boli mnie bardziej niz na poczatku ale zostalo mi tak malo i nie wiem co moge jeszcze zrobic by go umiec?? pomuszcie mi :D trzymam za was wszystkich kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna
No to dzis zaczynam ćwiczyć..=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David Belle
Cierpliwość popłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginio
Właśnie chce sie na uczyć szpagatu jak to zrobić i ile to zajmuje czasu pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość craker
ktuż nie umie szpagatu ? :D:) nie smućcie się z tego powodu zawsze jest na to sposób ! ;] np. ćwicz po 1-2 godz. dziennie i uda ci się szpagat zrobić w 2 tyg . ;)) życze powidzenia !! pisać do mnie na GG: 8088093

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudus
O jejku!!!! Ale narzkacie!!! Nie wiem jak mozna niewiedziec jak sie trzeba nauczyc szpagatu przeciez to jest logiczne trzeba sie tylko rozciagac ja sie nauczylam szpagatu dmskiego w 2 dni a meskiego sie jeszcze ucze ale juz prawie umiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu ja...
TUSZ DZIEX JESTES WIELKI :-) HEH.. DRUKARKA IDZIE W RUCH... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekow92
jakie sa dobre cwiczenia na rozciagniecie sciegni u nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekow92
moze znacie jakies strony z cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha13Sucha
Ja w dzieciństwie potrafiłam szpagaty itp ale przestalam trenować fitness a teraz mam 13 lat i w naszej szkole wiela dzieczyn interesuje się fitnessem. Ja też znowu zaczełam się tym interesowac. Ale jest pewien problem. Obecnie nie potrafię nawet głupiego szpagatu. Rozciągam się cały czas i jestem w takim momęcie że dalej po prostu nie mogę(rozciągam się do szpagatu poprzecznego) a debiuty mam juz w marcu a ja ani stania na rekach ani foczki ani szpagatu. Na początku z każdym dniem brakowało mi coraz mniej a teraz brakuje mi okolo 15cm i dalej nie mogę zrobić. Poradźcie co ja mam zrobić bo ja po prostu jestem w dołku. Nie mogę układu wymyśleć bo nic nie potrafie. A stanie na rekach t5o jakiś horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
ja też zaczęłam sie rozciągać- wczoraj. Po chyba 2 latach przerwy. Słyszałam, ze najlepiej sie rozciągać po wysiłku, gdy mięśnie sa rozgrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkujący
Kiedys jak miałem 12 lat to umiałem szpagat ale zaniedbałem sie i musze zaczynac odnowa Teraz mam 17 lat i bardzo chce zrobic szpagat męski ale wiem niewiele jak sie rozciągac i ile czasu poswięcac rozciąganiu. Prosze pomuzcie mni nipiszcie ni jakies wskazowki michal-17@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauda
ja też chce szpagat jak to zrobic w dwa dni? chce z koleżanką to zrobic i sie pochwalic pani mówi by się rozciagac ale ja nie dostaje do lewej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauda
No a ile masz lat? fajnie by było zrobi szpagat ty umiałaś? odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauda
niech mi ktoś napisze jakie cwiczenia trzeba wykonywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory za błędy spieszyłem sie
Przed rozciąganiem trzeba się poządnie rozgzac : -20 przysadow -poskakac na skakance jak ktos nie ma to niech se kupi zartowałem niech pobiega mozna w miejscu jak komus sie nie chce wyjsc z domu jakies 15 min -itp ROZCIAGANIE -siat na tyłku nogi prosta szeroko rostawione oparte o scane ale nic na siłe skłony do lewej i prawej mogi a potem wes se gazeta i poczytaj troche majac oczewisce nogi rostawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauda
dzięki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kauda
każdy śpi? a ja przy kompie p wyczerpujacej rozgrzewce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można stanąć w rozkroku, oprzeć ręce na podłodze i zacząć się rozjeżdżać, ale to tylko jeden z wielu sposobów. Znam się na tym, bo jestem ze szkoły baletowej. Jak będziecie chciały znać sposobów to to mój e-mail: koralik@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×