Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakrakarkrakra

chce umiec zrobic szpagat!!!

Polecane posty

Gość Pyziula=
Likla wyślij mi jakieś ćwiczenia na szpagat francuzki, pisałam Ci na pocztę, ale coś chyba nie dosżło :) Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyziula=
Doszło... Ale bez załączników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paca
Proszę, pomocy! Wyślijcie mi jakieś ćwiczenia! Muszę szybko nauczyć się szpagatu! Czekam i z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantomas
To ja też mógłbym prosić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo14
mam prosbe moze mi ktos na meila cwiczenia jakies dobre wyslac??? najlepeij na wszystkie szpagaty ale jak nie to chociaz na jeden ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasya
Ja od 3 tygodni sie rociagam i spadlam 19 cm!! Jeszcze mi troche brakuje a musze sie nauczyc do konca wakacji bo chce zostan cheerleaderka w gimku ;) Prooosze o przyslanie dobrych cwiczen tak zeym zdarzyla do konca wakacji :) piszcie na maila kmalinowska150@wp.pl bardzo prooosze to dla mnie wazne : 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasya
Aha! zapomnialam napisac na jaki szpagat chce cwiczenia... :P a wiec prosze o cwiczenia na szpagat damski (francuzki) Pozdrowienia! i zgory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1234
Moge wam powiedzieć jak zrobić doskonale szpagat .. napiszcie na moje gg 6953632. NAPEWNO CI SIĘ UDA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasya
Lilka no wlasnie nie :P Bardzo cie prosze o podeslanie cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooola
Słuchaj Lilka wysłałabyś mi takze ? i mam takie pytanie, majac 18 lat moge jeszcze zrobic szpagat ? Próbowałam jakies pół roku temu ale po 2 miesiacach nadciagnełam sobie scieagno i musiałam przestac, a było blisko, myslisz ze dam jeszcze rade w tym wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pooooola
Ja mam 22 lata i się nauczyłam. tylko trzeba się systematycznie rozciągać, bo ja niestety nie umiem go zrobic zawsze i wszędzie i w każdym momencie, i kiedy zaniedbam ćwiczenia to już nie jest tak super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooooola - myślę, że tak, ale to wszystko zależy od ciebie. Są osoby, które nauczyły się szpagatu w starszym wieku niż ty. 18 lat to wcale nie tak dużo. Niby mięśnie są już starsze niż w dzieciństwie, ale myślę, że jeśli będziesz wytrwale ćwiczyć i się nie poddasz, to myślę, że Ci się uda. Dzisiaj podeślę Ci ćwiczenia. Jeśli będziesz miała jakieś pytania to pisz. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mu31
hej, ja też bardzo proszę o podesłanie mi ćwiczeń. Zawsze marzyłam o zrobieniu szpagatu,, chociażby francuskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerina
Ja muszę się nauczyć szpagat do szkoły baletowej. Jeśli ktoś chce ze mną o tym pogadać to to jest moje gg 446930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariaklara
a ja mam 20 lat i chyba jakies szczegolne predyspozycje :D bo gdy nauczylam sie go w wieku 13/14 lat, to do dzis nie mam problemu, a przerwy w cwiczeniach czasem po pol roku byly.. ale to dlatego,ze rozciaganie sprawia mi wlk przyjemnosc (wiec te przerwy nie wiem skad ;p - skrajne lenistwo.. :) ) umiem mostek ze stanie i szapagat francuski bez rozgrzewki... dziewczyny, troche cwiczen i dacie rade, to nie jest trudne, tylko trzeba to polubic :) na sile nie ma co.. a ja dolaczam do was i zaczne trenowac do tureckiego.. tgeo to nigdy nie udalo mi sie zrobic choc niewiele brakowalo :) a co to jest skorpion ? :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariaklara
oooooooooo matka :D, za to sie nawet nie biore ;p;p za slabe rece i za duzy ciezar ciala - zdecydowanie ;p;p A jak wam szpagat idzie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Mam 27 lat i od dwóch miesięcy sie uczę szpagatu (damskiego). Na poczatku brakowało mi jakichś 50 cm, potem naderwany mięsien, powrót do ćwiczeń (niemądre, wiem). Teraz brakuje mi jakichś 15 cm. Same mięśnie chyba już nieźle rozciągnięte, przeszkadzają mi tylko sztywne dość ścięgna przy pachwinach - są na to jakieś ćwiczenia? Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David Belle
Siadasz na ziemi nogi do siebie, tak że bięty masz przy pośladkach, ale ssiedzisz na tyłku, kolana na bok (lewe w lewo, prawe w prawo) i dociskasz je do ziemi, dla pomocy mozesz kogoś poprosić aby Ci w tym pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David Belle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka1757
ja szpagat prawie umiem ale jak zjezdzam do pewnego momentu to jest blokada i koniec! nie wiem jak duzo mam sie jeszcze rozciagnac i jak dlugo mi to zajmie :( rosciagam sie codziennie nawet ostatnio kumpele probowaly mnie dociskac i nic a cwicze jut 2 miechy masakra juz powoli trace nadzeje:((((( blagam pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka1757
prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×