Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vita***

Do lata, do lata ... piechotą będe szła ...

Polecane posty

Witam. Ja przez sob i nd nie popełniłam jakiś strasznych grzechów :P a wraz z nadejściem poniedziałku więcej siły aby walczyc ze zbędnymi kg, ale co zauważyłam ta chęć walki słabnie im bliżej końca tygodnia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak już pisałam (chyba) miałam krótki wypad z piątku na sobotę i w związku z tym brak diety-powiem więcej-totalne obżarstwo :O Ale cóż, nie będę się katować kiedy jadę chwilkę odpocząć, no tak? :) Za to wczoraj dieta 1000 kcal, a dziś dzionek owocowo-warzywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli
noga nie chce pomoc? :( smutno troszke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie !!! Od razu musze się pochwalić, że ubyło mi jakieś 3 kg, może 3,5 kg :p Żadnych odstępstw od jedzonka i dietka działa bez zarzutu. Ten wynik zmobilizował mnie do dalszej pracy nad sobą i to z większym enuzjazem. Wam również życzę sukcesów, nawet tych malutkich. 🌼 dla Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tutaj ostatnio ucichło. Ja staram się w miarę 3mać planu i jak na razie nie ma większych odstepstw, no ale przede mną sob i nd więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) 🌻 No właśnie, cicho sza, nikogo nie ma... Ja cały czas trzymam się postanowienia :) I od tego tygodnia zaczęłam chodzić na aerobic 2 razy w tygodniu-jest super :) Co tm u Was, dziewczyny? Vita, odezwij się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , że nie chce pomóc tylko jej nie było. zreszta odrobine wysiłku - wystarczy wpisać w przegladarke atkins...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noga bardzo
'uczynna "jestes,dobrych rad sama wymagasz ale zeby pomoc innym to juz nie? samolub brzydki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem samolub bo wymagam odrobiny wysiłku polegającego na wpisaniu dieta atkinsa w wyszukiwarkę? bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej noga a moze
dziewczyna chciala sie Ciebie poradzic a nie wyczytywac z wiadomosci? ona Ciebie wyraznie zapytala co i jak,w necie pewnie juz znalazla a swoja droga samolubek z Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny !!! U mnie porażka po weekendzie. Sobota browarki i pizza o 22.30 !!! A niedziela jeszcze gorsza: browarki, pizza, ciasteczka i drineczki. Koszmar :O A jak u Was? Mam nadzieję, że lepsze rezulataty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×