Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Małgorzata Hamerska
Ja dziewczyny kupiłam dziś normalny stanik z cienkimi ramiączkami, usztywniany :D nie mierzyłam w sklepie, tzn sprawdziłam tylko w obwodzie czy będzie git i nie sądziłam że to kiedyś powiem.... Kurde kupiłam za duży:D kupiłam miseczkę e hahahah bo przecież doktor mówił że to takie moje d/e no to właśnie chyba jednak D :D ale przymierzylam nic mnie nie ciśnie pod biustem jest mi bardzo wygodnie ramiączka się nie wrzynaja, bo teraz nie mają czego podtrzymywać :D noo także tego, kupię sobie następny już taki który przymierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Małgosiu, to podaję Ci rączkę :D też mi się zdarzyło kupić 80e i tez za duzy, ale zostawilam bo teraz jak smaruje piersi maściami to dobrze jak mają przestrzeń do oddychania, choć bawi mnie jak zagladam za dekold i widze piers, centyment przestrzeni i stanik z gąbki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była 80kk
Dziewczyny dzisiaj miałam operację! Ale jestem szczęśliwa! Wyglądam jak bym schudła z 20 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdraszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica44
Dziewczyny ja odliczam dni do konsultacji w Polanicy. 04.07. okaże się czy będę miała operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była 80kk i jak się czujesz? gdzie miałaś operację? Ja mam termin na listopad tego roku w Krakowie. Też sie boję :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te lęki? To rutynowy zabieg w obszarze zupełnie bezpiecznym! Tu nie ma co się komplikować!Ani wielkich naczyń krwionośnych, ani narządów odpowiedzialnych za życiowe funkcje!! Leczy się potem bez problemu. Jedyne zmartwienie, czy będzie estetycznie, symetrycznie, gładziutko! Tyle już odób jest po operacji! Dajcie spokój z tymi strachami! Straszne to są kobitki, które w te upały wloką swój niezopetowany ciężar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Była 80kk no to super, ze juz jestes po! Spokojnego gojenia życzę i odzywaj się :D Małgosia co tam u Ciebie? Anica44 konsultacja juz niedlugo :) jaki masz rozmiar? Gunia687 - nie taki diabeł straszny jak go malują :P A co u mnie? Minely mi juz 3 miesiace „PO” :) i wróciłam juz do pełnej sprawności. Odblokowalam moj karnet z silowni i wczoraj zaliczylam pierwsze po przerwie zajęcia ze sztangami...i przezylam! Hihi :) nawet ćwiczylam z obciazeniem miesnie piersiowe i nic, zero bolu czy dyskomfortu, a robienie pompek bez tego balastu -boskie! Dzis troche zakwasy sa, ale radosc ze znow mogę ćwiczyć bezcenna! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica44
Taora, mój rozmiar to 80 j lub k, zależy jaka firma robi biustonosze. Tak się wkręciłam w to zmniejszenie piersi, że oglądam każdy program na kablówce o operacjach plastycznych. Niektóre takie drastyki, że masakra, ale pocieszam się, że to najgorsze prześpię (o ile się zakwalifikuję). Małgosia H, cieszę się, że wszystko u Ciebie dobrze i u wszystkich dziewczyn, które są już PO. Najważniejsze, że jesteście zadowolone. Mnie przeraża trochę po operacji sam widok zmasakrowanych cycków, ale myślę, że jakoś to przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
U mnie wszystko w porządku, już zapomniałam jak wyglądały piersi przed operacja :) teraz są mięciutkie, jędrne, strupki pochodziły blizny wyglądają pięknie, są blade, ogólnie rewelacja :D Anica44 nie martw się widokiem po, zobaczysz że będą co się podobac nawet lekko posiniaczone :) zresztą nie było tak tragicznie, ja pamiętam jak mi lekarz ściągnął opatrunki to się bałam spojrzeć w lustro ale nalegal haha popatrzyłam i już mi się podobały, a teraz to kurcze mega widok :D ja już noszę normalne staniki, a w nocy śpię bez szczególnie jak gorąco. Nic mnie nie boli, miejsce po szwach mnie tylko swędzi lekko na zmianę pogody :D ale to pikuś, czuję się mniejsza, szczuplejsza,,normalna,, nie przyciagam wzroku przechodniów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
U mnie wszystko w porządku, już zapomniałam jak wyglądały piersi przed operacja :) teraz są mięciutkie, jędrne, strupki pochodziły blizny wyglądają pięknie, są blade, ogólnie rewelacja :D Anica44 nie martw się widokiem po, zobaczysz że będą co się podobac nawet lekko posiniaczone :) zresztą nie było tak tragicznie, ja pamiętam jak mi lekarz ściągnął opatrunki to się bałam spojrzeć w lustro ale nalegal haha popatrzyłam i już mi się podobały, a teraz to kurcze mega widok :D ja już noszę normalne staniki, a w nocy śpię bez szczególnie jak gorąco. Nic mnie nie boli, miejsce po szwach mnie tylko swędzi lekko na zmianę pogody :D ale to pikuś, czuję się mniejsza, szczuplejsza,,normalna,, nie przyciagam wzroku przechodniów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Anica44 oczywiście, że przezyjesz i operacje i widok piersi po. Jak je zobaczysz po, że są takie ladne, małe i zgrabne daje jakby rozowe okulary :) mi tam nawet te blizny nie przeszkadzają, fajnie jakby jeszcze zbledly i juz bede w pełni szczęśliwa :) A z Twoim rozmiarem napewno Cię zakwalifikują, takze spokojnie czekaj. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne są i jakie milutkie w dotyku. Kobiety są kochane, wiedzą jak poprawić nam humor i samopoczucie. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla1818
Witam dziewczyny w lipcu mam termin do mswia w Warszawie do Radzikowskiej. Możecie mi coś powiedzieć czy ktoś w ostatnim czasie miał operację u Pani doktor? Jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinaPL
Nie przebiłam się przez gąszcz wypowiedzi a szukałam informacji czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie ze szpitalem Orthos w Komorowicach? Wszystkie znaki na niebie i zmieni wskazują na tę lokalizację z różnych przyczyn ale zbieram informację jak to tam wszystko wygląda w praktyce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 17 lat i we wtorek jest moja operacja. Po jakim czasie mogłyście w pełni funkcjonować (podnosić ręce do góry, tańczyć, pływać itd.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unoszenie rąk- 2 miesiące, taniec-3 miesiące, pływanie- 4. Wszystko to można robić wcześniej, łącznie z dźwiganiem, bo nie ma silnego dyskomfortu, ale to grozi przykrymi konsekwencjami: krwiaki ( unoszenie, dźwiganie), taniec ( przemieszczenia, problem z gojeniem się wewnątrz), pływanie ( zakażenie niedoleczonych blizn) Super 17-latko, że robisz to już teraz, gratuluję Ci mądrej mamy, która pewnie Cię wspiera i wie jakie to ważne, żebyś była piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) byłam wczoraj na konsultacji w Łęcznej i zakwalifikowałam się na operację uwaga 21luty 2022rok. Strasznie długo ale trudno mecze się już tyle czasu poczekam i 3.5roku. Ale co chciałam wam powiedzieć. Miałam problem z załatwianiem skierowania do poradni chirurgii plastycznej jeden neurolog wysyłał mni3 do chirurga żeby on takie mi wypisal ortopeda nie widział potrzeby kolejny neurolog chciał robić diagnostykę ( gdzie łecze się na kręgosłup od 16r.ż. ). Moj rozmiar 75k. I wyobraźcie sobie z3 kolejny neurolog powiedział mi że może takie skierowanie napisać rodzinny lekarz. Więc zła udałam si3 do rodzinnego ob wypisał mi takie skierowanie i udało się dr. Korzeniowski zakwalifikował mnie na operacje. Więc nie prawda jest że tylko skierowanie trzeba mieć od neurologa ortopedy czy psychiatry można mieć i od rodzinnego:) jak bym wiedziała wcześniej z3 można od rodzinnego może była bym już po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominika
Dziewczyny a może wiecie gdzie czeka się krócej na taka operację? Bo 2022 rok to jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominika
Basiaczek88 jaki jest tam czas oczekiwania na taka operacje? Bo nie mogę się dodzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gunia687 na nfz? Czy prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na NFZ! Prywatnie można od ręki ( po wszystkich badaniach oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominika
A czy tam kwalifikują że skierowania od rodzinnego czy od specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo mam konsultacje o dra Potockiego z kliniki Szczyta. Jeśli któraś dziewczyna była u niego operowana bardzo proszę o informacje. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homer545
Gość Dominika w szpitalu Orłowskiego czeka się rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominika
Homer545 a kwalifikuja tam że skierowaniem od rofzinnego? Czy trzeba mieć od specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Ja byłam u dr debskiego w orlowskim. Miałam skierowanie od lekarza rodzinnego. Dobrze mieć że sobą (ja mialam) zaswiadczenie od ortopedy. Ze sugeruje pomniejszenie. Bylam prywatnie ale u lekarza który przyjmował na nfz . Jak będziesz się umawiać to nie że chcesz do dr debskiego. Ja wcześniej byłam u innego lekarza. Nie zakwalifikowal mnie że względu na wagę. Kazał schudnąć 10 kg i wrócić. Nie poddalam się i umówiłam się do innego lekarza. Dr Dębski nawet nie zwrócił uwagi na wagę. I od razu mnie zakwalifikowal. Bylam u niego w kwietniu A w maju 2018 termin operacji. Z 10 kg do stracenia zostało mi 4 . Czasami wystarczy dac szansę A nie od razu najlepiej wywalic z gabinetu. Rok czasu wystarczy na zgubienie paru kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17-latko! Jak się czujesz? Wszystko Ok? Szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×