Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Na NFZ poradnie plastyczne przyjmują w: - Łęczna tel. 817526200 (jedna z lepszych ale bardzo dlugi czas oczekiwania, bo ponad 3 lata) - Polanica Zdrój tel. 748621181 - Starachowice tel. 412741366 - Kraków tel. 126468947 - Wrocław tel. 713064231 - Bielsko Biała tel. 338163300 - Bydgoszcz tel. 525854053 - Warszawa tel. 225841327 - Gryfice tel. 913842061 (i UWAGA tutaj nie musisz się rejestrować na wizytę, jedziesz ze skierowaniem od internisty i tego samego dnia jesteś przyjęta i jeśli się kwalifikujesz masz wyznaczony termin operacji) - Katowice tel. 328321444 (bardzo krótki czas oczekiwania na operację, ja byłam teraz na wizycie i mam ustalony termin operacji za 5 miesięcy na NFZ!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Goncia za super research!! Chcieć to móc! Teraz tylko obiektywna ocena sytuacji ( najlepiej zrobić sobie zdjęcie i porównać to tych przed operacją, reklamujących jakąś klinikę), szybka decyzja, życzliwe wsparcie i witamy w gronie miseczek C, D w ostateczniści E!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieznajoma! Chciałam zmiany, o której zawsze marzyłam! Przed redukcją trenowałam w 75H i to był koszmar! Po redukcji trenuję w 70C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka5510
Witam mądre kobietki . Gratuluję Wam podjęcia dobrej decyzji stosunkowo wcześnie , co nie mogę powiedzieć o sobie . Mam 62 lata i dopiero teraz zgłosiłam się do poradni plastycznej . 26 września mam kolejną wizytę na którą mam przynieść zaświadczenie od ortopedy i dermatologa . Nie wiem na kiedy mnie wyznaczą i czy nie odrzucą ze względu na wiek , ale z wiekiem jest mi coraz ciężej. Może któraś z Was była operowana w Łodzi w Klinice N Barlickiego ? Proszę o opinię , Pozdrawiam pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość17latka
Jestem 5 dzień po zabiegu. Myślę, że do mojej głowy jeszcze nie dochodzi co się właśnie wydarzyło. Efekty są cudowne, a miejsca nacięć wyglądają imponująco. Pare pasków, w paru miejscach są cieniutkie niteczki, same piesi wyglądają cudownie , ale wciąż naturalnie. Co do bólu, niestety jest, ale da się przeżyć. Czekam na ostateczne rezultaty. Myślę, że tak jak na górze ktoś wspomniał moja mama była w tym temacie najważniejsza. Pozwoliła mi na zabieg, a także wybrała wspaniałą klinikę dr. Bieńkowskiego w Bydgoszczy. Każdej niezdecydowanej posiadaczce dużego biustu polecam zabieg, trzeba się pomęczyć, ale dzięki temu zyskujemy komfort na całe życie. Nie ma się czego bać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Gość 17latka nie wiedziałam że w Bydgoszczy pomniejszaja piersi. Mam blisko do Bydgoszczy. Ile czekałaś od konsultacji do operacji? Cieszę się że jesteś już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja z innej beczki. Operacje mam wyznaczoną na listopad w Krakowie. Z jednej strony ogromnie się cieszę a z drugiej obawiam się dwóch rzeczy: pierwsza to jakby nie było, jest to operacja w pełnej narkozie. Mam męża i córeczkę boję się czy się obudzę :-/ Druga to reakcja społeczeństwa i dalszej rodziny z którą niestety mieszkam blisko . Boję się, ze powiedzą, ze to fanaberia, że mi się w głowie poprzewracało, boję się kpiących reakcji i braku zrozumienia :-( Czy Wy również miałyście takie obawy? Jak sobie z tym radziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Guniu! Mam koleżankę anestezjolożkę, ona twierdzi, że postęp w dziedzinie anestezjologii jest niewyobrażalny i że od 1993r. W Polsce wybudzili się wszyscy pacjenci odpowiednio przygotowani do operacji ( badania, ciśnienie, wywiad, ...) Jak zareaguje Twoje otoczenie?? Hmm? A jak reaguje teraz?? Nie żal im, że się garbisz, że w upały jesteś wiecznie spocona, że nie możesz biegać , że ubierasz się w namioty, a letnie sukienki na ramiączkach oglądasz przez szybę wystawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka5510
Gunia687 Dwa lata temu zwierzyłam się kuzynce , że chciałabym sobie zrobić taką operację to mi odpowiedziała ,, Chyba Cię Bóg opuścił " ( Ona też ma duży biust )tak mnie to zdołowało ,że odpuściłam. Teraz jednak zaczęłam się starać .Bardzo wspierają mnie córki , popierają moją decyzję , nikomu nic nie mówimy , a potem niech sobie gadają co chcą , a na pewno niektórzy będą zazdrościć . Myślę ,że u Ciebie będzie podobnie , nie słuchaj co inni mówią, ja przez to straciłam 2 lata , teraz się nie poddam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gunia, miałam te same obawy przed zbiegiem, nawet zapytałam anestezjologa jaki mają procent wybudzeń z narkozy - oburzył się i odpowiedział: "ile startów, tyle lądowań". Nie stresuj się tym O mojej operacji wiedziały tylko dwie osoby, pozostałym powiedziałam, że mam problemy ginekologiczne, więc nikt nachalnie nie dopytywał. A ja jestem raczej skryta i nie mówię dużo o sobie. Przed zabiegiem się odchudzałam, więc po wszyscy myśleli, że schudłam i tyle. I od dwóch lat jestem szczęśliwą posiadaczką małego biustu. Marzyłam o tym od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość17latka
Bema na pierwszą konsultacje pare tygodni, może dwa, sama operacja odbyła się nawet nie miesiąc później, wiec świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nikomu nic nie mówiłam, wiedziały tylko 2 najbliższe osoby, które były w to po prostu zaangażowane:) dowóz , opieka itp. Na początku znajomi jakby mi się przygladali, ale nikt nic nie powiedział. Wynika z tego, że dawniej bardzo dobrze się maskowalam, w końcu lata pracy:) te 1,4kg mniej najbardziej odczułam JA i to jest najważniejsze. Lepiej się czuję, lepiej wyglądam, jest mi lekko jak chodzę i o to mi najbardziej chodziło. Nawet w pracy awansowałam, po prostu chyba czuję się dużo pewniejsza siebie. Jakoś to wszystko sie teraz samo dzieje. Jedno jest pewne żyje się lepiej, lżej i ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie po operacji można korzystać z basenu i sauny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wsparcie i słowa otuchy. Zatem przygotowuje się do operacji. Też muszę schudnąć :-) Mam nadzieję, że w przyszłym roku i ja będę dodawać otuchy takim jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homer545
gość Dominika ja też zakwalifikowałam się u dr Dębskiego nie kręcił nosem na młody wiek i brak przebytych ciąży. Miałam skierowanie od ortopedy oraz jest potrzebne zaświadczenie o sugerowanej plastyce od ortopedy albo neutologa. Dodatkowo warto zrobić wcześniej USG piersi ale w moje nawet nie zajrzał lecz powiedział że do operacji mu dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homer545
Dziewczyny ja tak się bałam powiedzieć rodzinie o kwalifikacji na operację że zwalilam całą winę na lekarzy ;D powiedziałam że poszłam do ortopedy po skierowanie na masaże na bolące plecy a on dał mi skierowanie do chirurga (nie powiedziałam że chirurga plastyka) a po wizycie u plastyka powiedziałam że to lekarz kazał mi zrobić operację piersi inaczej za kilka lat będę kaleką plecy mi siadną itp Oczywiście decyzja o chęci zmniejszenia piersi tkwi we mnie od kilku lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Gosc17latka Jestem w szoku.. Tak szybko. To kiedy dokładnie byłaś na konsultacji? Jak lekarz? Wyrozumiały? Teraz sama się zastanawiam czy nie zmienić szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość17latka
Bema lekarz jest świetny. Wie na czym polega problem, od razu zmierzył, zadał pytania, znalazł termin i zrobiłam tego samego dnia badania właśnie w tej klinice. Wizyta była w maju, a operacja 26 czerwca. W środę jadę na zdjęcie szwów. Im bliżej domu tym lepiej, droga po wyjściu jest bardzo męcząca, mnie czekały 120 kilometrów i dojechałam do domu z płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka5510
Homer545 Gdzie przyjmuje dr Dębski , może masz jakieś namiary do niego na prywatną wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Goncia89
17latka ta operacja była prywatnie czy na NFZ? Ja jestem z Włocławka, mam do Bydgoszczy tylko 100km, a do Katowic gnałam 300km. W Katowicach na NFZ mam termin zabiegu na listopad, 5 miesiecy od konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Chyba spróbuje w Bydgoszczy jak się nie uda to trudno jakoś wytrzymam do mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Jak nazywał się lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bema dr. bieńskowski, ale niestety nie robiłam na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homer545
Ulka5510 dr. Dębski przyjmuje w Warszawie w szpitalu Orłowskiego mam maila do niego info@drdebski.pl ale nie wiem czy przyjmuje prywatnie. Lekarz nie robi żadnych problemów, od razu zabiera się do mierzenia i nie kreci noskiem więc może warto na NFZ do niego się zapisać skoro tylko rok się czeka na operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica33
Jestem w Polanicy, nadszedł dzień konsultacji,szybko czas zleciał. Właśnie siedzę na poczekalni od 8.00 rano, byłam w sumie czwarta w kolejce do lekarza, ale pierwszeństwo mają dzieci. Szkoda tylko, że nikt podczas rejestracji mnie o tym nie poinformował. Trochę to dziwne. No nic jakoś to przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica44
Dziewczyny jestem po, zostałam zakwalifikowana na zabieg, teraz tylko mam czekać na list ze szpitala z terminem operacji. Ale jestem szczęśliwa i zarazem zestrestresowana, ale nie odpuszczę. Trzymajcie się dziewczyny i nie odpuszczajcie. Mam nadzieję, że czas do operacji szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Aaaa myślałam że na nfz dlatego się zdziwiłam że tak szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica44
Małgosia Hamerska i dziewczyny, które byłyście operowane w Polanicy, mam pytanie co było napisane w liście, który do Was przyszedł miesiąc przed operacją, jestem bardzo ciekawa bo lekarz na konsultacji był bardzo oszczędny w słowach, hihi. A ja jak się dowiedziałam, że będę miała tą operację to już o niczym nie myślałam i o nic nie pytałam, taka gapa. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość858
Bema poczekaj bo warto, dr Dębski jest wspaniałym człowiekiem i wielkim specjalista. Słucha swoich pacjentow, zrobił mi miseczke C na szupule tak jak chciałam bez problemow, nie miałam drenow a to tez pewnie zasluga jego umiejetnosci, operacja sprawnie wykonana w 2 godz i ładnie sie zagoilo. Mysle ze sama po swoich doswiadczeniach sie przekonałas ze jest cieplym czlowiekiem i nie ocenia nikogo z gory tylko pomaga swoim pacjetom. Personel medyczny w szpitalu bardzo dobrze o nim sie wypowiada. Ja osobiscie jestem mu bardzo wdzieczna i ciesze sie ze przypadek sprawił ze trafiłam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×