Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Witam, jestem przed zabiegiem, będę operowana w Sosnowcu u dr. Łuckiego 15 września. Chciałabym sie dowiedziec cos na temat tego szpitala i samej opieki. Moze któraś z dziewczyn byłą operowana przez dr. łuckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia raczej nie, takie mi po prostu te nowe "uszyli", mam wręcz takie łączące się ze sobą i większość staników jest na mnie zła właśnie dlatego, że końce fiszbin nie mieszczą mi się między piersiami :) Ja mam na to inną teorię, jak już będę wiedziała, to o tym napiszę, nie chcę zapeszać, bo jadę do lekarza właśnie na konsultację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania kiedy masz tą operacje? zdesperowana a no to nie wiedziałam, to rzeczywiście masz problem i to spory. czy ja dobrze zrozumiałam, ze liczysz na : poprawke ? Czy gdyby lekarz Cie zakwalifikował na NFZ to byś sie zdecydował poddać jeszcze raz operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem, z jednej strony chciałabym mieć ładne piersi, ale jak sobie pomyślę, że mam jeszcze raz przez to wszystko przechodzić, to chyba nie... :( Najpierw pojadę zapytam, a potem będę się zastanawiać. Chociaż nie jestem pewna, czy teraz nie zrobiłabym właśnie prywatnie, dlatego jadę na konsultację spytać ile by to kosztowało, jak nie jakieś straszne pieniądze to może w przyszłym roku bym się zdecydowała. A na NFZ pytasz, czy bym się zdecydowała? Z jednej strony za darmo, ale z drugiej to chyba bym się bała, że znowu coś wyjdzie nie tak.... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym smarujecie piersi po wyjściu ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia, Ania napisała, że operację ma 15 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ale gapa ze mnie ;) zdesperowana ale ryzyko jest zawsze czy prywatnie czy na NFZ. Zwróć uwage ile dziewczyn jest zadowolonych, w tym ja, z efektu operacji w Łęcznej. Troche wprawy nabrali wiec sznse na powodzenie są bardzo duże, a niby dlaczego miałabyś kase bulić? Lepiej wydaj je na fajne wakacje. Poza tym, jak pamiętam pisałaś ,że goiłaś sie bardzo dobrze. Musisz sie zastanowić co jest dla Ciebie najważniejsze. Ja chyba bym zaryzykowała kolejną operacje, nie chciałabym chodzić do końca życia z efektami nieudanej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Witam wszystkie dziewczyny-) Nie udzielam sie już na forum,ale sporadycznie podczytuje.Wszystkim dziewczynom przed życze powodzenia,a tym po...szybkiego gojenia:-) Zdesperowana pisałam do Ciebie,o fotki,ale Ty nie odpowiedziałaś,choć ja Tobie na Twoją prośbe wysłałam.Wiem,że innym dziewczynom przesłałaś.Ja też miałam opory żeby komukolwiek się pokazywać.Nie rozumiem dlaczego wobec mnie zachowałaś się inaczej,bo ja poczułam sie z tym nie fajnie.Dodam,że każda dziewczyna ktorej wysyłałam mi też przesłała.Poprostu zwykła przyzwoitość i lojalność.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka nie wysłałam Ci fotek???? Bardzo Cię przepraszam, naprawdę, byłam pewna, że Ci wysłałam! Dlaczego miałabym Ci nie wysłać, skoro się przemogłam i innym dziewczynom wysłałam! No zaraz jak chcesz naprawię ten błąd, chyba że już Ci któraś z dziewczyn wysłała.... :) Monia, ja nie twierdzę, że moja operacja była nieudana, jestem zadowolona mimo wszystko, to co mi nie pasuje, to kosmetyka w zasadzie, no i ta wielkość, mogłyby być mniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana1111
Chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was dziewczęta miała pomniejszane piersi na NFZ we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Czy któraś miała może zmniejszane piersi w klinice luxmed w warszawie? Jestem umówiona na operację u pani dr chomickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana przepraszam jeśli coś zainsynuowałam, ale tak zrozumiałam z tego co pisałaś wcześniej, wcześniej. Ewidentnie byłaś niezadowolona. No ale moze ja źle odczytałam :) Tak czy inaczej będę trzymać kciuki za tą Twoją konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana68 Dziekuje za fotki:-) Miłej niedzieli z rodzinką.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana czy ja też mogę prosić o fotki >? Jestem ciekawa jak wyglądają Twoje piersi bo pisałaś że rozmiar Ci nie odpowiadał niiu78.interia.pl kropka to małpa :-) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny przed i po. Dziś mija moja 4 doba po zabiegu. Jestem juz od dwóch dni w domciu i dochodzę do siebie po zabiegu. Jestem mega zadowolona. Pełna podziwu dla szpitala w Łęcznej. Monia Miałaś w 100% racje, opieka perfekcyjna zarówno lekarzy, pielęgniarek i salowych. Polecam wszystkim. Oczywiście teraz bede czekała na gojenie, ale to już indywidualna sprawa każdego organizmu. Tak więc dziewczyny nie bójcie sie. Jestem lżejsza, bez kompleksów i z małymi cycuszkami :) Zrobili naprawde kawał dobrej roboty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, nadal jestem niezadowolona, z rozmiaru, ale jeśli chcę być uczciwa wobec lekarza, nie mogę mówić, że operacja była nieudana, żyję, nie miałam komplikacji, martwicy, wszystko się pięknie zagoiło i być może niejedna byłaby wniebowzięta z takiego rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę nie proście mnie o fotki, nie będę wysyłać więcej nikomu sorry, to dla mnie trudne, wysłałam tym najbardziej zaprzyjaźnionym i na tym chciałabym poprzestać, myślę, że się nie obrazicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana ale jezeli nie jesteś zadowolona z efektu to jest to jednak coś z "nieudania", poza tym pisałaś o tym kształcie, ze jakby sa połączone i masz problem z biustonoszami, to też bym uznała za "nieudanie" bo nie powinno tak być. To bardzo poważna operacja i miałaś prawo do pełnego zadowolenia, a nie na pół gwizdka. To ze sie dobrze goiłas to w dużej mierze zasługa Twojego organizmu. Powinnas jednak powalczyć o swoje zadowolenie. Ja też do końca z rozmiaru zadowolona nie jestem bo chciałam bardzo C albo małe D, ale ze względu na kształt wyjściowego biustu nie było to za bardzo możliwe, więc to mały dla mnie problem. Ogólnie jestem bardzo szczęśliwa. Ale Ty nie jesteś i wiem co musisz czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, kompletnie mnie nie zrozumiałaś. Połączone, to ja mam całe swoje życie, to znaczy, że nie ma między nimi przerwy, tak jak u niektórych kobiet, przecież nikt mi ich podczas operacji nie złączył do licha, no już nie wiem, jak mam Ci wytłumaczyć. Dobra, kończmy temat moich piersi, odezwałam się, bo chciałam dziewczynie powiedzieć, żeby nie liczyła na to, że jej się dysproporcja wyrówna, a zrobiło się studium na temat mojego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, widzę, że mi jakoś na ostro wyszło, nie czuj się urażona Monia, po prostu nie chcę już na ten temat gadać, bo znowu w depresję wpadnę, było minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
zonna123 super :) fajnie że już po ........ teraz już z górki ............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana Nadal obstaje przy swoim zdaniu,że masz bardzo ładny biust i nie różni się od mojego z wyjątkiem (rozmiaru),ale to wynika z Twojej już oceny.Pozdrawiam Was dziewczyny:-) Powodzenia i szybkiego gojenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonna123 Gratulacje i Szybkiego gojenia :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :* Nie mogę uwierzyć,że jutro minie 6 tyg od operacji.Moje piersi już prawie się zagoiły i są naprawdę super...Mam tylko maleńkie problemy z tym,że piersi nadal są pod pachami ale z tego co piszecie wnioskuję,że i to sie zmieni.Drugi mały kłopocik to...płaskie brodawki.Sutki wstrętnie się goiły a teraz nie przypominają tych z przed operacji...Szkoda bo trochę mało kobieco się czuję.Dziwne bo przecież wygląd sutków nie może mieć aż tak dużo wpływu na kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogusia no właśnie piersi to przeciez jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości i ich wygląd jest bardzo wazny dla psychiki kobiety. Podobnie jest z "dołem" i możliwością rozrodu. Tak już nas natura skonstruowała, wiec masz prawo czuć lekki dyskomfort, ale myśle że to Ci minie, tylko daj sobie troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 ja też miałam płaskie brodawki ale pomalutku zaczynają wychodzić przypomnę jestem 3 miesiące po może u ciebie też tak będzie że po jakimś czasie wyjdą z ukrycia hi hi pozdrawiam cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×