Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
ale by tam ktomus udało sie zrobic to nie słyszłam:) wiec kto chcetny ma podane numery i moze samu zadzonic i zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nic nie rozumiem. Czyli wynika z twojego wpisu że jednak na Grunwaldzkiej faktycznie robią zmniejszanie piersi. Chyba nie potrzebnie jedna była nazwana oszołomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Witaj Bigcyc - ja mam 05.09.16 termin w Orłowskim, byłam u dra Charytonowicza. Zrobił na mnie dobre wrażenie ale na necie nie ma opinii nt jak robi cycki więc jade we czwartek jeszcze do Łęcznej do dra Mądrego bo wiele dziewczyn tam robiło i sobie chwalą. Zbyt długo na to czekam (pół życia) aby dać się pociąć a potem być niezadowoloną. Jeśli któraś była odtatnio w Łęcznej to napiszcie proszę ile czeka się teraz na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
gość Martynka! Dziękuję za informację. Uspokoiłam się. Wczoraj prześledziłam większość postów i faktycznie "dokopałam" się do Twoich opisów. Byłam przyjmowana w poradni przez ta samą babkę co Ty - takie same spostrzeżenia :). Mam nadzieję, że po operacji będę zadowolona tak samo jak Ty . Co do warunków na klinikach to wiem coś na ten temat (miałam w przeszłości już jedną operacje). Jak większość dziewczyn - jestem mocno zdesperowana, więc warunki mnie nie przerażają. Będę się odzywać do Ciebie, w razie pytań - pewnie będzie ich dużo. Termin mam 19.04.2016r. Napisz mi jeśli możesz - jak szybko doszłaś do siebie. Ile trwa faktyczna rekonwalescencja - ja nie mogę sobie pozwolić na zbyt długie zwolnienie, chcę wziąć 2,5 tygodniowy urlop. pozdrawiam. zazdroszczę satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto ma dość
czekam z niecierpliwością na wpisy dziewczyn, i ich relacje z przebiegu operacji i samego pobytu... jeżeli któraś z Was będzie dzwonić do poznania proszę podzielić się informacjami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna kolezanka dzownila to napisala wczesniej ze certus ja spławił... i na NFZ nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
tak zostałam spławiona do bydgoszczy na jurasza a z tamtąd tez mnie spławili...i szukałam na własna rękę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
nie mogę wkleic decyzji poradni ale kto chce to piszcie to wam wyślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że kilkadziesiąt stron wstecz było coś o tym ale nie mogę znaleźć więc bardzo proszę o odpowiedź: 1) ile czasu trzymali Was w szpitalu po operacji (zależy mi na wielu odpowiedziach żeby wiedzieć mniej więcej średnio ile) 2) co wziąć czyli szczegółowa wyprawka do szpitala Będę mega wdzięczna za odpowiedzi. Za tydzień będę już w szpitalu i pewnie będę o tej porze męczyła się żeby zasnąć przed dniem operacji... Jak tylko będę w stanie to oczywiście opiszę dokładnie co i jak jest w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Może komuś się przyda ta wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pati
Cześć dziewczyny , też szukałam szpitala który szpital przeprowadza zabieg zmierzenia piersi , znalazłam Wrocław ul Chałubińskiego termin do przychodni od reki aż dziwne ☺ termin do zabiegu 111 dni . Czy ktoś może ma info na temat tego oddziału ? Czy ktoś może korzystał z ich usług . Będę wdzięczna za info .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juli92
Ja zdecydowałam się zaczekac z operacją :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Juli masz rację trzeba być w 100 % pewnym, ja gdybym miała choć ziarenko wątpliwości to też bym się nie zdecydowała. Jesteś jeszcze bardzo młoda i biust na pewno nie dał Ci jeszcze w kość jak np. mi. Pewnie kiedyś i tak się zdecydujesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pati
Mój rozmiar to 85 j straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pati
Mój rozmiar to 85 j straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Julia92 ja Ciebie rozumiem wiesz;) musisz być pewna 100% ja uważam że dobrym rozwiazaniem byłoby tez jak by w szpitalach pokazywali pogldowe zdjecia przed po oczywiscie bez twarzy... itd bo niestety tego nie robia a fotki robia wiec nie wiem po co tylko do dokumentów bez sensu to dla mnie soryy ze napisze to wprost ale nie chce nikogo urazic naciesz sie sexem poki jestes młoda bo pozniej widzisz jak w moim przypadku brak czucia jest ogromnym problemem tym bardziej ze ja zawsze mialam aktywne bardzo zycie sexualne chyba ponad norme - gdybym wiedziała ze bedzie tak do bani z blizami i tym czuciem to tez bym operacje odłozyla z czasem taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pati
Mój rozmiar to 85 j. W 2013 roku przeszłam operacje odcinka szyjnego kręgosłupa , mimo to odczuwam bóle głowy ,pleców , moje ramiona są zdeformowane od ciężaru jaki dźwigam często mam stany zapalne mięśni ramion . Tak bardzo boli ze czasem nie mogę nosić stanika , nie wspomnę o torebce na ramię. W tej chwili leczy mnie lekarz rodzinny to od mojej pani doktor dostałam skierowanie do poradni chirurgii plastycznej. Czy to wystarczy żeby mnie przyjęli do tej poradni i zakwalifikowali na zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juli92
Skoro tak dziewczyny mówicie :-) bardzo dużo myślałam na ten temat i jednak lepiej będzie wykarmic te dziec****ersią(tez z oszczędności na mleko), a za kilka lat już cos z tym zrobić jak na spokojnie będę na to gotowa:-) ale dzięki wielkie za pomoc i rady :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Pati myślę, że wystarczy Ci skierowanie do poradni i do tego zaświadczenie od ortopedy, że leczysz się na kręgosłup. Nie zaszkodzi od razu mieć usg piersi albo mammografię. Czy na operację wybierasz się do Łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Iwapoz czy orientujesz się czy jeśli zabieg jest na szypule bez przeszczepu brodawki to czy jest szansa, ze będę miała czucie w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś to się operował w Polanicy Zdrój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Pati! ja będę operowana na Chałubińskiego w kwietniu. Dam znać jak poszło. gość Martynka była tam operowana i jest zadowolona - poczytaj jej posty (od ok 590 str). Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pati
Cześć Kobietki ja wybieram się na Chałubińskiego , tylko aż nie mogę uwierzyć że nie trzeba zapisać się wcześniej na termin do przychodni ☺ ja jestem z Poznania i pojadę tam w przyszły piątek , nie wiem ile czasu powinnam być tam wcześniej żeby się zarejestrować . Jak dzwoniłam żeby się czegoś na ten temat dowiedzieć to pani która odebrała tel .była mało komunikatywna . Bardzo proszę panie które tam były o info.☺ z góry dziękuję.pozdrawiam Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Karmi wtedy czucie masz ale z tego co wiem to np karmic niby mozna ale nie zalecaja ogolnie sztywnych zasad nie ma sa panie co na szypule i szypukarmily. A lekarz co Ci powiedzial ze masz na szypule czy calkowity przeszczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Czesc dziewczyny...u mnie sytuacja wygląda następująco...do neurologa idę na kasę chorych-MAM NADZIEJE ZE DOSTANE SKIEROWANIE, na usg piersi idę prywatnie za tydzien, pojadę do Łęcznej...jak będę wiedzieć więcej dam znać. Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami ,że trzeba mieć pewność na 100% ja mimo wieku czyli 27 lat, mam 2. Dzieci, chce jestem pewana, wiem że to dla mnie szansą na lepsze zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juli92
Czy ktoś wie co zrobić by nie przychodziły mi na maila powiadomienia o kolejnych wpisach na forum? :-) dodam, ze nie zaznaczam "Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie na podany adres e-mail" a ciągle mi przychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Iwapoz nie rozmawiałam z lekarzem w ogóle na ten temat i dlatego zbieram informacje zarówno o całym przeszczepie jak i na szypule. Tak z własnej logiki to bardziej podejrzewam, że mogę mieć na szypule bo mój biust jest dość duży, ale nie gigantyczny, bo jestem osobą niską i drobną i dlatego jest nie proporcjonalny i za ciężki dla mojego drobnego kręgosłupa. Ale nie chce się wymądrzać, bo i tak lekarz zadecyduje. O karmienie mi nie chodzi , bo dzieci nie będę już miała , bardziej o seksie myślałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Hej. Melduję się po :-) operację miałam we wtorek, wczoraj juz trochę chodziłam, a dziś jest już lepiej. Mam jeszcze dreny i one mi w tej chwili najbardziej przeszkadzaja, ale do jutra z nimi wytrzymam. Dobe po operacji dostawałam przeciwbulowe w kroplówkach, a teraz na zyczenie dostaje tabletkę. Jestem zadowolona, cycuszki malutkie, chyba jest to c choc na razie trudno stwierdzic, mialam jednak przeszczep całkowity, w szpitalu zostaje do poniedziałku, wtedy będą po raz pierwszy brodawki oglądane. Jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Karmi ale bylas na 1 wizycie juz czy dopiero jedziesz - czy juz masz termin na operacje - serio pytajcie o wszytko na 1 wizycie dziewczyny nie wstydzcie sie a nie jak juz jedziecie na operacje bo to troche pozno i czasami lekarza widzicie wtedy juz tylko przed operacja (ja no Madrego widziałam dopiero jak mnie malowal bo dzien wczesniej przyszedl Siergiej i pielegniarki i po 30min widzialam ze lekarz mial dosyc juz ze mna rozmow bo mnie dziwilo dlaczego jednym robia na szypule innym nie , mialam z 20 zdjec po operacjach z netu i chciaalam wiedziec czemu jedne maja szerokie cyki , wielkie po operacji inne mniejsze. jak nie zapytacie wprost bedziecie klasc sie na stol mniej swiadome z tym co dostaniecie jak sie obudzicie... jak was maluje a to pozno-juz pytac i sie wycofac choc znam jedna co przed operacja jak malowali zrezygnowala to chyba wazne by wiedziec to od lekarza co i jak a nie z internetu tym bardziej ze po zabiegu nie cofniecie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Mowie szczerze gdybym ja wiedziala ze serio tak beda blizny i tak mi bedzie brak czucia przeszkadzal operacje bym zrobila ale za jakis czas wstrzymała bym sie w wieku 35lat jeszcze dlatego to czy na szypule czy nie - wazne chyba by dowiedziec sie przed i o wszelkie powiklania po rowniez... ja wiem na sobie ze sa i plusy i minusy zmiejszania piersi i nie ze zniechecam nikogo ale tylko chcialam tez uswidomic te wahające sie ze nie tylko sa same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Ja ciesze sie ze sa male, co do blizn to strałam sie juz wczesniej nastawic na to ze one beda, ale fajnie ze dziewczyny tu pisza o wszystkim szczerze :-) ja mialam dotad tak wrazliwe piersi ze nie odgrywały one zadnej roli w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×