Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
dorotaxw wczoraj ale to Ci zaproponowali na nfz ten Laser frakcyjny? czy prywtanie? ja o tym mysle bo mi moje blizny przeszkadzaja poniewaz zrobil sie cos ala bliznowiec w przodzie smaruje sterydoami ale efekt jest minimalny moze miekka bardziej ale dalej wypukla goilo sie swietnie, szwy wewnetrzne w pozniej wyszedl wrrr tylko ze prywtanie to w poznaniu koszt ok 300zl za 4-5cm bo kolezanka byla na 1 zabiegu po tarczycy i ma zapisanych 10x wiec to malo nie jest i czekam czy jej cos to da bo nikt gwarancji nie daje na poprawe a do koleznki jak chcesz wiedziec jak wygldaja blizny po to masz tutaj zdjecia moje cala galerie http://postimg.org/gallery/eym9bt8a/8582f580/ jak szwy na brodawkach mialam i pod spodem te wewnetrzne to do 30 do 90 dni sie wchlaniaja i mi to wlasnie ok 90dni zajmowalo bo ciagle je czulam i po 70dniach nawet jeden kikut wyszedl mialam calkowity przeszczep wiec temu sie zrobily czarne ale po prawie 3 miesiacach to zeszlo minus brak czucia w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
ponawiam pytanie, polecacie jakiegoś ortopedę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Dziewczyny mam pytanie, dlaczego sutki są czarne? Tylko przy całkowitym przeszczepie się tak dzieje? iwapoz fajnie, że dodałaś tyle zdjęć, znacznie ułatwia mi to pogląd na to, czego mogę się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
sutki czarnieja po przeszczepie bo się złuszcza naskórek,,,chociaż ja takich nie miałam, może dlatego że ja miałam płaskie brodawki a nie takie stojące wzorcowe jak koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złuszcza się tobie syla ale coś innego To powierzchowna martwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gosc a co Tobie chodzi? czarne nie zawsze to martwica - po 2,5 jakos miesiaca wyzernikowalo sie czarne i suty stoja jak tadary - nie strasz ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Iwapoz mój chirurg mi zaproponował, taki trochę znajomy chirurg, który robi medycynę estetyczną także, jak zapytałam o koszt to powiedział że nie będę musiała płacić :) jutro idę do niego ma obejrzeć i mamy się umówić na ten laser. Co do sutków to też miejscami mam inny odcień, no i niestety też miałam całkowity przeszczep czucia brak... czasami mnie jeszcze bolą cycochy ale już ok , najgorzej w nocy bo śpię na brzuchu. Iwapoz wyślij do mnie maila to Ci podeśle swoje zdjęcia dorotaxw@wp.pl ale Ty to masz chociaż brodawki trochę bo ja to nic hehehe :P, u mnie to najgorsze są te blizny pod pachą, i też brzydkie jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytad
właśnie otrzymałam zaświadczenia od ortopedy. Gadał coś o ćwiczeniach na wzmocnienie klatki piersiowej, ale co tam wzmacniać jak :( w ostateczności uzyskałam co chciałam :) Do łęcznej jestem umówiona na 27,01. Trochę się boję, że tam mnie będą przekonywać że może nie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Judyta spokojna twoja główka nikt Cie tam nie będzie przekonywał, doktor zrobi pomiary i na tej podstawie zakwalifikuje Cię na operację. Jeśli Ty widzisz problem to na pewno jest teraz czekaj na termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
U mnie też tak było że rodzinny odradzał, ortopeda się dziwił, wszyscy pierwszy raz słyszeli że takie coś się na nfz robi, a jak już jedziesz na konsultację to spotykasz lekarzy którzy mają do czynienia z tym problemem i się nie dziwią niczemu. Zostały 3 dni do wyjazdu, tak się zastanawiam czy wszystko spakowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
nowiutkapanienka widzę że już "na walizkach" siedzisz :) ja jeszcze nie ale w weekend muszę wszystko poszykować bo we wtorek na oddział :) Już nie mogę się doczekać... Przeraża mnie myśl że będę musiała spać na plecach a nie umiem :( no ale zobaczymy! Powodzenia, trzymam kciuki i czekam na Twoje wrażenia. Pisz jak tylko będziesz miała możliwość. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
ja bralam 7 dni jak wrocilam tab na spanie psychotropy hahahha nasen sie nazywaja bo na plecach koszmar nie umialam byłam wyczerpna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
dziewczyny a jak to jest z rzeczami osobistymi na czas operacji, ze mną nikogo tam wtedy nie będzie, da się gdzieś bezpiecznie przechować portfel itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze zawsze możesz oddać pielegniarkom podczas operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Dziewczyny ja prawie dwa miesiące po operacji i dotychczas wszystko było ok, a wczoraj zauważyłam, że w niektórych miejscach szwy zaczynają być czarne, też tak miałyście? Dodatkowo z jednego miejsca poszła mi wczoraj krew i trochę się martwię w związku z tym bo myślałam, że już wszystko ładnie wygojone:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Nieeee...mi sie i tyle...pozniej tylko czulam ze ciagnizablciagnie ale oszczedzalam sie...a nie podnosilas rak...dzwigalas czy cos... szwy wewnetrzne nie bylo widac ...zewnetrzne z sutkow mi wyjeli po dwóch tyg...wiec jakie szwy ci sie robia czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Zabliznilo Mialo byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Nie szwy tylko blizna w pewnych miejscach robi się czarna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
To dzwon do lekarza prowadzacego lub wyslij fotki...co powie bo z takims czym ja sie osobiscie nie spotkalam ani nie pamietam ny tutaj ktos o tym pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Pewno chodź ci o zasinienie okolic blizn...u mnie też było zwłaszcza w miejscach łączenia szwów - góra dół. Kolor zjasnieje z czasem .zrób fote i wyślij mi to ci powiem czy podobnie to wygląda. Sylwia913@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Może krew ci poleciała bo coś się przeciazylas za mocno...jutro zadzwoń do lekarza prowadzącego i spytaj jak cie niepokoi...ale fotki możesz mi pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigcyc
Dołączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigcyc
Czekam na operację w Orłowskim, niestety za rok dopiero, czy któraś z was też czeka na operację w Orłowskim? Czy któraś już jest po? Napiszcie swoje opinie o Orłowskim i operacji tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Ja już siedzę jak na szpilkach :) - jutro mam się zgłosić do szpitala a pojutrze operacja (mam nadzieję). Nie mogę się doczekać!!! Przeraża mnie tylko fakt że potem trzeba będzie spać na plecach a ja tak nie zasnę ;( Dziewczyny jak dawałyście sobie z tym radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc Aga
Martynka! Też będę operowana we Wrocławiu na klinikach, w kwietniu 2016r. Czy mogłabyś mi przekazać swoje spostrzeżenia co do operacji, lekarzy itp. Bardzo się boję, wszyscy zachwycają się Łęczną, zaczynam się martwić, że nikt nie pisze o operacji na NFZ we Wrocku. Chętnie nawiązałaby z Tobą kontakt telefoniczny jeśli to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Jeżeli ktokolwiek miał zmniejszany biust we Wrocławiu na Chałubińskiego (kliniki) to proszę o jakieś info. będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigcyc - ja czekam na operację w orłowskim, mam termin we wrześniu. Teraz czekam na to, co napisze nowiutka panienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
barmanka trzymam za Ciebie kciuki, zobaczysz wszystko będzie dobrze i już niedługo będziesz po :) gość Aga pare postów wstecz pisałam o wszystkim jak to wygląda na Chałubińskiego. Warunki jak z aPRLu, ale zarówno doktor Bieniek jak i personel super, warto było się przemęczyć. Ja jestem mega zadowolona z efektów-z okropnego 70 JJ mam teraz piękne C. W razie pytań pisz, chętnie odpowiem-zofijka.godzilka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Hej dzis dziewczyny z wyjasnieniem -pamietacie oszołama co pisał że w Poznaniu tak ochoczo robia zabiegi na nFZ zmiejszenia i jedna czy dwie kolezanki sie pytałay czy jest taka opcja. Wiec ja jestem juz po ale napisałam do NFZ oddział w Poznan maila z zapytaniem i oto co dostałam - wiec w Poznaniu drogie panie cycków nie zrobicie i jednak nie bez sensu jechałam do tej Łęcznej:) Gałka Agnieszka 08:57 (34 minuty temu) Odpowiedz do mnie Szanowna Pani, W odpowiedzi na Pani zapytanie wysłane drogą elektroniczną dnia 18 stycznia 2016r. do Oddziału Funduszu, Wydział Spraw Świadczeniobiorców, Dział Skarg Wniosków i Informacji uprzejmie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej (pomniejszenie piersi) są świadczeniami gwarantowanymi tylko i wyłącznie w przypadku gdy są udzielane w przypadkach będących następstwem wady wrodzonej, urazu, choroby lub następstwem jej leczenia. Skierowanie na zabieg zmniejszenia piersi może wystawić lekarz specjalista (ortopeda, neurolog, dermatolog oraz psychiatra) w zależności od stwierdzonego schorzenia. Świadczeniodawcy realizujący umowy w zakresie chirurgii plastycznej w rodzaju leczenie szpitalne mogą wykonać taki zabieg ze względu na wskazania medyczne. Na dzień dzisiejszy na terenie województwa wielkopolskiego tylko dwie placówki udzielają świadczeń w tym zakresie w ramach umowy z NFZ i są to: 1. Prywatna Lecznica Certus Szpital Nr 1 w Poznaniu, ul Grunwaldzka 156, tel. 61 86 04 370; 2. Szpital Kliniczny Im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego W Poznaniu, ul. Grunwaldzka 16/18, tel. 61 8547823. Agnieszka Gałka Starszy Referent Wydział Spraw Świadczeniobiorców Dział Skarg, Wniosków i Informacji Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu Tel. 61-850-60-36; 61-850-60-72.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×