Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość barmanka8
Gość Aga Koleżanka pytała Dr Bieńka czy to prawda że odchodzi a on powiedział że może zostanie na 1/2 lub 1/4 etatu tak więc bądź dobrej myśli - trzymam kciuki! Ja poszłam do szpitala we wtorek, miałam szereg badań a w środę operacja no a w piątek do domu. Jestem w domku i odpoczywam bo ciągnie mnie niesamowicie ale staram się nie brać przeciwbólowych. Najgorsze, że nie nawidzę spać na plecach a tu nie ma innego wyjścia :( Jutro jadę na zmianę opatrunku a za kolejne kilka dni na ściągnięcie szwów. Szpital jest tragiczny ale opieka super - baaardzo miłe pielęgniarki. Powodzenia i pytaj jak coś Cię będzie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbox
To po kolei :) W szpitalu byłam tydzień od operacji. Przyjęta w poniedziałek, operowana we wtorek, wypisana w kolejny wtorek. Myślę, że z ostrożności, bo trzeba było upewnić się, czy się przeszczep przyjął bez powikłań. Do domu wróciłam w pełni sił i jeszcze tego samego dnia poszłam spacerem na zakupy po nową bieliznę. Po drodze nikt mi się nie przyglądał i to było oszałamiająco dziwne uczucie :) @nowiutkapanienka - to, co mówią trenerzy to chyba naukowe obserwacje :p A tu po drodze zima, święta i mnóstwo imprez... tak więc bilans na niekorzyść brzuszka, ciągle mam nad czym pracować. Chodzę 2 x tydz. na gym, a jak warunki pozwalają to w weekend jadę na biegówki. Bez wątpienia, sprawność i chęć do aktywności po operacji rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Bbox: a ile dokładnie czekalas aby ruszyć z uprawianiem sportu? Ktoś tu pisał o 3 miesiącach ktoś inny o 6. Ja przed operacją postanowiłam schudnąć i od lipca ćwiczę i tam mnie wyciagnelo ze będę chciała jak najszybciej wrócić na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Barmanka! Dziękuje za info. Widzę, że we Wrocławiu to expresowo z wypisem, w porównaniu do innych szpitali. Życzę szybkiego powrotu do normalności. Tak czy siak - masz z górki. :) Jakby co to będę pisać i pytać. Mam nadzieję, że będziesz tu zaglądać jeszcze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Jogoda ja mam nadzieję na rower wskoczyć po miesiącu po operacji;) A na siłownie pewnie ze 3miesiące trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbox:-) ile czekałas na konsultację we Wrocławiu chgce zadz i się zarejestrować nie byłaś operowana w tym nowym już oddziałe piszą na stronie jest nap ze od sierpnia jest w nowym miejscu ile czekałaś od konsultacji do operacji chciałam dzwonić do łęcznej ale do Wrocka mam zdecydowanie ok 400 km bliżej możesz podesłać i fotki jestem bardzo ciekawa jak to wygląda po operacji boję się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowiutkapanienka i jak tam brodawki juz wyszlas ze spitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbox
Na wizytę w przychodni przyszpitalnej DSS Marciniaka czekałam ok. dwóch tygodni, a na zabieg wstrzeliłam się po miesiącu, tuż przed przenosinami do nowej lokalizacji. Wszystko odbyło się błyskawicznie, ale to był łut szczęścia. Tak jak wspomniałam wcześniej, mammoplastyka jest tam wykonywana ok. 50 x w roku, więc i bez forum jest kolejka oczekujących Pań. W tamtym czasie zastanawiałam się, czy nie zgłosić się na Chałubińskiego, gdzie kwalifikacja do zabiegu przebiega równie szybko. Standard obydwu szpitali był w sumie podobnie niski, lekarze równie dobrzy, dostępność do zabiegów (kontrakt nfz) i kolejka do operacji też porównywalna - 5-6 miesięcy. Jeżeli któraś z Pań się waha lub śpieszy, spróbujcie dowiedzieć się, w którym szpitalu będziecie szybciej zoperowane. W obydwu zrobią to dobrze. Ja bardzo doceniam fakt, że miałam operację na miejscu, 15 min. od własnego domu. Komfort z tym związany, łatwy dostęp do lekarzy i konsultacji w trakcie gojenia, poczucie bezpieczeństwa. W przysłowiu trawa po drugiej stronie rzeki jest bardziej zielona. Nam też często nam się wydaje, że to co u nas, jest zwyczajne i gorsze. Serdecznie polecam rozważenie tej kwestii przy wyborze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz z tego całego czytania forum to już sama niewiem gdzie mam zadz i się zarejstrować, Wrocław dużo bliżej w Łęcznej mniej wymagają dokumentów ile już mineło od twojej operacji możesz mi wysłać fotki bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Hejka Witam już z domku! Wszystko jest ok, wczoraj miałam przed południem robione ostatnie opatrunki w warunkach szpitalnych i pierwszy raz brodawki oglądane, są według mnie całkiem ładne lekarz był bardzo zadowolony. Podróż zniosłam dobrze trochę zmęczenie dało się we znaki i hałas mnie drażnił, odzwyczaiłam się przez tydzień od wiecznego gadulstwa moich dzieci ;), Dziś rano już sama z mężem robiłam opatrunki i wszystko ok on się bardzo stresował, ja jakoś już się stresować przestałam, wiem co i jak mam robić. Wizytę i zdjęcie szwów z brodawek mam w poniedziałek. Mąż dziś miał za duży stres jak pierwszy raz oglądał, ale jutro fotki porobi, więc jeśli któraś z Was chętna do oglądania to emaila proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiutkapanienka ja bardzo proszę o fotki czekam z niecierpliwością:-) super że się wszystko udało podaje meila donata.mostowa@wp.pl ale Ci zazdroszczę że juz jesteś po kurde ja mam nerwy jak nic a jeszcze niemam daty nawet wyznaczonej przypomnij kto Cię operował:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
dr Kamil Pietrasik, a zajmował się mną dr Pietruski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ale doczytałam że ty miałaś we Warszawie ja nastawiam się na Wrocław albo Łęczną ale od rana dzwonie nikt nie odbiera tel:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez poprosze o foto nowiutkapanienka moj mail clinic_beauty@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
zbiorę parę e maili i juto wyśle za jednym zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dowiedziałam że będę miała robione na dolnej szypule :D czyli czucie powinno być. Operacja jutro o 8:00 :D Warunki w nowym DSS na Fieldorfa super a pielęgniarki i lekarze rewelacja :D Pani anestezjolog też bardzo fajna, wytłumaczyła mi co i jak z jej strony. Wezmę na uspokojenie bo się boję że zacznę panikować :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
pannanikt super - lepiej się będzie goio :) Ja dziś byłam na zmianie opatrunku i częściowym ściągnięciu szwów i wszystko ładnie się goi. Kupiłam też stanik pooperacyjny więc pomalutku wracam do normalności. W środę (10.02) mam przyjść na ściągnięcie reszty szwów i koniec :) Na pewno w nowym szpitalu jest duuużo przyjemniej niż na Chałubińskiego ale jak się zapisywałam to nie wiedziałam że w nowym też robią takie zabiegi. Na chwilę obecną zapisy na Chałubińskiego są na koniec września, początek października. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Nowiutkapanienka mój e-mail czarna10091987@gmail.com bede czkac na zdjęcia...cieszę się, że jesteś już w domu, wypoczywaj, zrelaksuj się, drugie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, gdzie we Wrocławiu kupię stanik pooperacyjny? w szpitalu niestety nie ma sklepiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarolcia
pannanikt Nie za wiele osób było na oddziale plastycznym w DSS, a ja jestem mocno nim zainteresowana. W związku z Twoim jutrzejszym wydarzeniem, życzę Ci aby niedogodności były krótkotrwałe, powrót do zdrowia szybki a rezultat zdumiewający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Witajcie - czy możecie podesłać fotki po, poproszę namaila kwiatekbratek.77@wp.pl. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
pannanikt Ja wczoraj kupiłam taki stanik we Wrocławiu róg Kościuszki i Pułaskiego po schodkach do góry. Kosztował 132zł. Są białe i czarne. Od kiedy kazali Ci nosić taki stanik? Mi od 10go dnia po operacji. Póki co jestem poowijana opatrunkami + bandaż elastyczny. Mam nadzieję, że będziesz bardzo zadowolona! Pozdrawiam i odezwij się po operacji jak pierwsze wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Pytanie do dziewczyn ,które miały operację we Wrocławiu, czytałam, że we Wrocławiu wymagają więcej papierów, czy faktycznie trudniej jest się tam zakwalifikowac niż do Łęcznej!? We wroclawiu mam siostrę i odległość 230km a nie 380 do łęcznej, chciałabym mieć zabieg za rok,więc termin jeszcze się łapie, jutro mam usg piersi oczywiście poproszę panią doktor o odpowiedni wpis, na kasę chorych idę do neurologa tam liczę na skierowanie,ew pozostaje ortopeda ale prywatnie po jakieś zaświadczenie...co jeszcze potrzeba co sie moze przydać!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Pytanie do dziewczyn ,które miały operację we Wrocławiu, czytałam, że we Wrocławiu wymagają więcej papierów, czy faktycznie trudniej jest się tam zakwalifikowac niż do Łęcznej!? We wroclawiu mam siostrę i odległość 230km a nie 380 do łęcznej, chciałabym mieć zabieg za rok,więc termin jeszcze się łapie, jutro mam usg piersi oczywiście poproszę panią doktor o odpowiedni wpis, na kasę chorych idę do neurologa tam liczę na skierowanie,ew pozostaje ortopeda ale prywatnie po jakieś zaświadczenie...co jeszcze potrzeba co sie moze przydać!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc ja jestem laski już zarejestrowana:-) w Łęcznej na 18 lutego jestem zdenerwowana 9 lutego mam neurologa prywatnie bo na nfz mam dopiero na kwietnia mam ponad 600 km do Łęcznej ale nawet na wiżaż.pl maja super opinie i faktycznie piszą dziewczyny ze mało dokumentów potrzeba ja mam skierowanie od neurologa wezmę zaświadczenie mam usg, rezonans ale z zeszłego roku ale myślę że wystarczy bo wczoraj na wizażu dziewczyna nap ze do dr. Mądrego miała tylko skierowanie od rodzinnego i usg z ponad pół roku temu do tego tylko zaświadczenie od ortopedy prywatnego ale nawet nie miał jeszcze skończonej specjalizacji i dr. Mądry ja zakwalifikował a na Wrocław czytałam tylko kilka opini i dziś zadz pani w rejestracji mnie zapisała do dr. Paula ale dopiero na 19 kwietnia, wiec wybrałam Łęczną trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barmanka8 masz juz jakies fotki? dziewczyny wysyłajcie zdjęcia jak to możliwe to dużo daje otuchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Ja też poproszę fotki na wymianę...jestem 2.5 mną po operacji w Lublinie...komu nie wysyłałam niech napisze meila na sylwia913@op.pl...Ps...lewa brodawka jest bliznowata smaruje ale już ładna nie będzie ..trudno i tak było warto!!! Psychicznie i fizycznie czuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Ktos kto ma dosc wiesz ja byłam w szoku bo poszłam zarejestrować się do poradni chirurgii plastycznej (miałam skierowanie od internisty) i od razu kazali mi czekać (z marszu miałam wizytę - tak tam jest) i w ten sam dzień lekarz powiedział że się kwalifikuję i wyznaczył termin (byłam 8 września a termin miałam 26 stycznia). Kazał mi tylko na 26 stycznia przynieść skierowanie od ortopedy do szpitala, USG piersi i grupę krwi tak więc nie wiele biurokracji ;) A jaki masz rozmiar? Ja miałam 65 GG/H i lekką asymetrię! Jak będę mogła pomóc to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Donia841 nie mam jeszcze zdjęć a swój nowy biust widziałam przy zmianie opatrunku i na początku troszkę się przeraziłam bo brodawki były mega wklęśnięte ale lekarka powiedziała że to normalne i cały biust potrzebuje czasu żeby się ułożyć. Biust na początku był też jakiś taki spłaszczony ale teraz jest co raz okrąglejszy. Myślę że dziś założę już stanik pooperacyjny więc będzie jeszcze lepiej. Jeszcze trochę ciągnie ale było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
80h mniej więcej, obwód biustu 105cm, też mam lekką asymetria,rozmumiem, że muszę zarejestrować się osobiście,czy można telefonicznie!? Na Chałubińskiego tak!?może spróbuję na Wrocław uderzyć, znam drogę i w ogóle...sam nie wiem,mam nadzieję że jutro ustg wyjdzie pomyślnie, kobiety w mojej rodzinie cierpią z powodu raka piersi wlasnie, jestem w grupie podwyszonego ryzyka, badam się regularnie chodzę do ginekologa, który bada piersi, ostatnio jak mu wspomniałam o operacji zmniejszenia piersi to stwierdził że to dobry pomysł...barmanka proszę o zdjęcia moj e-mail czarna10091987@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×