Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Jagoda65K
Dziewczyny, Mi też operacja i różne rzeczy z nią związane śnią się po nocy. Ostatnio śnił mi się dr Mądry że przyjmował mnie w peruce bo ukrywał się przed pacjentkami - taki był oblegany. Kazałmi iść za sobą, wyszedł z gabinetu, szliśmy chyba przez 3 długie korytarze, 3 piętra wszędzie tłumy ludzi . W końcu na samej górze wszedł do gabinetu zdjął perukę i okazało się że jest kobietą :) :) :). Co do rozmiaru to ja bym chciała C - dużo ćwiczę i skaczę, chcę też zacząć biegać i nie wyobrażam sobie znowu zakładać pancerne staniki żeby sobie zębów nie wybić. Ma pytanie do dziewczyn po Łęcznej - czy tam na miejscu jest sklep ze stanikami, bo nie wiem czy mam się zaopartrywać wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Jest sklep,ceny 215zl na szerokiej gumie na dole i takie troche mniej pancerne staniki 160zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Jagoda ...sen niesamowity!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Wy mnie nie straszcie. Teraz moje są idealne i nie chcę żeby były większe. Są teraz takie porządne D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Dziewczyny podzielcie się jeszcze ,czy któraś z Was nosiła rozmiar 44 i zrobili jej miske c? Powiem Wam ze boje sie,ze bede wyglądać dziwacznie.Czy przy rozmiarze 44 widac wogole cycki C? Kurcze wszystkiego sie spodziewalam,ale nie tego ze będę miała za małe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, ja do szczupłych nie należę i też się obawiałam. Lekarz zawsze dopasowuje do sylwetki :) ja noszę coś koło 44-46 rozmiar i mam teraz takie pełne, ładne D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
A jak trochę byś schudła po operacji zdajesz sobie sprawę ze to d czy e znowu obwisnie bardzie niż c... A drugi raz operacji nie zrobisz... Po masz power energię cycki nie lataja Ja nosiłam przed operacja 44. Teraz po noszę 42 bo wzielam się za siłownię basen itd cyc jest taki sam chudne dwa kilo na miesiąc by nie spadły cycki... Mam c i za cholere nie chciałabym większych...fakt mi przeszkadzają blizny i raczej. To jest moim problemem rozmiar nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak spadasz z wagi z głową czyli właśnie koło 2kg na miesiąc i ćwiczysz chociaż troszkę (tylko ostrożnie po operacji z ćwiczeniem mięśni piersiowych bo nie wolno przez pół roku do roku) to cycki nie obwisną. Ciało będzie miało czas żeby się dostosowywać do zmian jakie się dzieją i zwis nie grozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Iwapoz i tak powinno się chudnąć. Ja schudłam przez ostatnie pół roku 4kg i waga stoi ale ponieważ sporo ćwiczę to figura się zmienia a waga stoi bo mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Jak byłam na wizycie u dra Mądrego to coś wspomniał nt chudniecia, ze przed operacją to nie zalecenie a obowiązek. Ja noszę rozmiar dół 38 góra 42 przy tym bigcycu nie widać mojej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Może ale fakt jest taki ze większy biust po operacji jeżeli się nawet ćwiczy to i tak bardziej się zmieni niż mniejszy temu ja też pytałam o to i nie chciałam d czy e po zabiegu by mieć zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczyny mi też się wydaje, że najlepiej schudnąć przed operację i te co są przed i mają do operacji trochę czasu jeszcze to teraz jest dobra pora na odchudzanie. Mi się wydaje, że potem małe piersi powinny być fajną motywacją żeby utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Karmi71 Dokładnie, potem może się okazać że biust znowu opadnie albo znacznie się zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Karmi71 masz całkowitą rację...trzeba się wziąść za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Jagoda w Łęcznej jak najbardziej jest sklep z biustonoszami pooperacyjnymi, nawet nieśmiało zerkałam na niego jak byłam na kwalifikacji;) dziewczyny pisały, że można nawet przymierzyć i wybrać odpowiedni. Dlatego ja przed operacją nie kupuję nic, bo nie mam pojęcia jaki biust mi zrobią, kupię już na miejscu. Zresztą chyba taki pooperacyjny to najlepszy wybór, bo bezpośrednio po operacji biust się układa i to pewnie najważniejszy moment żeby mieć porządny stanik. Tam są może droższe niż sportowe, ale ja kasy nie pożałuje na dobry biustonosz, traktując go jak inwestycję, a potem na pewno można sobie kupować sportowe jak już się zagoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Zjada mi posty...nie pojawiają się w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Dzięki Karmi71. Tez kupię na miejscu zeby dobrze dopasować. Teraz i tak wydaje majątek na staniki więc potraktuje to jako ostatnia inwestycja w lepsze życie związane z cyckami; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja pytałam Lekarza dlatego ze ja nie czekalam rok czy pol na zabieg tylko mialam 2 miesiace na schudniecie... bo taki termin dostalam i byłam w szoku bo liczyłam na 6-9 miesiecy ...wiec 10kg w 2 miesiace schudnac to glupota po pierwsze... przed zabiegiem udalo mi sie zrzucic 5kg wycieli mi cycki co wazyly dodatkowo 3kg... bledem jest na sile sie glodzic a pozniej 2x tyle przytyc ... co sie bardzo czesto dzieje znowu przez pol roku chodzenia na silownie schudnac 4kg to ja bym sie załamała albo są zle cwiczenia albo sie objadamy i osobiscie bym zanalizowala to z kims kto sie na tym zna... po 5 miesiacach wrocilam na silownie i basen (pon mam silownie wtorek basen sroda silownia czwartek basen piatek silowania i w wekkend mam termy w tygodniu 2x sauna dodatkwo - wcześniej czułam ze jeszcze nie jestem gotowa ciaglo mnie wewnatrz i nie do konca chcialam ryzykowac temat biustu i zrzucenia wagi byl wazny temu go poruszylam z lekarzem sam przyznal lekarz ze jak mialabym w glowie ze chce D/E to moge byc pewna ze nawet z glowa jak bym to robila to bedzie wiekszy wplyw mialo jak zgubie niz jak to ze oczekuje malego C... dlatego nie oszukujcie sie ze schudniecie po zabiegu z cyckiem E i bedzie dalej sterczał bo nie bedzie... ja nie mam w planach dziecka ale kto wie co zycie przynesie i tez nie chcialam by ciaza miala wplyw na cycki za wielki -wiec nie martwie sie ze macie male po operacji bo jak pisalam po 6 miesiacach jak sie uloza bedzie miska plus1 a nie po to sie robi chyba zabieg by znowu miec wielkie... obecnie cwicze z trenerem mam diete i gdyby nie blizny to byla by pelnia szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Iwapoz 4 kg w pół roku to wynik dla mnie satysfakcjonujący bo nie jestem otyla tylko mam wielki cyc. Noszę rozm. 38 i mam 170 przy wadze 64kg. Poza tym jak pisałam wcześniej mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Ćwiczenia+dieta są na redukcję czyli chudniecie lub na masę mięśniową. Aby zredukować tkankę tluszczowa trzeba mieć ujemny bilans kaloryczny. Czyli jeśli na codzień spalasz 2000kcal to powinnaś jesc -20%. Poza tym cyferki nie wystarczą, wazny jest tez stan zdrowia. Ja np. mam hasimoto co ma związek z niedoczynnościa tarczycy a co za tym idzie spowolnionym metabolizmem i zrzucenie każdego kilograma to ciężka praca. Dla ćwiczących na siłowni polecam się mierzyć a nie ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
uuu to znaczy sie ze kolezanka raczej chodzi by utrzymać formę a nie schudnąć bo ja myslam ze wieksza wage masz do zrzucenia zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Czyli mam rozumiec,ze raczej nie bede chudla z miski C przy racjonalnym odchudzaniu? zawsze jak chudłam badź grubłam to z piersi tez mi schodziło.Boję się tego,schudłam przed operacją,ale jeszcze minimum 5 kg by sie przydało.Wystarczył by mi rozmiar 42 jakbym nosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Będziesz chudła przy misce C. Chodzi jedynie o to że im większy biust zrobią i więcej kg do zrzucenia tym większe prawdopodobieństwo opadniecia cycków. Lepiej schudnąć przed jak najwięcej o ile to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Jagoda no wlasnie tylko schudnac tak by pozniej efekt jojo nie byl po operacji bo wtedy szkoda cycków a widac ze i Geslerowa i Gwit nawet mega schudly a pozniej odbilo sie im wiec dlatego czasami mniej a z glowa znaczy lepiej niz duzo a szybko... ja np jeszcze jedno zaobserowalam przed prze okresem bolaly mnie piersi a po operacji gdyby nie aplikacja w telefonie nie wiedziala bym kiedy sie zbliza zero reakcji cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
pannanikt001 masz już jakieś fotki??? jak teraz po operacji jestes zadowolona ile czekałas na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 000
Hej czy ktos robil operacje w Polanicy Zdrój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 000
Udało dostac sie na NFZ. Wizytę mialam 3 miesiace temu ale jeszcze nie poinformowali mnie o terminie. Bardzo denerwuje się tą niewiadomą.Czy ktos slyszał jakiekolwiek opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOP Powikłaniom
Kto waszym zdaniem ma prawo wykonywać zabiegi medycyny estetycznej? Powikłania w medycynie estetycznej po zabiegach u osób nieuprawnionych. Martwica, blizny, wysokie rachunki i twarze usiane ropnymi guzami to tylko część efektów. Osoby bawiące się w lekarzy również zapraszamy, może będą miały na tyle szczęścia, by pomyśleć... Zobacz zdjęcia i podyskutuj, nie kryjąc się pod pseudonimem. https://www.facebook.com/feelbeauty.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Dziewczyny dzisiaj widziałam drugi raz swoje piersi po operacji.Jest lepiej, jednak naprawdę nastawcie się na szok pooperacyjny.Ubralam stanic B/C wiec mam nadzieje ze po wszystkim bede miala piekne C. Ja takie piersi to nosilam jak bylam chyba w 6 klasie podstawówki.SZOK SZOK SZOK teraz głowa musi się przyzwyczaić do nowego wyglądu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc kto cie operował w łęcznej???ile czasu czekałas na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość_OL jeśli masz juz jakies fotki to bardzo poproszę jeśli to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Wizytę w przychodni miałam 1 sierpnia 2015,a ustalony termin 1 luty 2016.Bylam u doktora Madrego,ale mnie nie operowal.Tylko dr Sergiej i dr Kasia.Zdjec Wam na razie nie pokaze bo nawet lekarka przy zmianie opatrunku powiedziała że na efekt trzeba poczekać pół roku i zdjęcia mi nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×