Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

A dlaczego Mądry cie nie operował z tego co czytam to ogólnie operuje ten co jesteś na konsultacji? Tak się też nastawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gOSCOLA JESTES pewna ze operowało Ciebie 2 osob a nie 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja już w domciu :) założyłam ten stanik pooperacyjny ale nie wiem czy dobrze bo takie jakieś spłaszczone się zrobiły. najpierw założyłam pod biustem, zaciągnęłam ramiączka i zapięłam haftki do samej góry. Może powinnam jakoś go naciągnąć bardziej do przodu i dopiero ramiączka. sama nie wiem jak to nakładać żeby było dobrze :P pomóżcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Mnie operowalo 4,ale tylko widziałam 2 :-) potem juz spałam,więc nie wiem kto jeszcze był. Ja ubieralam stanik przy lekarce,najpierw jedna reka,potem wsadzalam druga i z przodu mam zapięcie,nie mam splaszczonych,dzisiaj w biustonoszu prezentują się dobrze. A jaki masz biustonosz,może źle dobrany.Chyba to dużo zalezy od rodzaju biustonosza,ja mam typowy pooperacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
hej Jestem dziś po ściąganiu szwów z brodawek, wszystko jest ok :) bardzo się bałam oczywiście znowu, ale tylko ciut bolało. Lekarz ocenił, że ładnie się goi i mnie uspokoił bo trochę się brodawki martwiłam, są takie jak by to nazwać krwisto-czarne. przepraszam, że jeszcze fotek nie wysłałam, tak jakoś brak czasu, dziś zrobię jeszcze bez szwów to wyślę dla porównania. ja biustonosz ubieram tak że rozpinam ramiączka, zapinam od dołu 3 haftki i naciągam od dołu, wygarniam piersi z pod pach i zapinam resztę haftek, czasami wtedy wygarniam jeszcze raz, a na koniec mąż mi pomaga ramiączka zapiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Nie koniecznie operuje Cię ten lekarz,ja miałam mieć operacje we wtorek.W niedziele popołudniu przyjechalam do Łęcznej,i wieczorem dostalam okres:-) fajnie,nie? na szczęście przelozyli mi operację na czwartek.Nie mówią Ci kto Cię będzie operowal,ten kto może w danym dniu.Akurat jak to dr Mądry powiedział-czwartek miał dzień bezmięsny.Ale tu wszyscy operują,więc dr Sergiej i tak będzie Was operowal jako kolejny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
może tak sugestia bo ja o tym nie pomyślałam wcześniej, żałuje że oba białe kupiłam, bo mam już od krwi poplamione i ciężko do końca doprać. U mnie jutro jest 2 tygodnie po operacji, czuję się w zasadzie normalnie, w domu robię już całkiem sporo bez obciążania rąk, no i wróciłam do intensywnego spacerowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiutkapanienka: dzięki za sugestię. Ja chcę sobe drugi kupić przez internet i pewnie wybiorę coś podobnego do tego co zaproponowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_Ol dziś nie kumam Twoich wpisów raz piszesz ze nie operował dr Madry - pozniej ze widzials tylko 2 wiec nie wiesz kto jeszcze a razem operuje 4 ( ja wogole nie widzialam lekarzy bo na sali bylo z 10 osob jak mnie usypiali a lekrze pozniej przyszli ze byl dr SAntonov to wiem bo dzien wczesniej z nim rozmawialam a dr Madry byl bo pozniej i na papieprze wypis mialam ze byl operatorem ale na wiyzcie nie chcial powiedziec ktora robil pier ale ja widze ze lewa bo jest ladniej zrobiona) wiec doktor Madry Ci powiedzial ze Ciebie nie operowal pomimo ze bylas u niego na wizycie -moze przez to przesuniecie nie mial opcji takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Pamiętajcie o zdjeciach dla mnie, najlepiej przed i po...czarna10091987@gmail.com Bardzo fajnie się czyta wasze wpisy...gratuluję Wam nowych piersi, trochę dZiwne ,że po operacji tez jest problem z doborem stanika, zupełnie jak przed_:)hi...dobrze że to tylko chwilowe problemy...później będzie już gladko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Chcecie zmniejszyć biust a nie macie na głupie operację ? wystarczy poszukać trochę w internecie a nie zaraz dawać się kroić :) są takie staniki jak minimizery które optycznie zmniejszają biust :) Na pewno lepsze to niż dawać się pod nóż ! http://www.ekubas.pl/ na tej stronie coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Jakby komuś zależało na optyce to by do okulisty poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dk98 wez sie jebij w ten łeb i nie spauj watku jak nie masz o temacie bladego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do98 brak słów, ciekawe jak można optycznie zmniejszyć biust 80k stanikiem, no jak!? Nawet jak się bandazem owiniesz na ciasno to obwód i tak się nie zmniejszy, a co dopiero stanik. Do pewnego rozmiaru może to i działa, ale to nie ten wątek, nie ten temat...zegnamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dk98 Stanik pomniejszajacy optycznie to mozna dobrac do mniejszych i srednich piersi. Tu dziewczyny zmagają się z problemem zdrowotnym i psychologicznym. Nie ten temat dla Ciebie ,sprobuj na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Dk98 po co piszesz o takich rzeczach gdzie nie masz pojęcia i nie dotyczy cie ten problem to nie są głupie operacje ani niczyje widzimisię tylko mamy w wiekszosci problemy zdrowotne po co się wypowiadasz i tylko nas wkurzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie robiłam fotki, jak zrobię to wyślę ej dziewczyny ale mam gorszy problem i chce mi się ryczeć bo nienawidzę być bezsilna.... ja zupełnie nie wiem jak ja mam je myć. Niby m powiedzieli polać wodą namydlić szarym mydłem po szwach i spłukać. no dobra ale nie chciałam ich moczyć za mocno bo nie wolno więc wzięłam gazik, zmoczyłam i zmoczyłam szwy, gazik namydliłam, przejechałam delikatnie po szwach i spłukałam wszystko prysznicem. Troszkę mi krewki poleciało ale zakładam że tak może być na razie. Pomocy! czy robię dobrze czy jednak powinnam porządniej je umyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
paannanikt spokojnie, rób tak jak robisz . Ja póki co po drugiej dawce szczepionki na żółtaczkę i to dzięki Wam dziewczyny bo sama bym się nie zmotywowała na to szczepienie. Aby do maja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
pannanikt001- możesz tak robić jak robisz, ja od poniedziałku myję się już normalnie, tzn, polewam się wodą namydlam i spłukuję. Nie należy długo moczyć, ale normalny szybciutki prysznic jest ok, co innego jak byś kąpiel brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 000 TEŻ pytam czy ktoś się operował w Polanicy dla tego ponieważ mam operacje w czerwcu w właśnie w Polanicy bliżej mi do Wrocławia ale wybrałam Polanice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Odpowiadam Gościowi: Nie masz możliwości wyboru lekarza, to była operacja nfz, a nie prywatna. Dr Mądry mnie nie operował wiem, bo mówił na wizycie. Pewnie było to spowodowane tym, że miałam przesunięcie operacji. Ale nie wnikałam w to, bo przecież tam są wszyscy specjaliście i wiedzą co robią. Z takiego przynajmniej założenia wychodziłam. Wszyscy mówią że operuje 4, więc mnie chyba też. Ja widziałam tylko dr Antonova i potem dr Kasia Żuchowska mówiła że też je robiła. Tyle, może i chaotycznie piszę ale dla mnie zrozumiale:)Pozdrawiam wszystkie po i przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 000
Ja tez mam blizej do Wroclawia ale wybralam Polanice, duzo o niej słyszałam dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 000
Do gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 000
Czy dlugo czekalas na termin? Ja bylam w listopadzie i powiadomią mnie listownie ale cisza. Męczy mnie ta niepewność ponieważ nawet urlop nie mogę zaplanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny, cały dzień mi dzisiaj tak podcieka troszkę krwią a troszkę taką ropką jakby.... nie wiem co robić bo to przecież chyba nie może tak w tym leżeć pod opatrunkiem... pomocy pliiiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Pannanikt Może podejdź do przychodni niech ktoś Cię obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubezpieczenie WARTA Czy któraś z dziewczyn dostała pieniądze z ubezpieczalni za pobyt w szpitalu i operację.Czy muszę mieć wpis o zakonczonym leczeniu żeby otrzymać pieniądze.Podzielcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniędzmi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×