Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny mam za 3 tyg. konsultacje u dr. Osucha w Warszawie, prosze powiedzcie czy cos wiecie na jego temat. Informacje, jakie znalazlam sa pozytywne, ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja właśnie będę mieć operację u dr Andrzeja Bienieka, mam zamiar mieć eurosilicony 300 ml. Jeju szkoda że nie weszłam na to forum o wiele wcześniej! mam mega stresa ale jestem przekonana o operacji że robię dobrze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, planuje operację powiększenia biustu w Warszawie, ale nie wiem, którego lekarza wybrać :-( Kogo Wy polecacie? Będe wdzięczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... a ja ponawiam .....estheticon.pl Tam odpowiadają na kazde pytanie , nie tak jak tu .... 12355456789 pytan i 0 odpowiedzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji powiększenia piersi implantami anatomicznymi u dr. Witwickiego teraz 14 stycznia 2015 .Zabieg robiłyśmy razem z koleżanką. Jesteśmy mega zadowolone wiadomo obolałe lekko i zobaczymy na pierwszej wizycie po zabiegu co pan doktor . Mnie akurat po 2 dobach nie bolało i biorę tylko bardziej przeciwzapalne niż przeciwbólowo .Implanty pod mięsień a nie pod gruczoł. Jeśli chcesz o coś zapytać to szz62@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dr Witwicki czytałam wiele negatywnych opinii, kiedyś tez miałam okazje być u niego na konsultacji i nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia, także odpada. Czy któraś z Was miała może operację u dr Potockiego? Słyszałam same dobre rzeczy o nim, ale wciąż się waham. Może jednak dr Osuch? Poradzcie prosze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy zupełnie inny odbiór. Ja ponieważ mam bezpośredni kontakt z wieloma klinikami w Wawie to z pełną świadomością wybrałam akurat tego lekarza i jeszcze w rachubę wchodziła klinika na ul.Arabskiej i ew dr. Sankowski .Dla mnie znaczenie mają kompetencje lekarza a te są z pierwszej ręki a komentarze to wiadomo , źe konkurencja "nie śpi". :-).Oczywiście wybór należy do każdego z Nas indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy była któraś w klinice Elite w Warszawie? Interesuje mnie zabieg powiększania piersi własną tkanką tłuszczową. Jakby któraś coś wiedziała, dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam u Zielińskiego i bardzo sobie chwalę :) jestem bardzo zadowolona z efektów! a czemu tylko powiększenie piersi własnym tłuszczem wchodzi w rachubę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś chodząc przez te kilka lat do sauny nie zauważyłem żeby któraś z was musiała coś robić ze swoimi cyckami.Nie widziałem żeby któraś miała za małe piersi czy jakieś obwisłe lub workowate,chyba że te kompiele w zimnej wodzie po saunie tak ujedrniaja wasze piersi.wygląda na to że same zgrabne kobiety ze slicznymi jędrnymi i kształtnymi piersiami chodzą do sauny.Wy to jak zawsze przesadzacie i stwarzacie sobie problemy tam gdzie ich niema. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Hej dziewczyny a któraś robiła operację powiększenie biustu u Charazińskiego ? czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje ze to i tak wynika z wewnętrznych potrzeb żeby poczuć się lepiej! to nie chodzi o to że jędrne czy nie...czasami tego biustu w ogóle nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie macie tak z cyckami jak faceci z penisami prawie każdy chciałby mieć wiekszego niewiadomo po co bo tak naprawdę w zupełności 12-17 cm wystarczy.Takie duze cycki też nie wygladaja dobrze i poza tym jest to duze ryzyko powikłań po operacji,a poza tym po około 10 latach te implanty i tak sa do wymiany na nowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli jest to ważne dla kobiety?dodaje jej pewności to czemu ma sobie nie zrobić tego kobiecego "C".Czasami względy medyczne za tym przemawiają i też z różnych przyczyn musimy skorygować piersi a przy okazji powiększymy nieco to czy to coś zlego?? zawistnicy? ?? Zamiast pisać takie bzdety o wymianie po 10 latach to informuję, że każdy implant ma numer i jest przypisany konkretnej osobie u której jest umieszczony i DOSTAJEMY DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ na swoje implanty.Dotyczy to firmy MENTOR tych z górnej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiatuszku -inne firmy też dają taką samą gwarancję. A więcej płacisz za prezenty dla doktorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaslisigwist1981mkogw
tej echhhhhhhhhhh walnij sie w glowe zanim skomentujesz!!!! moim najwiekszym marzeniem sa sylikonki poniewaz urodzilam sie z wada wrodzona i niemam piersi i to nie zarty.nie wszyscy robia to po to zeby swiecic cyckami ty pusta krowo Jasne http://4flat.net/s/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KWIATUSZKU ja nie napisałam że TYLKO MENTOR daje gwarancję !!!! owszem wszystkie dają. ...tylko nie wszystkie firmy robią z tych samych komponentów implanty i różnią się one teksturą i wypełnieniem.A czy uważasz , źe jak weźmiesz tańsze to nie dorzucasz się do prezenciku dla lekarza? przecież oni liczą swój procent od ilości..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 27.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Mentor ma już dożywotnią gwarancję, ja robię operację 4 marca, i też nie mam piersi, na szczęście jest takie coś jak CHIRURGIA PLASTYCZNA i można to skorygować i ja zamierzam z tego skorzystać i być szczęśliwa i wali mnie opinia jakiś baranów na ten temat ;) pozdrawiam wszystkie puste krowy ;) Dziewczyny nie dajcie się!!! Macie być szczęśliwe, życie jest tylko jedno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że lekarze i producenci na forach robia reklame jakto łatwo i po operacji i bez zadnego ryzyka powikłań można mieć śliczne cycuszki do kończ życia. Niestety to bajka ale na głupich bezmyślnych babach najłatwiej zrobić kasę.Jakoś jeszcze nigdy nie spotkałem inteligętnej kobiety ze sztucznymi cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie masz problem spotkać inteligentną kobietę i dlatego wszedłeś na forum o powiększaniu piersi aby obrażać?Czyli dla Ciebie biust jest wyznacznikiem inteligencji u kobiety???LITOŚCI !!!To pomyśl Pu....U,że czasami choroba i wady zmuszają kobiety do takich posunięć , a u takich osób jak Ty bo to u nich właśnie nawet drobny defekt wzbudza zainteresowanie i zdziwienie!!!!A to co robimy to Nasze życie,Nasza sprawa a Ty nie jesteś żadnym autorytetem aby Nas oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z cyckami to jak to mówi jurek owsjak róbta co chceta co to nas interesuje.W końcu to wasze cycki :) Tylko się warto trochę zastanowić czy aby napewno warto ponosić aż takie ryzyko dla tego aby mieć duże cycki.Poza tym wy chyba tego nie widzicie bo niektóre kobiety majace bardzo śliczne i jedrne cycki i tak sobie robia operacje bo chcą mnieć jeszcze większe.Jak dla mnie szczupła kobieta z wielkimi cycami wygląda naprawdę śmiesznie.Poza tym uważam ze cycki nie są najważniejsze,ważne aby kobieta była mądra,subtelna i inteligętna.Kobieta majaca nawet najładniejszą buzie cycki i figurę się szybko znudzi jeśli jest głupia i zlośliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dalszym ciągu nic nie zrozumiałeś...nie mówimy o tym że ktoś robi piersi bo ma fanberię i z B robi rozmiar F bo chce miec wilkie cycki,a mówimy o kobietach o których natura zapomniała i nie obdarzyła w ogóle biustem..bo wyglądają od pasa w góre jak facet..i całe zycie z tego powodu miała kompleksy...spotkały się z niemiłymi komentarzami a jak wychodziły na plaże obserowały spojrzenia na swych"piersiach"..albo o takich które z powodu choroby muszą odtwarzać piersi...nie pisz już więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się przejmować jakimś baranem, jak by miał jakąś wrodzoną wadę to pewnie by już dawno u plastyka siedział ha ha ha , banda idiotów. Ja robie piersi i jestem szczęśliwa że jest w ogóle taka możliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to obchodzi jak chcecie to róbcie sobie cycki.Kobiety ze sobą rywalizuja więc znajoma czy koleżanka specjalnie mówi drugiej kobiecie że ma małe cycki i się z niej wyśmiewa.Wiem to bo moja dziewczyna miała kompleksy bo takie idiotki jej wmówiły że ma małe piersi.A tak naprawdę są nawet spore,miłe w dotyku,jędrne i jeszcze ma takie ładne sterczące sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz skoro jesteś na typowo babskim portalu to jednak Ciebie obchodzi!!!bo to nie jest komentarz tylko OBRAŹANIE kobiet. Dbanie o siebie jest wpisane w kobiecą naturę i cenię wszystkie , które to robią z umiarem a nie wygladają jak fleje i przepraszają , że żyją. Ja akurat i przypuszczam że kobietki z portalu również"nie kochamy inaczej"aby pokazywać i sugerować się opinią innych kobiet tylko jest to nasza czasami trudna decyzja bo nie mamy alternatywy. Gratuluję, że masz taką cudowną i mądrą dziewczynę z pięknym naturalnym biustem ale też jak widać nie ma pewności, że nie znudzi się Tobie i nie dostaniesz skrętu szyi za jakąś inną z silikonami. Wiem co mówię bo mentory w kształcie łezki ciągną. :-) A jak przeżyjesz z drugą połówką tyle co ja czyli 33 lata i będziesz robił wszystko aby się znudzić a tu nic to wtedy podyskutujemy. Tak trzymać DZIEWCZYNY BO BISU NIE BĘDZIE :-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkiedy faceci zaczeli chodzić w rurkach to nie ma babskich portali :) Nawet nie wiedziałem że to babski portal Mi się nie znudzi bo kocham ją w całości,dla mnie jest wyjątkowa,poza tym sylikony mi sie nie podobają,wolę naturalne piersi.Ona i tak uważa że są małe i cały czas ma jakieś kompleksy,więc nie jest z nią łatwo.Kobiety są jakieś dziwne,nigdy bym się nie spodziewał że majac tak śliczne i kształtne i nawet spore piersi kobieta może pomyśleć że jest coś z nimi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebowffka
ale, to tez jest tak że jak nie ma się piersi w ogóle to fajnie mieć chociaż coś z przodu ...... ja myślę ze osoby które posiadają biust, a tym bardziej mężczyźni nie zrozumieją kobiet które chcą zrobić sobie operację ...i to nie chodzi o to żeby mieć piersi a la pamela :) tylko po prostu kształtny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×