Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Gościu w tym sęk że jesteś ślepy i głuchy i swoim zachowaniem to Ty skazujesz się na męki wieczne ale Niech Pan ma Cie w swojej opiece i objawi Ci swoją wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg już własnie objawił mi swoją wolę, zresztą objawił ją wszystkim, również wam w Pismie Swiętym. Przez tysiące lat wszyscy to rozumieli, ale teraz nagle ktoś wymyślił że można stwierdzać nieważność małżeństwa i zarabiać na tym dużą kasę. Nie dajcie się na to nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Ktoś próbował rozwalić to forum i mu się to udało. Brawo dla tych wszystkich, którzy odpowiadają na zaczepki i mu w tym pomogli. Z miejsca, w którym można było się wiele dowiedzieć zrobiło się zbiegowisko hejterów. Szkoda, że na to pozwoliliście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam hejt, po prostu trza odpowiadać, po to by pokazać: jesteśmy zadowoleni gościu, a powiedz: jak się bzykasz to używasz tylko naturalnych, to pewnie macie już dużo tych 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę że wy jesteście takimi pseudo katolikami. Bzykać się na lewo i prawo, byle papierek był załatwiony. Środki antykoncepcyjne zawsze pobrane, żeby dzieci nie było. Ma być przyjemnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina24
Jeśli ktoś potrzebuje, to znam naprawdę bardzo dobrego i niezawodnego gościa w tym temacie. Facet ma takie doświadczenie, że wymiękam... Był przez lata sędzią w sądzie kościelnym i zna to "od kuchni"... Do tego, w porównaniu z innymi, całkiem przystępny cenowo:-) Mi pomógł gdzie inni nie dali rady. suprema-lex com pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za cwaniaczek, który dorabia się na kupowaniu unieważnień ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama, ale co tam, ty gościu nie odpowiedziałeś: jakie naturalne stosujesz: temperaturka czy śluz? no właśnie, nie masz z kim stosować, krew cię zalewa, że mamy ok drugiego, a ty nie masz nawet lali z sex-shopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Eh niby obrońca powinien w ciągu miesiąca odnieść się do akt, a tu mija 4miesiąc. Ktoś z Was tak miał? Akinom Ty już jesteś po, dobrze pamiętam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Niestety jeszcze nie do końca po. Czekam na wyrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
A co do obrońcy, to ja czekałam tak około 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina24
i reklama i nie reklama... po prostu wczoraj dostałam pozytywny wyrok, i z tej radości podzieliłam się gościem, który mi pomógł:-) A co do obrońcy, to ja czekałam ok. miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna M
sabina24 a ile trwala twoja sprawa i w ktorym sadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina24
Sprawę miałam w Warszawie, a trwała trochę ponad 2 lata. Podobno jak na ten sąd to całkiem dobry wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się zwiesz naprawdę sabinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Sabina to u Ciebie rzeczywiście slrawnie poszło, U mnie już jest ponad 2 lata, jak dobrze to zmieszcze się w 2,5-3latach. Akinom jeszcze trochę w takim razie, zawsze to bliżej końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda8
Hej dziewczyny. U mnie sprawa trwa od września 2014. Dzisiaj dostałam pismo z kurii o zamknięciu materiału dowodowego wraz z uwagami obrońcy węzła (czekałam 2 miesiące). Obrońca napisał: 1. Świadkowie potwierdzili wystarczajaco tezy o niezdolności psychicznej pozwanego. 2. Biegła w swojej opini rownież potwierdza istnienie zaburzeń mogących spowodować niezdolność 3. Obrońca węzła pozostawia rozeznanie sprawy sędziom wyrokującym. Także czekam teraz na wyrok. Moja sprawa w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś73
Panda trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panda8 To jest żenujące co wyprawiasz. Jak możesz próbować wmawiać w sądzie, że twój mąż jest niezdolny psychicznie. On jest twoja rodziną a ty próbujesz srać we własne gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu pytałem: śluz czy temperaturka, chyba że impotencja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda8
Gosiu odwal sie ode mnie raz na zawsze i każdego z nas tutaj. Widać ze inteligentnie spławić Cie nie da. Apropos Twojej tezy co do mojego męża to rodzina moja nie jest i nigdy nie był. Nic nie musiałam Sądowi wmawiać, widzieli po zeznaniach świadków (60% świadków z rodziny ex), biegła badanie robiła, obrońca rownież nie zauważył by były był zdolny do zawarcia małżeństwa. A Ty widzę masz cos z głowa szczerze, wiec na nic moja konwersacja. Idź sie lepiej wyspowiadaj bo grzeszysz tutaj niemiłosiernie. Gdzie Twoja miłość do bliźniego??? I ja mam Cie tutaj uczyć jak postępować wg przykazań ? Żal mi Ciebie. Z Panem Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panda8 sama wybrałaś sobie takiego męża. Sama musisz mieć coś z głową skoro twój wybór padł na takiego mężczyznę. Pan Bóg dał każdemu wolny wybór, nikogo przed ołtarz siłą nie zaciągał. Teraz musisz to tylko zaakceptować. Skoro nie chcesz z nim żyć, to nie musisz, ale nowego męża nie masz prawa mieć, bo będziesz cudzołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabeata
Moi drodzy! Jedynym sposobem na przywrócenie ładu na naszym forum jest ignorowanie naszego Gościa -trolla. Już kilka razy nam się prawie udało.... Ale wydaje mi się, że gdy my go ignorujemy (co przychodzi nam z trudem, bo plecie niemiłosiernie), to on odpowiada sam sobie -polemizujac, tylko po to, by nie zniknąć z forum.... Jeśli nie będziemy pomijać milczeniem jego postów oraz postów z nim polemizujacych (których autorem jest w części in sam), to wygra..... A tego nie chcemy! A więc, jak za czasów dzieciństwa zarządzam: cisza na morzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annabeata świetny pomysł, iście szatański, nie słuchajcie zaleceń Bożych, idźcie prostą drogą do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu ty czytać nie umiesz, pytałem: śluz czy temperaturka? daj rady o naturalnych metodach, w końcu jesteś zwolennikiem pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu czytać nie umiesz: śluz czy temperaturka, daj rady na naturalne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Annabeata prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda8
Gosiu po prostu nie wie jaka metoda hahahah. Mam pytanie, ile czasu czekaliście od uwag obrońcy i zakończenia materiału dowodowego na wyrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×