Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość doszczęściajedenkrok
Przemyśl.Pozew składałam w 2009 roku a na sam wyrok już pół roku czekam a to dopiero pierwsza instancja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenexxx gratulacje!!! Połowa za Tobą. Ja niestety nadal czekam na okazanie akt. Już dostaję kota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAEWA2
Zenek bardzo bardzo się cieszę Twoim i Twojej dziewczyny szczęściem! II instancja, w co trzeba wierzyć, na pewno podtrzyma wyrok. Pisałeś, że masz złe przeczucia, a tu .... Warto było przez to przejść. Gdyby nam się to zdarzyło chyba nie ogarnęłabym tego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgos73
doszczescia.... mój m. czekał na wyrok 3lata od zapadnięcia. I Instancja trwała 9,5roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Zenekxxx . w Łomży :) ale już też mam pozytywny wyrok :) . Może jeszcze ktoś nowy z Łomży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Dziękuje wszystkim bardzo. Tak, miałem złe przeczucia, dlatego tym bardziej cieszę się z tego wyroku. Mam cichą nadzieję, że II Instancja potwierdzi go. Moja ex dostała ataku furii jak przeczytała uzasadnienie....w sumie dziwię się, bo to sama prawda. Mam pytanie, czy może się ona odwołać od decyzji, jeżeli nie brała udziału w sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenexxx, myślę, że może i właśnie dlatego dostała wyrok :( Ale bądź dobrej myśli. Mój ex dostał skargę to też się wściekł i myślałam, że będzie wszystko utrudniał, a tu niespodzianka - przemyślał, wziął udział w procesie i przyznał się sam do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Zenek: ogromne gratulacje!!!!!!! widzisz, poszło dobrze i w miarę szybko. dobra wiadomość, oby więcej takich:) Adko kochana, lada dzień tez dostaniesz info, terminowi są raczej w Lbn. Zobaczysz:) Małgoś: spokojny czlowiek ze mnie, ale Twoja sprawa ciągnąca się 9,5 roku burzy mi krew w żyłach...nie ogarniam:( i wspołczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 i 5 to masakra, ale nie martwcie się podobno coraz więcej chętnych na księży, żyć nie umierać. spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgos73
Gościu masz nieaktualne wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek gratulacje :) ja dziś dowiedziałam się że mój mąż jednak nie pojechał zeznawać... i co teraz? sprawa będzie się przeciągać pewnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgos73
Taka jedna ja to zalezy od sądu. U nas czekali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
taka jedna ja: mnie tez sie przedłuzylo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
Zenek moje gratulacje. Troche Ci zazdroszczę,że sprawa tak szybko sie toczy.bo u nas jakas kicha ! juz brak słow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezbyt pocieszające :/ ale cóż zrobić... biednemu zawsze wiatr w oczy :p heh humor mnie nie opuszcza chociaż nie mam powodu do śmiechu, mało tego jak sprawa na dobre ruszyła u mnie domu burza się rozpętała... mąż żyć mi nie daje :/ nie dość że gra mi na nerwach to jeszcze na zwłokę próbuje... ale twardo się trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Dzięki:-)Haneczko teraz poszło szybko, ale patrząc na to co piszesz jak jest w warszawie, nie napawa to optymizmem:-) a powiedz mi wiesz chociaz jaki jest wyrok Twojej II Instancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Taka jedną ja- u mnie druga str nie brała udziału i poszło w szybko-w uzasadnieniu napisali ze to ja jeszcze bardziej obciążyło. Z tym ze ona od samego początku była uznana za nieobecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Zenku, a gdzie tam wiem!!!!:/ wnosze tylko po tym, ze wyrok zapadł w II instancji dość szybko ( miesiąc,dwa). nie ma co się czarować, II instancja wg mnie to katastrofa.:( przykre ale prawdziwe. Jedyne co można, to mieć nadzieję, ze bedzie szło lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAEWA2
Zenek z jakiego tytułu była Twoja sprawa? Napisz proszę, czy było trudno udowonić ten tytuł i czy zenawali świadkowie ze strony Twojej byłej żony. I jak długo czekaliście na wezwanie pierwszego świadka od Twoich zeznań. Będę wdzięczna za odpowiedź. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieaktualne infosy pochodzą z dzisiaj, zastanawiają się czy zwiększenie ilości "powołań" to zasługa papieża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgos73
Haniu a skąd wiesz ze wyrok już zapadł? Powiedzieli Ci przez telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Ewa moja sprawa toczy się z powodu poważnego braku rozeznania co do istotnych praw i obowiązków małżeńskich po str pozwanej. Świadkowie byli przesłuchiwani jednego dnia-byli tylko z mojej str ale jednym z nich byl mój świadek ze ślubu, znający dość dobrze moja była żonę. Ja byłem przesłuchiwany w lutym a oni w kwietniu-tak to wyglądało.do tego miałem jeszcze inne drobne dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAEWA2
Zenek Czy Ty koncentrowałeś się w zezananiach na niemożności z jej strony o dbanie w dobro w małżeństwie, czy mogłeś udowodnić poważne zaburzenia psychiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Małgoś: tak powiedzieli mi przez telefon, ze wyrok zapadł, potem ze poszedł do opracowania, potem ze został opracowany, a nastepnie skierowany do podpisów. no i tak jest do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ksiądz na przesłuchaniu powiedział że ciężej jest udowodnić poważnego braku rozeznania co do istotnych praw i obowiązków itd - kan 1095 n .2 lepiej o niezdolność do podjęcia istotnych obowiązków małżeńskich z przyczyn natury psychicznej kan 1095 n.3 - bo to łatwiej udowodnić (tak mi w Sądzie powiedzieli) mi ten kanon dodali z "urzędu" Zenek jak długo trwała Twoja I instancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś73
Taka jedna ja mojemu m. tez dodali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Mi z kolei ksiądz w Sądzie przed złożeniem skargi powiedział abym nie dawał powodu ze z ,, natury psychicznej,, pewniewaz ten będzie ciezko udowodnić,a jak pozwana nie będzie brać udziału w sprawie to już w ogóle, bo nie będzie możliwości jej zbadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAEWA2
No właśnie Zenek tego sie obawiamy, że bez udziału strony pozwanej trudno to będzie udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Ewa a jaki macie powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to i tak "musztarda po obiedzie" bo nadając tytuł skargi nikt nie wiedział że pozwany nie będzie brał udziału, poza tym u nas innych powodów (oprócz jeszcze jednego "wykluczenie jedności i wierności-nadany również przez Sąd) nie ma. Żaden jego znajomy nie odezwał się w sprawie zeznań, napewno M maczał w tym palce... bo już wcześniej wspominał o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×