Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość TINA29
MOJ FACET STARA SIE O UNIEWAZNIENIE 3,5ROKU.STRACILISMY JUZ NA WSZYSTKIE OPLATY 950ZL.PROBLEM W TYM ZE JEGO BYLA ZONA NIE STAWIA SIE NA ZADNE WEZWANIA A KSIADZ STWIERDZIL ZE TO DZIALA TYLKO TYLKO NA JEGO NIEKORZYSC I MOZE TO SPOWODOWAC UNIEWAZNIENIE CALEGO PROCESU.CZY TO NIE MOZE BYC TAK JAK W CYWILNYM?CZY JEJ ZLOSLIWOSC MA NAM ZEPSUC CALE PLANY?NIE DOSYC ZE GO ZDRADZILA,OKRADLA TO TERAZ JESZCZE SIE SMIEJE.GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tina masz racje ale czemu na jego niekorzysc? co ci biskupi slepi? powinno działac na jego korzysc, ze zwiazek był niewazny bo.. ona udawała ze jest wierzaca.. zobacz nic sobie z przysiegi nie zrobiła- zdradzila itp a tera ma gdies rozpawe.. a zatem mozna uargumentowac ze w dni slubu była poganka grała, kłamama a w nic nie wierzy nie miała zamiaru dnac o zwiazek wypelniac przysied\\\\ge.. swiadczy o tym jej postepowanie.. teraz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TINA29
wedlug kosciola zdrada to zaden argument.a on ma ja chyba tam sila zaciagnac zeby zeznawala.musial sie nawet nieoficjalnie dowiadywac gdzie mieszka bo przyslali pismo ze nie moga sie z nia skontaktowac bo nie odbiera poczty,i na tym ich rola sie skonczyla.szkoda gadac!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TINA29
A NA JEGO NIEKORZYSC DLATEGO ZE MAJ TYLKO JEGO ZEZNANIA BO ON PRZYSLALA TYLKO JEDNO PISMO Z SAMYMI KLAMSTWAMI I ONI NIE MOGA USLYSZEC JEJ WERSJI,A MUSZA MIEC ZEZNANIA OBU STRON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak nie ma czasu niech nagra zeznania na cd i wysle do kosciola, matko jaki problem:) ma skype rozne mozliwosci:) list itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena75b
Hej!! Wzięłam ślub cywilny w pażdzierniku zeszlego roku czyli 2006 znaliśmy się 10 lat a chodziliśmy ze sobą 7 lat.W marcu tego roku miał być ślub kościelny ale już w listopadzie tamtego roku mój facet oświadczył mi, że ożenił sie ze mną bo szkoda było mu tych lat razem. Nigdy nie mieszkaliśmy razem, a po ślubie cywilnym zamiast w końcu spróbować coś zrobić razem zamieszkał z koleżanką. Teraz chodzi do terapeuty. Nie sądziłam że jest cos takiego jak uzależnienie od rodziców ale on właśnie tak ma. W końcu zostawił mnie ja chciałam jeszcze wszystko naprawiać ale co tu naprawiać to że chciałam być jego żoną.Po ślubie zaraz wróciłam do pracy do innego miasta on nie pracuje, nigdy sie do mnie nie przeprowadził . Od kwietnia jestem za granica wracam w pazdzierniku. Jak mogę unieważnić małżenstwo jestem ze SZczecina ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina, niestawianie się strony \"oskarżonej\" na przesłuchaniach tylko nieznacznie opóźnia cały proces - o jedno posiedzenie więcej musi się odbyć. U mnie cała sprawa trwała ok. 1 roku, a moja noga w żadnej instytucji kościelnej nie postała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mój znajomy został juz przesłuchany i wszyscy świadkowie. Ile teraz może czekać na wyrok? Jeśli ktoś uzyskał unieważnienie to może mi cokolwiek podpowie. Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricia86
Wiecie co ja jestem przerażona!pamiętacie jak pisałam że mój chłopak zawiózł dokumenty i od roku jest cisza,nie podejmuję z nim tego tematu,ale zaczynam się martwić dlaczego tak dług to trwa?teraz chyba kolejnym etapem jest wezwanie świadków?czy to takie trudne?proszę w jakiś sposób mnie uspokoić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricia86
Wiki27 mmożesz napisać po jakim czasie od złożenia papierów zostali wezwani świadkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricia86
Zastanawiam się tylko po co ludzie biorą ślub?żeby się potem rozwodzić?oznacza to,że wszyscy są niedojrzali emocjonalnie do tego kroku!a to,że ZDRADA NIE JEST POWODEM UNIEWAŻNIENIA MAŁŻEŃSTWA to śmieszne!Osoba która zdradza robi sobie jaja z kościoła, wiary,małżeństwa i przysięgi składanej przed Bogiem!Kościół na to zezwala?bo zdrada to nie powód to GRATULUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakico
Mozesz napisać cos więcej o waszej sytuacji??Mam podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z nim od półtora roku wcześniej miał żonę ślub kościelny!ona miała dziecko z jakiegoś taM WCZEŚNIEJSZEGO ZWIĄZKU on to zaakceptował byli jakiś czas ze sobą i postanowili się pobrać,ona miała taki rodzaj pracy,że odrazu po ślubie zaczęła ściemniać o jakiś szkoleniach i znikała w weekendy co robiła wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to pierwszego dnia naszej randki(jeszcze nie byliśmy razem)powiedział mi o całej sytuacji,żebym była przygotowana i zastanowiła się czy jest sens coś zaczynać Jest już po rozwodzie normalnym,a rok temu podjął kroki jeżeli chodzi o unieważnienie złożył wszystkie dokumenty napisał jakąś historię związku oddał tam gdZie trzeba(byłam z nim),zapłacił i czekamy rok!no i nic!według mnie powinni wzywać teraz świadków a rok czasu i nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dlugo czekacie... ja zlozylam prosbe w listopadzie 2006 - pod koniec. W kwietniu bylam na przesluchaniu , a pierwszy swiadek byl wzywany na 03.08.07. Do dzis przesluchano 3 z 4 osob . ps. u mnie ruszylo "z miejsca" jak wplacilam kase ;) , moze to o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli złpżyłaś prawie miesiąc po nas bo my jakoś na początku listopada 2006roku i nic!może trzeba się w jakiś sposób przypomnieć,a mogę wiedzieć ile wpłaciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patricja 86 była mojego znajomego złożyła dokumenty w sierpniu tamtego roku, a w maju tego roku byli przesłuchani swiadkowie. Moze dowiedzcie sie w sądzie dlaczego nic sie nie dzieje. Z drugiej strony sądy koscielne przezywaja oblężenie to może i to ma jakis wpływ. Mój kolega też nie wie ile bedzie jeszcze czekała na wyrok. Mam nadzieje,ze niedługo, a Tobie radze uzbroić się w cierpliwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jAK już świadkowie zostaną wezwani to co dalej?czekać trzeba na wyrok?pewnie kolejne kilka lat?jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najgorsze,że mój facet nie podejmuje tego tamatu a ja nie wiem jak mam zacząć bo pomyśli,że jestem niecierpliwa!chciałabym z kimś pogadać kto ma taki sam problem bo trzymać to w sobie to jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Particia.,.. niewazne ile wplacilam - kazdy ma przeciez indywidualnie wyznaczona kwote. Wplacilam od razau calosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle,że po przesłuchaniu swiadków, Twojego faceta i jego ex to pozostaje czekanie na wyrok. Nie wiem ile to może potrwać bo każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, tez mam nadzieje,ze potrwa to krótko. Bądź cierpliwa a wszystko na pewno zakonczy sie pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patricia86 mój znajomy składał w warszawie dokumenty. Sama ciekawa jestem czy teraz to wyrok zapadnie czy jeszcze coś będzie sie odbywało. Też chciałabym zeby to juz zakonczyło sie bo mi jego szkoda jak się zamartwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaczech
Witam! Mam ten sam problem, co chyba tu każdy, ale interesuje mnie kwestia tych pieniędzy tzn., skąd wiecie, że trzeba coś wpłacać i gdzie wpłacacie, bo mój chłopak złożył dokumenty, ale nic o kosztach mu jeszcze nie powiedziano!! proszę o odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaczech Twój chłopak bedzie musiał zapłacic 1 miesięczna penję netto, Tyle wynoszą opłaty. Jak bede cos wiecej wiedziała to Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×