Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

ufff odgrzebałam Was :) Troszkę zamarł temacik, ale nie ma się co dziwić, każdy ma dzidzię w innym wieku ( lub brzuszek) i większość udziela się w topikach dostosowanych do wieku maluchów :) Moja Lusieńka skończyła już 8,5 miesiąca. Raczkuje po całym domu, wszędzie jej pełno :) Stoi sama w łóżeczku i się buja przy szczebelkach. Wcina wszystko co jej się da, ale o dziwo nie ma jeszcze ani jednego kiełka :) Mówi już MAMA i BABA i DADA i słodko grucha. Jak jej mówię, żeby czegoś nie ruszała to się perfidnie śmieje i ucieka :) Jest strasznie muzykalna, gra na pianinie u moich rodziców ( wali w klawisze ile wlezie :P ) i lubi wszystkie zabawki wydające dźwięki, uwielbia też śpiewanie i muzyczkę w radio czy tv. Bywa też oczywiście straszną marudą, teraz jak jest taka upalna pogoda to szczególnie pojękuje i czasem mam jej serdecznie dosyć. No ale ogólnie jest słodka i kochana, na moim blogu możecie podpatrzeć zdjęcia. Pozdrawiam cieplutko i całuję brzuszki :) Doris a co u Ciebie i Twojej Księżniczki? Pisałaś coś o chorobie, wszystko już dobrze? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam po latach :P Eszirka śliczna córeczka :D u nas jazda na maxa Jaś duuużo się śmieje ale i tyle samo płacze, ciągle jest tylko mama i mama, sam stoi i zrobił już kilka kroczków, ma 5 zębów i już mnie kilka razy porządnie pogryzł, zawsze wykorzysta moją nieuwagę i gdzieś dziabnie :)jest ciągle w ruchu, raczkuje już od dawna i świetnie sobie radzi na czworaka :) jest typowym niejadkiem i waży 7,5 kg, ale jakoś się już tym nie martwię ;P jeszcze się budzi w nocy na jedzenie 2 razy i nie przespaliśmy jeszcze od 10 miesięcy ani jednej całej nocy, ale jest ok jest cudowny i kochany a co tam u Was Malenka jak dzidzia?????Doris i inne dziewczynki napiszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot.ce
witam! wiem, ze to co napisze zabrzmi banalnie, bo kazda kobieta chyba kiedys przez to przechodzila. chodzi mi o strach przed wpadka. miesiaczkuje od 3 lat. praktycznie przez caly czas nieregularnie. zdarzaly sie kilkumiesieczne regularne serie. przez ostatanie trzy miesiace miesiaczke mam w miare regularnie. teraz przypada termin kolejnej. jestem dziewica. do zaplodnienia moglo dojsc miedzy 29 czerwca a 3 lipca (nie pamietam dokladnie daty, jednak byl tylko jeden kontakt, ale nie stosunek), czyli niewiele przed krwawieniem, albo miedzy 19 a 30 lipca, kiedy kontaktow moglo byc wiecej (sa to dni tydzien po krwawieniu), takze bez stosunku. od jakiegos tygodnia mam nabrzmiale piersi, bolace przy naciskaniu. zadnych zmian w barwie sutkow. nie wystapily zadne plamienia. od kilku dni czuje sie troche tak jak przed okresem, jabym miala lekko napompowane podbrzusze, co czuje szczegolnie przy probie wciagania brzucha. gdy mocniej nacsne to tak jakby klucie. zastanawiam sie, czy to mozliwe, abym byla w ciazy i czy po tak krotkim czasie wystepuja juz jej objawy. czytalam to forum i wiem, ze jest tutaj wiele doswiadczonych kobiet, wiec prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się ucieszyłam,że nasz temat jeszcze nie umarl i że odkopałyście i zaglądacie:):):) U mnie się bardzo dużo działo - najpierw w maju PORÓD kamienia z nerki - leżałam trzy tygodnie w szpitalu - leki uniemożliwiły mi karmienie Ali, a jak trafiłam na oddział to została biedulka tylko z Grześkiem - a przecież ona nie wiedziala co to butelka i jak się z niej pije:( przeżyli horror, ale sobie dali doskonale radę i teraz ALa na widok butelki uśmiecha się od ucha do ucha - ja niestety już do karmienia nie mogłam wrócić, bo prawdopodobnie to była głowna przyczyna odwadniania i tworzenia tego kamienia w nerce:( Potem przygotowania i zdawanie egzaminu kwalifikującego do otwarcia specjalizaji - szczęśliwie wszystko dobrze poszło i dostałam się:) zaczynam najprawdopodobniej od 1.października - szkoda mi małą zostawiać z nianią, ale trochę juz tęsknię za pracą i czuję,że czas wracać do życia i ludzi... Potem cały miesiąc spędziłam z małą w domku na wsi - trochę pooddychałyśmy świeżym powietrzem. Wróciłam przedwczoraj. A jutro mamy chrzest Alicji- nareszcie - poprzedni termin musieliśmy przekładac dzień przed ze względu na mój nagły pobyt w szpitalu. To chyba tyle...Ala z każdym dniem jest mądrzejsza- cudownie poszcza całuski, zaczyna mówić pierwsze wyrazy, przemieszcza się narazie na czterech kończynach, ale wstaje już bez żadnych problemow i pewnie niedługo ruszy na dwóch nóżkach - łóżeczko czy wózek obchodzi już dookoła, ale wciąż boi się bez trzymania iść - a ja jej nie ponaglam i nie ciągnę za rączki, ani pachy - myślę,ze jak bedzie gotowa to sama pojdzie. No i za tydzień czeka nas impreza z okazji pierwszego roczku, a pewnie dwie bo jedna dla rodziny, a druga dla znajomych. Kończę, bo kolejne ciasto dochodzi w piekarniku na jutrzejsze chrzciny:) Proszę się odzywać częściej🌻🌻🌻 Maleńka - cieszę się szczególnie,że u Ciebie wszystko dobrze i maleństwo rośnie zdrowo:) Ciekawa jestem co tam rośnie dziewczynka czy chłopczyk...poczekamy i się dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po chrzcie:) udało się super:) tylko Alusia w kościele strasznie płakała - dopiero mój telefon komórkowy ją udobruchał. Jak chcecie to podeślę Wam jakieś fotki. Idę sprzątać, bo prezentów górę przyniosłam i jeszcze resztki tortów i ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możliwe jest bycie ciąży kiedy dwa testy beta hcg robione w odstepie tygodniowym wyszły 0,1 mlU/ml???? sory moze niektórym wydaje sie to pytanie głupie ale ja juz po prostu wszystkie objawy ciąży sobie odnalzłam....wiec troche panikuje. /aha ciąża mogla by byc 5 tygodniowa.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - nie jesteś w ciąży!!!!! Beta wychodzi dodatnia już 6 dni po zapłodnieniu!!! Na 100% nie jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego panikuje bo ponad tydzien bolaly mnie piersi(w tydzien po okresie) i to tak jak nigdy w zyciu, nastepny okres mialam ale nie był on super normnalny, w czasie okresu mialam mdlosci i w ogole draznily mnie rózne zapachy, wiec zrobilam test z apteki ale wiem ze one moga klamac, no to na bete poszlam i nie wierzylam dalej ze negatywny wiec powtórzylam, chyba kurcze by juz cos wyszlo jakby byla ciaza nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciążę możesz wykluczyć!!! Te objawy musiały wynikac z czegoś innego - może jakieś chwilowe zaburzenia hormonalne - moze cykl bezowulacyjny i stąd słabsza miesiączka. Beta jest TESTEM PEWNYM po takim czasie - nie martw się w ciąży NIE jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do Doris26 - powiedz prosze skoro nie jestem w ciazy sądząc po wynikach hcg to czemu wokol sutków pojawily sie u mnie biale kropki, takie gruczoły?? nie pamietam czy mialam je wczesniej, teraz po prostu juz wszedzie widze objawy ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam gdzies na necie ze jesli we krwi brakuje jakiegos antygenu to beta hcg moze wyjsc negatywna mimo ciąży, Doris czy wiesz cos na ten temat? boje sie strasznie ze jestem w ciazy, chyba w czwartek pojde do gina bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania idź do gina to Cię uspokoi i da pewnośc Doris współczuję choroby, mam nadzieję, że już duuużo lepiej i dawaj fotki riterka@wp.pl u nas jazda trwa :) Jaś też wstaje bez trzymania i myślę, że lada chwila ruszy, ale też nie naciskam , jak sam się zdecyduje to będzie git :D szafki idą w ruch, paluszki już przycisnął, z łóżka spadł kilka razy, normalnie mały łobuz z niego rośnie , ale jaki kochany mmmm robi papa powalająco ale nie chce dawac buziaka ok to tyle i malenka weź się coś odezwij bo jestem ciekawa co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - przepraszam,ze się nie odzywalam, ale mnie bylam poza zasięgiem - u znajomych:) jak chodzi o te antygeny to to naprawdę bardzo, bardzo rzadka sprawa i na 99,999999 % Cię nie dotyczy. A do tego przecież miałaś miesiączkę - a właśnie brak miesiączki jest objawem ciąży a nie żadne gruczoły, mdłości, częste sikanie itp. Ale widzę,że nic Cię nie uspokoi poza wizytą u ginekologa, więc dla uzdrowienia nerwów powinnaś się wybrać na wizytę, zrobić przez pochwowe usg i usłyszeć,ze o ciązy nie ma mowy:) Riterka - fajnie,ze się odezwałaś:) Ja już o chorobie zapomnialam:) Jak Jaś zacznie chodzić to koniecznie napisz!!!! Moja Alunia dzień przed urodzinkami przeszla pierwszy raz trzy kroczki, a dziś znowu to powtórzyła:) Ale do chodzenia to chyba jeszcze daleka droga:) Jutro jak znajdę chwilkę to prześlę jakieś swieże fotki. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, sorki, że spóźnione ale ... wielkie buziaczki dla Alusi z okazji roczku, Ona jest śliczniutka i chyba bardzo do Ciebie podobna i gratulację dla pierwszych kroczków, Jaś też raz zrobił 3 kroczki i był bardzo zdziwniony ale chyba też jeszcze troszkę mu brakuje ;) czekam na fotki i buziaki dla Ali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riterka - wielkie dzięki za życzenia - ach jak to szybko minłęło:) i jaki cudowny był ten rok:) Zdjęcia chyba dopiero po weekendzie przygotuję do wysłania, bo musze przeglądnąć kilka plików a wciąż brakuje czasu:(:(:( jutro jedziemy na wesele, wiec weekend tez odpadnie, przepraszam,ze nie wyslalam tak jak obiecalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tutaj nowa. mam pytanko, @ powinnam dostać 17.08, jednak go nie dostałam, zrobiłam test wyszedł negatywnie potem pojawiła się 2 cienka krreska, miałam objawy ból sutków, krzyża. We wtorek dostałam takiego jasnego czerwonego @ wraz ze śluzem płodnym, trwał 1 dzień i raczej nie był obfity, co to było? W czwArtek powtórka testu ale negatywny, wyczytałam gdzieś że taki @ świadczy o poronieniu, idę w poniedziałek do lekarza, ale piszę z ciekawości aby się czegoś wiecej dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie! Czekalam az cos tu sie rozrusza na ty forum. U mnie hmmmm...bylismy nad morzem w Łebie Piotrus rosnie widac po ubraniach :) ciagnie go do gory, jak byl malutki to byl nabity a teraz wyszczuplal duzo bardziej na wzrost mu idzie. Nadal; jestem na wychowawczym, poszlabym do pracy czkeam wlasnie na telefon bo zalezy mi na takiej jednej konkretnej w moim fachu w innym przypadku nie oplaca mi sie rezygnowac... Ostatnio doszlam do wniosku ze zrobilam wielki blad ze po urodzeniu Piotrka wrocilam tak szybko do pracy...teraz wiem ze jak dziecko ma te dwa dwa i pol to lepiej mu jest miedzy dzieci isc do tego zlobka czy przedszkola bo juz sie pobawi dogada a czeasem i pobije :P a jak on byl taki malutki to plakal za mna pod drzwiami a tak juz by mi nie bylo zal go zostawiac z dziecmi. Na budowie tez mamy ciagle jakas prace. Jestem teraz w trakcie pisania pracy mgr o funkcjonowaniu ubezpieczen na zycie w Polsce i okropnie sie boje ze sobie rady nie dam (ksiazek mam malo i w ogole) gdyby ktos cos mial to ratujcie prosze!!! ) No i Piotrek jest na mojej glowie i tez nie bardzo mam jak przy nim czas cos siasc i na spokojnie napisac, nie chce tez mamy tak obciazac. Dobra juz wam nie smece pozdrawiam wszystkich. Ciekawa jestem jak zalozycielka naszego tematu??? No juz niedlugo niedlugo i dziewczyny obejrzymy to cudo :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno jak tu miedzy studiami planowaniem pojscia do pracy domem i innymi takimi rozterkami.....chodzi mi o to ze chcialabym miec drugie dziecko zeby nie bylo takiej wielkiej roznicy wieku.....tylko ciagle cos mnie powstrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:-D u mnie już końcówka ciąży i czekam na rozpakowanie..nie było mnie bo byłam u mamy nad morzem dłuższy czas, ale widzę, ze odwiedzacie nasz topik:-) więc tak..mały jest śliczny i będzie miał na imię filipek..powoli pakuję się do spzitala i czekam:-D eh jak ten czas zleciał.. Doris..ja robiłam tydzień po zapłodnieniu badanie z krwi i wyszło, ze jest 0!!:-P ale się nie załamałam i czekałam dalej..a dziś czekam na moje maleństwo aż przyjdzie na świat:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1979
witam! ja nie wiem co mam myslec moze mi pomozecie?! w polowie lipca odstawilam tabl. anty odczekalam do pirewszej miesiaczki dostalam w 29 dniu cyklu trwala normalnie ok 6 dni byla obfita. po miesiaczce współżylam z mężem bez zabezpieczenia przez caly czas cyklu teraz mam 33 dzien cylku i nie mam miesiaczki za to śluz taki biały przezroczysty, kłucie raz w lewym jajniku potem w prawym a do tego brzuch stal sie napiety i tak jakby "ciągnął" w dół. mierze temp. od jakiegos tygodnia i mam 37,0 - 37,5 stopni. dzisiaj wykonalam test ciążowy ale wynik negatywny. czy test mógł sie mylić? mam taka cicha nadzieję?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia witaj..ja niestety nie pomogę Ci, bo tabletek nigdy nie brałam, al z tego co wiem to po nich cykl się ma jak w zegarku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję że czop mi odszedł w sobotę..i czekam aż coś się zacznie dziać:-P dziewczyny piszcie co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super malenka :) zyczze zdrowego dzidziusia ja ciagle podczytuje inne chyba uciekly :) trzymaj sie zabierz meza niech doswiadczy tego cudu pa! Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka22
dziewczeta mam do was pytanko odnośnie plamienia implantacyjnego wiem że może się pojawić ok 7-14 dnio od zapłodnienia ale czy towarzyszy mu ból? mam juz watpliwości co jest grane bo po ok 13 dniach od stosunku bez zabezpieczenia pojawił się u mnie silny skurczowy ból i lekkie rózowawo krwiste plamienie trwjące kilka godzin. co prawda stosunek odbył się w ostatnim dniu miesiaczki cykle regularne. Sama już nie wiem poradzcie czy to może byc ciąża? czy juz czas na test? z innych objawów to duży apetyt, czasem nudności i nadwrazliwość piersi ale wiem że te objawy sa złudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam właśnie odczytałam, ze nasza Malenka ma syneczka Filipka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D u nas rewelacja :P byliśmy nad morzem, wróciliśmy wszyscy chorzy :D Jaś chodzi i za tydzień mamy roczek!!!! Doris na te fotki to ja się chyba nie doczekam ;) agatka, ja się nie znam, nic takiego nie miałam, więc wybacz ale nie potrafię pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
hej dziewczyny dziś mija 34 dzień cyklu. cykle zawsze miałam jak w zegarku 28 dni , a teraz nic. Do tej pory zrobiłam już 3 testy pierwszy w dzień oczekiwanego @ drugi 2 dni później 3 dzisiaj wszystkie negatywne. Kochaliśmy się z mężem w dni płodne . Czy jest możliwość że test jeszcze nie wykrył ciąży, czy może być jeszcze za niski poziom hormonu?? Czy to jednak inne zaburzenia?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×