Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość del-fin

Anioły-czy ktoś z Was je widział?

Polecane posty

Gość Majan
Niech się stanie - amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak! Codziennie rano kiedy patrzę w lustro widzę anioła! Niesamowite przeżycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu na youtube nie poszukacie sobie :) tam są znalazłam kilka naprawdę pokrzepiających filmów gdzie kobieta płakała jak zobaczyła anioła, przyszedł w szpitalu do jej ciężko chorej niepełnosprawnej córeczki, wiadomość pokazano w newsach, bylo to w ameryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postac aniołka nagrała się na kamerach cctv, stał w kąciku przed jej salą, niewysoki, ale blask jaki z niego bił.... ech piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można uzyskać łaskę opieki aniołow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutiki
Po prostu poproś swojego opiekuna,anioła stróża o opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliela
Ja się podłączam do rozmowy, czytam Wasz wspaniały temat od wczoraj, 10 strony jeszcze nie sięgłam ale chciałabym Wam coś opisać. Otóż działo się to jak byłam w ciąży, nie mięliśmy wogóle swojego kąta, musiałam załatwiać w tym czasie bardzo wiele spraw, jak I później. Czułam w tym czasie wszechogarniającą pomoc z zaświatów w wielu sytuacjach. Wszystko szło w sumie gładko, choc jak sobie przypomnę z jakimi trudnościami musiałam się zmierzyć I że nasza przyszłość stoji pod wielką niewiadomą, to jestem naprawdę bardzo szczęśliwa że wszystko się właśnie tak dla nas skończyło. Chodziło nie tylko o moje dobro,lecz o dobro mojej formuującej się dopiero co rodziny. I to,co odczuwam..... nie wiem, czy Wy też tak macie, jakby mnie ktoś naznaczał, dotykał, sama nie wiem, mam takie wrażenie na czole jakby mi ktoś tam pionową kreskę zrobił, lub czasem mnie dotykał, czuję to autentycznie fizycznie. Dzisiaj również odczułam choc długo to wrażenie nie dawało o sobie znać. Być może jest to jakiś znak? A jeśli nie, to co? Jak mam to sobie tłumaczyć, nie wiem. A może ja jestem chora... a może Wy też tak macie? Napiszczie co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliela
Wiecie co, dzisiaj jest dzien matki. Moja kochana mamusia odeszła od nas 2 lata temu. Ja sobie czytam ten temat, I jak nigdy nie czytam wpisów pod nickami, na stronie 11 jedno pod drugim przykuło mój wzrok: Jedna osoba wposała sobie ''jest cudnie'' a pod nią ''tam, gdzie nie siega wzrok''. Nie śmiejcie się ze mnie, ale te dwa wpisy trafiły we mnie jak piorun I stanęły mi łzy w oczach. To wiadomość od mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska345
Ja nie widziałam swojego anioła stróża ani nie czułam jego obecności przy mnie i i jest mi trochę smutno z tego powodu. :( Ale sie modlę do niego i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam go i jestem z tego powodu smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniolowie nie maja cial,wczytaj sie w temat.otrzymuje sie od nich znaki.W tridnych dla mnie chwilach ,gdy chce mi sie wyc mam nagly telefon z propozycja pracy,spotkania,zjawisko synchronicznosci,znak mam 5 raz na dzien,dobrze wiedziec ze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przedmowczyni. Moze dla Ciebie cialo czlowieka sklada sie z miesa,kosci ,wlosow,co nie znaczy ze inni nie moga wierzyc w to co chca.Schizofrenie paranoidalna ma moja znajoma,mniejsza z tym.Oprocz swiata ktory widzimy,istnieje drugi niewidzialny zamieszkany przez istoty duchowe,do ktorego dostep maja tylko nieliczni.Jaki macie stosunek do Krzysztofa Jackowskiego.On wspolpracuje z policja,dzieki swoim umietnosciom /czytaj energii/,nawiazuje kontakt z ludzmi bedacymi po drugiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JACKOWSKI MA TEN DAR OD DIABLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem aniolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl zakonnik Czeslaw Klimuszko ,przewidzial Kardynalowi Wojtyle ze zostanie papiezem.Mowia ze mial dar od Boga a Jackowski od diabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to diabeł rozdaje dary? Przecież diabeł potrafi zadawać tylko ból i cierpienie więc jak może rozdawać dary i talenty? To bóg rozdaje talenty. A święci kościoła gdy pisali że bóg zadaje im cierpienie to czy wtedy bóg zamieniał się w diabła czy im się coś popierdoliło w tych pustych, tępych łbach? Katolicy - miernota umysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktorys z katolikow wyzarl Ci z garnka.Swieta nie jestem,do kosciola nie biegam ,ale saczysz jadem.Musialas zaznac wiele zla,ze przemawia przez Ciebie nienawisc.Druga sprawa to to ze wraca ona spowrotem do osoby ktora ja wysyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasłaniaj się jakąś nienawiścią tylko odpowiedz na moje pytania z ostatniego postu tępaczko. To że jesteś tępa to nie złośliwość tylko żywa prawda. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytac ksiazke '' pamietnik aniola stroza ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plecam ksiazkeTheresy Cheuning "Aniol na moim ramieniu",mam tyle znakow w ciag u dnia,ze jestem nieraz przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak-rodzą się codziennie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze anioły gdy co miesiąc ZUS kradnie mi 1100 zeta z mojej wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzieć wam prawde? Prawdziwe Anioły mają wiele wspólnego ze zjawiskiem UFO, a jeśli już uda wam się je dostrzec to będą to świetlisto-przezroczyste kule. Mało kiedy Anioły się materializują na tyle by przypominać istoty ludzkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UFO to ściema dla naiwniaków. Obejrzyjcie film dokumentalny pt "Z prawdziwego Archiwum X"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytajac ten topik zaczelam wierzyc, ze to co ja widzialam kilkanascie lat temu, to bylo objawienie Aniola. Po ostatnich postach jednak zwatpilam. No nie wiem.... do teraz sie zastanawiam co to bylo, jednak nigdy mi nie przyszlo do glowy, ze mogl to byc Aniol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzbuntowany
Sprawdza się na pewno,że takie istoty nie ukazuj się ludziom o niskim poziomie duchowym, o zatwardziałych sercach, mściwych, złośliwych, niepokornym... :P A książki zamówię i poczytam w wolnej chwili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulki
Dwa razy mialam kontakt z aniolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wasze posty i wiele jest takich, które podobne są do moich doświadczeń z Aniołem Stróżem ^^ dzień 2.10 jest ich świętem ^^ opowiem jedną z historii, jakie mi się przydarzyły. Ktoś kiedyś tu zapytał, jakie dźwięki wydają Anioły. Pewnej nocy, przyśnił mi się mój Anioł Stróż, jako słup z biało-złotego światła z czymś na kształt skrzydeł, a w tle brzmiała piękna muzyka- pełna niewysłowionej harmonii, piękna, pełna miłości i ciepła. Nie znałam słów, które tam brzmiały, ale ich znaczenie było jasne . A dziś, gdy pozdrowiłam swojego Stróża, czekał na mnie, by ze mną pogadać i podnieść mnie na duchu! byłam w szoku, gdy do mnie dotarło z kim przed chwilą rozmawialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×