Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość del-fin

Anioły-czy ktoś z Was je widział?

Polecane posty

Gość Blueberry7
Doskonale Cię rozumiem, Pani 'Gość' powyżej. :) Takie doświadczenia są nieopisywalne... Wiesz czytając ten caaaały topik natrafiłam na link do książki, to jest zbiór historii Joan Western Anderson pt. "Anielskie drogi". Ona przytacza tam mnóstwo autentycznych historii z udziałem Aniołów. I wiesz co tam są zapisane dwie historie podobne do Twojej ! :) Widzisz może chodziło o sprawdzenie Ciebie, jak się zachowasz w takiej sytuacji... Jeśli chcesz to prześle Ci link do tej książki i podam strony, na których znalazłam właśnie te podobne historie do Twojej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza ziomówa
to musi być fajne uczucie ! Mi tez sie nie przysnil moj aniolek ! Ale wiem jak ma na imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry7
A możemy wiedzieć jak ma na imię? :) I w ogóle skąd to wiesz? Po prostu nazywasz go tak czy w inny sposób się dowiedziałaś? :) Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciagu dnia czesto rozmawiam ze swoim aniolem,dostaje od niego znaki..nie moge powiedziec ze go widzilam ,bo tak nie bylo.ale wyobrazam go sobie.. Bede wdzieczna za link do ksiazki Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam nowe Kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza ziomówa
Pisalam o tym pare stron wczesniej (po innym pseudonimem ) poprosilam aniola żeby powiedzial mi jak ma na imie (zeby mi sie przysnil ) i po przebudzeniu w nocy chodzilo mi po glowwie imie Roch (wiec stwierdzilam ) ze moj aniol ma tak na imie i tak tez sie do niego zwracam. Wpisalam w internet imie Roch i takie bylo (Zyl kiedys nawet sw.Roch ). w sierpniu sa nawet imieniny rocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy aniola mozna nazwac innym imieniem ,jakie sie wymysli,mnie wydaje sie ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry7
'wasza ziomówa' to już wiem dokładnie o co chodzi, nie wiedziałam że zmieniłaś po prostu pseudonim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry7
A książka o której wspominałam jest autorstwa Joan Wester Anderson pt.: Anielskie drogi. Bestseller New York Times'a swego czasu. To zebrane autentyczne historie osób które doświadczyły opieki, interwencji anielskiej. :) Szczerze polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry7
Można sobie ją pobrać za darmo z chomika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza ziomówa
Siemanko ! a wiecie co mi przyszło do głowy jak nie moglam usnąć... -czy nasz Aniol stróż opiekował sie kims przed naszymi narodznami i czy po śmierci idzie z nami do nieba i nas nie opuszcza ,czy ktos znowu mu zostaje przydzielony ?? jakie jest wasze zdanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie-czy ktos z was slyczal chory anielskie i dzwony?pamietam,ze widzialam tylko zarysy jakis postaci i absolutnie nie chcialam stamtad wracac.Obudzilam sie placzac.Czy ktos z was tak mial?czy jest jakies okreslenie na takie fenomeny?nie jestem osoba wierzaca ale kocham muzyke i muzyke w niebie maja super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy robicie ,ze macie takie kontakty z aniolami ?? mój mi sie nawet przyśnić nie chce (choc go o to bardzo prosze ) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odczuwam obecnosc mojego opiekuna czesto,,widze cien ,czuje lekkie dotkniecia,Wiem ze niektorzy z tego beda sie smiac,lecz tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helolin
tak bardzo chce doswiadczyc mocy dobrych aniolow, ale do tej pory nic.....a tak tego potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka28
ja widzialam swojego aniola cudowne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka28
bylam oblorznie chora nie ruszalam sie z lozka byla 3 w nocy przed snem codziennie modlilam sie miedzy innymi Aniele Boze i pamietam ze wtedy tak szczerze sie pomodlilam "ty zawsze przy mnie stoj"w nocy ok 3 otworzylam oczy chcialam celowo zsunac sie z łozka ale przy mnie stala moja anielica starsza pani ok 50 lat tylko stala a ja poczulam taki spokoj i takie bezpieczenstwo jakiego nigdy w zyciu nie czulam,a ona stala nie usmiechala sie nic nie robila tylko stala,miala szara spodnice wlosy do ucha,nog nie widzialam,rece miala opuszzone w zdloz tulowia a ja popatrzyla na nia i wiedzialam ale skad?ze to moj aniol za wszelka cene chcialam spasc z lozka nie moglam gzdie na codzien z wielkim trudem ale wstawalam.teraz juz dzieki Bogu jest znacznie leiej ale tego nigdy nie zapmne,i dalabym bardzo wiele zeby ta chwila sie powtorzyla tylko nie przy chorobie.ozdrawiam was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja widzialam ANIOLA....tak pewnie sie zdziwicie....moje dziecko,ktorego juz nie ma ze mna jest ANIOLEM od 5 lat i kocham i tesknie i tak juz bez konca......SYNKU KOCHAM CIE>>>>>PROSZE ODWIEDZ MNIE W SNACH :( :( :( mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham swojego Anioła
To i ja opowiem swoją historię. pochodze z bardzo wierzącej rodziny. Modlitwa wieczorna była zawsze dla mnie wazna, ale czasem o niej zapominałam. Tata zawsze mi mówił- proś swojego Aniołą, żeby przypominał Ci o modlitwie. Pewnego wieczora zapomniałam sie pomodlić i na przeciwko w nogach łózka zobaczyłam postać- właściwie sam zarys postaci jakby był namalowany świecaca kreda/farbą- nie wiem jak to opisac. Kiedy się przeżegnałam postac znikła. Byłam wtedy chyba w 3ciej klasie podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ja też chyba widziałam mojego Anioła, ale w sumie to pewna nie jestem czy to był anioł... Miałam z 11 - 12 lat, kiedyś w lecie - była może 2 w nocy, poczułam się jakoś nieswojo i się obudziłam. Zobaczyłam mężczyznę koło 40tki, włosy ciemny blond do ramion, ubrany w jasną koszulę/tunikę. Ale twarzy nie widziałam dokładnie. I tak stał obok łóżka i patrzył na mnie. Strasznie się wtedy wystraszyłam, schowałam pod kołdrę i zaczęłam modlić, wyjrzałam i nie było go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze Piszta coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje pytanie xd
Co trzeba zrobic zeby ujrzec swojego Aniola albo jakos go poczuc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie ja niewiem
tez bym chciala zobaczyc swojego Anioła a nie moge ! przysnic mi sie nie chce ! Dajcie jakies rady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze bom ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byc w stanie laski bez grzechu czyli po spowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anioła zobaczyć się chyba nie da, ale można wyczuć jego obecność. Trzeba z Nim rozmawiać jak z przyjacielem. Często dzieci właśnie rozmawiają z niewidzialnymi (nam się wydaje urojonymi) przyjaciółmi i tak samo my powinniśmy rozmawiać z naszym Aniołem. Doznałam Jego obecności .....można powiedzieć, że wyniósł mnie na rękach z wypadku, z którego nie miałam prawa wyjść cało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie moj Anioł nie slucha ,i niewiem czy wogóle istnieje !? mówie do niego a on nic ! cisza! nic i nic ! zero !! moze odszedł ode mnie ! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolły
czy zeby doswiadczyd dzialania aniola , rzeba byc tak zawna dobra dusza na wyzszym poziomie duchowym? niech ktos obeznany w trmacie sie wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×