Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yottka

Chciałabym otworzyć KOMIS DZIECIĘCY - czy to się opłaca?

Polecane posty

Gość sevim
Widzę,że wiele osób jest zainteresowanych otwarciem takiego interesu. Czy komuś tu z zainteresowanych udało się otworzyć taki biznes? Czy może podzielić się na forum doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULING
Witam, czytam z ciekawością wasze wypowiedzi, jedne krytykujące, drugie natomiast pełne dobrych chęci i zapału. Fakt - komisy dziecięce maja teraz sporo konkurencji w tzw. "szmatexach", "lumpeksach", secondhandach. Ale komis to nie tylko ubranka i buty dla dzieci, to również masę zabawek, które są czasami w bardzo dobrym stanie (ostatnio udało mi się zakupić zabawkę oryginalną z Ulicy Sezamkowej za niecałe 30zł) oraz sprzęty. Młodzi rodzice chcą kupić dla swojej pociechy jak najlepsze sprzęty (gadżety), które w praktyce użycie mają znikome. Albo dobre sprzęty, z których dziecko wyrosło, a nie zdążyło zepsuć czy zużyć(np. foteliki samochodowe, wanienki, leżaczki). A poza tym to jest bardzo dobra sprawa na znalezienie nowych znajomości wśród młodych mam. Komis to bardzo dobra sprawa. Podstawa tylko to znaleźć bardzo dobre miejsce oraz szeroko się zareklamować. Sama mam zamiar taki komis otworzyć i postaram się ze wszystkich sił. Innym zapaleńcom też tego życzę!!! Jeśli ktoś ma jakieś informacje jak postarać się o fundusze z UP, to bardzo proszę o przesłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komis sie nie opłaca
komisy dla dzieci powstaja jak grzyby po deszczu i padją równie szybko co powstały. W moim 20 tysiuecznym miescie było z 5 komisow teraz prawie wszytskie sie wyzamykały...ten biznes jest nieopłacalny.Chcesz kupic ubranko to idziesz to tanszego niz komis szmatexu lub idziesz na wyprzedaże...chcesz kupic tanio zabawke to kupujesz na allegro. Robcie jak chcecie ale ja na szczecie zrezygnowalam z tego pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość family
Witam, czy moge prosic również o przesłanie tych dokumentów o które wszyscy proszą? karolina.lor@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie zgadzam sie z tym ze komis dzieciecy sie nie oplaca moja kolezanka ma i bije majatek na tym ..u niej w komisie mozna znalesc wszystko wozki foteliki buty itp spodnie dzieciece sprzedaja za 4-6zl nie zaleznie jaka to firma.. buty 3zl ceny sa niskie ludzie drzwiami i oknami wchodza tam wczoraj u niej bylam to bylo ze 20 osob ktore sprzedawala ubranka i ok 20 osob ktore je szybko rozebraly np miec przystepne ceny i interes sie kreci...oczywiscie musza byc rzeczy bardzo zadbane wtedy ludzie to doceniaja i zawsze wracaja.prosze o przeslanie i mi tych dokumentow dziekuje :0 madzikus255@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol8585
Witam Ja również interesuję się otwarciem komisu dziecięcego. W moim mieście jest 65tys. mieszkańców i ani jednego komisu dziecięcego. Co prawda jest kilkanaście ciucholandów ale tam nie takich rzeczy jak zabawki, wózki czy foteliki. Jeśli można to też prosiłbym o pomocne materiały: karol8585@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka343444545
Czy to prawda ze zmienily sie przepisy dotyczace komisu ?? ktos moglby mi pomoc przesłac linka? A moze powinnam sie wybrac do jakiegos prawnika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka343444545
Czy moze mi ktos podac linka gdzie napisane jest wIecej o zasadach dzialania komisu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelajna
tez bym bardzo prosiła te mateiały, kamelajna1981@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalaa
prosze o materiały jeśli można.mój meil:oskarkrakow@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia.mmm
Czy ja też mogłabym prosić o dokumenty;) natalia.m20@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slask
Witam ja mam komis dzieciecy juz 3 - miesiace i jak narazie jest kiepsko trzeba dokładac do interesu > ile trzeba czekac az w koncu cos sie ruszy ? Koszty utrzymania miesiecznego wynosza oklo 4 000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opłaca sie ten biznes
slask a mowilam wam zeby sobie komis odpuscic???? ten biznes siekompletnie nie opłaca...u mnie w miescie były juz 3 komisy, super zaoppatrzone, zrobione z pomysłem i co??kazdy z nich padł... nie oplaca sie komisu dlatego ze stosunkowo ceny są wyższe od tych w zwyklym ciucholandzie poza tym na promocjach mozna kupic tanio nowiutkie ciuszki wiec co sie dziwicie????? 4000 zł to ty raczej nie pociagniesz dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wepaal
śląsk a może problem leży w lokalizacji komisu, może za malo postawiłaś na reklamę? Na początku nigdy nie ma łatwo, czasami trzeba nawet poczekać 6 miesięcy na zyski, więc nie warto się załamywać, tylko trzeba zacząć coś robić- aby było lepiej.A gdzie masz ten komis? czy w mieście są tez inne?ile m2 ma lokal, napisz coś więcej- może uda mi sie podunąć Ci jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljh;kg;;
sląsk ty łosiu, naucz się pisac a nie interesy prowadzić, jak ci nie odzie zwijaj biznes bo w długi popadniesz, łoś doradza łosiowi heheh dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze to jednak dobry pomysl, a wlasciciele komisow powinni zalozyc stowarzyszenie i wzajemnie sie wspierac, wymieniac towarem. Czy ktos moglby podeslac mi te materialy, jestem bardzo ciekawa co w nich jest i moze pomoga mi w otworzeniu wlasnego biznesu. Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam. ewama797@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaa85
Witam bardzo proszę o przesłanie materiałów na mojego maila: natalkaa85@wp.pl z góry ślicznie dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aviola
Ja też proszę o te materiały. aviola@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja rowniez moglabym prosic o te notatki do poczytania?:) bardzo mi zalezy i z gory dziekuje dobrej duszyczce ktorej bedzie sie chcialo wyslac te pliki:) mail katarzynawrobel@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaammaa
hej ja tez proszę o te materiały dotyczące komisu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaammaa
hej ja też proszę o te notatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania87pok
Witam, ja też poproszę o przesłanie dokumentów jak otworzyć komis dziecięcy. Z góry dziękuję:) pokorska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczki
a może ktoś cos napisze na temat komisu, jeżeli już ma taki. Czy jest duże zainteresowanie wśród klientów, co częściej kupują: zabawki, czy może ciuszki?wszystkie rady będą na pewno cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam proszę napisać na e-maila jak mogę otworzyć komis i jakie papiery wypełniam jak gromadzę towar itp proszę o doświadczenie w tym temacie bardzo dziękuje izabella72_20@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiibi
Witam Jak ktoś znajdzie czas to proszę o maila z listą potrzebnych dokumentów do otwarcia komisu dziecięcego i jakichś cennych informacji o tym interesie. Fiibi@wp.pl Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! chciałabym otworzyć komis z akcesoriami dla dzieci. Czy ja również mogłabym prosić o te dokumenty które nalezy mieć przy otwarciu takiego komisu. dziękuję z góry. Pozdrawiam. wiolakonderak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam proszę napisać na e-maila jak mogę otworzyć komis i jakie papiery wypełniam jak gromadzę towar itp proszę o doświadczenie w tym temacie bardzo dziękuje izabella72_20@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×