Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yottka

Chciałabym otworzyć KOMIS DZIECIĘCY - czy to się opłaca?

Polecane posty

Gość tomad21
Agnes_84 napiszesz cos wiecej jak to funkcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katom11
proszę o wysłanie na maila materiałów. Z góry dzięki pozdr. gugu11@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez poprosze o material
y: angielski.szczecin@wp.pl dziekuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomad21
Dostał ktoś z was te materiały? komus sie w ogole udalo otworzyć ten komis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATRIN7474
Mam prosbe.Jak starac sie o dotacje z U. P,na otworzenie swojej dzialalnosci.Jakie sa szanse na otrzymanie pieniazkow,jakie trzeba spelniac kryteria aby otrzymac pomoc z U.P.Prosze o odpowiedz,poniewaz bylam w U.P w Poznaniu i nic sie konkretnego nie dowiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katom11
witam, jescze raz proszę o materiały :-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
piszecie do mnie a ja nie mam tych materiałow tez nic nie dostalam !!!! to co mam to tylko ta umowa ktora tu zamiescilam chcialam otworzyc komis ale wstrzymam sie do stycznia 2011 bo nie mam opieki nad dzieckiem ale bardzo chetnie poczytala bym jak funkcjonuje taki komis a tak wogole ktos napisal ze ma materialy ale chyba nie mial zamiaru nam ich wyslac bo z tego co czytam nikt ich nie dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris3100
Witam,mam komis w miescie ok100tys.Niestety na dzień dzisiejszy nie moge powiedziec nic pozytywnego na temat komisu.U nas w miescie w cia gu ostatniego roku otwarto kilka komisow ktore powoli zamykaja ,poniewaz nie da sie zarobic nawet na utrzymanie i niestety to samo jest u mnie. Chociaz ja na samym poczatku mialam outlet,niestety nietakie obroty,do tego zrobilam tani kacik z odzieza uzywana,a jeszcze do tego doszedl komis.Ogolnie cienko,ale czekam na polepszenie daje sobie czas do czerwca,jak nie wyjdzie ,zamykam. Jesli chodzi o komis ciuchy przyjmuje na okres 1 m-ca,jak sie nie sprzedaz do 2 tygodni to male szanse ,ze sie sprzeda wiec po 2 tygodniach obnizka ceny.Przedewszystkim przyjmuje 5 sztuk,i naprawde wybieram co przyjac ,nie biore wszystkiego.Jesli ktos chce moze przedluzyc na kolejny miesiac ale to wtedy kosztuje 5 zl.\szt. bez wzgledu na to czy sie sprzeda czy nie klient musi doplacic.Pierwszy miesiac bez zadnych oplat.Ta oplata to tez forma straszaka zeby odbierali regularnie i to naprawde dziala,bo nikt niechce doplacac ,a ja mam porzadek na biezaco,bez balaganu. Umowy komisowe najlepiej kupic w sklepie z artykulami biurowymi,ja place 5,50 plik okolo 70 umow (w tym kopia).Czekam na lepsze czasy moze w koncu cos ruszy.Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca80
witam, również chciałabym zapoznać się metodami i praktyką komisu chciałabym wziąść dotację z UP może ktoś mi może przesłać jakieś info a ja postaram się również pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetakrk
Witam, czy obowiazkowe jest podawanie nr dowodu osobistego przy odawaniu rzeczy w komis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maptusia
Witam.Mam półroczne dziecko i wiem ile nowych rzeczy ciągle trzeba kupić dla takiego rosnącego bobasa a tym samym z ilu rzeczy wyrasta dlatego też wpadałam na taki pomysł otworzenia komisu.Proszę przyślijcie mi informacje na ten temat.Z góry dziękuję.martapilch25gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.........................T
Witam wszystkich Pomysł o KOMISIE DZIECIĘCYM mam w głowie do dardzo dawna jak urodziła się tylko moja córeczka ,a ma już 4 lata.Mnieszkam w ponad 30 tyś mnieście w którym już wszystko jest,ale nie ma jeszcze takiego komisu i właśnie nie wiem czy dla tego że się nie opłaca ?Bo musze powiedzieć że jaes dużo sklepów typu PEPKO w których sie ludzie zaopatrzają ,oraz taniej odzieży z różnymi ciuszkami zarówno dla dorołych jak i dla dzieci.Przyznam się szczerze że się obawiam utopie pieniądze. Ten temat już jest bardzo długo na tej stronie i apeluje do tych co się ddwarzyli otworzyć taki komis aby coś więcej napisali . CZY TO SIĘ OPŁACA ? KTO KUPUJE TAKIE UDRANIA LUB RZECZY?JAK SIE DO TEGI ZABRAĆ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartes30
Witam serdecznie Również chciałbym się dołączyć do grona osób które proszę o przesłanie przydatnych materiałów które pomogą mi otworzyć komis dziecięcy w mieście o zaludnieniu 200 tys mieszkańców. proszę o przesłanie materiałów na adres email: bartosz.klis@o2.pl Chciałbym otworzyć komis o powierzchni od 300 -600 m2. Poza ubrankami chcę oferować klientom wózki, nosidełka, foteliki itd.... Proszę o wszystkie sugestie co o tym myślicie, czy to się opłaca pozdrawiam ciepło i z góry dziękuję za wszystkie sugestie Pozdrawiam Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartes30
Witam również proszę o przesłanie materiałów które pomogą mi uruchomić komis na adres mail: bartosz.klis@o2.pl Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea0100
Cześć, proszę o pomoc - chciałabym otworzyć komis dziecięcy, ale naprawdę nie mam pojęcia jak się do tego zabrać... Mam lokal przy głównej ulicy w małym miasteczku, gdzie jest duże bezrobocie, a takiego komisu jeszcze nie ma... Czy myślicie, że jest szansa na powodzenie? Proszę o materiały i wszelkie informacje na ten temat na e-mail bea0100@interia.pl Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz.
Witam wszystkich, którzy mają fajny pomysł Tego rodzaju biznes ma swoje mocne strony gdyż towar jest specyficzny i jego zastosowanie jest szerokie a sam w sobie jest szybko rotowany. Każde małe dziecko tak szybko rośnie, że nie zdąży wychodzić swoich ubranek A wiemy, że na początku kupujemy ich aż za nadto, i dostajemy też dużo od znajomych. A potem to żal wyrzucić, bo może się jeszcze coś przydać, może ktoś będzie potrzebował A może my sami jeszcze coś zmajstrujemy i będzie jak znalazł. Prawda jest taka że potem zalegają nam worki czy nawet kartony z ciuchami z którymi nie wiemy co zrobić (boimy się ich komuś dać, bo co sobie pomyśli ? a może się obrazi że stare szmaty mu wciskamy, albo coś jeszcze innego ) A opcja z komisem jest jedynym sposobem na pozbycie się sterty ciuchów już nie potrzebnych i chociażby wymiana ich na większy rozmiar albo pieniądze, za które kupimy coś, co jest akurat nam potrzebne, nowe i eleganckie. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz.
Ważną rzeczą na początku działalności „ komisu dziecięcego „ jest jego zatowarowanie na samym początku, bo gdy ktoś do nas przyjdzie to brak asortymentu go skutecznie odstraszy. A wiemy, że każdy klient zadowolony przekaże informacje pozytywną dalej, a niezadowolony opinię negatywną innym. A sprawdzone jest, że złe wiadomości rozchodzą się dziesięć razy szybciej niż dobre( sam nie wiem, dlaczego tak jest). Nie można też zapomnieć o właściwej reklamie ( czytaj- skutecznej) Analiza lokalizacji jest też nie bez znaczenia, bo co nam ze sklepu, gdy nikt do niego nie trafi Na przykład brak parkingu i bezpiecznego dojazdu ( pamiętajmy, że w dużej większości naszymi klientami są kobiety i niejednokrotnie podróżują z w towarzystwie swych pociech !) Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graża1
Witajcie na początek na otwarcie komisu poprosiłam koleżanki o rzeczy do oddania a pożniej jak klijentki przychodziły to rozmawialam żeby przynosiły i moment pryonoszą .a dużą rolę rozdanie ulotek daje na ulicy mamom w ciąży i z dziećmi i przychodnie ,gabinety ginekologiczne,pytajcie ale super rzecz komis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym słowem na dobry początek pomoga koleżanki:) poproszę o wszelkie materiały na temat komisu na maila nosarzewskaewelina@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FONA
JA TEŻ BARDZO PROSZĘ O PRZESŁANIE MATERIAŁÓW NA MAILA fona19@buziaczek.pl. z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najeeli
Witam Poprosze o przesłanie materiałów dotyczacych komisu będe wdzięczna najeeli@gazeta.pl pozdrawiam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostamę????
Może ktoś by i mi wysłał te przedmiotowe materiały PROSZE antalnie@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta42
proszę o przesłanie materiałów mój email: edyta42@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romcia
Witam! Ja zastanawiam się również nad otwarciem komisu z art. dziecięcymi i ubrankami dziecięcymi. Bardzo bym prosiła o przesłanie mi tych materiałów dotyczących otwarcia komisu. Z góry dziękuję. Mój e-mail: romcia.p@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie otwierajcie komisu
Dziewczyny, sama myslalam zeby otworzyć taki komis i teraz ciesze sie ze jednak do tego nie doszło... W moim miescie otwarł sie taki komis i ledwo dychał a juz całkowicie podupadł gdy za moment otwarły sie jeszcze 2 komisy dziecięce.... To sie po prostu nie opłaca..weszlam tam i naprawde ladny sweterek np 18 zł ale co z tego jesli za taka cene albo 3 zł drozej mopzesz miec nową ??? sama jakbym miala dziecko to wolalabym wydac te pieniadze w normlanym sklpie.. no chyba ze wy planujecie sprzedawac ciuszki za 5 zeta max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damonny
Witam. Czy starasz się pozyskać środki na spłatę kredytów i długów? Szukacie finansowania stworzyć własny biznes? Czy jesteś w potrzebie prywatnych pożyczek? Szukasz pożyczki dla realizacji projektów? Czy jesteś finansowo wyciska? Szukamy funduszy na inne cele? Jeśli masz jakiekolwiek z powyższych problemów, skontaktuj się z nami. E-mail: damonfinancelimited@gmail.com FORMULARZ wniosku kredytowego Imię i nazwisko: Lokalizacja: Obywatelstwo: Kraj: Kod / Code Data urodzenia: Stan cywilny: Kwota potrzebna: Czas trwania kredytu: Telefon: Miesięcznego dochodu: Osób: skontaktuj się z nami. E-mail: damonfinancelimited@gmail.com Spodziewamy się najwcześniej odpowiedzi w tym zakresie. Chodzi Damon Smith Manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pontus
Prowadzę sklep z odzieżą dziecięcą. Jestem płatnikiem VAT. Przy tej działalności chciałabym otworzyć komis. Bardzo proszę o przysłanie mi informacji nt. prowadzenie komisu. Mój e-mail: agnieszkarudzinska10c@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prowadze komis dziecięcy od niecałych 3 miesięcy i powiem szczerze jest kiepsko. Zwłasza że w czasie mojej działalnosci w moim miescie otworzyły sie 3 inne (jeden w bezposrednim moim sasiedztwie więc kaszana)Wydaje się że to opłacalny interes ale prawda jest taka że trzeba miec sporo kasy na duży lokal w dobrym miejscu i reklame. Mysle o przekształceniu tego w cos innego.myslę zeby pójśc bardziej w internet. mam pewien pomysł i prosze o pomoc a konkretnie o opinie. Co myslicie o tym żeby to komis przyjezdzał do was do domu? tzn ja przyjezdzam do was z umową, wy pokazujecie co macie po swoich pociechach na sprzedaż, wyceniamy to, zabieram i sprzedaje, a pieniążki odbieracie kiedy wam wygodnie.w chodziły by tu w grę ubranka, zbawki i mniejsze sprzety.sprzedaż była by przez internet. na razie to lużny pomysł i wymaga dopracowania. piszcie co myslicie pozdrawiam i dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATKA 2 SYNÓW
STOKROTKA 22 z jakiego jesteś miasta? Pytam się ponieważ też tak myślałam,tylko bardziej pod kontem zabawek,fotelików raczej bez ubrań obecnie jest za dużo lumpexów w których mozna fajne cióchy znaleść za naprawde nieduże pieniążki POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×