Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

moja Julcia tez dotrzymala do polnocy. uspilam ja wczesaniej ladnie, ale przed polnoca zajrzalam do niej, a tu maluszek patrzy sie wielkimi oczkami i gruzie malutkiego kciuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zjawiam sie spóźniona ale ze szczerymi zyczenami - mialam awarie kompa i pózniej okazalo sie ze nie mam pradu bo mam na karte i ze zapomialam kupic zapasu :) a wiec zycze Wam : Nowy Rok... przywitajcie w szampańskim nastroju, ufając, że będzie wspaniały i przyniesie niezapomniane chwile. dzis maz sprzatal w mieszkanku i facet który wynajmuje mu mieszkanie dal mu dodatkowe meble wiec nie bedzie musial kupowac tak duzo wiec sie ciesze jak cos na pocztaek wystarczy i dal łozko ale maz juz kupil posciel i kołdry wiec bedzie ok to co jest sie jakos wyczysci i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, piekna stopka!!! 🌻 fajnie ze wszystko dobrze z przygotowaniami mieszkanka na wasz przyjazd!!! Sztefka 😘 ❤️ - wyczytalam sie ze przy cholestazie dobrze jest brac witamine K - nie wyleczy ale pomaga! Bede czytac dalej moze cos o nutrition! Dam znac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama E kochana to ja MATKA POLKA hehe bo juz niewiem moze gdzies jest ten bebilon tak kiedys slyszalam ze gdzies ktos mial z Szanta juz na ten temat gadalam polecala sojowe albo nutramigen sojowe malej daje ale w sumie caly czas ma to samo na skórce troche suchosci i male krostki ale nic sie nie zwieksza a daje juz jej 2 razy dziennie w sumie trzy trzecie z bebilonu pepti dziekuje mi tez sie podoba moja stopka zwlaszcza ta druga czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd.............
Śmieje się z tych polaczków wybywających na te śmierdzące wyspy brytyjskie za pracą i nową ameryką!!! Ja sam zarabiam 14.000 zł netto jako p.o. dyrektora odziału jednego z banków w centrali w Warszawie, do tego służbowe mieszkanie i samochód!!! A mam dopiero 29 lat. Mam wspaniałą żonę lekarkę i synka Kubusia który zawsze będzie Polakiem i nigdy nie wyjedzie do Irlandii czy Anglii na saksy. Ja mu zapewnie godziwe życie, wykształce go i dam mu polskie dobre wychowanie!! I coś wam powiem emigranci wcale nie pomógł mi tatuś, skończyłem SGH z wyróżnieniem do tego roczny staż w Dallas w USA, znam trzy języki!! Wszystko zawdzięczam swojej pracowitości i uporowi!! A wy albo nie wykształceni, albo pokończyliscie jakieś politologie albo pedagogiki i teraz macie to co macie!! Wstyd mi za was emigranci zdradzacie się na wzajem, liczy się dla was tylko kasa, świetnie wtopiliście się w tą beznadziejność zachodu. Skończycie w rynsztoku!!! Irlandczycy i Angole też mają juz was dosyć!!! Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie ze do zajec p.o. dyrektora jakiegos tam banku w Warszawie nalezy tez zasmiecanie forum :) A co to za pozycja p.o dyrektora? bo ja nie wiem - jestem po politologii i mowie tylko piecioma jezykami... ;) Asiulek, a to historia :D :D :D mysle ze zapasy z Polski na sam poczatek bedzie najlepszym wyjsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefciu, no nie!!!!! co sie dzieje!!!! A przepisali ci jakies leczenie? Troszke za szybko na wywolywanie :( Ale glowa do gory, wszystko bedzie jak najlepiej!!!!!! Dawaj znac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sztefka, przykro mi bardzo :( Trzymaj sie dziewczyno bedzie dobrze! A p.o.dyrektorowi gratulujemy, nie byl na saksach w UK tylko w Dallas, to zupelnie inna sprawa mama E, Asiulek, juz odpowiedzialam po raz kolejny :) Uiekam, mala placze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka przykro slyszec ze to jednak cholestaza:) zrobili Ci badania? chetnie opowiem ci ja to u mnie bylo. wszystko skonczylo sie dobrze.tylko to swedzenie bylo nieznosne i strach ze cos sie stanie dzdziusiowi. Ze swedzeniem bylo okropnie i to jeszce lato gorace, co nnie dobijalo. Bezsenne noce, leki i masci ktore nie pomagaly. W sumie jakos przez to przeszlam i wszystko skonczylo sie przed samym porodem. Zapomnialam o tym bardzo szybko. Mialam super opieke. Nikt mnie nie bagatelizowal. Robili mi usg i ktg bardzo czesto zeby sprawdzic jak sie ma dzidzius. Badali poziom bile acod i jak byl podwyzsony to do mnie dzwonili. Mialam leki podobmo dobre. No i porod mialam wywolany ze wzgledu na bezpieczenstwo dziecka w 37 tygodniu. Julcia urodzila sie szczesliwie zycze i zeby wszystko przeszlo i u Ciebie jak najlepiej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze sie pochwale, hmmm ze moj malutki 2690 przy urodzeniu brzdac ma dzis 6820 !!! i tylko 16 tygodni!!! maly sliczny tluscioszek i to na samym cycu :) i faldki synetryczne doktorek powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka - sprobuj moczyc stopy i dlonie w lodowatej wodzie, albo nawet wejsc do wanny z lodowata woda - mnie to pomagalo, nawet udawalo mi sie zasnac, jak je porzadnie znieczulilam...Trzymaj sie dzielnie, jeszcze przynajmniej kilka tygodni, powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja33
hej dziewczyny to ja dołanczam do Was od ponad roku mieszkam w Anglii w Birmingham mam juz troje dzieci z pierwszego małzeństwa a teraz staramy się z męzem o nasze wspólne maleństwo,jedną ciąże niestety poroniłam w 7 tyg.ale nie trace nadzieji i wierze że teraz wszystko się ułozy po naszej mysli i zakończy szczęśliwie,napiszcie jakie macie doświadczenia z tutejszą służbą zdrowia,bo ja osobiscie nie mam nic im do zarzucenia ale nasłuchałam się bardzo duzo negatywnych wypowiedzi odnosnie porodów w Anglii,czy ktoraś z Was ma przykre doświadczenia? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam Anastazja moja babcia taka przyszywana miala tak na imie a ja całe dziecinstwo myslalam ze Nasturcja bo Babcia Nastusia :) ale wogóle piekne imie. kurcze czwórka dzieci to niezla brygada :) ale czym wiecej tym weselej :) kurcze mój maz wije nam tam gniazdko a ja tu na niego czekam :) sztefka trzymaj sie mam nadzieje ze nie bedzie Ci tak dokuczac to swedzenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja33
asiulek to czekaj cierpliwie bo się opłaca:) będe tu często zaglądac bo mi się cholernie nudzi idę zaraz po córkę do szkoły Monika ma 7 lat niestety dwie starsze córki nie są ze mną narazie mieszkają w Polsce z ojcem nie chciały tu szkoły kończyc nie sa już malutkie w kwietniu jedna skonczy 17 lat a druga 16 wcale im się nie dziwie ,ze tak zdecydowały,bo przeciez taki wyjazd przewrócilby im cały świat do góry nogami,tylko że ta tęsknota za nimi jest chwilami nie do zniesienia dobrze ze jest internet to chociaz w ten sposób mamy ze sobą codzienny kontakt to zycie czasami tak dziwnie nam się uklada no ale najwazniejsze abysmy umieli sobie w tym wszystkim jakos radzic i z popelnianych blędów wyciągac wnioski dobra idę sie szykowac bo jeszcze się spoznie to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dawno nie pisalam - troche was zaniedbalam...ale musicie mi wybaczyc;) byly swieta,rodzina sciagnela do nas, potem jeszcze szczepienie Oli...i tak dopiero teraz znalazlam czas na napisanie kilku slow. Postaram sie teraz czesciej zagladac...:) A i wszystkiego najlepszego w nowym roku - oby byl lepszy od poprzedniego! Anastazja33 - >Witam nowa forumowiczke - pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anastazjo 🌻 podoba mi sie twoja filozofia zycia! Zycze jak najwiecej powodzenia! Paula 🖐️ Asiulek, jak mala, przyjmuje mleko sojowe? ❤️ 😘😘 dla reszty! narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, witaj Anastazja, zagladam do Was, ale rzadko mam sekunde zeby cokolwiek napisac :) uroki zycia z dwojka maluszkow - cale szczescie ze jest moja mama, bo inaczej rzeczywistosc by nas zjadla. wzglednie zasypala brudna bielizna :p A tak to moge sobie siedziec w fotelu i przekladac mala z jednego cycka na drugi, zgodnie z zyczeniem :D Mam nadzieje ze juz niedlugo uda mi sie to troszke opanowac, bo poki co ideal pt \"karmienie co 3 h\" pozostaje tylko teoria. Za to pozytyw taki, ze jak sie naje w dzien, to w nocy spi :) Przynajmniej ze 4 h na raz, co jest nie do pogardzenia... A teraz mala nie doczekala na kapiel i zasnela, wiec mam chwile oddechu zanim sie obudzi... Uciekam wiec, napawac sie wolnym czasem, choc przez chwile - pozdrawiam was wszytskie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja33
hej dziewczyny,własnie wrociłam od gin.miałam cytologie robioną mam nadzieje że wyniki będa w porządku,siedze sobie teraz sama w domku i sie zanudzam pogoda nie zaciekawa no ale chyba gdzies wyjde jakies zakupy zrobic zajrze tu pózniej trzymajcie się.Szanta gratuluje córeczki,jak będziesz miała chwile czasu to napisz jak Ci się rodziło czy rzeczywiscie jest tak fatalnie jak mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - fatalnie??? Nigdy w zyciu, bylo naprawde swietnie, pisalam o tym chyba jakos powyzej, albo na ciezarnych w WB, jestem zachwycona! Na temat porodu sn sie nie wypowaiadam, ale cc - rewelacja. U nas tez pogoda pod psem, ale zaraz mimo wszystko wychodzimy na spacerek, moze trafimy na zapowiadane sunny spells :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my niestety siedzimy dzis w domu bo tatus przez pomylke zabral nasz klucz... Mala wlasnie zasnela w foteliku - i mam troche czasu dla siebie:) A tu nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja33
felicity mieszkasz całkiem bliziutko mnie :) ja mieszkam w Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja33 -> w Coventry mieszkam od lipca - i tu tez rodzilam w pazdzierniku moja coreczke. Moje doswiadczenia dotyczace porodu sa naprawde bardzo pozytywne (sn) - podobnie tez na temat sluzby zdrowia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja33
felicity to miło słyszec a raczej czytac że było wszystko w porządku i że nie masz żadnych przykrych doświadczeń związanych z tak waznym dniem jak jest poród,ja mysle ze i u mnie w koncu wszystko dobrze się ułoży i ze tez będę mogła podobnie jak Ty powiedziec że nie mam złych doswiadczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka - bardzo mi przykro :( Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze za kilka tygodni juz bedziesz miec swojego synka w ramionach a po cholestazie zostanie tylko niewyrazne wspomnienie. trzymaj sie dzielnie i badz dobrej mysli - niedlugo bedzie po wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pytalam juz na innym topiku ale zapytam i tutaj. Powiedzcie mi, gdzie sie w Anglii robi badania na wykluczenie lub potwierdzenie ciąży? Test testem, ale ja bym chciala krew zbadac, bo to chyba bardziej wiarygodne. Gdzie isc i o co pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka nic sie nie martw, będzie dobrze. Posłuchaj Szanty, synek już niedługo bedzie w twoich ramionach i zapomnisz o tym koszmarze. Ten szkrab wynagrodzi co wszystko a my trzymamy kciuki byś dalej była dzielna:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionka1981
Dziewczyny, czy wiecie gdzie mozna zrobić w Anglii betę hcg? Może są jakies prywatne laboratoria, a może w szpitalu? Robila którąs z Was i wie, gdzie się po to udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×