Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość sara26
Milenko ja dzisiaj nie moge przyjsc.Jak mozesz podzc mi nr gg to napisze ci cos wiecej .A jak nie to jutro o 2godz bede na placu.Caluski dla Bartusia.Mecza go jeszcze zagki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry......... Natka mnie tez zabierz ze soba:):)ladnie prosze :):) Grzeczna bede i posluszna ,a i 1 walizke wiecej bedziesz miala. Mam Nadzieje ,ze Siobhan juz po i tuli malenstwo Gratulacje i buziaczki.......................... No i ja sie wyspalam wlasnie otwarlismy oczeta z Adasiem lepeij sie czlowiek czuje mnie sie taka napka codziennie powinna nalezec:):):Przeciez dziecko jestem jakby nie bylo:):)tylko troche starsze........... MamaE ty juz w pracy??????Czy jeszcze na urlopie ??????Jak poszukiwania zlobka dla malej. Malgorzatka juz pewnie wrocila daj znac jak po podrozy i co u malej???? Sztefcia jak tam z mieszkaniem ?????Cos nowego slychac???? ok spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie U.K
NIE CHCIALO SIE WKLEIC TO SKOPIOWALAM W Angli raka nie ma... A ja mieszkam sobie w Angli i wiecie co na wszystkie badania jezdze do polski bo w angli ginekolog praktycznie nie istnieje. Od wszystkiego jest lekarz rodzinny, niezaleznie czy to migdalki, odbyt, katar czy bol glowy. Moja kolezank ajest w ciazy i miala krwawienie, poszla do lekarza. Oczywiscie trafila do rodzinnego. Ten powiedzial ze to normalne i sprawdzzil czy serce dziecka bije. Wyslal do domu a ona dalej krwai. Hmmm.....oburzona prubowala jeszcze raz wiec powiedzieli jej ze jak bedzie miala bole nie do wytrzymania to NHS sie nia zajmie...hmmmmtylko czy jeszcze bedzie czym. To tylko taka konkluzja, czyli jednak mamy cos lepszeko w Polsce. ~Agata, 08.08.2007 13:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm tam nic nie wchodzi ,zadna z tych stronek :O Nie ma nigdzie idealnie a czy w Polsce masz idealnie? Sa takie przychodnie,szpitale,lekarze i tacy. A w polsce nie ma lekarzy partaczy? Sa ludzie zadowoleni z pobytu tu (tak jak Ja) i tacy ,ktorym sie nie powiodlo.No trudno,jestemy mlodzi jak teraz nie sprobujemy wyjechac to pozniej juz w ogole sie nie pojedzie. cytrusku jade do Polski moze ci cos przywiezc z UK? Flyfly🌻 Pewnie,ze Cie zabiore :) Bierz Adasia,Kropeczke i jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno co do leczenia w UK duzo ludzi jezdzi do Polski sie leczyc i nic w tym dziwnego. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia 76
od 2 minuty jest o tym strajku. Reasumując-w Polsce nie uzyskasz w ogóle pomocy od slużby zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, zgadza sie, ze w niektorych czesciach UK sluzba zdrowia jest gorsza niz gdzie indziej. Jak ta dziewczyna sie obawiala, ze cos jest nie tak i nie byla zadowolona z opini GP mogla zawsze jechac do szpitala na Emergency. Kazda ciezarna kobieta dostaje numer telefonu na oddzial polozniczy i do dyzurnej poloznej 24/7 i jak sie ma jakies pytania czy watpliwosci mozna w kazdej chwili do nich zadzwonic. I tak jak ktos juz napisal sluzba zdrowia na calym swiecie jest lepsza i gorsza... Na innym forum ,do ktorego naleze, wypowida sie wlasnie dziewczyna z PL, ktorej pani ordynator ginekologii podala zastrzyk DepoProvera a teraz wyszlo na jaw, ze dziewczyna byla juz w 2 m-cu ciazy!!! Rozumiecie to?! Glupi babsztyl nawet jej nie zbadala zeby wykluczyc ciaze!!! A teraz \"wielka pani Dr\" od siedmiu bolesci nie ma podobno czasu zeby sie z ta dziewczyna spotkac i powiedziec jej prosto w twarz, ze popelnila blad. I lekarze nie sa w stanie odpowiedziec jakie skutki uboczne ten zastrzyk antykoncepcyjny moze wywolac u dziecka :( A wracajac jeszcze do faktu, ze tutaj \"wszystko\" zalatwia sie przez lekarza rodzinnego... My Polacy jestesmy przyzwyczajeni, ze z kazda pierdola lecimy do lekarza, mamy wykonane 1000 roznych badan, niepotrzebnych przeswietlen, wykupujemy stosy zbednych lekow kosztujacych majatek a i tak na koniec dnia czujemy sie fatalnie. W UK lekarz rodzinny jest wyksztalcony w wielu kierunkach nie tylko w medycynie ogolnej i jesli on nie wie co dolega pacjentowi to go wysyla do specjalisty. Tak samo jest z poloznymi, bo to one prowadza tutaj ciaze a nie ginekolog. Jedynie w przypadkach problemow czy ciazy zagrozonej kobieta jest pod opieka specjalisty. Wiem, bo sama mialam problemy hormonalne i az do zeszlego tygodnia (minal rok od porodu) bylam pod opieka endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przekonacie mnie
sluzba zdrowia w u,k jest do d....y zanajoma miaal raka a lekarz w UK twierdzil ze nic mu nie jest i LECZYL GO TU SZOK PARACETAMOLEM!!!!!!!!!!! tam na wszystko jest paracetamol czy jestes chory masz goraczke czy masz wymioty czy masz problemy z pecherzem at i co cali wyksztalceni wszechstronnie lekarze!!!!!!!!! gdyby nie to ze byl przypadkowo w posce i zrobil badania pewnie byloby po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przekonacie mnie
sory za bledy w odmianie rodzaju zenskiego i meskiego ale mam problemy z polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane powiedzcie mi czy sa tu w UK jakies duze sklepy gdzie mozna kupic pralke ... oprócz argosa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia 76
Nata a czy niemowlę do 2 latek bedzie mógł mieć bagaż 20 kilo? ardzo mnie to interesuje bo mam zamiar nawieść książeczek i zabawek z Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry................. Czy moje dziecie tylko poranny ptaszek????????????😭 No nic normalnie oczy same opadaja.......... Asiulka powiem ci ,ze od razu pros ,zeby zabrali stara pralke bo po co masz zalatwiac potem ........ Kawke stawiam :):):)ciasteczko z waszej strony......:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciasteczka nie moge odchudzam sie :P:P Moglabym sie zlamac i siegnac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pytania o bagaz dla niemowlaka do 2 roku zycia hmmm Ja nie moglam miec bagazu na niego tylko na corke i na siebie. Moj maluch lecial ,,niby,, za darmo i dlatego nie nalezy mu sie bagaz. Slyszalam na forum,ze mozna podobno wykupic dodatkowy bagaz,,ale ile w tym prawdy-niewiem?:( Kazda linia lotnicza ma inny regulamin ,inne przepisy wiec najlepeij poczytaj info a najlepiej mozesz zawsze zadzwonic do danej lini lotniczej.bedziesz miala 100% pewnosci. ja jestem nie przytomna po nocce :(mlodemu wychodzi kilka zabkow na raz i cyrk mialam cala noc.Ciekawe jaki dzien mnie czeka?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne,ze strony nie chca wejsc :( na interii na pierwszej stronie jest jak swiat widzi Polske. Swiat odpowiada; PAPIEZ,WALESA I TELETUBISIE masakra normalnie :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🌻 Ja tez bym jeszcze w lozku chetnie zostala ale juz w pracy :( FlyFly, skonczyla mi sie frajda i od poniedzialku zasuwam. Mysz ma troche goraczki, reakcja po tej potrojnej szczepionce i jest taka spokojniutka, ale i tak z Ewa szaleje. Hmmm, kawka, jest jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku wlasnie kawka ,zastanawialam sie czego mi brak ;) Ide sobie kawusie zrobic moze zaczne normalnie funkcjonowac. Ciekawe jak Siohban🌻 G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E pewnie juz po porodzie jest i tuli malenstwo. Flyfly🌻 Jak Adas po tym szczepieniu MMR?Nas czeka za miesiac pewnie.Czekam na wezwanie. Przeslij mi wasze fotencje,ja juz zapomnialam jak wygladacie z Adasiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jedziemy na te szczepienie :(:( Goraczka mowisz jesuuuusssss 😭 kawka jeste jeszcze nawet duzo kawki dla wszystkich.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my dzisiaj na 4 z Alexem jedziemy na MMR i Pneumokoki booster zobaczymy jak to bedzie. W ulotce informacyjnej pisze ze: - 6 do 10 po podaniu szczepionki u 1 na 10 dzieci moze wystapic goraczka i moga dostac wysypki podobnej do rozyczki - okolo 1 na 1000 dzieci moze dostac drgawek (konwulsji) goraczkowych. Jednak dzieci niezaszczepione przeciwko rozyczce sa 5-cio krotnie bardziej narazone na konwulsje wywolane przez rozyczke niz te zaszczepione - zadko, okolo 3 tygodni po podaniu szczepionki dziecko moze dostac objawow podobnych do swinki czyli goraczka i opuchniete wezly chlonne. Jest to spowodowane rozpoczeciem dzialania drugiej czesci szczepionki - bardzo zadko, okolo 6 tyg po podaniu szczepionki u dziecka moze wystapic siniakopodobna wysypka. Nie jest to nic groznego, ale nalezy wtedy udac sie z dzieckiem do lekarza na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia miala to szczepienie.Pamietam,ze placila za nia prawie 100zl,bo wtedy byla platna,ale nic jej nie bylo. Teraz jest za darmo w Polsce i tu w UK tez i mam nadzieje,ze nic Lukiemu nie bedzie.Jejku przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro 26 przepraszam ale ja moge dzis przyjsc troszke pozniej pomiedzy 14 a 14. 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×