Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

No kobitki u nas MMR dzisiaj nie bylo :):):) Adas ma problemy z odychaniem przy jakis wirusach dzisiaj dostal dodatkowe szczepienie na drogi oddechowe i takie tam lekarz zadecydowal ,ze trzeba go wspomoc.... We wrzesniu MMR i pneumokoki ...... Z jednej strony to ja sie ciesze bo nie jestem za szczepieniem MMR ,ale nie ma wyboru trzeba szczepic...... No teraz to ja juz zaczynam odliczac dni do urlopu kochane......bede sie byczyc 3 tygodnie ,a co mi tam dziadek czeka z utesknieniem oczywiscie nie na mnie tylko wnusia:):):) oJJJJJJ lece dalej maly spi ja na kawke z mama w ogrodku ,moge troche odpoczywac w tym tygodniu..od przyszlego zaczynaja sie urlopy w pelni u mnie znowu zapierniczanie bedzie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly pneumokoki?Mi powiedziala ta kobieta z przychodni co przyszla do mnie na wywiad,ze na pneumokoki nie zaszczepia,bo do roczku najwieksze zagrozenie.:O ech tam zobaczymy ,bo kazdy inaczej,kazda przychodnia.Mowila ,ze MMR i pozniej cos jeszcze ale co nie paietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskaa
nata poczytałam cie kilka stron wstecz ..........o matko!!!!!!! jestes załosna jak mało kto kup sobie w Polsce szafe jak tam bedziesz moze byc nawet z kartonu bo ten gwozdz w drzwiach wyglada załosnie niczym ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przezylismy :) uff raz sie tylko placzem zaciagnal i to wszystko moj dzielny maly duzy chlopiec ;) Fly... na MMR wcale nie musisz szczepic dziecka jesli nie chcesz. Zreszta to sie tyczy wszystkich szczepionek. To jest tylko wysoko zalecane ale decyzja nalezy do ciebie jak powiesz, ze nie wyrazasz zgody to ci nic nie zrobia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cytruska Kupie kupie,zebys wiedziala,ze kupie tylko niech Polska da i jeszcze jakas kase :P bo jestem biedna wiesz i nie stac mnie.W Uk jest tak biednie,ze glowa mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie,ze tylko ty piszesz.Jejku jak ja lubie byc w centrum. Jak tylko widze,ze ktos pisze ,,nata,, to juz mnie nosi :P Pisz wiecej bo ciagle mi malo. Uwielbiam wasze prostackie wypowiedzi.Splywa to po mnie :P:P:P:P:P Dalej,dalej............. pomaranczko wymysl cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Boze
Wezcie sie pomaranczki odczepcie,bo to juz staje sie nudne. Ciagle jak nie na jedna to na druga wsiadacie. A Ty nata nie prowokuj,nie sluchaj tych trolli.Zlewaj,ale nie pisz nic do nich.Powiem szczerze,ze ciaglymi nagonkami na Twoja osobe polubila Cie ;) zdjecia dzieciaczkow sliczniutkie. Wygladasz na mila osobke. cicha obserwatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie mecze z zabkami :( Juz sie czaczelo,ciekawe kiedy sie skonczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia 76
Nata ja bede leciala wizzair,i kolezanka mi mówiła,ze z powrotem bede mogla zabrac dla niemowlaka 20kilo.nie wiem ile w tym prawdy.Musze zadzwonic tam i sie dowiedziec. Tak prawde powiedziawszy, nie rozumiem tego czepiania sie pomaranczek. Wszystkie jestescie fajne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwon i sie dowiedz bedziesz spokojniejsza,bo wiesz ile osob tyle odpowiedzi. zegnam sie juz z wami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor......... Ja wiem ,ze moge odmowic szczepienia,ale jest jedna sprawa my jak ladowalismy w szpitalu zawsze mamy pytanie czy Adas ma pelne szczepienia jest to wazne.... Bedziemy szczepic tylko pozniej i tyle....... Natka Adas ma problemy z odychaniem jezeli lapie go cos wirusowego wtedy mamy okolo 80 oddechow na minute i glosny poswist musielismy jechac juz 3 razy na pogotowie tam dostaje tlen i lekarstwa w jednym. Mial tak zwany szczesliwy poswist jak byl zdrowy .Teraz juz najprowdopodobniej z niego wyrosl bo osluchowo wszystko jest ok mamy lekarstwa w domu i wentylator jak co narazie odbywa sie bez niego na codzien czasami jak slyszymy charakterystyczny odglos dostaje dawke i mija. Zachowuje sie jak dziecko asmatyczne ,mamy nadzieje ,ze przejdzie i bedziemy mogli zapomniec . Lece do mezusia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata wyslalam Ci wlasnie maila odnosnie warkoczykow. Sorki ze tak pozno,ale sama rozumiesz co to znaczy jak dziecku rosna zabki. Sztefka Bartkowi jeszcze nie wyszedł ani jeden. Widze jednak ze ma bardzo zaczerwienione dziaselka, ma czeste ataki krzyku,jest marudny,masuje sobie dziaselka jezykiem i pakuje wszystko co mozliwe do buzi :( Czego uzywasz? Ja kupilam zel Dentinox.I wydaje mi sie ze jak posmaruje to troszke dziala bo Bart sie uspokaja na chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia 76
sztefka ale jestes sliczna.modelką powinnaś zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamaks
Hej , mam na imie Asia i mam 23 latka. W chwili obecnej jestem w 14 tygodniu ciazy , a poza tym mam juz dwojke wspanialych maluchow synka 3lata i 8 miesiecy i coreczke 2lata i 5miesiecy.w Londynie jestem od roku i 2 miesiecy , nie pracuje , za to robi to moj partner.Od 9 miesiecy jestem bez dokumentow bo mi je ukradli, polski konsulat nie spieszy sie z pomoca w ich uzyskaniu, za to wczoraj poszlam do walk-in-center (przyszpitalna przychodnia) i powiedzialam w jakiej jestem sytuacji i chcialabym sprawdzic czy wszystko jest ok.Bylam bardzo zdziwiona ich reakcja, oczywiscie byla pozytywna.Zrobili mi komplet badan(mocz, krew scan) i jeszcze zapisza mnie do lekarza GP i dadza polozna(bez dokumentow) jak to okreslili na tym etapie ciazy nie moge byc bez opieki.Jestem bardzo zadowolona, wszyscy byli bardzo mili. mieszkam we wschodnim londynie, blisko bethnal green na stepney :) Zycze wszystkim takich milych doswiadczen:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki Ja tez bede wasza sasiadka, bede mieszkac na Stratford 2 min od stacji. Bedac nie dawno w londynie obeszlam parki i place zabaw bedzie gdzie chodzic a dzielnica ok. Sztefka jak twoje samopoczucie? Caly czas trzymalysmy kciuki a moze byc tylko lepiej innej opcji nie uznajemy! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamaks
Na razie czekam na polozna, ale najprawdopodbniej bedzie to royal london hospital, jest najblizej mnie i ma bardzo mily personel, ktory juz zdazylam poznac.do szpiyala mam doslownie 10 minut , nie bede szukac dalej i ma opcje rodzenia w wodzie o czym marze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperado
zle wkleilas bo nie ma gdzie kliknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalena
DO NATY JESTEM Z TOBA JA UWAZAM ZE ZEBRAKAMI BYLISMY CO NIEKTORZY W POLSCE CHODZAC DO BANKU DAJA CZY NIE DAJA KREDYT BO TRZEBA KUPIC KSIAZKI DO SZKOLY I UBRANIA NA ZIME DL DZIECI TAK ZE DZIEWCZYNO ZYJ SZCZESLIWIE I NIE PRZEJMUJ SIE TYM CO INNI MOWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalena
urodzilam w Polsce trojke dzieci czyli nie trudno sie domyslic ze mam troche lat jedno z nich jest juz pelnoletnie zyje swoim zyciem na to miejsce urodzilo mi sie kolejne dzieciatko i powiem tylko ze chociaz nie planowane to na szczescie w Anglii bo w Polsce uznalabym to za porazke i tylko te dziewczyny ktore nie korzystaly ze sluzby zdrowia w Polsce albo nie rodzily tam moga narzekac nie raz sie zastanawialam czy moje dziecko w takiej sytuacji jeszcze by zylo a troche sie po tych lekarzach nachodzilam tak ze ja mam lepiej a jak ktos ma gorzej to poprostu niech jedzie z powrotem ja wole od czasu do czasu potesknic niz codziennie sie martwic co wlozyc do garnka moje dzieci tez nie narzekaja wrecz przeciwnie bo w koncu nie musza chodzic w ciuchach z lumpeksow i w koncu maja chociazby internet na ktory nie bylo mnie stac w Polsce bo to dodatkowe koszty zreszta czy ktos komu bylo dobrze w Polsce tu przyjechal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Ale pusto tu i smutno . Czyzby wszystkie pochloniete sprzataniem sobotnim? Kalenko jestes bardzo dzielna musisz wierzyc ze bedzie z twoja mala ok. Moze wieczorkiem sie rozkreci. Buziaki wracam do sprzatania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalena badz dzielna trzymaj sie 🌻 mam nadzieje ze wszytko bedzie ok ... mam do Was prośbe moglybyscie kliknac mi na jedna stronke ... gram sobie w takie gry internetowe i codziennie jak sie kliknie u mnie rosnie takie drzewko wiec prosze Was bardzo http://marcint.act4trees.com/ z gory dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozecie klikajcie codziennie bede wdzieczna jak cos wygram podziele sie z wami ta wiadomościa dzieki moje drzewko rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej babeczki przeciez pomaranczki nie moga nas pokonac!!! Co slychac w niedzielne popoludnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !!!! Dzis niedziela jest bardzoooooooo spiaca i leniwa. Chyba zbyt niskie cisnieie jest.Lukaszek spi od ponad 2 h i reszta mojej rodziny (ja,maz i coeka) rowniez zrobilismy sobie drzemke. Chyba sobie kawe strzele. Meil doszedl,dziekuje za informacje.🌻 Nie bukowalismy jeszcze biletow,bo mamy problem. Bysmy musieli jechac autobusem na lotnisko i wyjazd o 2 w nocy 😡Jest jedno polaczenie pozniej troche ,ale dojechalibysmy na styk. Znajomi by nas dowiezli do londynu,ale niestety to czwartek i wszyscy pracuja.Zobaczymy najwyzej bilety zabukujemy i dopiero pozniej bedziemy myslec co dalej. To jeszcze 2 miesiace,wiec moze cos sie zmieni. Ide na ta kawe,bo zaraz zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia 76
sztefka oczywiscie,ze nie zartowalam. A wracajac do tematu biedy,jacy Polacy sa biedni. Zajadają sie labedziami wLuton-millena,sara przyznawac sie -oczywiscie zart. Nata Ty sie nie przejmuj jakas pomaranczka. Cos sie za bardzo na Ciebie uparla.Po prostu ja olewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×