Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Gość pokręcona
hej dziewczęta słyszałam ze stałe prostowanie bardzo niszczy włosy do tego nie starcza na długo i zdarza sie ze zaraz po pierwszym umyciu włosy albo się puszą albo skręcają. a ze ja mam mocno kręcone włosy, do tego bardzo przesuszone nie wiem co mam robić. nienawidze swoich włosów i najchetniej juz zawsze chodzilabym na stałe prostowanie jednak nie wiem jaki będzie efekt. proszę o rady!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaak
Najlepsze jest trwałe prostowanie Farouka (CHI) bo jest trwałe - po kilku miesiącach doprostowuje się tylko odrosty i w żaden sposób nie niszczy włosów, a wręcz przeciwnie!!! Kosztuje ok 300-600zł usługa trwa kilka godzin, ale efekty są rewelacyjne, sprawdźcie same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka8888
Ja także prostowałam włosy na stałe. Zapłaciłam 300zł za włosy średniej długości. Musze przyznać że początkowo byłam zachwycona. Wystarczyło, że je wysuszyłam a one były całkowicie proste. Nie skręcały się już pod wpływem wilgoci. Jednak to co dobre szybko się skończyło. Po około 2 miesiącach a może nie włosy u nasady zaczeły się falować, a później to już prawie na całej ich długości. Dziś żałuje że wywaliłam na to tyle kasy. Nie polecam tego. Lepiej przeznaczyć pieniądze na pożądną prostownice. Ja musiałam dodatkowo w nią zainwestować bo bez niej włosy wyglądały okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka8888
...dodam jeszcze że włosy prostowane miałam "metodą Godwell'a " którą tak wcześniej zachwalałyście i mimo to okazała sie nietrwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki czytając cały temat zastanawia mnie jedno... Ja włosy mam okropne, po umyciu okropnie się puszą... nawet nie kręcą a puszą że wygladam jak pudel. Gdy pada wystarczy kilka kropel wody aby z wyprostowanych mieć szope. Więc gdy prostujesz na stałe bardzo zastanawia mnie czy jakimś \"cudem\" po umyciu głowy miałabym odrazu proste, dziwne to jest, co takiego daja te zabiegi że to coś jest na włosach napet podczas i po umyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _olivia_
Miałam robione prostowanie włosów na stałe przez fryzjera z Wrocławia kosmetykami firmy Golldwell. Bardzo jestem zadowolone z efektu. Moje włosy wcześniej były bardzo kręcone i niestety miały słabość do puszenia się. Teraz są proste i mogłam sobie wkońcu pozwolić na upragnioną grzywkę. Narazie nie robiłam odrostów chociaż minęło już prawie 11 m-cy, odrosty oczywiście sie pojawiły, po prostu prostuje je profesjonalna prostownicą po każdym myciu i fryzurka się świetnie utrzymuje. Szczerze to stan moich włosów jest b.dobry, potwierdziła to nawet frycjerka (nie ta ktora mi prostowała). Polecam każdemu taką metodę bo jak dla mnie okazała się rewelacyjna, oczywiście zabieg bede powtarzać. Koszt to ponad 1000 zł na długich włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moedctra
a czemu wy chcecie prostować na stałe? ja uwielbiam to że mam wybór - jednego dnia nie robię z nimi nic i mam wspaniałe loki, a nastepnego prostownicą i mam idealnie proste i "lejące" włosy. Nie umiałabym się zdecydować na jedną fryzurę. Nie rozumiem was. Poza tym faceci kochaja loki, mimo że teraz nastała moda na proste wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzuchnaaa
Tak czytam tu co piszecie. Niektórzy mówią ze absolutnie nie, a niektórzy polecają. Ja mam straszne włosy. Mam średniej długości tyle ze: Z PRZODU I PO BOKACH MA NA MAXA KRĘCONE ( JAK BARANEK) A Z tyłu TYLKO LEKKO POFALOWANE. No tragedia jak nic. I czuje po prostu potrzebę wyprostowania ich na stałe, nawet jeśli za pół roku miałabym wyłysieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robiłam
aha, zapomniałam dodać, że włosy nie moga być rozjasniane - to jedyne przeciwskazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freya86
do LITZI gdzie w niemczech robilas te wloski ??i jaki byl efekt obecnie jesteem w niemczech i zastanawialam sie nad prostowaniem ale podobno niszczcy wlosyraz juz mialam przedluzane i po tym zabiegu hmmm to juz nie wspomne....mam lekko krecone wloski ale prawie co dziennie prostuje prostownica ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee
hej dziewczyny :P ja mam grube loki i i nawet dobrze sie z nimi czuje lecz uwielbiam siebie w grzywce :P a nie znudzilo mi sie juz prostowanie co godzine :/ tak wiec mam pytanie ile kosztowaloby wyprostowanie tylko i wylacznie grzywki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Zarychta
Drogie Panie witam serdecznie, cokolwiek piszecie na temat prostowania,hmm... Jestem fryzjerem z salonu partnerskiego Farouk Systems, więcej na temat prostowania na stronie www.carolinesalon.pl, a krótko, cena 350-450 pln, na każdy rodzaj włosów, utrzymuje sie na włosach do odrośnięcie, idealnie prostuje i wygładza włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bublo
czesc dziewczeta! mialam robie prostowanie wlosow na stale tydzien temu w salonie infinity we wroclawiu i jestem w absolutnym szoku!!wlosy sa gladkie jak jedwab(a byly wczesniej lekko wysyszone na konczach) i idealnie proste, zabieg dlugi bo ok 6 godzin, a mam wlosy polsrednie, ale gorąco polecam i sam zabieg i KRZYSIA fryzjera, koszt od 700 zl w gore w zaleznosci od dlugosci wlosow ,ale naprawde sie oplaca, tyle czasu teraz zaoszczedzilam, nie mowiac o tym,ze nigdy prostownica nie bylam w stanie tak dokladnie ich wyprostowac, naprawde warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveromancee
to bardziej sie opłaca prostowac włosy czy zrobic te trwałe prostowanie? chodzi mi tu o niszczenie włosów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteek
hej :) ja pisze w sprawie tego salonu eden i mam prośbe żeby podano mi jakies namiary na niego ulice, telefon cokolwiek ........ ponieważ zdecydowałam się na prostowanie Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska 18
mam pytanko.... czytam tu i czytam te wszystkie wypowiedzi i sama juz nie wiem... jedni polecaja .. inni odradzaja... Mam naturalne b.krecone wlosy od urodzenia! jestem naturalna blondynka ale odkad pociemnialy mi wlosy rozjasniam je. Czy to prawda ze jest to jedno z przeciwskazan? Moglby mi ktos podac adresy salonow w ktorych moglabym zrobic ten zabieg za okolo 100-150 zl? Tylko chcialabym zeby efekt byl znaczacy bo dostaje szalu ze swoimi wlosami!!! Jestem zdesperowana codzinnym od 1,5 roku prostowaniem wlosow!! Jestem z warszawy , ale najlepiej gdybyscie podali mi adresy salonow na e-mail. Jeszcze lepiej gdyby byly to salony w okolicy: centrum warszawy, woli, bemowa, bielan!!! Blagam jestem zdesperowana! Prosze o jak najszybsza odpowiedz i rady czy warto czy nie warto robic tego zabiegu?! PROOOOSZZZZEEEE!!! justa_bemowo@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka6125
Witam. A ma koś może namiary na slaon fryzjerski w którym mogłabym rozprostować włosy chemicznie w Kartuzach lub Gdańsku?? Proszę podajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu-miu1
mozecie napisac gdzie zrobiliscie ten zabieg? Bo szukam salon krakowie........chce proste wlosy miec THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nes_cafe
Czy prostowal ktos z Was wlosy na stale w salonie w Tarnowie?? Jaki byl efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaa
do _olivia_ a orientujesz się, ile ten zabieg kosztuje na włosach krótkich (do ok brody) i mogłabyś podać jakiś namiar na tego fryzjera we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka17lat
elooo dziewczyny to ja juz nic nie wiem;/bylam juz prawie zdecydowana a po przeczytaniu tego poprostu zalamka;/i nie wiem teraz co mam zrobic;/ja nie chce wyprostowac na stale tylko poprostu na jakis czas to chyba nazywa sie "wygladzenie"...ale skoro mowicie ze tak niszczy wloski...to chyba sobie odpuszcze.....bo naprawde mam ladne swoje naturalne krecone wloski...chcialam poprostu zmiany na jakis czas:)tak kolo 3 miechow:)no chyba ze mi sie spodoba no to moze wtedy juz na stale...dziewczyny te ktore jestescie zadowolone z tego wygladzenia....to napiszcie.....jesli mozecie to podajcie jakies adresy takich salonow w krakowie...bylabym wdzieczna;)tylko tak blizej centrum miasta nie gdzies na obrzezach...dzieki papappa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkiFunki
Kobitki takie prostowanie na 2 miechy to tylko rozlużnienie skrętu włów i bardzo niszczy włosy;( nie polecam. Jeżeli chcecie n stałe wyprostować włosy to musicie zrobić sobie chemiczne prostowanie włosków systemem kosmetyków Golldwel albo Farouk. Osobiście bardziej polecam farouk Systems. taka trwała macie na główce dopóki nie zetniecie włosków;PP czyli na stałe i doprostowuje sie tylko dorosty co pół roczku mniej więcej to zalezy od tego jak komu sie włoski od nasady kręcą;)) a i nie powinno sie protować włosów mocno zniszczonych i mocno rozjaśnianych.. Co tu jeszcze wam wyjaśnic... aa juz wiem!! Najważniejsze;P takie cuś troszeczke kosztuje, to zalezy w jakim miescie i jakim salonie. Cena wacha sie od 300 do nawet 1000zł w takich miastach większych jak Poznań Warszawa itd. No ale naprawde warto zwłaszcza na włoskach nie farbowanych "naturalny kolor" efekt idealnie proste włoski, gładziutkie i lśniąze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna.xd
Eh ..ale wy gadacie głupoty .. teksty w stylu : "nie polecam" nie są wskazane ..! dziewczyny .! To wszystko zalezy od Tego jakie macie włosy.! to że Tobie sie nie powiodło to nie znaczy że kto inny bedzie miał to samo .! widocznie macie takie włosy że sie potem niszcza i macie siano na głowie .! wiec dziewczyny nie słuchajcie tutaj niektorych osob ! po prostu idzcie do fryzjera i spytajcie .! ;] pozdrawiam ;] lekko falowana. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaGuTsOnA
Stałe prostowanie kosztuje od 70 do 100 zł - w zależnośći od długości włosów :] Sama też bym chciała mieć stałe prostowanie zrobione ;)) Bo ja ciągle używam prostownicy i niszczę tym bardziej swoje włosy niż prostowaniem u fryzjera ;( Stałe prostowanie utrzymuje się do 7 miesięcy (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiak
Gdzie można sobie wyprostować?? Może jakieś sprawdzone adresy w Wawie, please....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalteya_19
Hej misia_19, słuchaj bez problemu będziesz mogła wyprostować sobie tylko grzywkę..sama się nad tym zastanawiałam ale jednak będę prostować całość;) myślę ze zapłacisz naprawdę niewiele ale to zależy w jakim salonie...tak do 50zł. powinno się zmieścić:) A właściwie jeżeli chodzi Ci tylko o wakacje to zawsze możesz grzywkę złapać sobie opaską i nie będzie widać że się kręci=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxewciaxxx2
A myślicie ze będą chciali prostować samą grzywke?? A moze niech ktoras napisze jak wyglada taki zabieg prostowania wlosow?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuzzy-wuzzy
witam... pewnie będę jedynym facetem na tym forum :P no ale strasznie mnie denerwują moje loczki. Chciałbym wyprostować włosy, a naczytałem się troszkę i chemiczne prostowanie odpada, a prostownica ponoć niszczy włosy. Najbardziej interesowały by mnie kosmetyki typu szampony, żele, odżywki no ale nie mogę nic znaleźć. Dodam jeszcze tylko że włosów nie mam zbyt długich. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×