Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Aniu, dzięki za przesłanie fotek Brydzi :) Brydzia super wygladasz na tych fotkach. Najbardziej podoba mi sie to z książką w ręku. No i kochana mie martw sie tą zjedzona kolacją, bo wygladasz szczuplutko i zgrabnie :) Ehhh.... mnie do tego daleko :P Dziewczyny, muszę Wam sie pochwalić, że wczoraj moja ortodontka wreszcie zdjęła mi aparat!!! :) Muszę sobie strzelić jakąs fotkę ( z szerokim usmiechem :P) zebyście zobaczyły jak wygladam w nowej wersji :P Będzie ku temu okazja, bo w sobotę wyjeżdząm z moim Z. na wielką galę, jako nagrodę za wyniki w mojej nowej pracy. Gosciem specjalnym ma być Edyta Gepert :) To a\'propo ew. zmiany pracy Brydzi. Zobaczysz, będzie dobrze! Znając Ciebie znów zawojujesz świat :) a my znów będziemy mogły przeczytać jak spełniasz sie w nowej pracy :) Bardzo dobrze, ze stosujesz folozofię Pollyanny i znajdujesz plusy. A swoja drogą umiejętność dostosowywania sie do nowej sytuacji to cecha ludzi inteligentnych :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam, dostałam :) Czekam teraz na reszte aktualnych fotek :) Ania, włoż skarpetki i pochodź w nowych butach po mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko a może Ty mogłabyś mi spróbować przesłać te fotki Brydzi skoro od Ani X mi nie dochodzą????:(:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny! Ja na momencik, bo chce sobie poczytac w fotelu:) Popisalam na nk, powisialam na telefonie, wiec czas odsapnac. Dziekuje za mile slowa! Czekam na Wasze zdjecia:) Aniu, ciesze sie, ze kupilas te buty!:) Malinko, gratuluje zdjecia aparatu! To wielka chwila! Rob duzo zdjec i sie usmiechaj na wszystkich:) Masz czym sie chwalic:) Jarzyneczko, nie wiem, czy nas czytasz, ale Kochana spoznione zyczenia z okazji wczorajszych urodzin!! 100 lat! Zdrowka i szczescia dla Ciebie i Twojej wspanialej rodzinki! Bardzo jestem ciekawa, co u Ciebie! Moze kiedys dasz rade tu do nas napisac. Mam nadzieje, ze wszystko u Was ok! Calusy urodzinowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaX nie poobrażały tylko gdzieś się mijają:P :Dhiiihi a może byś tak zdjątko pyknęła tym bucikom???;) ja na NK ost.także wczoraj wstawiam fotki:P i dziś jak się nie odmieni,spotykam się na mieście podczas spacerku z niuniem z dawno nie widzianą psiapsiółką szkolną z ktorą nie siedziałam w ławce aby w podstawówce a tak po kolei potem w szkole fryzjerskiej razem,w liceum też razem :P a że zajmuję się z mężem fotografią ponoć w fachu to zaproponowała że bierze aparacik i robi nam zdjątka w plenerze:P:D a mojgo bąbelka też na żywca jeszcze nie widziała aby na zdjęciach z NK choć ciągle na sesyjkę nas zapraszała od początku;) hihi ciekawe co z tego wyjdzie:Pmam nadzieję,też że do spotkanka wczoraj umówionego dojdzie bo troszkę dzik się z niej zrobił i lekki odmieniec odkąd wyszła za mąż(on i jego rodzina nie wierzący no i chłopak trochę ma zjarany łeb dosłownie-mowa o trawce) a do tego kupili dom za miastem,na odludziu i już całkiem przez to wszelkie spotkania graniczą z cudem:O niby napisała że doczekać się dzisiejszego spotkania nie może jak i ja no ale zobaczę czy co nie wywinie tfu tfu ja w każdym razie na spacerek parogodzinny jak zwykle mykam a aparat to również mój teraz nieodłączny atrybut:P:D:D:D:D zresztą fotografia i obróbki zdjęć stały się moim wielkim hobby odkąd aparacik konkretny kupiliśmy specjalnie przed narodzinami naszego Kubcia;) co zresztą kto ma mnie w znajomych na NK to widzi tego hopla:P:D miłego dzionka dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, zaraz wysyłam Ci fotki. Mam nadzieje, że dojdą. A ja zmykam szykować ciuchy na jutrzejszy wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzyneczko, spóźnione żeczenia urodzinowe! Sto lat, sto lat, sto lat!!!! w zdrowiu i szczęśliwości :) Duniu, fotki przesłałam, doszły? Aniu, fakt, spory wydatek, ale na szczęście robiłam to wszystko w Czechach, wiec mimo, ze miałam porcelanę, która jest sporo droższa od tradycyjnego aparatu, to i tak wypadło sporo taniej niz w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail dostałam czemu mi nie dochodzą maile od motylka:) poziomka słodka motylek to Ty?????:P:Obo jaa już zdurniałam???!!!!:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, ale namieszania narobilam tymi zdjeciami:) A wlasnie dodalam na nk zdjecia z sesji 2dniowej, ktora robilysmy z moja Ania do jej portfolio-ona jest makijazystka. Te, ktore maja mnie na nk niech zajrza-efekt jest niezly:) Bawilysmy sie przy tym wspaniale:) 2 kolejne makijaze robimy za niecaly miesiac-Ania znow bierze caly dzien wolnego i od rana siadamy i malujemy:) Ona sie na mnie uczyla od lat, a teraz porobila kursy i zaczyna sie tym zajmowac zawodowo. Cale zycie mnie maluje na wszystkie imprezy, wyjscia, sluby, wesela:) Mam z nia dobrze:) Jak Wasz weekend? Moj sredni, bo b. malo czasu mielismy razem, bo Michal pracowal do 17, a jak juz byl w domu, to ja jakas marudna bylam, rozbita. A teraz pojechal. Dobrze, ze za tydzien znow przyjedzie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, rezultat przeszedł najśmielsze oczekiwania! Matko, jak makijaż może zmienić człowieka! To jest niesamowite. Na tych fotkach wygladasz od anielicy, po wampa przez awangardowego zbuntowanego podlotka :) :P Zdolna ta Twoja Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, zdobię zdjęcie butków. Najlepiej wyglądają na nodze:-) Nie zaglądałam ostatnio, bo potomstwo mi zachorowało. Mam fajny cytat z książki. Rozmowa kwalifikacyjna: \"-Jakie ma pani wymagania finansowe? -Nieograniczone :-) Ale jak się nie da zarobić co miesiąc na mały samochodzik, to mogę obniżyć loty. - Mały rowerek? - Duży rower... z aluminiową ramą, hamulcami tarczowymi i amortyzatorami ekstra\" :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko! Bardzo podoba mi się ta rozmowa :P :) Ehhh... Wszystkim Mamom, Mamusiom, Maminkom wszystkiego naj, naj naj z okzji ich święta :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako mamusia jeszcze nawet całkiem świeża ;) :P dziękuję za życzonka i sama życzę oczywiście rzecz jasna wszystkim tu naszym mamusiom wszystkiego najnajnajnajnajlepszego;) 🌼 pociechy z dzieciaczków tych malutkich i tych całkiem dużych;) tak apropo czy jak to się piszę bo kurdę nie wiem:P budyńku nasz jak się sprawy mają?????odezwij się bo Ty już na wylocie a ja ciekawa zawsze z nadzieją zaglądam,że coś napiszesz a tu nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki egzaminu po 6tej klasie-fatalne. Moje dziecko zaliczyło na 85 %, a podobno to już bardzo wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwołałam się od oceny z zachowania. Podejrzewam,że moje dziecko nie jest wzorowe, bo ma odmienne poglądy nt homoseksualizmu niż pani. Poza tym ma i wz frekwencję i wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach (AniaX pewnie czyta w lokalnej gazecie ;)) i działa we wszystkim co możliwe w szkole. A zachowanie bardzo dobre. Poza tym kocura nadal nie ma i już padam na nos. Byle do wakacji. Planujemy Bułgarię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, weszlam po raz pierwszy od chyba 2 tygodni, jakos duzo sie dzialo, a malo mnie w domu bylo, ciagle gdzies ganiam i nie mam czasu dla siebie. Daje Wam znac, ze zyje, ze myslami jestem czesto z Wami i ze mocno Was sciskam! Odezwe sie niedlugo, tzn. postaram sie, bo w nast. czwartek lece do Gdanska na 4 dni. Sciskam mocno Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! Ja też zalatana. Nowa praca + stara praca, a do tego szkolenie za szkoleniem. Zupełnie nie mam czasu dla siebie. Zagladam do naszej kuchni, żeby chociaż przeczytać co u Was. A swoja drogą, idziecie na wybory? Jeśli tak, no kogo głosujecie? Ja jak zwykle idę. Głosuję na PO, a dokładnie na Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kochane! Przepraszam, ze nie pisze ostatnio tak czesto jak bym chciala, ale u nas ciagle duzo sie dzieje. Michal od miesiaca mieszka i pracuje w Ashford, w hrabstwie Kent, to Wam chyba pisalam:) Dostal tam dobra prace w swoim zawodzie-czyli uczy ludzi, jak naprawiac telefony komorkowe. Ja zostalam w Norwich i na razie chce tu zostac. We wrzesniu mam zaczac moje NVQ2 w opiece (takie \'studia\', moze raczej kilkumiesieczny trening), czekalam na to rok. Poza tym kocham moja prace i na razie nie chce odchodzic. Dlatego wczoraj siedzialam 3 godziny na necie i szukalam pokoju z lazienka w domach dzielonych z innymi ludzmi. Niewiele znalazlam, ale musze cos znalezc. Zajme sie tym na ostro po powrocie z Gdanska (lece w czwartek rano. Przedluzylam pobyt o kilka dni, bo chce do gina skoczyc, ale cicho sza, bo rodzice w ogole nie wiedza, ze przylatuje, a moje 2 przyjaciolki mysla, ze tylko do poniedzialku zostaje:) A to bedzie niespodzianka, jak im powiem, ze lece w piatek rano!). Nasze sliczne mieszkanko w Norwich, ktore tak kochamy, bo jest w parku nad rzeka i jest wspaniale, jest za drogie na to, zebym sama tu mieszkala. Michal wynajmuje pokoik w Ashford, a ja musze znalezc jakis tu w Norwich, skoro sie upieram, zeby jeszcze zostac. Ashford jest oddalone 3 godziny drogi autem od Norwich, wiec widze sie z Michalem w weekendy. A tez nie cale, bo Michal ma tu w Norwich dodatkowa fuche i najczesciej pracuje i sob. i niedziele. Wykonczy mi sie:( Szczegolnie, ze jest ostro przeziebiony. Wlasnie poszedl przed chwila do pracy. Wroci po 16, a rusza do Ashford o 20. Smutne, ale co zrobic. Wczoraj pakowalismy czesc rzeczy, ktore chcemy przetransportowac do Polski, bo mamy tyle bambetli tutaj, ze sie w zyciu nie pomiescimy w dwoch malych pokoikach. Dobre sa takie porzadki, lubie wyrzucac smieci-to oczyszcza. To samo robie na Alei, czyli w gdanskim mieszkaniu za kazdym razem, gdy przylatuje, bo tego sie tyle gromadzi i wszystko wydaje sie potrzebne, a nie jest. No, to tyle o nas. Dzis lece z kolezanka kupic prezent na \'baby shower\' dla naszej kumpeli w zaawansowanej ciazy. Potem dalej pakowanie rzeczy do wywozki, gotowanie zarcia Michalowi na kilka dni i tyle. Wieczorem widze sie jak zwykle z moja najlepsza kolezanka z pracy. Czekaja mnie 3 dni w pracy i do domu, do domu, DO DOMU:) Piszcie, co tam u Was, Kochane? Dunia, jak sie Kubus miewa? Trzymam kciuki za frekwencje wyborcza:) Malinko, jakbym byla w Gdansku, to tez na Buzka bym glos oddala:) Buziaki dla Was wszystkich. Ciekawe, jak tam Waniliowa. Czy juz sie podzielila, czy nadal 2w1:) Motylku, Aniu kochana, jak tam wyniki Twojej Oli? Inka, jakies nowe przygody z dziecmi/konmi/familia?:) Widzialam Twoje zdjecia na nk-wow! Na tych z uczennicami nie moglam Cie rozpoznac! Wygladasz tak strasznie mlodziutko przy nich! Wow!:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dopiero zobaczyłam w mordeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 waniliowa odychaj i dawaj szybko znać!!!!!!!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wow!!! Ja tez trzymam kciuki, choc to juz po porodzie i Waniliowa sie rozmnozyla:) Wiec trzymam sobie kciuki za te pierwsze dni, zeby wszystko bylo dobrze, zdrowo i wspaniale i zebys miala jak najlepsza opieke i wsparcie, Kochana! Pisze z Gdanska, za 10 min mam taksowke i jade na slub i wesele kolezanki. Nie czuje sie weselnie, bo jestem mocno przeziebiona od kilku dni, ale mam wielka nadzieje, ze sie rozkrece. W koncu to jest glowny powod mojego przyjazdu-ten slub. Sukienka ma wielki dekold i jest troche krotka jak na mnie. W Anglii mi to w ogole nie przeszkadzalo, czulam sie w niej super, a jednak Polska to inne warunki, inne podejscie do wygladu i jakos nie czuje sie w niej tak dobrze, jak wczesniej. Dobrze, ze moja Ania urwala sie z pracy na pol godziny i przyleciala zrobic mi sliczny makijaz, wiec przynajmniej z wlasna twarza czuje sie jak najlepiej:) Jakie macie plany na weekend? Ja jutro o 13 zakakuje rodzicow, ktorzy nie wiedza, ze przylecialam:) Moja siostra umowila sie z nimi, ze cos tam im podrzuci o 13, wiec musza byc w domu, a to ja przyjade:) Duniu kochana, jak juz wroce do Norwich, to postaram Ci sie podeslac zdjecie, o ktore mnie ostatnio prosilas. Ja mam ich wiecej ogolnie. Zobacze, co tam mam i Ci podesle, tylko nie obiecuje, ze jakos b. szybko, bo u nas spory mlyn bedzie po powrocie-szukanie pokoju dla mnie, pakowanie sie, itp. Ok, lece na taxi! Trzymajcie za mnie kciuki, zebym sie rozkrecila:) Calusy z Gdanska!xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w domku. Nasza kruszynka przyszla na swiat 9.06.2009 roku o 3:25. 56 cm i 2900g wagi. Maleńka jest zdrowa, i drogą porozumień z dziadkami, rodziną oraz wszystkimi - mamy Hayley Kate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję!!!!!!!! :D :D :D Kruszynka długa i szczuplutka, sa zadatki na modelkę :P :) A tak serio, to najwazniejsze, że zdrowa!!! Życzę by rosła zdrowa, mądra i piękna i by zawsze była Wasza radością Hayley Kate... ładnie, podoba mi się :) No to mamy kolejną forumową dziedzię :) Brydzia, a kiedy Wy??? Wiem, wiem... narazie baw sie dobrze. Mam nadzieje, że wesele było super i udała sie niespodzianka :) A sukienka sie nie przejmuj, jak była ok na warunki angielskie, to i na polskie :) Do nas na cały długi weekend przyjechały dzieci (córka z mężem rzecz jasna), gdy świeciło słońce, jeździliśmy na rowerach, a gdy lało graliśmy w karty. I wyobraźcie sobie dziewczyny moją determinację. Upiekłam ciasto i nie zjadłam ani okruszynki. Gdy wszyscy jedli lody z truskawkami, ja -same truskawki :P Zawzięlam się :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×