Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Witam, ja robiłam pierwszy test po 10 od dnia zapłodnienia- jedna kreska :( drugi dwa dni przed spodziewaną @- dwie kreski z czego druga bardzo blada. Kolejny i już ostatni test dwa dni po spodziewanej @ druga kreska trochę mocniejsza, ale nie dorownywala tej pierwszej. Teraz ciąża już potwierdzona przez gina :) Dodam, iż wszystkie testy z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26.26
hej... Pazurek, ja robiłam test 13 dni od stosunku, ale czy to był dzień zaplodnienia?> czytalam gdzies ze do zaplodnienia dochodzi 1-2 dni po stosunku, i zrobilam błąd ze nie poczekalam do rana, tylko zrobilam z wieczornego moczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALEŃSTWO bardzo mi przykro, ale Ja dalej jestem dobrej myśli, że w końcu się uda. Ja się trzymam, od tygodnia jestem na insulinie, bo moja cukrzyca bardzo wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Suelen, 3mam mocno kciuki za te ostatnie chwile w dwupaku :) już niedługo będziecie razem, domyślam się, że łatwo nie jest, szczególnie kiedy musisz podwójnie o siebie dbać przy cukrzycy :( ale za chwilę czekają Cię najpiękniejsze chwile w życiu, dlatego bądź dzielna! jestem z Tobą :D z wami raczej hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, potrzebuję pomocy w interpretacji.. Właśnie zaczęliśmy sie starać i dziś jest 48 dzień pierwszego cyklu po odstawieniu tabletek, czyli teoretycznie równo 3 tygodnie po terminie @. W niedzielę popołudniu zrobiłam test. Bladziuśka druga kreska. Wczoraj powtórzyłam - jeszcze bledsza. Dzisiaj rano jeszcze jeden test - ani śladu drugiej kreski... No i... Nie wiem co o tym myśleć.. Pozdrawienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COOKIE mogło dojść do zapłodnienia stąd test pozytywny (bo zaczęła się kosmówka kształcić), ale widocznie nie doszło do zagnieżdżenia i doszło do tzw. ''samoistnego poronienia" zdarza się to u 70% wczesnych ciąż. Ale Ja bym na wszelki wypadek na Twoim miejscu wykonała test z krwi na obecność Beta HCG. MALEŃSTWO dziękuję bardzo, staram się trzymać, tyle przeszłam, wcześniej jeszcze więcej, więc damy rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie Suelen za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jeżeli dochodzi do takiego poronienia, to występują jakies objawy np. krwawienie? U mnie nadal nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie wystąpiło :( ale zrób to badanie beta i w razie co idź do lekarza, bo może coś się dzieje, albo wczesna ciąża się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane, te z którymi byłam od początku, przy porażkach kreskowych, przy łzach i bólu po stracie pierwszej ciąży oraz tych nowo poznanych :) Chciałabym was poinformować, że 8.03.2011 o godz. 9:20, ważąc 2700g i mierząc 51cm przyszedł na świat mój synek Natanielek :) Poród odbył sie przez cięcie cesarskie, musieli zakończyć ciążę wcześniej dla dobra dziecka. Jest kochanym dzieciątkiem, niestety mały jest wcześniekiem, urodził się w 37 tygodniu, ale oceniono go na 34/35 tydzień, niestety łożysko zbyt szybko się zestarzało i mały nie miał z czego substancji odżywczych pobierać, ale szybciutko nabierze sił. A to kochane ciocie dla was i wierzę, że wam także się uda :) http://img202.imageshack.us/img202/7527/dscf5916i.jpg http://img3.imageshack.us/img3/7086/dscf5945c.jpg pozdrawiam was bardzo i oczywiście będę tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen... G R T U L A C J E ! ! ! I wielki buziak dla maleństwa! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Suelen!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!! nie masz pojęcia jak się cieszę :):):):) tak bardzo walczyłaś o Dzidzię razem z nami, dzięki Tobie wierzę, że się udaje :) Ha! zostałam wirtualną Ciocią :D:D:D życzę Tobie i Natanielkowi dużo zdrówka i wytrwałości w tych pierwszych wspólnych chwilach. Jeszcze raz Gratulki!!!! dużo przeszłaś w drodze do pełni Szczęścia...ale udało się!!!! Oczywiście zdawaj nam na bieżąco relacje o WAS :) Całuski Mamuśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia czemu nie działa wrrr jak kopiuję link i wklejam w pasek to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola:)
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa ;) od paru dni sledze to forum w poszukiwaniu informacji o prawdopodobienstwu ciazy. od trzech dni spoznia mi sie okres. bardzo bym chciala zeby to byla ciaza. dwa tygodnie temu kochalam sie z moim narzeczonym. zastanawia mnie to opoznienie bo wczesniej mialam regularne cykle 28 dniowe. nie wiem czy sobie wmawiam ale zauwazylam pare dziwnych rzeczy. od jakiegos tygodnia mam strasznie przesuszona skore, wczoraj zajrzalam "na dół" i pojawiła sie ciemna obwodka wokół pochwy, troszke powiekszyly mi sie piersi-ale nie wiem czy sobie tego nie wymyslilam... oprocz wzdetego brzucha i dziwnego przewracania sie jakby babelkow nic wiecej juz nie zauwazylam... co o tym myslicie? sadzicie ze jak zrobie test -to czy nie jest za wczesnie na wykrycie ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo to ja82
Suelen ogromne gratulacje!!!!Przez cały czas byliście bbb dzielni:)Jej ale to zlecialo:)Dopiero co pisałaś, że jesteś w ciąży a tu już Natanielek na świecie!! Ja długo się nie odzywałam. Szczerze to poprostu nie miałam siły. Dużo się wydarzyło ale jestem dobrej myśli Maleńswo o Tobie też myślałam i szczerze mówiąc weszłam tu m.in (oprócz chęci sprawdzenia czy Natanielek Suelen jest już na świecie:):):)) żeby podzielić się z Tobą moim doświadczeniem. U mnie wygląda to nastepująco. Przez 3 cykle bez sensu brałam to Clo bo jak się okazało przy wysokiej prolaktynie i tak bym nie zaszła w ciąże. Zmieniłam lekarza, który monitorował mój cykl co 2 dzień. Mój pęcherzyk leniwie ale rósł i nawet sam pękł ale niestety nie udało się. Nast cykl byłam na urlopie z dala od męża w dni owulacyje wiec teraz cierpliwie czekam na @. Ale co się dowiedziałam Maleństwo. Po pierwsze zrobiliśmy badanie męża (w sumie to jeszcze raz będziemy musieli bo lekarz z kliniki bezpłodności powiedział, że takie badania należy wykonywać przy klinikach bo jak się okazało nasze interpretacje są przedwojenne:) Wg nich nasienie męża jest dobre. ale dla pewności spr jeszcze raz. Pojechałam do szczecina do lekarza, który leczy bezpłodność. Rewelacyjny lekarz!!!!Od razu skierował mnie do szpitala na HSG czyli badanie drożności jajowodów. Powiedział, że to podstawa. Jeśli będą drożne to kolejnym powodem jak mi wyjaśniał, braku ciąży może być to że sluz kobiety zabija plemniki.Jakiś niewłaściwy odczyn sluzu. W związku z czym zrobią mi inseminację, czyli wybiorą silne plemniki męża i włożą mi je do macicy:) Jeśli to nie pomoże to zostaje In vitro. Ale jestm dobrej myśli. Teraz czekam na okres i jade do Szczecina na to HSG. Dam znać. podobno bolesne to ale da się przeżyć:) jeszcze raz Was gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za gratulacje :) mój dzieciaczek ma już 5 tygodni. Super, że trafiłaś na dobrego lekarza, może teraz wszystko poprowadzi i będzie dobrze!! trzymam dalej za was kciuki, aby wreszcie się udało i abym mogła przeczytać tutaj o Twojej wielkie radości. Naprawdę życzę tego z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
To już jesteś szczęśliwą mamą:) Na pewno niesamowite uczucie:) Mam nadzieję, że i niedługo nam się uda. Jestem dobrej myśli. trzymajcie się cieplutko. A ten link nie otwiera się:(z Twoim Natanielkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla34
Witam dziewczyny .Gratuluję pozytywnych testów! jestem tu nowa Staram się ze swoim przyszłym mężem o dziecko , 8 dzień mi się spóźnia @ nie wiem czy robić mam test boję się że rozczarujemy się i nie wyjdą dwie kreski z drugiej strony bolą mnie piersi strasznie i sutki tak jak przed @ tyle ze sutki nigdy mnie nie bolały jak uważacie czekać czy robić test ? koleżanki do mnie mówią ze 8 dni spóźniania się @ to mało i że by nie robiły testu bo zawczsenie niby. Dodam ze moje miesiączki są regularne .Nie mam żadnych objawów oprócz tych piersi i sutków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO nie wiem czemu te linki nie działają, próbuję ostatni raz jak się nie uda to najwyżej na miala mogę wysłać Natusia. http://img683.imageshack.us/img683/6341/dscf5909m.jpg http://img683.imageshack.us/i/dscf5909m.jpg/ http://img576.imageshack.us/img576/6347/dscf5955.jpg http://img576.imageshack.us/i/dscf5955.jpg/ Spróbowałam na dwa różne sposoby, może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja82
niestety nie działa:( To wyślij mi na e'maila p3stka@interia.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna29
Witam :), ja wlasnie czekam do niedzieli mam nadzieje ze @ nie przyjdzie. Dzis zrobilam test i wyszedl negatywny, tak sie zastanawiam czy wynik moze sie zmienic, sama juz nie wiem. Mam nadzieje ze za wczesnie bylo na test. Mam @ co 26 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcaca :)
do CAMILLA-dlaczego nie robisz testu? ja w dniu spodziewanej miesiaczki robilam..wyszedl pozytywnie..potem poronilam..:( ale..na tzry dni przed spodziewana miesiaczka pobolewaly mnie piersi i juz mi lekko nabrzmialy-mam tak tez przed @ wiec bylam przekonana ze to przyjdzie wlasnie @.. na tydzien pzred poronieniem - w 7 tyg przestaly bolec mnie piersi..- na co lekarz powiedzial-ze lepiej jakola ze to zly znak-mial racje tydzien potem poronilam..takze prosze cie rob test i meeega zycze ci powodzonka..ja teraz tez czekam na @-ale to jeszcze caly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla34
ja chcaca :) - robiłam test i wyszedł pozytywnie , lecz jeszcze za wcześnie się nie cieszę . Mam ciągle piersi nabrzmiałe dzisiaj nawet zaobserwowałam ze mi żyły zrobiły się na piersiach widoczne . Chcę iśc 2 maja do ginekologa ale słyszałam że gin nie będzie czynny więc pójdę sobie trochę później .Temu tak się z tym testem nie spieszyłam gdyż we wrześniu miałam podobnie 2 tygodnie nie miałam @ (test też wyszedł pozytywnie wtedy) a gdy zrobiłam test w piątek a w poniedziałek szłam do ginekologa to dostałam miesiączki . Bardzo wtedy się zawiodłam i było mi przykro .Tyle że wtedy nie miałam żadnych objawów , piersi miałam normalne , ani brzuch mnie nie bolał wtedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla34
Suelen - mi się twoje zdjęcia otworzyły poprostu spację trzeba usunąć w niektórych miejscach . Gratuluję ślicznego bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dołączę do grona starających się nieskutecznie. Od 5 miesięcy staram się zajść w ciąże ale niestety bezowocnie. Cykle książkowe, 27-28 dniowe, wzrosty temperatur jak i spadki książkowe tylko na zajęciach z położnictwa pokazywać ;). od 3 cykli stosuje testy owulacyjne i zawsze są plusowe 13 dc. W tym cyklu dodatkowo 12 dnia byłam u ginesa, który potwierdził dominujący pęcherzyk 18,5 mm, który miał peknac max do dwóch dni. 14 dc test owu był już negatywny.Ginekolog 12 dc był wieczorem. Następnego dnia po południu staranko, które w zasadzie powinno być trafione. Niestety dziś mam 26 dc i zrobiłam test ciążowy o czułości 10 i niestety negatyw. Objawy jakieś tam mam, które można było przypisać ciąży aczkolwiek ból piersi i częste oddawanie moczu zawsze występowało u mnie w II fazie cyklu. Od 4 dni mam bóle podbrzusza i pobolewania lewego jajnika. Takie okresowe ale troszkę za szybko by się pojawiły. No ale cóz test pokazał co pokazał i kolejny miesiąc pewnie zaliczę na straty. za dwa dni powinnam dostac @ - więc czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela1989a
Czesc dziewczyny mam pytanie piersi zaczely mnie bolec przed ostatnia miesiaczka a byla ona 17 kwietnia i bola do tej pory.... @ sie nie pojawila a juz powinna byc ... Prosze pocieszcie mnie i powiedzcie ze to moze byc ciaza, za godzine bede miec test ciazowy z racji ze w opakowaniu sa 2 pierwszy zrobie od razu , najwyzej poprawie drugim rano.... Juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela1989a
Są 2 kreski, ale moj facet potrzebuje pewnosci od ginekologa....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELA ogromnie gratuluje, jak są dwie kreski to już nie znikną. Ja miałam drugą kreskę bardzo bledziutką prawie niewidoczną, a teraz moja kreska próbuje włożyć pięść do pysia. MOTYLICA i jak przyszła @? Dziewczynki a co reszty? Dziewczyny mam nadzieję, że zrobiłyście testy na toksoplazmozę, różyczkę i cytomegalię. Trafiliśmy ostatnio z Natem do szpitala :( okazało się, że osoatnich dniach ciąży chorowałam na cytomegalię co niesie pewne skutki, na szczęście u nas są naprawdę znikome, a wręcz śladowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×