Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość kropka11112222
dziękuję dziewczyny za opinie test który robiłam quick vue albo coś takiego pozdrawiam i życze jak najlepiej :):):) dam znać co wyszło,jeśli oczywiście chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gratuluje fasoluniek a za testujące trzymam mocno kciuki :) Mam nadzieję, że wasze teściki również będą pozytywne. Ja niestety czekam póki co na dni płodne, dobrze, że mam normalne cykle 28 dni a nie jak to po 30-40 dni mają. Przynajmniej od @ nie muszę długo czekać na owulacje. Ledwo mi się @ skończy a już będą dni płodne :) Jestem dobrej myśli a póki co jestem myślami z Wami. Od tego cyklu mierze temperaturke i notuje wszystkie obserwacje na 28dni.pl, testy owulacyjne nadal będę stosować, już nawet zamówiłam 3 opakowania :P Ale sie rozpisałam o bzdetach a Wy tu ciekawsze rzeczy piszecie. Kończe więc swój wywód i jeszcze raz gratuluje i trzymam kciuki. Za miesiąc to ja będę tą piszącą o dwóch kreseczkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka11112222 Myślę, że są duże szanse na to że ten test wyszedł pozytywne, ale oczywiście żeby wykluczyć wadę fabryczną zrób drugi innej firmy. A to nie jest przypadkiem "pretest"? Czytałam, że one często jakieś takie dziwne wychodzą. Mam nadzieję, że następny pokaże dwie piękne, różowe, grubaśne krechy o których tak wszystkie marzymy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wełna :) Tak, wytrzymałam :) w końcu obiecałam Lidce, że razem testujemy także czekam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej margotka, czuję się w miarę ok, ale wiesz co cały czas mam ten posmak w ustach, kurcze to chyba już nie minie...Ty go jeszcze masz? no i jestem gruba ;) mam wrażenie że od wczoraj mój brzuch się podwoił ;) ehhh a Ty jak się czujesz? a kopniaki są superanckie :) a pod koniec to tak cały brzuch skacze, że szok, to chyba jedyna rzecz którą miło wspominam z ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ten smak mam dalej, przyzwyczajam się, że już tak zostanie i patrząc na to, że obydwie miałyśmy mdłości i ten smak, spodziewasz się syna, to zdaje się, że ja też już znam płeć ;) Będzie chłopak tak myślę ;) Mnie nie tyle co brzuch się powiększył, co wyskoczył nieco do góry, biust też zrobił się pełniejszy, więc coraz nieprzyjemniej się schylać. Czuję, że mam skórę okropnie napiętą co niekiedy w nocy przy zmianie pozycji sprawia ból. Do tej pory 2 kg na plusie, więc tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Kropka, na moje oko test wyszedł pozytywnie, ale dla pewności powtórz:) zrobiłam bete, wynik = 830 do lekarza dopiero za tydzień idę... Gosiak i Lidka mam nadzieję że jutro ujrzycie upragnione 2 kreski :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Racuszek dzisiaj nie testuje,bo zwariuje od tych testow.Ostatni test robilam wczoraj,wiec dzisiaj pewnie znowu by byl negatyw.Poczekam do soboty,bo bedziemy akurat w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja dziś jakoś pesymistycznie nastawiona jestem, pewnie znów się nie udało. Temp mi spadła do normalnej więc pewnie @ idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak jeszcze nic nie jest przesadzone, czytalam tez ze czasami podczas zagniezdzenia spada temp a pozniej wzrasta! Ja mam nadzieje ze jednak nie dostaniesz @! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg na zagnieżdżanie to już by było za późno, bo ostatnie przytulanka były 25.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Może wy mi doradzicie...a mianowicie, raz miałam cykl 26 dniowy, następny 31 dniowy...a teraz czekam...jak myślicie w którym dniu cyklu testować??? Staram się o tym nie myśleć ale się nie da... Postanowiłam zmienić tok myślenia i myśleć o tym gdzie pojedziemy na wakacje... Jeśli do czerwca nie uda się zajść w ciążę to wybierzemy wyjazd w góry...jeśli się uda to nad morze...:) Szukam pensjonatów i tego co zwiedzimy, muszę po prostu myśleć o czymś innym, mieć jakiś cel, jeśli się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka ale masz super! zaprosiłaś mnie na fb? Małgorzata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka śliczna jesteś i super figura:) podziwiam cie i twoją pasję. ja mieszkam w górach ale po nich nie chodze, nigdy mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co Wy o tym myślicie? Tydzień po owulce dostałam takiego lekkiego brązowego plamienia, trwało to 5 dni.. okres powinnam dostać jutro.. mogło to być zagnieżdżenie? Byłam u gina wczoraj ale wykluczyła nadżerkę i wszystko jest niby ok. Nie wiem czy robić test jutro czy poczekać jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi, tak M.S. to ja :) Góry to moja ukochana pasja :) Już się nie mogę doczekać jak w przyszłym roku zabiorę mojego malucha gdzieś w góry :) Pregg, wysłałam zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd test powinien Ci już wyjść, ale zawsze radzą żeby przed terminem @ robić test z porannego moczu więc poczekaj do jutra i zatestuj. Mogło to być zagnieżdżanie. A ginekolog co Ci powiedział?Bo pewnie pytałaś skoro byłaś wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo Lidka, gdzie jesteś? :) Jak tam samopoczucie u Ciebie dziś? Jeśli nie wyjdzie w tym mcu to też daję sobie spokój na jakiś czas. Będę planowała wakacje więc nie będę myślała mam nadzieję o zajściu w ciążę. Wiecie co, tęsknię czasem za tymi wspaniałymi czasami kiedy nie myślałam o dziecku, kiedy nie zastanawiałam się kiedy mam mieć @, nie liczyłam dni cyklu, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez podziwiam Margotka, ja jestem zbyt leniwa, na takie wycieczki w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to u mnie jest, bo normalnie mam książkowe cykle 28 dniowe i tak od wielu lat...góra 29 dniowe, ostatnio tylko tak jakoś inaczej... I owulację wydaje mi się, że miałam w 12 dniu cyku. staranka były w 11, 12, 14, i 16 dniu cyklu...zobaczymy co z tego będzie, to nasz pierwszy cykl starań;) Mamy już córkę 6.5 letnią, wtedy udało nam się w 6 cyklu...a teraz...wiek też robi swoje i to mnie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ...chyba najlepiej skupić się na planach wakacyjnych, może jak wpłace zaliczkę to się uda, hahahahahaha:)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeth najprościej jest obliczyć na podstawie właśnie owulacji, bo zazwyczaj występuje ona 14 dni przed @, więc u Ciebie 12dc + 14 = cykl 26 dni. A który masz dziś dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 dc, a ja już świruję;) Ja myślę, że najlepiej wypo środkuję i testować będę w 28 dc, jeśli wcześniej nie dostanę@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×