Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Margotka ja wlasnie lubie jak Wy zaciazone piszecie, o pierwszych kopniakach, brzuszkach i badaniach. Napawa mnie to dobra energia i pozytywnym mysleniem! Mam nadzieje, ze nie przestaniecie. Ja jestem strasznie ciekawa jakie to uczucie te kopniaczki. jak duze jest teraz Twoje dziecko? ja duzo czytalam o uczucia jakby mialo sie rybke w brzuchu w przypadku tych pierwszych z najpierwszych ruchow. Welna masz slodziuchna corcię! I zabawna! Jejku dzieci sa cudowne! Teacher dawaj znac co slychac ja caly czas trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka gadał że to nic groźnego,, bo leukocytów nie ma. a że reszta wyników b. dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka ja już nie mogę sie doczekac tych ruchów maluszka. a kiedy poznasz płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny , ja ostatnio nie mam zbyt dużo czasu żeby tu zaglądać , dzisiaj w ogóle cały dzień zabiegana , i niestety chyba będę musiała na razie zrezygnować ze staranek :( al e jeszcze nic pewnego . troche przyciska nas sytuacja finasowa i prawdopodobnie będę musiała iść do pracy , a w ciąży nikt mnie nie przyjmie :( Mam tylko nadzieje jeszcze że uda się wybrnąć z tego no ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxikct, to bardzo się cieszę, że nie masz tych leukocytów. Ja mam nadzieję, że ten stan zapalny wyleczyłam, no ale jeśli na wymazie coś wyjdzie, no to czeka mnie antybiotyk niestety... Czy Twój lekarz coś Ci zalecił na te bakterie?? Preggers na początku te ruchy są takie, jakby Ci ktoś bąbelki wpuścił do brzucha, nie jest to zbyt wyraźne i niejednokrotnie się zastanawiałam, czy to nie jelita. Natomiast wczoraj poczułam jakby ktoś Cię delikatnie pogładził palcem po brzuchu, ale od środka :) Ciężko stwierdzić ile może mieć mój Maluch, wydaje mi się że od głowki do stópek ok 15-17 cm. Jestem u lekarza 13, zobaczę, czy będe mieć USG natomiast wybieram się za ok 2-3 tyg na połówkowe. Niestety, ceny zwalają z nóg - 250 zł... Robią usg 2d, 3d, 4d, masę zdjęć i nagrywają filmik na dvd :) To może być zabawne. Liczę, że poznam już wtedy płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
roxikct moja córcia ma na imię Jagódka:) Jeszcze leżymy w szpitalu, jutro zdjęcie płuc i jak bedzie ok to wychodzimy. Mała ma już 2500kg:) także klocuszek już. A co u Ciebie? Bo 2 tyg nie śledziłam co u Was(nie udzielam się ale śledzę co u Was i mocno 3mam paluchy za każdą!!!) Napisz co u Ciebie bo nie prześledzę forum z 2 tyg:) Śpię 4h na dobę wiec nie dam rady;) Podrawiam serdecznie i pędzę do mojej Niuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłam dziś dwie kreseczki... po jednej na każdym z dwóch testów :( Dzidzi nie będzie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zmieniam cykl nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak666 ..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 Muna.................33...............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20................3................... ........28.03 teacher26............26...............3.................. ..........01.04 preggers ............23...............4...........................06. 04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher, bardzo mi przykro, lecz nie nalezy sie poddawac!!!!! Glowa do gory i dalej do boju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zas mam dosc silne bole prawego jajnika, raczej takie pieczenie, ktore doprowadza mnie do tego, ze dostaje gesia skorke, nie iwm co to oznacza, troche sie martwie...nie mam pojecia co to moze byc, no moze tak jak pisala welna, ona tez miala pieczenie jajnika no i jest teraz w ciazy ;), prawda welenka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, gratuluję nowym mamom i trzymam kciuki za oczekujące mamy.:))Ja również czekam...owulację miałam dosyć późno w 21 dniu cyklu, przy cyklach 32 dniowych. @ powinnam dostać dzisiaj, ale jeszcze nie przyszła. Czuję się fantastycznie, temperaturę mam na poziomie 37, 36,8. Nic mnie nie boli a zazwzyczaj na kilka dni przed zaopatrywałam się w różne nospy i ibupromy, również plamiłam...Czekam z niecierpliwością...Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacher przykro mi :( a masz już @? Ale jaja Lidka zaciążyła :D Lidka na bank jesteś w ciąży - ja Ci to mówię, bo co innego by to mogło być?Zresztą mówisz, że wcześniej tak nie miałaś więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacher wiem co czujesz... Ale wiesz co, głowa do góry! Masz nas no i co najważniejsze zaraz nowe staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gosiak :) Powiem Ci, że jeszcze niedawno śmiałabym się z takiego wyżalania się na forum ale widzę, że to naprawdę pomaga, zwłaszcza, gdy w nasze starania nikt tak naprawdę nie jest wtajemniczony (1 moja koleżanka tylko). Więc cieszę się, że możemy się nawzajem wspierać. Do 3 razy sztuka w tym cyklu musi się udać :) O ironio właśnie leci program o kobitkach, które nie wiedziały że są w ciąży do porodu litości!!! :( Od tego mca prowadzę na "28dni" wykres, myślę że nie zaszkodzi. Ściskam was wszystkie i 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz myślę, że błąd jaki popełniliśmy to zbyt częste fiku miku :) Czytałam, że codziennie to za często i powinno się co 2-3 dzień w dni płodne, żeby armia się uzbierała :P Tak właśnie zrobimy w tym cyklu :) Jestem dobrej myśli :) I zrobię jeszcze badania na poziom hormonów - nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, no zobaczymy czy to sa tego powody...ale pamietaj ze jak ja to i Ty ;), niebawem testujemy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacher ja też w zeszłym cyklu przedobrzyłam, że tak powiem - taka byłam zdeterminowana, że "męczyłam" męża codziennie przez 5 dni i nic z tego, bo do owu to plemniki były już chyba takie słabe, że nic to nie dało. Też czytałam, żeby kochać się co 2-3 dni, najlepiej w parzyste dni cyklu. Lidka ja narazie nie zaopatrzyłam się w test, chociaż dziś w Rossmanie zerkałam na testy :P Postaram się wytrzymać najdłużej jak się da :) O dziwo nie bolą mnie piersi, jak zawsze przed @, tylko takie dziwne uczucie mam w sutkach, bolą mnie i są mega wrażliwe jak nigdy. No i śluz jest biały i gęsty, od dwóch dni praktycznie i jest go mega dużo więc zobaczymy, czasami jajnik zakłuje i to wszystko, a no i chyba to nie żadne objawy bo pojawiło mi się kilka syfków na twarzy jak zawsze przed @ więc nic nie chcę sobie wmawiać ale będę dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cycochy bola niemilosiernie, tak ze ich dotykac nie wolno, a i jest z tym problem, poniewaz moja corcia, ktora karmilam piersia prawie 2 lata, nie potrafi inaczej zasypiac jak z raczka u mamy w staniku...wykrecajac sobie to i owo, wedle zapotrzebowania...;) Ale bo, pieris mam wlasciwie za kazdym razem, wiec to zaden objaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka nic mi nie zapisal na te bakterie, mowil zeby sie tym nie przejmowac. halo mi już przeszły mdłości i uczucie głodu, które mnie bardzo męczyło. brzuch mam wielki, już dużo przytyłam. moja fasolka ma już 5 cm, to już 12 tydzień. strasznie szybko mi to leci. a jeszcze niedawno żaliłam sie tutaj że znowu nie jestem w ciąży:) termin porodu z usg mam w swoje urodziny czyli 18 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jak sie dzis czujecie? Mam nadzieje, ze w tym tygodniu, uslyszymy, ze ktoras z nas ujrzla dwie kreseczki ;), zycze tego Wam i sobie ;) welna, jak u Ciebie, brzusio urosl;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie. Lidka, zaciążyłaś mówię ci! a gdzie preggers?? roxi, cieszę się twoim szczęściem:) jakie masz przecucia? fasolka jest córcią czy synkiem? wełna, jaka siostrzyczka - synek w brzuchu rośnie;) brzuszki macie wszystkie piękne. margotka brzuch masz na synka;) wełna ty też;) Ja na razie troszkę zwolniłam tempa. I jest tak dobrze. Skupiam sie na moim ukochanym synku, jestem szczęśliwa. Nie naciskam na męża. Nie pilnuję owulacji i sobie po prostu żyję. Mąż chce drugie dziecko i widzę jak ta chęć w nim rośnie z dnia na dzień. Wczoraj nawet udało się do środka. Ale to nie mi zależało, on sam chciał. Tak więc u mnie wrzucenie na luz przynosi efekty, mój mąż zaczyna chcieć sam i nie jest pod moją presją. Nie gadam o tym ciągle i nie kupuję ciuszków dla dzidzia. Myślę raczej o wyjazdach, wakacjach z naszym synkiem nad morzem, nowym mieszkaniu (na razie wynajmujemy). Może za rok, może za dwa. W końcu mam dopiero 29lat. niech sie dzieje co ma się dziać. Ja nie zamierzam przejmować już steru jak do tej pory. Śledzę wasze losy i 3mam kciuki, a jak znowu zacznę mieć schizy i pragnienia 2 kresek, to na pewno tu będę wypisywać wam dzień w dzień. Ale na razie odpoczywam od pościgu za ciążą. Kochane, życzę wam szybkiego zaciążenia! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do przyszłych mamusiek :) Czy zanim zrobiłyście test to zaobserwowałyście u siebie mleczny, gęsty śluz którego jest dużo? Ja od wczoraj mam mega mokro w środku i jakoś tak jakby wszystko było rozpulchnione, no a przed @ to raczej sucho powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu super, że jesteś i cieszę się bardzo, że dałaś na luz i że mężuś zmienia swoje podejście - w końcu wiosna tuż tuż :) Mam nadzieję, że pochwalisz się nam jeśli zajdziesz w ciążę :) Całuję mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja tak jak Ty dalam na luz w tym cyklu,tak ze az zapomnialam w koncu kiedy zaczela mi sie @. W ogole jakies dziwne sprawy sie ze mna dzieja. Dostalam @ w zeszly pon, trwała 2 dni, urwala sie, a w piatek znowu plamienie nie duze ale widoczne, ciemno brazowe. W sobote juz bardzo duze uplawy, ale biale. Do konca nie wiem co sie dzieje, ale w pt ide do lekarza takze mam nadzieje, ze mi cos wyjasni. A co do obliczania cyklu to juz nawet nie wiem jak obliczac wiec ide na zywiol. Raz sie tak udalo to i teraz sie uda. Lidka ja tez czuje ze Ty zaciazylas! I bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i Gosiaka! Musicie zobaczyc 2 krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak z tego co ja pamietam co dziewczyny pisaly, to wlasnie taki sluz ma duzo zaciazonych w ciazy! Chyba nasze przeczucia sie sprawdzaja i Ty tez zaciazylas! :) Badz dzielna i nie rob jeszcze testu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm zaciazonych w ciazy! W sensie dziewczyn w ciazy, badz jak kto woli zaciazonych! Zapedzilam sie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×