Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu Kochan przytulam cię też:)Następnym razem będzie dobrze:)Facet się ugnie i tym razem tak jak dziewczyny piszą:)Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu przytulam :( Smutno mi bo bardzo liczyłam że się uda. chyba sama pojde po czekolade :( Bedzie dobrze zobaczysz jest swiatełko w tunelu bo to nowy cykl i nowe możliwosci!! Użyj całego kobiecego wdzieku a nie ma bata żeby mąż się nie ugiął !! Może warto z nim pogadac jak to przeżywasz zwłaszcza że on zmniejsza wasze szanse na sukces, a cierpisz ty,na pewno to zrozumie i będziecie już normalnie próbowac bez ograniczeń !!! Badz dzielna nieważne że teraz sie nie udało trzymam kciuki już za ten nowy cykl a o tamtym zapominamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Gosia nie wymiękaj w czwartek robimy wszystkie test, Silu smutno ale trzeba wierzyć , że sie uda ja już 3 lata czekam na fasolke z czego 2 lata nie mogłam nawet się starać , teraz od 8 miesiecy nic i nic wierzymy z mężulkiem ze tym razem się udało ale czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu przykro mi bardzo, ściskam Cię mocno :* niedługo nowe staranka a z tego co pamiętam to mezus obiecał że będą na wiosnę, a tu zaraz lato więc bierz go w obroty, niech będzie facetem i dotrzyma obietnicy! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu strasznie mi przykro kochana! :( sciskam Cie calym sercem moim !!!!!!!!! i niech ten Twoj maz wezmie sie w garsc obiecal wiosne ma byc wiosna!!!! ja sie juz zaczynam wkurzac;p Racuszku synus jesli bedzie to nazwiemy go Aleksander Jerzy. Aleksander (po mnie;p) a Jerzy po moim tacie! :) Mam nadzieje, ze bedzie takim cudownym czlowiekiem jakim byl On:) Co do tego co napisala mama trojki to Silu ma racje ( tak swoja droga nie wiem skad ona pamieta to wszystko co tu piszemy;p ja nie pamietam na drugi dzien co ja pisze a co dopiero co pisza inni;p) ja mialam takie cmienie jak na okres. A wiedzialam juz wtedy ze jestem w ciazy bylo to od jakiego 28dc i trwalo jakies 10 dni. Lekarz mowil mi ze to zupelnie normlane, mam sie nie przejmowac i w razie duzego bolu brac nospe. Mi na szczescie nie byla potrzebna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu a ja sobie taką teorię wymyśliłam, że moje dziecko widocznie nie chce przyjść na świat w styczniu ani w lutym no bo wiadomo zima:) więc jak po tych moich staraniach majowych będzie jedna kreska to sobie pomyślę, że widocznie moje dziecko tak chciało :-P może to głupie ale mi pomaga ;-D bo sama kiedyś napisałaś, że to Dziecko a nie my wybiera czas kiedy do nas zawita, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest k...a chore,jest tyle kobiet które chcą dzieciątka a dzisiaj przed chwilą byłam z sąsiadką jej psem i moim.Siedziała sobie matka z małym dzieckiem w wózku z piwem w ręce jej koleżanka i jakiś fagas.Boże widzisz to i nie grzmisz??godzina po 22 giej...K...a co za matki co za ludzie??:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest nienormalne, że ma ten kto nie chce a ten kto ma często musi się sporo napracować i poświęcać, świat jest pokręcony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziekuje za gratulacje:) silu bardzo mi przykro liczylam bardzo ze to 'to' Welna bodajze Ty mowilam o tym ze przez ciaze masz straszny 'slinotok', i tak wzielam sobie to troche do serca izastanawia mnie fakt, ze ja mam straszna susze w ustach, no doslowni czuje sie jakbym wiecznie kaca miala, a juz szczegolnie rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluś przytulam :* ciśnij męża w tym cyklu do końca i do środk! Pregg mój mąż uparł się że też chce Aleksandra (po jego dziadku) ale mi średnio się podoba to imię, jak ja będę na niego wołać - Olo?? nieładnie ;);) Natka koło mnie mieszka babka ok 40 lat jest właśnie w ciąży i za każdym razem jak ją widzę to ona z papierosem... :/ tak mi szkoda tego dzieciaczka w brzuchu że go tak truje, oby było zdowe... Ja boję się stanąć na wagę, bo ostatnio ciągle coś wcinam, szczególnie na wieczór mam mega ssanie ;) ehh a mówiłam sobie że tym razem na pewno tyle nie przytyje ( w pierwszej ciąży 17kg)... no ale cóż na szczęście po porodzie szybko się gubi te kg :):):) pozdrawiam i miłego dnia Dziewczyny! Testujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka to chyba nie ja z tym ślinotokiem... ja miałam obrzydliwy smak w ustach przez długi czas...jezuuuuu jak sobie przypomne...bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee racuszek ja też sobie mówiłam, że tym razem tyle nie przytyje hehehehehe ale wiesz co to jest jakies genetyczne czy nie wiem co, ja mam identycznie jak w poprzedniej ciąży...1 trymestr mega tycie, 2 trymestr też tycie, ale tutaj już to normalne bo w 2 trymestrze kazda z nas tyje, i teraz pozostaje mi modlic sie o 3 trymestr, bo tak jak juz pewnie pisałam w tamtej ciązy od 29 do 37 tyg przytyłam 3 kg :) ale coś czuje ze w tej ciąży ta pięknie nie bedzie, bo tez cały czas chce mi się jesc jak narazie...a przeciez nie bede głodzic dziecia ;) ;) trudno mam nadzieje, ze przy dwójce jakoś zrzuce aha plus 9 kg mam - 25 tydzien niezła jestem co? :D czuję się jak mały słonik... chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hmmm to nie wiem gdzie to wyczytałam, a kg się nie martw, zrzucisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Exe Kochana co u Ciebie?? Fasolka -Gratulacje:)(Późne ale szczere:)Pewnie bardzo się cieszysz:)Dzidziuś,zaręczyny:) Kobiety w ciąży palące to ja widzę bardzo często,aż strach pomyśleć co ten maluszek tam wdycha:(Co za baby,ja to bym jej tego papierosa zapalonego nie powiem gdzie wsadziła,aby Jej się odechciało palić w czasie ciąży. Miłego Dnia Kochaniutkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
smutno mi dziś jakoś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, kochana, nie bede Cie pocieszala, bo Ty sama wiesz najlepiej, jak poprawic sobie nastroj i jak podejsc do sprawy nastepnego cyklu, przytulanka i podejscia mezulka, nikt tak jak Ty podnosil mnie zawsze na duchu po jednokreskowym niepowodzeniu! ja wiem, ze to tylko kwestia czasu u Ciebie a bedziesz nosila serdeuszko pod swoja piersia! Wiec glowa do gory i nie mazac mi sie tu, piekna pogoda jest, wez synusia na spacer, na plac zabaw, kupi mu loda i sobie tez, albo zabierz cala rodzinke i wybierzcie sie na miasto na desery lodowe, nie naciskaj meza a sam doprowadzi sprawe do konca...tulkam Cie;) Welenka, moja Ty, ze Twoje zdrowie i spokoj jest mi wazny, zatestuje w czwartek, coby nie nadwyrezac Twojej cierpliwosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa dlaczego ci smutno? silu jesteś tam? ściskam Cię dalej i mam nadzieję, że szybko wrócisz do "działania" a to, że męża "zmolestujesz" to w to nie wątpie, ba, jestem pewna! mnie dzisiaj pobolewa brzuch jak na okres a jestem w 14 dc więc troche to dziwne i nie rozumiem tego. raczej nie powinnam dostać teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Im bliżej czwrtku coraz bardziej sie boje że znowu zobacze na tescie jedną wredną krechę , mam dzis wolny dzień i jakos tak mnie na rozmyślenia wzięło od paru dniu pobolewało mnie podbrzusze, kuły jajniki , myślałam ze mnie jakaś infekcja bierze dziś oprócz tego ze jestem słaba nadal bardzo bolą piersi może to przed miesiączką po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem. Wlasnie wrocilam od lekarza. Dzidzia ok. Serducho bije :) Dzisiaj tez czuje sie calkiem dobrze. Nie mdli mnie zbytnio, piersi jedynie delikatnie odczuwam, waga mi nawet zbytnio nie rosnie(44kg i ani drgnie!), mimo ze jem i nie zwracam. Wiecie, ja panikuje, bo od poczatku mialam problemy ze znalezieniem wlasciwego lekarza, a i badan tutaj prawie wcale sie nie robi, trzeba sie dopominac i za wszystkie placic majatek. Pregg, wlasnie obejrzalam zdjecia Twojej dzidzi :) Sliczne! :) Fajnie, ze bedziesz miala chlopca:) A wyprawke to chyba lepiej nawet wczesniej kompletowac, bo potem Ci sie zbiegnie wiele wydatkow na raz. Silu, strasznie mi przykro, ze nie wyszlo :( Nie lam sie, jestem pewna, ze przekonasz meza i ze juz niedlugo bedziemy sie cieszyc razem z Toba! Badz dobrej mysli! Wszystkie Cie tutaj dopingujemy :) Natka, ja sie przestraszylam, bo slyszalam, ze czasami bywa bezobjawowo, a to moje swietne samopoczucie troche mnie przestraszylo, a i czytalam, ze czesto poronienie jest 8-9 tyg tak jak to bylo u Ciebie. taka j. chyba nalezymy do tych szczesciar, ktore zbytnio nie cierpia w czasie ciazy :) A mialas przynajmniej zachciewajki? welna, jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wiecie, przez to cale wczorajsze zamieszanie, poklocilam sie z mezem. Kiedy zadzwonilam do doktorki, ona kazala zaraz przyjechac, a moj mezulek strasznie sie wkurzyl, bo oczywiscie przesadzam a on ma tyle rzeczy zaplanowanych i zupelnie nie ma czasu by mnie zawiezc i ze teraz musi odwolac kilka spotkan itd itd itd. Wkurzyl mnie na maksa. Powiedzialam, mu, ze nawet gdybym miala pierdnac a bede krzyczec, ze rodze ,to ma mnie wiezc do lekarza i tyle!!! W koncu pogonilam go z domu, dzisiaj odebralam moje auto od mechanika i sama pojechalam do lekarza. Mezczyzni zupelnie nie potrafia zrozumiec co my kobiety czujemy :( W sumie zmienilam zdanie, nie wiem czy chce zeby sie wprowadzal. Boje sie, ze zamiast mnie wspierac, to tylko przybedzie mi prania, sprzatania i gotowania a zero wsparcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na slonce, moze poprawi mi sie humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Dziewczyny nie wytrzymałam zrobiłam bete wyniki bede mieć po 15 . Matko jak ja sie denerwuje. Pomóżcie. Dziś 26 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe cieszę się bardzo,że u Ciebie wszystko dobrze:)Ostatnie poronienie rzeczywiście miałam między 8 a 9 tygodniem,ale to było 6 lat temu.Teraz mam bardzo fajnego lekarza,jest od ponad 10 lat ordynatorem szpitala,wysłał mnie na wszystkie badania jak i uspokoił,że teraz wszystko będzie ok.staram się Mu wierzyć,bo wiem,że kobiety przyjeżdżają do Niego z daleka i nie z takimi problemami.I Im pomaga:) Ja też nie mam żadnych objawów ani mdłości ani wymiotów,ale może być jeszcze na to za wcześnie...Wcinam właśnie cukiereczki Toffi no,ale pychotka hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa, trzymamy kciuki :) Natka, fajnie, ze masz dobrego lekarza. To naprawde bardzo wazne! Ja nie czuje sie z moim pewnie, ale jest lepszy niz poprzenicy. Pisalam juz, ze np kazano mi czekac do 16 tygodnia ciazy, bo dopiero wtedy maga zrobic jakiekolwiek badania. Normalna paranoja. Ja juz sie zastanawiam czy nie jechac do domu. Wiem, ze u nas robi sie wiecej badan i ogolnie opieka jest lepsza. Mozliwe, ze z Toba badzie tak jak ze mna, czyli mdlosci moze beda, ale niewielkie :) tego Ci zycze. A masz apetyt? Wpadnij do mnie na pyszne lody i kokosanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, ja ostatnio czytalam, ze wlasnie najlepszy okres na zrzucenie zbednych kilogramow jest zaraz po porodzie i ze wiele kobiet osiaga mniejsza wage niz przed porodem, wiec sie nie martw:) Najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe Dziękuję za zaproszenie na lody i kokosanki:)Bardzo chętnie bym skorzystała,ale Moja Droga za daleko mieszkasz:)A szkoda:(Wyobraź sobie,że ja dzisiaj będąc na zakupach kupiłam sobie lody śmietankowe z kokosem:)Apetyt mam taki w miarę jem dużo owoców,i praktycznie to co zwykle:)Dzisiaj tylko mnie coś naszło na cukierki i na loda:)Wczoraj np.zjadłam 4 kiwi,smakowały mi strasznie:) P.S.Liczę cały czas na chłopca:)A Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, byl czas kiedy marzylam o dziewczynce, bo brat ma 2 chlopakow czyli moja mam nadal nie jest babcia haha. Teraz nie wiem, czesciej zaczynam myslec o chlopcu, sama nie wiem. Ostatnio sie zlapalam na przegladaniu chlopiecych ciuszkow :) ale jak bedzie dziewczyna to tez bede szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa Trzymam kciuki i sama strasznie sie boje. Jesli macie dziewczyny jakiś sposób na ten stres to pomozcie. teraz to mi sie wydaje ze na pewno nic z tego :( dzis bolal brzuch o 5 rano bardzo czemu to jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×