Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Mleczko jest firmy Eveline, do kupienia w Rossmanie :) Brzuszek na pewno piękny jest, wiesz... czekam na zdjęcie brzuchola :) ja też czułam co będzie, taki nasz matczyny instynkt. I aktualizacja Natanielka: już nie próbuje stać, on już staje w łóżeczku, przy meblach, łóżku, suszarce na pranie... fajnie to wygląda jak stoi na tych swoich pięknych nóżkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :D Suelen -> jakiego znowu maluszka miałam widzieć ? Ja nie byłam w ciąży ! Ale może teraz ... Dziś 30 dc i cisza jeżeli chodzi o miesiączkę. Od tygodnia temp waha się między 36,96 a 37,03 także może tym razem ??? Jutro testuję, bo już dłużej nie wytrzymam ;) Trzymajcie paluszki. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjej.... z tego przemęczenia pomyliłam wszystko, ale spoko mój mózg już pracuje na dobrych obrotach, Nataniel przesypia noce. W takim razie trzymam kciuki za ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
no i znow nic....duuuu...a, juz nie wiem co jest nie tak, moze to antybaby pile, ktore bralam wczesniej przez dwa lata...po cesarce, sama nie wiem..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hallo Rumcajsowa, jaki wynik??? Zdradzaj nam szybko, bo nie wytrzymam z ciekawosci!! Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hej nie wiecie co z "miśką" czy jakoś tak.. czytałam trochę Wasze wpisy ale nie do końca... ciekawi mnie to, czy zaszła w ciążę w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
Hejka! Czytam Wasze forum od dawna i postanowiłam też coś napisać. Właśnie czekam na te dwie kreski... Przyznam się szczerze, że dziś mija dopiero 6-7 dzień od ewentualnego zapłodnienia, ale już mam za sobą dwa testy.... oczywiście z jedną kreską. Czasem się zastanawiam czy ze mną wszystko ok, bo niby wiem że nie ma prawa jeszcze test wyjść ale co miesiąc robię ich miliony... choć wciąż wychodzą negatywne. Może w tym miesiącu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej taka jakas, moze po prostu odczekaj az do momentu braku wystapienia miesiaczki....tak zaoszczedzisz sobie niepotrzbenych rozczarowan...wiem co pisze...ja odpuscilam i dopiero jak mi sie bedzie spozial...wtedy test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
Obiecuję sobie to co miesiąc... ale jak przychodzi co do czego to nie wytrzymuję i taki jest efekt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Hej A ja dziś przed zaśnięciem poczułam chyba swojego Maluszka:) Miałam rękę na brzuchu i 3x takie jakby muśnięcie...wydawało mi się, że to za szybko bo to 17 tydzień ale po pierwszym razie jeszcze 2x:)później już nic. Suelen jak myślisz to możliwe, że to to:)? Malogochaaa miśka to był mój stary nick, póżniej go zmieniłam bo ktoś kawały nam robił. Także udało się. Cuda się zdarzają, trzeba tylko wierzyć. Tego Wam dziewczynki życzę z całego serca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO to bardzo możliwe, a wręcz myślę, że to TO!! od 17 tygodnia już można wyczuć, tak jakby jelita sie przesuwały :) z dnia na dzień będzie coraz mocniej :) a później brzuch zacznie zmieniac kształty bo to dzieć sobie nóżkę wypnie, a to rączke, a to tyłek ;) Pewnie, że cuda się zdarzając i HALO (miśka) i JA to najlepsze przykłady, a mój cud właśnie stoi przy łóżku i śmieje się pokazując dwa bielutkie ząbeczki na dole http://img849.imageshack.us/img849/7194/dscf0580o.jpg http://img641.imageshack.us/img641/2102/dscf0550o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_85
Suelen nie działają fotki...a masz je na nk? Już dziś nic nie czułam, zobaczymy wieczorami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
Dziewczyny idę dziś na betę i zobaczymy. Bardzo się niecierpliwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
taka jakas, daj koniecznie znac co i jak! trzymam kciuki i glowa do gory!! A my zaczelismy nowy miesiac i nowe probowanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowlosa_______
U mnie test zrobiony 3 dni przed terminem spodziewanej miesiączki i to wieczorem!!!! Był dodatni choć kreska słaba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
czekam do 17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
Czarnowłosa serdeczne gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowlosa_______
DZIĘKI, teraz jestem w 4 miesiącu :) Jesli moge doradzic, kup 2-3 testy różnych firm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
nie jestem w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
Myślicie że jest szansa, że to jeszcze za wcześnie aby wyszedł? Dziś 24 dc cykle mam ok 30-34. Owulacje miałam w 16-17 dc ( byłam na usg i miałam duży ból jajnika). Napiszcie czy myślicie że jest szansa że beta nie wyszła 8 dni po ewentualnym zapłodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
czarnowłosa gratuluje!!! Taka beta wykrywa 3-4 tyg ciążę...Ty byś teraz była w 3 tyg+1, poczekaj cierpliwie.Nie rób sobie nadzieii. A robiłaś bete? czy HCG. Bo jak ja jeszcze wcześniej pisałam to jak poszłam na bete a zrobili mi HCG (alfa + beta) i wyszła podwyższona ale nie wskazywała ciąży wg podanych norm. Poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki. A długo się staracie??? 3maj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
Hej Staramy się od 7mcy. Badanie nazywa się (tak napisane na wyniku) HCG- beta ilościowo. A jakie jeszcze by mogło być? Myślałam, że to jest jedno i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki działają, skopiuj i wklej w pasek :) TAKA JAKAŚ beta hcg to hormon, który wydziela forumjące się łożysko, może być wysoki poziom (a ciąży brak) np. przy chorobie tarczycy. Nie wiem o jakie badania ci chodzi czy przed ciążą czy o takie, które się wykonuje jak jest problem z zajściem? I Ja wszystkim radzę nie testujcie przed spodziewaną @ bo tylko żal głęboki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
jestem za SUelen, dziewczyna dajcie sobie spokoj i nie testujcie przed spodziewana miesiaczka!! Jak jej nie bedzie to wtedy....zaoszczedzicie sobie niepotrzebnych rozczarowan! Ja czekam no ale wczesniej naturalnie intensywnie z mezem wspolpracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Nie wiem Suelen ale jak kopiuję to też mi nie działaja...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
Nie wytrzymałam jednak i zrobiłam dziś test. Wyszły dwie kreski. Ta druga jaśniejsza ale ewidentnie jest!! Czekam do rana i zrobię kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_nowinka
a czy jak odstawiłam tabletki anty , to czy 22 dnia (licząc od 1 dnia krwawienia z odstwienia) mogłam zajść ? powiedzcie... chciałabym...,ale chyba raczej to niemozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_nowinka
podpowiedzcie kobitki starające się .. prosze .......... jak jest szansa ? bo niby to taki dzień...niepłodny, ale z drugiej strony , po odstawieniu........ czy jest nadzieja ? jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
nowa_nowinka, moim zdaniem szansa zajscia w ciaze jest raczej znikoma, ja staram sie z mezem o drugiego dzidziusia juz od 10 mc i nic a wczesniej bralam przez dwa lata tabletki anty, ktore teraz jeszcze utrudniaja nam zajscie w ciaze... taka jakas GRATULUJE SERDECZNIE i czekam na dalsze wiesci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że szansa jest znikoma :( ale Ja odkąd zaszłam w ciążę wierzę w cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×