Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

ja zaczynam się martwic ze u mnie nic z tego nie wyjdzie, pobolewa mnie podbrzusze juz 3 dzień ale lżej niz zawsze, co jakis czas sprawdzam czy wredna @ juz przylazla, ale jak narazie jej nie ma, dziewczyny czy na poczatku ciązy tez moze bolec podbrzusze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdunia, pewnie, ze moze, jak najbardziej! Testowalas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie testowalam @ spóźnia mi sie 1 dzien tylko ten bol mnie niepokoi, jezeli wredna @ sie nie pojawi to zrobie tesciora jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magduniaa, mnie bolało tak samo, jedyne, co było inne niż zawsze, to biała wydzielina. zawsze na dzień-dwa przed @ byłam tam sucha. Nie wiem jak u Ciebie, ale trzymam kciuki za dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdunia, ja czuje ze zaciazylas;), zrob jutro test i daj znac!! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo ze jestescie ze mna i mnie wspieracie bede was informowac na bieząco buziole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdunia mnie w 1 ciąży też bolał brzuch jak na @ w dniach, w których miał się okres pojawić, wiele dziewczyn tak ma, trzymam kciuki :) a ja mam pytanie jeszcze dziewczyny, czy wiecie do kiedy trzeba brać kwas foliowy? bo mi właśnie się kończy i nie wiem czy mam kupować następną paczkę czy już nie trzeba?? wizyte mam 5 marca, a w necie są jakieś sprzeczne informacje, dlatego pytam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie caly czas wlasnie pobolewa podbrzusze, czasami mocniej czasami mniej a czasami wogole przestaje bolec, ciekawa jestem co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, ja przestalam brac jak juz zaszlam w ciaze, skonczylam opakowanie i nie bralam wiecej, ale nie wiem jak jest fachowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka przez ostanie miesiące @ miałam w 27 najpóźniej w 28 d c dziś jest 29 i narazie wredota nie przyszla wiec jakas tam mala nadzieja zyje ze moze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdunia, czyli wszytsko jasne, jestes w ciazy!!!!!!!!!!! Ja tam juz gratuluje!!!!;) jako pierwsza;) ale sie ciesze, pozytywna nutka;) zawiala tu do nas dzieki Tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, czwartek juz tuz tuz....kiedy tetsujesz???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka bardzo ci dziekuje za gratulacjie ale wydaje mi sie ze to jeszcze troszke za wczesnie:P zawsze jeszcze @ moze przyjsc choc modle sie zeby nie przylazla ale ciesze sie ze ty sie cieszysz :P buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Magdunia mam nadzieję, że uda się Wam za pierwszym razem! (jeśli się nie mylę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
No wreszcie jedną zaciazona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Muna, w sensie że Ty?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje szczescie chyba jednak pryśne, bóle podbrzusza całkowicie ustały ale jak byłam w toaleci i sie podcierałam zauważyłam na papierze taką brunatna wydzilinę, możliwe ze @ przylezie choć zawsze przed zwijałam sie z bólu a teraz nie czuje go wogole, nie wiem czy robic w takiej sytuacji jutro test, chyba ze @ sie nie rozkreci to moze jest jeszcze jakas nadzieja?? jak myslicie?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Magda to może być przeciez plamienie które świadczy o ciąży! Badz dobrej myśli ja jestem :) Dziewczyny a powiedzcie mi jedną rzecz, otóż wiem ze testy owu wskazuja ciaze juz przed terminem @ tylko czy je wówczasy wykonuje sie standardowo jak to owulayjne, czyli miedzy 10-20 o stalej porze, czy tak jak ciązowe z porannego moczu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
wiem tylko ze w takiej sytuacji pozytyw to oczywiście T równe lub mocniejsze od C, bladzioch jest ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher dziękuje za odp podnioslas mnie troche na duchu, mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
magduniaa wlasciwie to nie wiem na co Ty czekasz skoro jestes juz po terminie spodziewanej @ ;) Ja juz dawno zrobiłabym test! Taki czuły 10.. a nie 25 jak wiekszość :) oczywiscie rano wtedy bedzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ spóznia mi sie tylko jeden dzien wiec jutro chcialam testowac, jezeli nie dostane normalnego krwawienia to jutro zrobie test i bedzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×